آیا تمایل دارید در جهانی سراسر از موجودات فضایی پر از هرج‌ومرج و اغتشاش سیر کنید؟ جهانی که هزاران شگفتی برای کشف را با جذابیت کسب درآمد دلاری ترکیب و قابلیت‌های فراوانی ارائه می‌دهد. پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید تا به برسی جامع بازی UFO بپردازیم.

ارز دیجیتال UFO

ارز دیجیتال یوفو Ufo یک ارز حاکمیتی درون گیمی برای اکوسیستم انجام گیم جهت به دست آوردن درآمد (PLAY TO EARN) به نام بازی UFO هست و بر پایه سیستم‌های خودگردان DAO ایجادشده است. می‌توان گفت کاهش اختلاف بین گیم های اصلی و کریپتویی از قابلیت‌های خاص این گیم است. گیمر در حین گیم می‌تواند به دست آوردن ارزهای دیجیتال بپردازد. در اصل گیم هایی که در Dark Metaverse ایجادشده‌اند، جهانی را به وجود می‌آورند که در آن گیمر می‌تواند بخش ای از یک کره را خریده و با انجام فعالیت‌های مخصوص درآمد به دست آورد.

Super Galactic یکی از کره‌هایی است که بر روی بلاک چین ETH ایجاد و با یک قابلیت بسیار جذاب در لایه 2 متیک ادغام‌شده است. برای گیم Super Galactic به کاراکتری احتیاج دارید و این کاراکتر همان توکن های غیرقابل تعویض هستند که به‌عنوان UFOeps شناخته می‌شوند. البته قبل از ایجاد UFOeps باید مزارع Plasma را با استفاده از ارز اصلی گیم گسترش دهید.

بازی UFO و راه‌های درآمدزایی در آن

اگر به گیم های خارج لند و میان کهکشانی علاقه‌مند هستید،بازی UFO یکی از بهترین گیم های PLAY TO EARN برای به دست آوردن درآمد هست. البته این گیم تنها به دست آوردن درآمد ختم نمی‌شود و اعضا قطعه لند خود را در جهان متاورسی گیم می‌تواند معامله کرده و هر زمان خواست بفروشد.

علاوه بر این گیمران می‌توانند به معاملات مخصوص توکن های غیرقابل تعویض که شامل دارایی‌های مخصوص گیم و کاراکترها است، بپردازند. NFT های کاراکتر موجب می‌شوند تا کاراکترهای این گیم مخصوص بوده و مالکیت هر کاراکتر به یک شخص مربوط شود.

برخلاف گیم های قدیمی، این گیم دارای پلفترم سطح‌بندی گیمران نیز هست؛ یعنی با تلاش بیشتر هر گیمر UAP بیشتری به دست می‌آورید، در سطح‌های بالاتری قرار می‌گیرد و به پاداش و قابلیت‌های بیشتری دسترسی پیدا می‌کند.

داستان گیم در جهان تاریک متاورسی، یک جهان از بین رفته است که در آن حیوانات و شخصیت‌های بیگانه قصد دارند نابودی و تخریب به بار آوردند. انجام گیم به یک کاراکتر NFT UFOep احتیاج دارد. لازم به ذکر است ابتدا رویداد کیهان (cosmos) فروش ابتدایی و اولیه Origin UFOep NFT را انجام داده، سپس انتشار Origin UFOep NFT به‌طور مداوم کمتر می‌شود و کاهش می‌یابد.

علاوه بر این، تنها راه برای ایجاد UFOep ها استفاده از قابلیت پلاسما هست که با انجام وظایف و مأموریت‌های درون گیم و به دست آوردن ارزهای UAP به دست می‌آیند. بااین‌حال، UFOep ها در کل در بازار آزاد در دسترس خواهند بود. علاوه بر این گیمرها می‌توانند از UAP ها برای کمک به پیشرفت و پرورش لند خود استفاده کنند که شانس به دست آوردن درآمد از راه‌کارها را افزایش می‌دهد.

روند بازی UFO

گیم با خرید یک کاراکتر و یک سری قابلیت‌ها از والت METAMASK و به‌وسیله ارز دیجیتال ETH و UFO|شروع می‌شود. گیمر با انجام مأموریت‌ها و برترین شدن در مسابقات گروهی، جایزه دریافت می‌کند، در انتها نیز این جایزه‌ها را می‌توان به ارز دیجیتال چنج کرد.

