کوچ معاملاتی چیست؟
مربی معاملات کسی است که می تواند به شما یاد دهد چگونه در بازارهای مالی معامله کنید، حساب معاملاتی خود را رشد دهید و به اهداف مالی خود برسید.

اینجوری فکر کنید؛ وقتی می خواهید وزن کم کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید، یا مدت زیادی از ورزش می گذرد، چه کار می کنید؟ احتمالاً آنلاین می‌شوید و می‌بینید که آیا می‌توانید ویدیوهای رایگان پیدا کنید، شاید به یک باشگاه بپیوندید یا شروع به دویدن کنید.

ممکن است به دنبال رژیم هایی باشید که در مورد آنها شنیده اید یا شروع به پاکسازی کنید. همه اینها می توانند به کاهش وزن شما کمک کنند، اما چیزی که ممکن است با آن مبارزه کنید تعهد و موفقیت طولانی مدت است.

ممکن است بعد از مدتی باشگاه رفتن را متوقف کنید زیرا نتیجه ای نمی بینید و کسی را ندارید که به او پاسخ دهید. شاید رژیمی را انتخاب کنید که در کوتاه مدت موثر باشد اما برای سلامتی شما عالی نباشد و دوباره شاهد افزایش وزن باشید.

بنابراین چگونه می توانید به سلامت و تناسب اندام دراز مدت برای کاهش وزن و حفظ وزن دست یابید؟ یک مربی شخصی! آنها یک متخصص ماهر هستند که به شما می آموزند که چگونه سالم غذا بخورید، چه تمریناتی را انجام دهید و چگونه آنها را به درستی انجام دهید، و چگونه سلامت خود را در دراز مدت حفظ کنید.

رابطه سرمایه گذاری

اما این چه ربطی به سرمایه گذاری دارد؟ همه چيز! برای معامله هم همینطوره! شما می خواهید سرمایه گذاری کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، بنابراین آنلاین می شوید و چند ویدیو رایگان پیدا می کنید. و فکر کنید ” نسبتاً ساده به نظر می رسد … من خودم می توانم این کار را انجام دهم!”.

شما موفقیت هایی را مشاهده خواهید کرد و احتمالاً مقداری پول نیز به دست خواهید آورد. با این حال، ضررهایی نیز متحمل خواهید شد و زمانی که این اتفاق بیفتد ممکن است به درون ذهن خود وارد شوید، به توانایی خود شک کنید و فکر کنید که خیلی سخت است یا برای آن تلاشی ندارید. اینجاست که یک مربی معاملاتی وارد می شود!

با یک مربی معاملاتی، مانند یک مربی شخصی، کسی را دارید که مهارت ها و استراتژی های صحیحی را که برای معامله در بازارها نیاز دارید به شما آموزش دهد.

کسی که به شما کمک کند ذهنیت درستی داشته باشید، اهداف مالی خود را به خاطر بسپارید و شما را مسئول بخواهد. یک مربی معاملاتی کسی است که به شما کمک می کند آزادی مالی را پیدا کرده و حفظ کنید و به اهداف بلند مدت معاملاتی خود برسید.

مزایای مربی معامله گری (کوچینگ)

  • برجسته کردن نقاط قوت و ضعف شما
  • مسئولیت پذیر بودن در برابر تصمیمهای معاملاتی
  • کمک برای رسیدن به اهداف مالی
  • بهره بردن از وجود بهترین مربیان همیار کریپتو
  • شما از مربی خود چه میخواهید؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.