کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

این ارز با مشارکت تلگرام، 12 درصد رشد کرد!

این ارز با مشارکت تلگرام، 12 درصد رشد کرد!

تن کوین Ton coin افزایش قابل توجه بیش از 12درصدی را تجربه کرد؛ (TON)که بالاترین قیمت از آوریل سال جاری تا به امروز است. این ارز با رسیدن به قیمت روزانه 2.25 دلار، در کانون توجه جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفت. این در حالی است که اکثر ارز‌ها در رکورد به سر می‌برند.

به طور کلی؛ این افزایش قیمت به وسیله همکاری تن کوین با پیام رسان تلگرام حاصل شد. بعد از اینکه تلگرام اعلام کرد که کیف پول رمزنگاری Ton Space را یکپارچه خواهد کرد این رویداد محرک خوبی برای رشد تن کوین شد. تلگرام دارای پایگاه داده گسترده‌ای است و تصمیم آن برای ادغام با Ton Coin ، توجه‌ها را به سمت این ارز کشاند. و معامله گران را به سرمایه‌گذاری در تن کوین تشویق کرد.

هم‌اکنون قیمت TON در مقاومت 2.25 دلار در نوسان است. اگر خریداران بتوانند از این سد عبور کنند؛ مقاومت بعدی در قیمت 2.5 دلار خواهد بود. با شکستن مقاومت 2.25 دلاری، سرمایه‌گذاران بیشتری به سمت این ارز روی خواهند آورد که برای رشد مضاعف، بسیار مفید است.

در صورتی تن کوین نتواند سد 2.25 را بشکند؛ ممکن است همچنان به نوسان در این نقطه ادامه دهد. البته کاهش قیمت هم دور انتظار نیست.

تن کوین | TON Coin

بر طبق بررسی نمودار و روند قیمتی TON، بنظر می‌رسد این توکن بیش از حد انتظار خرید شده است، این اتفاق منجر به کاهش کوتاه مدت قیمت می‌شود؛ زیرا اغلب معامله گران سود خود را برده‌اند و به دنبال فرصت ورود بهتر هستند. شاخص RSI نیز با ثبت عدد 85.7( اشباع خرید) ، بر این مهم تاکید می‌کند.

با مراجعه به وبسایت همیار کریپتو و استفاده از آموزش‌ ارز دیجیتال رایگان، می‌توانید در حوزه ی معاملات ارز دیجیتال و ترید فعالیت کنید و درآمد دلاری داشته باشید.

منبع: Coingape

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
کیف پول سرمایه گذار بزرگ هک شد؛ با ضرری یک میلیارد دلاری
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button