آموزش بورس در مشهد

دوره های آموزشی بورس اوراق بهادار و بورس کالا همیارکریپتو

graduation hat 02

آموزش از صفر

دوره آموزشی صفر تا صد، تا حرفه‌ای شدن با شما هستیم.

study light

آموزش اصولی

اگر آموزش‌های جزیره‌ای شبکه‌های اجتماعی شما را سردرگم کرده.

bell time

درک عمیق بازار

اگر به دنبال دوره‌ای هستید که شما را به درک عمیقی از بازار برساند.

graduation document

کار دوم درآمد اول

اگر به دنبال شغل دوم هستید که بتواند بهتر از شغل اول درآمدداشته باشد

چرا در این دوره شرکت کنیم؟

برای سرمایه گذاری در بورس باید دانش و مهارت کافی داشته باشید. چراکه، شناخت گزینه‌های سرمایه گذاری و ابزارهای معاملاتی گوناگون تاثیر مهمی در موفقیت شما دارد.
مهم ترین نکته در هنگام ورود به این بازار شروع معامله با بخشی از سرمایه است. به عبارت دیگر، پولی را وارد بورس کنید که اگر بازار دچار نوسان شد و بخشی از آن از بین رفت، در زندگی با بحران روبرو نشوید.

از طرفی هر بازاری اصطلاحات و قوانین مخصوص خود را دارد و برای وارد شدن به این بازار باید اصول اولیه آن را بلد باشید. بازار بورس هم یکی از این بازارها است با دوره آموزشی بورس در مشهد میتوانید با این بازار آشنا شوید و اصول و قوانین آن را یاد بگیرید.

مسیر جامع بورس ایران

  • پیشبرد پروژه جامع بورس
  • پیشبردی بزرگ در زمینه هوش مالی و اقتصادی
  • 40 ساعت آموزش حضوری
  • 40 ساعت آموزش غیرحضوری به صورت وبینار در فضای اسکای روم برای افرادی که نمی‌توانند در دوره حضور داشته باشند.
  • برگزاری وبینارهای آموزشی بورس
  • کوچینگ سبد سرمایه گذاری
  • پشتیبانی سه ماهه

حلقه گم شده دوره‌های بورس ایران چیست؟

سرمایه گذاری در بورس همانند فعالیت در سایر بازارهای سرمایه گذاری، نیازمند داشتن دانش، مهارت و تجربه بالایی است. چرا که در بورس، گزینه‌های سرمایه گذاری مختلف و ابزارهای معاملاتی گوناگونی وجود دارد که شناخت آن‌ها تأثیر مهمی در افزایش احتمال موفقیت شما دارد.
اساتید همیارکریپتو  معتقدند اگرچه ماهیت دوره‌های آموزشی به یادگیری کمک می‌کند اما آموزش به تنهایی کافی نیست. باید به دنبال حلقه گمشده باشیم، حلقه‌ای که این مسیر را خلق کرده است.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید و نگرانید که پول نقد به مرور زمان ارزش خود را از دست بدهد می‌توانید سهام شرکت ها را بخرید که در اصطلاح عامیانه به آن سرمایه گذاری در بورس ایران می‌گویند.

سرمایه گذاری در بورس به صورت اینترنتی انجام می‌شود و شما می‌توانید به عنوان شغل دوم از آن استفاده کنید. با سرمایه گذاری در بورس سرمایه شما در جایی امن به لحاظ قانونی است و روز به روز به ارزش آن افزوده می‌شود. این بازار برای تمامی سنین مناسب است و اگر آموزش ببینید قطعا موفق خواهید شد.

فرصت‌های سرمایه گذاری در بورس

graduation document

سود مرکب

علاوه بر سود حاصل از اصل سرمایه، در این بازار از سودهای قبلی که کسب کردیم، می‌توانیم سود بدست بیاوریم که به آن «سودِ سود» می‌گویند.

bell time

ارزش زمانی پول​

با توجه به تورم با گذشت هر روز، قدرت خرید کاهش پیدا می‌کند بنابراین ارزش زمانی پول یعنی پولی که اکنون دارید با ارزش‌تر از پولی است که در آینده خواهید داشت.

certificate

معافیت مالیاتی

سود تقسیمی در بورس معاف از مالیات است. بدین معنی که تمام سود دریافتی از معاملات بعد از در نظر گرفتن کارمزد در حدود ۰٫۵% متعلق به سهامدار است.

graduation hat 02

دسترسی به سرمایه​

شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار با صدور سهام بیشتر، سرمایه مورد نیاز جهت رشد شرکت و پرداخت هزینه‌های مختلف تجاری را جذب می‌کنند.

