آموزش شت کوین در مشهد

شت کوین چیست؟

اصطلاح شت کوین یا شیت کوین (Shitcoin) به یک ارز دیجیتال کم ارزش یا بدون ارزش یا یک ارز دیجیتالی اشاره دارد که هیچ هدف واضح و قابل تشخیصی ندارد. این کلمه یک اصطلاح تحقیرآمیز است که اغلب برای توصیف پروژه های تازه متولد شده یا پروژه های قدیمی تر که بنیاد درستی ندارند استفاده می شود.

شت کوین ها اکثرا دچار کاهش قیمت می شوند و فقط تعداد محدودی از آنها به کار خود ادامه می دهند، لذا سرمایه گذاری در آنها ریسک بسیار بالایی دارد.

میم کوین چیست؟

میم کوین (Memecoin) رمز ارزهایی هستند که از جوک و شوخی‌های موجود در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی الهام گرفته شده‌اند. دوج کوین، اولین میم کوین بازار ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید که در سال 2013 تحت یک تقلید مضحک از رمز ارزهای موجود در بازار و الهام گیری از سگ ژاپنی شیبا اینو (Shiba Inu) راه‌اندازی شد. از آنجایی که میم کوین‌ها عمدتا جامعه محور هستند، این رمز ارزها می‌توانند به کمک انجمن‌های آنلاین و فومو یک شبه مشهور شوند. اما زمانی که معامله گران توجه خود را به میم کوین جدید بازار معطوف کنند، قیمت آن میم کوین‌ها نیز می‌تواند به طرز غیرمنتظره‌ای کاهش بیابد. به همین دلیل قیمت میم کوین‌ها عمدتا ناپایدار است.

ویژگی های شت کوین ها

  • بنیاد مشخصی ندارند.
  • تیم توسعه دهنده آنها معلوم نیست.
  • نقشه راهی برای توسعه ندارند.
  • اکثرا روی موضوعاتی کار می کنند که کاربردی مشخص در دنیای واقعی ندارند.
  • عمدتا با اسامی سرگرم کننده به جذب سرمایه گذار می پردازند. (اسم سگ، گربه، میمون، تخیلی و …)

چرایی آموزش شت کوین ها

متاسفانه یکی از پرتکرارترین سئوالات مخاطبان ما در همیار کریپتو، مواردی هستند که مربوط به از دست رفتن سرمایه افراد به علت سرمایه گذاری در پروژه های شت کوین می باشد.

بر همین اساس تیم علمی همیار کریپتو دوره کریپتو جم را طراحی کرده است تا با آموزش محتوای درست در درجه اول از بین رفتن سرمایه مردم جلوگیری کند و سپس با آموزش تکنیک های لازم امکان بهره برداری از فرصت های کسب سود این پروژه ها را فراهم کند.

ثبت نام دوره آموزشی شت کوین

جهت درخواست ثبت نام در دوره آموزشی شناخت شت کوین ها، فرم زیر را تکمیل کنید.
شت کوین چیست؟
پروژه های ارز دیجیتالی که بنیاد قدرتمندی ندارند و فقط بر اساس تقاضای بازار در بازه زمانی کوتاه امکان کسب سود از خرید و فروش آنها وجود دارد و در صورت عدم آگاهی از ماهیت شت کوین ها و سرمایه گذاری اشتباه در آنها احتمال از دست رفتن سرمایه می باشد.

مقالات شت کوین ها

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button