همان‌طور که بین شد، گیمر می‌تواند لند خود را در سیاره گیم معامله و بعد بفروشد. سلاح‌ها و آیتم هم که در گیم به دست می‌آیند، قابلیت معامله داشته و در اصل  NFT می‌باشند.

سیستم‌های خودگردان در گیم UFO چیست؟

به کمک سیستم‌های حاکمیتی خودگردان هولدر های ارز UFO حق رأی خواهند داشت و در تصمیم‌گیری‌های آینده به نسبت دارایی خود از این ارز سهیم می‌شوند. علاوه بر این قراردادهای هوشمند، بازی UFO توسط Hacken به‌درستی حسابرسی می‌شود، درنتیجه از امنیت جذابی برخوردار هست.

آموزش روش کلی گیم UFO

ابتدا برای استارت گیم ارز دیجیتال Ufo که در این اکوسیستم به‌عنوان اصلی‌ترین ارز اکوسیستم UFO گیم شناخته می‌شود را تهیه می‌کنید. حالا این ارز دیجیتال یا ارز دیجیتال یکسان با آن یعنی ETH را در بلاک چین Cosmos استیک می‌کنید.

مهم‌ترین و باارزش‌ترین گیم عرضه‌شده بازی UFO بانام Super Galactic است که در این پلفترم اجرا می‌شود که یک گیم P To E است. پس به این نکات توجه کنید:

  • گیم Super Galactic به‌عنوان گیم اصلی بلاک چین UFO معرفی‌شده است.
  • یک پلتفرم سطح‌بندی در ارتباط با توکن های غیرقابل تعویض (UFOeps) وجود دارد.

سیستم گیم UFO از سه ارز استفاده می‌کند:

ارز UFO

این ارز به‌عنوان ارز اصلی UFO شناخته و بخش اصلی اکوسیستم بازی UFO محسوب می‌شود. علاوه بر این برای به دست آوردن قابلیت پلاسما Plasma Points و ارزهای UAP ضروری است. از طرفی ارز UFO برای مبادله کاراکترها، آیتم‌ها و سایر بخش‌های داخل گیم در بازار NFT بازی UFO گیمینگ حیاتی هست. ارز UFO برای داشتن UFOep ها و حضور درفروش اولیه صرافی هم اهمیت دارد.

ارز UAP

ارز UAP که دومین ارز در پلتفرم سه توکنِ است، از راه تکمیل مأموریت‌های هرروزه داخل گیم Super Galactic به دست می‌آید و گیمر با استفاده آن می‌تواند نیروهای خود را گسترش دهد. علاوه بر این UAP ها در مارکت آزاد مانند ارز UFO به‌صورت آزادانه قابل ترید هستند.

قابلیت‌های Plasma Point

این ارزها از راه استیک ارز UFO به دست می‌آیند و برای ایجاد NFT های خاص Origin UFOep هم الزامی هستند. گیمر برای ایجاد امتیاز پلاسما، باید توکن های UFO-ETH را در یک استخر استیکینگ Super Galactic لاک کند. تعداد قابلیت پلاسمایی که گیمر می‌تواند کسب کند، متناسب با حجم آن‌ها از کل سهام در استخر، مدت‌زمان لاک شدن و نوع استخر انتخابی آن‌ها است.

دلیل خاص بودن بازی UFO

می‌توان گفت دو علت اصلی وجود دارد که این گیم توانسته در رتبه بهترین گیم های متاورسی دنیا قرار بگیرد:

استفاده از سیستم‌های خودگردان غیرمتمرکز

همان‌طور که در تعریف سیستم‌های خودگردان گفته شد، بازی UFO به‌وسیله سیستم‌های خودگردان ساخته‌شده است و از یک سیستم تحت کنترل جامعه استفاده می‌کند. اعضا آن در اکوسیستم UFO می‌توانند، رأی‌گیری‌هایی برای کمک به پیشرفت پروژه ارائه دهند و در تصمیمات مهم آینده گیم نیز سهیم شوند. این موضوع به حدی دارای اهمیت است که تعداد گیمران فعال در این اکوسیستم به‌صورت ساعتی بیشتر می‌شود.

ترکیب گیم های قدیمی با جهان متاورسی

ازجمله دلایل منحصربه‌فرد بودن این گیم ترکیب گیم ساده و سنتی با تکنولوژی متاورسی است. مثلاً گیمر در Dark Metavers می‌تواند، در یک کره ساختگی لند های مجازی خریده و آن را گسترش دهد.

سبک گیم باگیم سند باکس و ماین کرافت شباهت زیادی دارد، چراکه در آن گیمر می‌تواند قطعه زمینی را خریده و آن را با افراد دیگر معامله کند. این لند ها در قالب NFT های بلاک چین ERC-V21 ETH می‌باشند.

بازی UFO

STAKE و FARM ارز دیجیتال UFO

برای STAKE ارز دیجیتال UFO باید آن‌ها را داخل یک اسمارت کانترکت Plasma Points قفل کنید. Plasma Points می‌توانند همچنین برای ایجاد NFT های بسیار خاص به نام Origin UFOeps مورداستفاده قرار بگیرند. Plasma Points برخلاف UFO، UAP و NFT قابل‌ترید نخواهد بود، زیرا به‌طور خاص برای گیم Super Galactic ایجادشده‌اند.

ارز ufo تقریباً 25 درصد از STAKE Plasma Point را دریافت می‌کند، درحالی‌که STAKE در استخر UFO-ETH LP می‌تواند 75 درصد سود را بدهد. هر کس بیشترین سهم را در هر بلاک داشته باشد، بیشترین حجم Plasma را کسب می‌کند. اگر اعضا سرمایه خود را برای مدت طولانی‌تری نگه دارد، حجم بیشتری را به دست خواهد آورد.

دنیای گیم برای به دست آوردن درآمد در کمتر از یک سال است که به یک جهان میلیارد دلاری تبدیل‌شده است که می‌توان گفت همه این‌ها به لطف گیم معروف AXS است که با میلیاردها فروش و هزاران اعضا فعال در این بخش پیشرو است.

Super Galactic چیست؟

Super Galactic یک اکوسیستم تمرکززدایی شده گیم اجتماعی بین جهانی و گیم برای به دست آوردن درآمد در اکوسیستم UFO گیمینگ است. این ترکیب از المان‌های گیم های نقش‌آفرینی (RPG)، گیم واقعیت مجازی (ARG) و یک گیم جذاب برای ایجاد یک تجربه کامل از گیم کریپتویی استفاده می‌کند. گیمرها می‌توانند، سوپر سربازان دیجیتال (Digital Super Soldiers) را گسترش دهند و آن‌ها را وارد فایت کنند.

Super Galactic روی شبکه ETH کار می‌کند، اما روی راه‌حل لایه دوم متیک هم عمل می‌کند. به همین دلیل، گیم از قابلیت‌های تراکنش فوق‌العاده سریع با حداقل هزینه تراکنش برخوردار است. علاوه بر این اعضا آن برای همیشه کنترل کامل تمام NFT ها و ارزهای داخل گیم را در دست دارند.

بازی UFO

سیستم سطح‌بندی

هدف سیستم سطح‌بندی مشاهده رشد یکپارچه و حفظ یک قابلیت اقتصادی پایدار است. گیم پلی روزانه توانایی NFT های کاراکترهای درون گیم را افزایش می‌دهد. هرچقدر امتیاز گیمر بالاتر باشد، به قابلیت‌ها و جستجوهای بیشتری دسترسی پیدا می‌کند. علاوه بر این سطح‌های بالاتر به گیمران کمک می‌کند تا پاداش UAP بیشتری به دست آورند.

به همین دلیل، هرچقدر بیشتر در گیم تلاش کنید، درآمد بیشتری به دست می‌آورید. لازم به توضیح است که توکن های غیرقابل تعویض گیم با به دست آوردن سطح‌بندی بالاتر ارزش بسیار بیشتری‌ای پیدا می‌کنند. به دست آوردن پاداش بیشتر UAP به گیمران این قابلیت را می‌دهد تا لندی از کاراکترهای ویژه خود را پرورش دهند.

هولدینگ در بازی UFO

گیمران می‌توانند ارزهای UFO یا UFO-ETH متعلق به خودشان را برای به دست آوردن امتیازهای پلاسما هولد کنند و بعداً از آن‌ها برای ایجاد توکن های UFOep NFT بهره ببرند. دو بخش استیکینگ به نام‌های UFO و بخش UFO-ETH LP وجود دارند. استخر UFO مخصوص هولدینگ، به گیمران این قابلیت را می‌دهد به 25 درصد از استخر امتیاز پلاسما دسترسی داشته باشند. بااین‌حال میزان دسترسی گیمران به امتیازهای پلاسما در بخش UFO-ETH LP حدود 75 درصد هست.

یک بخش مهم که باید به آن توجه کرد این است که گیمران می‌توانند بین پاداش‌های چندبخشی انعطاف‌پذیر یا قفل‌شده، با پاداش‌های قفل‌شده‌ای که دو برابر امتیاز پلاسما است، یکی را برای خود انتخاب کنند.

NFT UFOep

با استیک امتیازهای پلاسما، گیمران می‌توانند توکن های غیرقابل تعویض اصلی مانند NFT UFOep ها را به دست آورند. توکن های غیرقابل تعویض UFOep ازنظر حجم محدود هستند و به هولدران اولیه اکوسیستم با کاراکترهای ویژه و سطح‌بندی بالاتر انگیزه می‌دهند. بر این اساس، UFOep ها در فایت، عملکرد فوق‌العاده جذاب ای دارند. علاوه بر این، توکن های غیرقابل تعویض Origin UFOep در طول فروش اولیه صرافی کازماس بالاترین حجم را دارند و نمی‌توانند بیشر شوند که این مسئله باعث خاص شدن آن‌ها می‌شود.

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال UFO

UFO گیمینگ توسط گیمر ها رهبری می‌شوند و همه‌چیز را در دنیای دیجیتال فعلی ارائه می‌دهند. این موارد شامل گیم برای به دست آوردن درآمد، لند های مجازی، NFT، گیم و یک بخش پیش‌فروش اولیه است. درواقع صنعت گیم برای به دست آوردن درآمد در کمتر از یک سال به جهان میلیارد دلاری تبدیل‌شده و همه این‌ها به لطف گیم هایی مانند UFO هست.

اعلام خبر صرافی کوکوین (KuCoin) در مورد این ارز دیجیتال، موجب شده تا قیمت ufo را حدود 25 درصد افزایش دهد. این ارز به‌شتاب خود ادامه می‌دهد و اگر سرعت فعلی خود را حفظ کند، ممکن است قیمت آن در هفته‌های آینده افزایش جالبی داشته باشد؛ و مجموعاً ازجمله بازی‌هایی است که علاوه بر پیشرفت درونی روزافزون دارای مقبولیت جهانی جذاب و روبه‌پیشرفت هست.

ما در همیار کریپتو با دوره های خصوصی تمامی مطالب مربوطه به هر دوره آموزشی متاورس و گیم را کاملا متناسب با شما شخصی سازی کرده و به نوعی دوره ای فقط و فقط مخصوص شما خواهیم داشت. آکادمی آموزشی همیار کریپتو برگزار کننده دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد بر اساس جدیدترین محتوای آموزشی کریپتو از صفر تا صد با ارایه دوره های کریپتو استارتر، کریپتو جم، کریپتو گیمر و متاورس برای اولین بار در مشهد

سؤالات متداول

1_ بازی UFO بر روی کدام بلاک چین و شبکه است؟

این بازی از شبکه متیک برای کارمزدهای کم و سرعت جذاب ان بهره می‌برد

2_ میزان سرمایه اولیه ورود به این بازی چقدر است؟

بسته به NFT های انتخابی شما و حجم دارایی شما و انتظارات درآمدی متفاوت و از چند صد تا چندین هزار دلار متفاوت است.

3_ چگونه می‌توان امتیازات و قابلیت‌های پلاسمایی کسب کرد؟

در حال حاضر تنها راه کسب این مورد با استیک ارزهای بازی در استخرها هست

4_ بازی UFO توسط چه کسانی رهبری و هدایت می‌شود؟

این بازی توسط پلیر ها بسته به سطح و حجم دارایی که دارند و نظرات و رأی آن‌ها هدایت می‌شود و تیم سازنده مطابق نظر آن‌ها بازی را آپدیت می‌نماید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد