توکن متاهرو (Meta Hero) فناوری اسکن و مدل‌سازی سه‌بعدی را به بازار می‌آورد که آواتارهای سه بعدی و آیتم‌های مجازی فوق‌العاده واقعی را برای استفاده در بازی‌ها، VR، رسانه‌های اجتماعی و مد آنلاین تولید می‌کند.

این فناوری همچنین امکان ایجاد NFT ها را از آثار هنری و کلکسیونی های دنیای واقعی فراهم می کند.

توکن متاهرو (Meta Hero) در تلاش برای جذب ده میلیون کاربر است و فناوری متا اسکن را به متاورس می آورد.

این بیماری همه‌گیر(کرونا)، باعث شد کار از راه دور، کنسرت‌های آنلاین و… رواج پیدا کند و مرز بین آنچه واقعیت نامیده می شود و آنچه که دنیای دیجیتال و مجازی خوانده میشود به مرزی مبهم تغییر پیدا کند.

ازآنجایی که مردم زمان بیشتری را به صورت آنلاین سپری می کنند، متاورس روز به روز ملموس تر می شود.

در متاورس، اشتهای سیری ناپذیری برای دارایی های منحصر به فرد وجود دارد، خواه هنر دیجیتال، آواتارهای شخصی یا سایر آیتم های مجازی باشند.

این موضوع متاهرو (Meta Hero) را وارد این فضا می‌کند، پروژه‌ای که افراد را قادر می‌سازد آیتم‌ها و در واقع خودشان را به حوزه دیجیتال منتقل کنند.
با همیار کریپتو همراه ما باشید تا در مورد این توکن جدید اطلاعات تازه ای کسب کنید.

متاهرو (Meta Hero) چیست؟

پروژه‌ای است که اخیراً در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است.

فناوری اسکن سه بعدی را با قراردادهای هوشمند توکن غیرقابل تعویض (NFT) ترکیب می‌کند تا امکان ایجاد متا آواتارها و متا اشیاء منحصر به فرد را فراهم کند.

هسته اصلی متاهرو (Meta Hero) فناوری اسکن سه بعدی است که یک شی واقعی را تجزیه و تحلیل می کند تا داده های ظاهری آن را جمع آوری کرده و آن را به صورت دیجیتالی ارائه کند.

برای دسترسی به بهترین اسکنرهای سه بعدی، متاهرو (Meta Hero) با Wolf Studio که فناوری آن در صنعت موسیقی، بازی و مد شهرت دارد، شریک شده است.
متاهرو (Meta Hero) کاربران خود را با این توانایی مسلح می کند تا اساساً هر چیزی را به یک NFT فوق العاده واقعی تبدیل کنند.

اما صرفاً بازسازی چیزی به صورت دیجیتالی تنها بخشی از ارزش است.

هر NFT Meta Hero به طور تغییرناپذیر در بلاک چین ثبت می شود و فوراً قابل کسب درآمد است.

و به این ترتیب، متاهرو (Meta Hero) یک بازار و اکوسیستم رمزی ایجاد می کند تا کارآفرینان و سازندگان به فرصت های منحصر به فرد و تمام دیجیتالی آینده دسترسی داشته باشند.

چه کسی پشت متاهرو (Meta Hero) است؟

داستان متاهرو (Meta Hero) با Codewise، یک استارت‌آپ مستقر در کراکوف و یکی از سریع‌ترین شرکت‌های نرم‌افزار اروپایی در چند سال اخیر شروع می‌شود.

Codewise در سال 2020 خریداری شد و مدیر عامل آن، رابرت گرین، 10 میلیون دلار از درآمد را برداشت و آن را متعهد به تامین مالی چشم انداز خود برای متاورس کرد.

اگرچه متاهرو (Meta Hero) در سال 2021 تشکیل شد، Gryn عمیقاً با web3 درگیر است، به ویژه به عنوان یک سرمایه گذار فرشته در Tenset، پلی بین بازار سهام سنتی و ارزهای دیجیتال.

تیم متاهرو (Meta Hero) دارای بسیاری از فارغ التحصیلان Codewise و گروهی از توسعه دهندگان، مهندسان و سازندگان جامعه است که به سرعت در حال گسترش است.

متاهرو (Meta Hero) چگونه کار می کند؟

اسکن متاهرو (Metahero Scanning):

اسکنرهای متاهرو یک فناوری جدید هستند.

هر کدام از یک محفظه سه بعدی متحرک متشکل از 16 پایه متحرک با یک واحد سرور و چهار دوربین استفاده می کنند.

علاوه بر این، در مجموع 64 دستگاه برای ثبت تصاویر در هماهنگی کامل وجود دارد.

برای دسترسی کاربران به اسکن سه بعدی، متاهرو (Meta Hero) قصد دارد اتاق های اسکن را در مکان های استراتژیک در سراسر جهان راه اندازی کند.

برای شروع، برنامه هایی برای نصب 12 اتاق در مناطقی با فرهنگ قوی فناوری و بازی وجود دارد.

نسل اول اتاق عمومی 4k آنها در حال حاضر در دوحه، قطر عملیاتی شده است.

شهرهای دیگری که در پی خواهند آمد عبارتند از توکیو، برلین، نیویورک، سئول و بسیاری دیگر.

تنها چیزی که برای استفاده از اسکن متاهرو (Metahero Scanning) لازم است این است که برنامه آنها را دانلود کنید و تعداد معینی توکن HERO، دارایی اصلی پلتفرم، را در کیف پول خود نگه دارید تا هزینه اسکن را بپردازید.

متاهرو (Meta Hero) برای اسکن تمام بدن حدود 200 دلار آمریکا هزینه خواهد کرد که نسبتاً کمتر از میانگین نرخ است.

اپلیکیشن متاهرو (Metahero APP):

اپلیکیشن متاهرو (Metahero APP) یکی دیگر از ارکان اکوسیستم متاهرو (Meta Hero) است.

اگرچه برنامه های مفصلی برای آینده وجود دارد، اولین تکرار این برنامه به عنوان وسیله ای برای نگهداری و تراکنش در توکن های HERO عمل می کند.

بعداً، این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا مجوز NFT ها را دریافت کنند، تمام معیارهای مربوط به فعالیت HERO خود را ردیابی کنند و به عنوان یک فیات onramp عمل کنند.

به طور خاص، ادغام برنامه با سیستم فیات بخش مهمی از استراتژی متاهرو (Meta Hero) برای تشویق به پذیرش انبوه است.

در حال حاضر، برای به دست آوردن HERO و شرکت در نسل بعدی اسکن سه بعدی، کاربران باید توکن های BNB را در زنجیره هوشمند BNB خریداری کنند و سپس HERO را از طریق PancakeSwap خریداری کنند.

فرآیندی با اصطکاک بسیار کمی.

پس از تکمیل نسخه های بعدی برنامه، کاربران می توانند از این اصطکاک صرف نظر کنند و با چند کلیک از واحد پول محلی خود به HERO بروند.

متاهرو (Meta Hero) همچنین آرزوهایی برای ادغام با Visa دارد که به دارندگان HERO اجازه می دهد تا توکن هایی را برای هزینه های روزانه خرج کنند.

توکن متاهرو (Meta Hero)

توکن قهرمان:

توکن HERO یک توکن کاربردی است که به کاربر امکان دسترسی به اکوسیستم متاهرو (Meta Hero) را می دهد.

این توکن از یک مدل کاهش تورم جدید استفاده می کند که عرضه کل را در طول زمان کاهش می دهد.

از نظر استفاده،HERO به دارنده خود این امکان را می دهد که در بازار Metahero NFT معامله کند، حق امتیاز را بپردازد یا اسکن های مالی خود را انجام دهد.

فروش عمومی HERO در ژوئن 2021 از طریق پلتفرم Tenset Gems انجام شد.

راه‌اندازی و پیش‌فروش عمومی توسط IDO در تعویض پنکیک در جولای 2021 دنبال شد.

کل عرضه HERO به 10 میلیارد محدود شده است و مکانیسم‌های قفلی برای جلوگیری از دامپینگ توکن وجود دارد.

متاهرو (Meta Hero) با توجه به تمرکز بر پذیرش انبوه، به محیطی با تراکنش های مقرون به صرفه و سریع نیاز دارد و طبق گفته تیم، توکن HERO با در نظر گرفتن مقیاس پذیری و فراگیر بودن در BSC راه اندازی شد.

توکن متاهرو (Meta Hero)

چه چیزی متاهرو (Meta Hero) را منحصر به فرد می کند؟

پروژه های رمزنگاری بی شماری وجود دارند که بر NFT ها و بازی ها تمرکز دارند، اما تعداد کمی از آنها اسکن سه بعدی را به این ترکیب اضافه می کنند.

پس Metahero پاسخی به این سوال است که تزریق کردن خود به اینترنت چگونه خواهد بود؟

با ایجاد پلی بین فیزیکی و دیجیتال، تیم Metahero شرط می‌بندد که آینده کمتر در مورد خودروهای پرنده است و بیشتر در مورد یافتن هم‌افزایی بین فناوری‌های نوظهور است.

Metahero با استفاده از AR، VR، سرورهای ابری، بلاک چین و اسکن فوق اچ دی قصد دارد چیزی کاملاً جدید ایجاد کند.

در صورت موفقیت پروژه، Metahero نقطه اتصال حیاتی بین دیجیتال و فیزیکی خواهد بود.

و می تواند بازیگر اصلی در استعمار اولیه جهان های مجازی باشد – جهان هایی با پتانسیل بی حد و حصر برای بیان خود و تولید ارزش.

توکن متاهرو (Meta Hero)

سخن پایانی:

با توجه به اینکه پیش بینی ها حاکی از رشد و توجه خیلی زیاد در آینده ای نه چندان دور به دنیای متاورس می باشد.

و ورود به دنیای متاورس یعنی تلفیق واقعیت و دنیای مجازی و دیجیتال، بنابراین توکن Hero به عنوان پیشتاز در زمینه ایجاد پیوند بین این دو دنیا می تواند به سرعت مورد توجه قرار گرفته و رشد عالی و خوبی را تجربه نماید.

آیا شما هم اسم توکن یا بازی جدیدی رو شنیدید که براتون سوال شده باشه خوب هست یا خیر؟ اسم این توکن و بازی رو برای ما ارسال کنید تا ما به شما پاسخ دهیم.

همچنین می تونید در دوره آموزشی کریپتو گیم همیار کریپتو برای پیدا کردن این توکن ها و بازی ها با روشهای جدید و بروز همراه ما باشید.

همیارکریپتو برای اولین بار دوره های آموزشی ارزدیجیتال مشهد در حوزه گیم برگزار می کنند این دوره توسط اساتید فوق حرفه ای این حوزه تدریس می شود.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد