کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

بیتکوین کش (BCH)، مصمم در بازپس‌ گیری جایگاه 300 دلاری!

بیتکوین کش (BCH)، مصمم در بازپس‌ گیری جایگاه 300 دلاری!

بیتکوین کش (BCH)پس از حمایتی که در محدوده 180 دلاری از او صورت گرفت؛ روز گذشته توانست به قیمت 220 دلار خود را برساند تا به عنوان برترین برنده در بین 20 پروژه بزرگ ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار شناخته شود.

تجزیه و تحلیل داده‌های آنچین برای برخی از شاخص‌های حیاتی، نشان می‌دهد که قیمت BCH، طی رالی گاوی بعدی، به سمت 300 دلار حرکت خواهد کرد .

قیمت بیتکوین کش (BCH) هفته گذشته

دارندگان را وحشت زده کرد و به از دست دادن سطح حمایت 180 دلاری نزدیک می‌شد؛ اما نهنگ‌های صعودی با شهامت  در برابر بادهای نزولی ایستادگی کردند و باعث بهبود قیمت شدند. داده‌های آنچین به ما می‌گویید که اگر اعلام نرخ آینده فدرال رزرو در 20 سپتامبر نوید خوبی برای دارایی‌های ریسک پذیر باشد؛ افزایش قیمت بیت کوین کش تا چه میزان می‌تواند رشد کند؟

علی رغم افزایش قیمت دورقمی اخیر، BCH همچنان از دید فعالان بازار خرده فروشی خارج است. همانطور که در زیر نشان داده شده است، درحالی که بیت کوین کش از 11 سپتامبر در حال افت بوده است؛ سلطه اجتماعی از 0.87% در 12 سپتامبر به 0.55% در 18 سپتامبر کاهش یافته است.

بیت کوین کش( BCH)

پیش بینی قیمت BCH: نهنگ‌ها قیمت 300 دلار را هدف قرارداده‌اند!

طبق دیدگاه آنچین، نهنگ‌ها می‌توانند باعث افزایش قیمت بیت کوین کش به سمت قلمرو 300 دلاری شوند؛ بخصوص اگر اعلام نرخ آینده فدرال رزرو واکنش مطلوبی را در بازار ارز‍‌های دیجیتال ایجاد کند.

داده‌های IN/Out of Money Around Price که توزیع قیمت خرید دارندگان فعلی بیت کوین کش را نشان می‌دهد؛ این تز صعودی را تایید می‌کند. این نشان می‌دهد که اگر قیمت BCH در مقاومت 245 دلار، ایستادگی از خود نشان دهد؛ گاوها می‌توانند جریان بازار را به سمت قیمت 300 دلاری سوق دهند.

منبع خبر: beincrypto

در صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان، تمام آموزش های لازم برای ورود به بازار ارز دیجیتال را رایگان مشاهده کنید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
افزایش قیمت ریپل در صورت پیروزی بر SEC
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button