این روزها در مورد رمز ارز لونا و سقوط آن خبرهای زیادی شنیده‌ایم. با سقوط لونا و استیبل کوین ترا در ماه می افراد زیادی دارایی خود را از دست دادند. تیم لونا برای جبران خسارت واردشده به افراد تصمیم گرفتند ایردراپی را عرضه کنند تا خساراتی که به افراد وارد کرده‌اند را جبران کند. رمز ارز جدید شبکه ترا با نام تجاری جدید عرضه شد. اما همه‌چیز به اینجا ختم نمی‌شود. ترا کلاسیک تنها چند ساعت پس از عرضه افت شدیدی را تجربه کرد و خسارت بیشتری به خریداران وارد کرد.

ایردراپ لونا

بنیان گذار شبکه ترا دو کوان (Do Kwan) برای احیای دوباره شبکه لونا بر روی طرح های مختلفی کار کرد. در نهایت با بررسی تیم پشتیبانی زنجیره جدید با نام ترا کلاسیک (LUNC) با اکثریت آرا به تصویب رسید. تیم لونا باهدف جلب اعتماد هولدرها تصمیم گرفتند همراه با لونا کلاسیک ایردراپی راهم توزیع کنند تا افراد واجد شرایط بتوانند در آن شرکت کنند. میزان عرضه این ایردراپ 1 میلیارد توکن می‌باشد.

این ایردراپ 6 می توزیع می‌شود. 30 درصد از ایردراپ در زمان توزیع به سرمایه‌گذارانی داده می‌شود که قبل از حمله 10,000 توکن داشتند و کاربرانی که پس از حمله هر تعداد توکن لونا، UST یا هر دو را در اختیار دارند، توزیع خواهد شد.

بلاک یک این بلاک چین به بازار توزیع شد و چند ساعت پس از توزیع قیمت آن تا 60 درصد کاهش یافت. ترا 2.0 با قیمت 16/8 دلار عرضه و حدود 20 ساعت بعد به قیمت 5/79 رسید.

به نظر شما لونا کلاسیک می‌تواند شبکه ترا را احیا کند؟ نظرتون رو برای ما کامنت کنید.

چنانچه قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال و شروع خرید و فروش را دارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار را ندارید، برای سرمایه گذاری موفق در ارزهای دیجیتال می‌توانید از دوره‌های آموزشی ارز دیجیتال همیار کریپتو استفاده کنید.

این دوره‌ها بر اساس تحلیل بازار و متناسب با نیاز مخاطبان از پایه تا پیشرفته طراحی و بروز می‌شوند. تیم همیار کریپتو برای کمک به علاقه‌مندانی که قصد ورود به این بازار رادارند دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری برای علاقه‌مندان در نقاط مختلف کشور در فضای اسکای روم برگزارمی‌کند.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی همیار کریپتو در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد