آموزش پرایس اکشن

پرایس اکشن نوین یک سبک معامله‌‌گری است که در آن داده‌‌های قیمت، مبنای تحلیل ارزهای دیجیتال است. آموزش پرایس اکشن را در همیار کریپتو، تخصصی و کاربردی فرا گیرید.

با آموزش پرایس اکشن نوین به عنوان روشی هوشمندانه و حرفه ای در معامله گری بازار ارز دیجیتال به سودآوری و کسب درآمد دلاری از بازار پرفرصت ارز دیجیتال بپردازید. در این مطلب به آموزش 0 تا 100 جامع این سبک تحلیلی در بازارهای مالی و به صورت اختصاصی در دنیای جذاب ارز دیجیتال می پردازیم.

آموزش پرایس اکشن RTM

واژه RTM مخفف Read The Market است چراکه هدف سبک پرایس اکشن RTM خواندن دست بازار و عرضه و تقاضا در آن است. در این سبک تحلیل تکنیکال شما می‌توانید نقاط ورود دقیقی به بازار را پیدا کنید که مزیت آن کمترین حد ضرر و کسب بیشتری سودآوری در هر معامله است.

آموزش پرایس اکشن ICT

سبک ICT توسط آقای هادلستون بنیان‌گذاری شده است، ایشان با حضور چندساله در مؤسسات مالی بزرگ و بانک‌ها و بررسی عملکرد آن‌ها توانست یک سبک معاملاتی سودآور را پایه‌ریزی کند. در این سبک بیشتر به‌دنبال جریانات نقدینگی در نمادهای معاملاتی هستیم. در واقع قصد داریم با پیدا کردن این نقدینگی‌ها بتوانید جای در رد پای موسسات بزرگ مانند بانک‌ها گذاشته و مانند آن‌ها سود کسب کنیم.

معرفی سبک پرایس اکشن نوین RAP (Reversal And Pullback)

ما افتخار معرفی بهترین و جدیدترین سبک آموزش پرایس اکشن در بازار ارز دیجیتال و فارکس را داریم. سبک پرایس اکشن نوین (RAP) یکی از مؤثرترین روش‌ها برای معامله‌گری در بازارهای مالی است. جالب است بدانید سبک پرایس اکشن نوین RAP برگرفته از عبارت Reversal And Pullback است.

با استفاده از این سبک، شما قادر خواهید بود به‌صورت حرفه‌ای بازار را تحلیل کرده و به بهترین نحو ممکن از فرصت‌های سودآور در بازار بهره‌مند شوید. با استفاده از سبک پرایس اکشن نوین (RAP)، شما قادر خواهید بود به‌صورت بسیار سریع و دقیق تغییرات بازار و روند قیمت‌ها را شناسایی کرده و بهترین تصمیمات را در هر لحظه بگیرید.

سبک پرایس اکشن نوین (RAP) به شما این امکان را می‌دهد که بهترین زمان برای ورود و خروج از بازار را پیدا کنید و به سود بیشتری دست‌ یابید. همچنین به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از روند بازار داشته باشید و با دقت بیشتری تصمیمات خود را بگیرید.

اگر شما به دنبال روشی هستید که به شما کمک ‌کند تا در بازار ارز دیجیتال و فارکس بیشترین سود را کسب کنید، سبک پرایس اکشن نوین (RAP) را حتماً امتحان کنید.

همچنین آموزش پرایس اکشن نوین (RAP) به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف، مانند ربات‌ها و الگوریتم‌های تحلیلی، به‌صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت انسانی، تحلیل‌های دقیق و سودده انجام دهید.

در ادامه به معرفی یک رویکرد خاص از سبک آموزش پرایس اکشن نوین (RAP) می‌پردازیم.

پرایس اکشن رپ RAP

پرایس اکشن نوین رپ، راه حلی برای معامله گران بازار ارز دیجیتال و فارکس است.

پرایس اکشن RAP در واقع همان پرایس اکشن نوین با رویکرد RAP است. RAP مخفف عبارت “Reversal And Pullback” به معنای پولبک و نواحی برگشتی است.

این سبک جدید از تحلیل بازار، به شما کمک می‌کند تا با دقت بیشتری قیمت‌های بازار را رصد کنید و در نتیجه بهترین تصمیم را در مورد خریدوفروش در ارزهای دیجیتال و فارکس بگیرید.

آموزش پرایس اکشن RAP، به‌عنوان یک روش مؤثر و علمی در بازارهای مالی، با استفاده از تحلیل ساده و کاربردی، به شما کمک می‌کند تا زمان کمتری صرف تحلیل بازار کنید. با استفاده از این سبک جدید، به‌راحتی می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای و با در نظر گرفتن تمام جزئیات، تصمیمات مربوط به معاملات خود را در بازار ارز دیجیتال بگیرید.