مسیری که باهم طی می‌کنیم

چرا این دوره شکل گرفت؟

بعضی مواقع لازم است برای تضمین آینده شغلی ریسک‌ها را به جان خرید و خطر کرد. ریسک‌هایی که می‌تواند شما را از عرش ثروتمندی به فرش ورشکستگی ببرد یا بالعکس. هنگامی که وارد دنیایی ناشناخته می‌شویم همه چیز مبهم است شاید گیج شوید و احساس پشیمانی کنید اما بهتر است که به خودتان ایمان داشته باشید و قدم در این دنیای کشف نشده بگذارید. شاید این راه کشف نشده بهترین راه درآمدزایی برای شما باشد. یکی از بهترین راه‌های درآمدی می‌تواند سرمایه گذاری در بازار بورس ایران باشد.

معمولاً در دوره‌های بورس ایران از روش استاد محور استفاده می‌شود و آموزش عملی در آن وجود ندارد. در این دوره علاوه بر آموزش تئوری از جلسه چهارم به صورت عملی معامله انجام می‌شود و در طول دوره اساتید ما تجربیات چندساله خود را در اختیار دانش پژوهان قرار می‌دهند.

اساتید دوره بورس اوراق بهادار و آتی کالا

آقای محمد حسن زاده

مدیر و موسس آکادمی مالی حسن زاده و بنیاد همیارکریپتو با سابقه چندین ساله در حوزه معامله‌گری و تدریس بازارهای مالی اعم از بورس اوراق بهادار و ارزدیجیتال. 

آقای مهدی خالقی

مدرس دوره‌های بورس آتی کالا و بازار معاملات آپشن بورس ایران با سابقه چندین ساله در بازار بورس ایران و بازارهای موازی جهانی.

خانم ریحانه فرازی

کارشناسی ارشد مهندسی نانو تکنولوژی ، با سایقه چندین ساله در زمینه معامله‌گری و مشاوره سبد در بازار بورس اوراق بهادار، فارکس و ارزدیجیتال.

ریحانه فرازی همیار کریپتو

چرا در این دوره شرکت کنم؟

موقعیتی که الان داری نتیجه تصمیماتی که دیروز گرفتی همین حالا یه تصمیم درست واسه آینده ات بگیر که بعدا حسرت نخوری.
هدف ما کمک به علاقه مندان بورس ایران درجهت یادگیری کاربردی این مسیر و کسب سود است.

تفاوت دوره جامع بورس ایران با دیگر دوره‌ها در عملی بودن هست ما به صورت کاربردی معامله کردن را به شما آموزش می‌دهیم تا از تجربیات اساتید استفاده کنید و متوجه خطای خود شوید.

جهت درخواست تماس از سمت کارشناسان ما فرم زیر را تکمیل کنید.

سوالات متداول

قبل از هر چیزی شما برای ورود به بازار بورس باید “کد بورسی” تهیه کنید. برای گرفتن کد بورسی وارد سامانه سجام شوید و طبق راهنمای سایت ثبت‌نامتان را تکمیل کنید. دومین گام دریافت “کد معاملاتی” است. این کد را می‌توانید با ثبت‌نام در کارگزاری انتخابی‌تان دریافت کنید.

برای داشتن عملکردی مناسب و رو به رشد در هر فعالیتی مخصوصاً فعالیت‌های در بازارهای مالی نیازمند داشتن دانش، مهارت و تجربه بالایی است. سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار هم مانند همه فعالیت‌های تخصصی احتیاج به داشتن مهارت است. در بازار بورس بخش‌های مختلفی برای تحلیل وجود دارد که شما با دانستن آن‌ها احتمال موفقیتتان را بسیار افزایش می‌دهید.

بازار بورس مانند تمامی بازارهای مالی دارای ریسک است. مهم‌ترین نکته برای شروع فعالیت در بورس آن است که اصلاً و به‌هیچ‌وجه با سرمایه اصلی زندگی خود فعالیت در بورس را آغاز نکنید! مقداری سرمایه وارد بورس کنید که اگر به خاطر ریسک‌هایی که بازار دارد و همین‌طور تجربه کم شما که در ابتدای راه هستید، بخشی از آن از بین رفت، در زندگی با بحران روبرو نشوید.

در حال حاضر با حداقل ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید سهام موردنظر خود را خریداری کنید. در خصوص عرضه‌های اولیه حتی با کمتر از ۵۰۰ هزار تومان نیز می‌توانید اقدام به خرید نمایید.

«مجمع‌ها» جلسه‌ها یا گردهمایی‌هایی هستند که شرکت‌های سهامی برای مدیران و سهامداران خود ترتیب می‌دهند و در طول آن تصمیم‌هایی در مورد فعالیت آن شرکت می‌گیرند. در کل، دو نوع مجمع وجود دارد:

۱- مجمع عمومی عادی سالیانه

۲- مجمع عمومی فوق العاده

آخرین مقالات

همیارکریپتو کجاست

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button