این روش در حال حاضر فقط و فقط توسط تیم تحلیلی همیار کریپتو مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که محمد حسن زاده (بنیانگذار همیار کریپتو) مبدع پرایس اکشن RAP، در بازار ارز دیجیتال است. همچنین روش معاملاتی RAP باعث سوددهی چشمگیر در کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو شده است.

محمد حسن زاده را در اینستاگرام دنبال کنید.

مجموعه همیار کریپتو، سبک تحلیل پرایس اکشن RAP را در طرح حرفه‌ای شو آموزش می‌دهد. در ادامه به جزئیات این طرح می‌پردازیم و بیان می‌کنیم که چرا اگر قصد درآمد دلاری ثابت از بازار ارز دیجیتال را دارید، باید در طرح حرفه‌ای شو شرکت کنید.

طرح حرفه‌ای شو همیار کریپتو

فعالیت در بازار ارز دیجیتال و فارکس برای تعداد زیادی از مردم (مخصوصاً ما ایرانی‌ها به دلیل درآمد دلاری) یکی از جذاب‌ترین و پردرآمدترین شغل‌ها است. با این حال، معامله‌گری در بازار ارز دیجیتال همراه با ریسک‌های زیادی است که اگر اصولی در آن گام برداشته نشود، می‌توانند باعث ضرر و زیان شما شوند.

در طرح حرفه‌ای شو، همیار کریپتو با ایده‌ای نوین خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می‌دهد و آن دوره خصوصی شخصی سازی شده ارز دیجیتال برای مشتاقان این بازار و دوره خصوصی شخصی سازی شده فارکس برای علاقه‌مندان بازار فارکس است.

دوره خصوصی آموزش ارز دیجیتال و آموزش پرایس اکشن و دوره خصوصی آموزش فارکس در همیار کریپتو، کامل‌ترین و بروزترین دوره آموزشی بازارهای مالی در ایران است. ما با دوره آموزشی خصوصی به شما کمک می‌کنیم تا بازار ارزهای دیجیتال و فارکس را بهتر فهمیده و در آن‌ها بهترین معاملات را انجام دهید.

در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای تدریس خصوصی ارز دیجیتال و فارکس را بیان می‌کنیم.

۱- کامل‌ترین و بروزترین دوره خصوصی ارز دیجیتال در ایران

اگر می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک معامله‌گر حرفه‌ای شناخته شوید و با استراتژی‌های اختصاصی سود ساز آشنا شوید، دوره خصوصی آموزش ارز دیجیتال را از دست ندهید.

دوره خصوصی ارز دیجیتال همیار کریپتو یکی از بهترین دوره‌های آموزشی در این حوزه است. این دوره توسط متخصصانی با تجربه در بازار ارز دیجیتال طراحی شده است و گسترده‌ترین موضوعات مرتبط با ارز دیجیتال را پوشش می‌دهد.

برای دانشجویان آموزش کامل تمام مفاهیم ارز دیجیتال به‌طور صفر تا صدی شامل؛ تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه، مفاهیم شبکه بلاک چین و غیره در نظر گرفته شده است. برای دوره آموزشی فارکس نیز تمامی مفاهیم مربوط به بازار فارکس صفر تا صد طراحی شده است. همچنین، با توجه‌به آپدیت‌های اخیر در حوزه ارز دیجیتال و فارکس، این دوره به‌روز و کامل‌ترین آموزش‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

روش تحلیل تکنیکال تدریس شده در دوره ارز دیجیتال، آموزش پرایس اکشن نوین RAP است که قبل‌تر راجع به آن توضیح داده شده است. برای آموزش بازار فارکس از سبک‌های پرایس اکشن ICT و RTM همزمان استفاده می‌شود.

۲- ارائه ۱۲ جلسه خصوصی شخصی‌سازی‌شده:

یکی از تمایزهای ما نسبت به دیگران، ارائه ۱۲ جلسه خصوصی و شخصی‌سازی‌شده برای شماست. در این جلسات، به‌صورت حضوری یا آنلاین، منابع و مباحثی که بیشتر برای شما مهم بوده یا بیشتر از آن‌ها سؤال دارید و مبهم هستند را به‌طور کامل پوشش می‌دهیم تا جایی که دیگر مشکلی نباشد.

این دوره بر اساس نیازهای شما شخصی‌سازی‌شده و در آن با تمامی مباحث مرتبط با بازار ارزهای دیجیتال یا فارکس آشنا شده و در کمترین زمان ممکن به یادگیری حرفه‌ای در این حوزه می‌رسید.

۳- تدریس توسط تریدرهای بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال ایران:

یکی دیگر از تمایزهای ما با دیگر دوره‌های آموزشی، تدریس توسط بهترین تریدرهای کانالِ سیگنالِ ارز دیجیتالِ ایران است. این تریدرها با سال‌ها تجربه در بازار، به شما روش‌هایی را آموزش می‌دهند که در بازار ارز دیجیتال بهترین عملکرد را داشته باشید.

برای ورود به دنیای ارز دیجیتال نیاز است در یک صرافی معتبر حساب کاربری باز کنید. صرافی بینگ ایکس BingX، یک صرافی قابل اعتماد است که کمترین کارمزد معاملاتی بین صرافی‌های ارز دیجیتال را دارد. از طرفی در این صرافی می‌توانید همزمان معاملات ارز دیجیتال و فارکس را انجام دهید.

۴- استراتژی اختصاصی سود ساز:

استراتژی اختصاصی ما برای کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال، به شما کمک می‌کند تا در راه بهبود عملکرد خود در بازار با تضمین کسب سود دلاری قرار بگیرید.

۵- همراهی لحظه‌به‌لحظه تیم آموزشی برای تضمین موفقیت دانشجو:

همچنین تیم آموزشی همیار کریپتو، در تمامی مراحل دوره لحظه‌به‌لحظه در دسترس شما و پاسخگوی سؤال‌هایتان خواهد بود. با این رویکرد، شما به‌راحتی می‌توانید هرگونه سؤال یا مشکل خود را از تیم آموزشی پرسیده و به تخصصی‌ترین پاسخ‌ها دسترسی داشته تا بهترین پروسه یادگیری را تجربه کنید.

۶- پشتیبانی و کوچینگ ۲۴ ساعته استادی:

ما پشتیبان شما تا یادگیری کامل مفاهیم هستیم و مزیت این نوع پشتیبانی آن است که شخص استاد، به‌طور 24 ساعته پشتیبان شما خواهد بود. شما می‌توانید با استاد خود ۲۴ ساعته در تمامی مراحل آموزشی و همچنین برای رفع سؤالات خود در حوزه بازار ارزهای دیجیتال و فارکس همراه باشید. استادان ما دارای تجربه چندین ساله در این حوزه هستند و شما را در مسیر پیشرفت تحت نظر قرار می‌دهند.

۷- دسترسی یک ماه رایگان به کانال سیگنال برای کسب درآمد و تمرین عملی در حین آموزش:

این کانال به شما کمک می‌کند تا در طول آموزش خود تمرین عملی بیشتری در بازار انجام داده و درآمد دلاری برای خود ایجاد کنید…

۸- تا حرفه‌ای شدن همیار شما هستیم:

همیار کریپتو از مبتدی تا حرفه‌ای شدن در بازار ارزهای دیجیتال و فارکس، همراه شما خواهد بود. تیم ما همیشه تلاش خواهد کرد که شما در مسیر صحیح پیشرفت و رسیدن به اهداف خود پیش بروید.

بنابراین، اگر شما دنبال یادگیری و کسب درآمد در بازار ارز دیجیتال و فارکس هستید، تضمین می‌کنیم که با استفاده از خدمات ما، می‌توانید توانایی خود را در این حوزه بهبود داده و درآمد بیشتری کسب کنید. به‌علاوه، با پشتیبانی همیشگی همیار کریپتو در مسیر پیشرفت خود، تنها نخواهید بود.

ارتباط با همیار کریپتو

برای ارتباط با همیار کریپتو می‌توانید با شماره 91691614-021 تماس بگیرید تا مشاوران ما به تمامی سؤالات شما پاسخ دهند.

جمع بندی

تبدیل شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای و کسب سود مداوم یک پروسه دشوار یا حتی غیرممکن است اگر در این راه استاد و همراهی نداشته باشید تا در این مسیر راهنمایتان باشد. مجموعه همیار کریپتو در طرح حرفه‌ای شود قصد دارد هم در زمان و هم در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کرده و از طرقی بهترین نتایج را برایتان با تلاش خودتان به ارمغان بیاورد.

با یادگیری آموزش پرایس اکشن نوین RAP، شما قادر خواهید بود به بهترین نحو ممکن از فرصت‌های سودآور در بازارهای ارز دیجیتال و فارکس بهره‌مند شوید و با فهم بهتری از روند بازار، به سود بیشتری دست یابید. به‌عبارت‌دیگر، این سبک به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی و با دقت بالا در بازارهای مالی عمل کنید و به‌عنوان یک معامله‌گر حرفه‌ای شناخته شوید.