کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

جاستین سان نهنگ اتریوم؛ 43 میلیون دلار اتریوم به صرافی پولونیکس انتقال داد.

جاستین سان نهنگ اتریوم؛ 43 میلیون دلار اتریوم به صرافی پولونیکس انتقال داد.

اخبار اتریوم جاستین سان؛ نهنگ اتریوم

جاستین سان Justin Sun نهنگ اتریوم؛ اتریوم به ارزش 43 میلیون دلار را به صرافی Poloniex منتقل کرد.
جاستین سان، کارآفرین مشهور ارزهای دیجیتال و بنیانگذار Tron Blockchain، بار دیگر با انتقال حجم قابل توجهی توکن های اتریوم (ETH) به صرافی پولونیکس، موجی در دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.
در یک تراکنش اخیر که توسط Lookonchain گزارش شده است، جاستین سان مبلغ خیره کننده 23000 ETH معادل تقریباً 43 میلیون دلار را به صرافی محبوب ارز دیجیتال Poloniex منتقل کرد.

رکورد انتقال مقادیر زیادی اتریوم به پولونیکس. موجودی اتریوم Sun در حال حاضر 163.35 ETH است که در آدرس کیف پول 0x3DdfA8eC3052539b6C9549F12cEA2C295cfF5296 نگهداری می شود.

اخبار اتریوم جاستین سان

علاوه بر انتقال اخیر 23000 ETH به Poloniex، تراکنش مهم دیگری در دسامبر در حجم 6500 اتریوم به همان صرافی انتقال داد. پس از این انتقال قیمت اتریوم در روزهای بعد از 1350 دلار به حدود 1151 دلار کاهش یافت. انتقال قابل توجه دیگری در 25 ژانویه سال جاری انجام شد که جاستین سان 10000 واحد دیگر از ETH را به پولونیکس منتقل کرد. در طول یک سال گذشته، او در هفت تراکنش جداگانه، در مجموع 67500 اتریوم، بالغ بر 126 میلیون دلار، انتقال داده است.

 

آیا این انتقالات نهنگ اتریوم بر قیمت Eth تأثیر می گذارد؟

انتقال جاستین سان ممکن است بخشی از یک استراتژی مسخره کردن معمول به عنوان یک دارنده بلند مدت باشد. چنین استراتژی هایی شامل تنوع بخشیدن به دارایی ها یا کاهش قرار گرفتن در معرض یک دارایی خاص است. علاوه بر این، این امکان وجود دارد که انتقال Sun به پولونیکس یک هدف دوگانه را دنبال می کند، یعنی تامین نقدینگی برای صرافی و در عین حال از عملیات خرید و فروش صرافی پشتیبانی می کند.

این انتقال پس از برداشت 29.7 میلیون دلاری ETH توسط جاستین سان از پلتفرم سهامداری مایع Lido Finance در ماه گذشته انجام شد. پس از خروج، Sun فورا توکن‌ها را به Huobi، یکی دیگر از صرافی‌های رمزنگاری برجسته ارسال کرد.

علاوه بر مشارکت خود با اتریوم، سان اخیراً با اعلام حمله ترون به بلاک چین اتریوم از طریق موسسه  BitTorrent Bridge، خبرساز شده است. در زمان انتشار، قیمت اتریوم (ETH) 1861.62 دلار است. پایین ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته اتریوم به ترتیب 1854.06 دلار و 1876.96 دلار است.

منبع خبر: کوین گپ

قصد یادگیری و کسب درآمد دلاری در بازار ارزهای دیجیتال و فارکس را دارید؟

از صفر تا صد ارز دیجیتال و فارکس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. 

✅  آموزش خصوصی ارز دیجیتال

✅  آموزش ارز دیجیتال در مشهد

✅  سبدگردانی ارز دیجیتال

✅  کانال سیگنال ارز دیجیتال

صرافی بینگ ایکس با داشتن کارمزد پایین و دسترسی بدون فیلترشکن، یکی از گزینه های مناسب برای فعالیت در زمینه بازار ارز دیجیتال برای ایرانیان می باشد.
جهت ثبت نام و دریافت تخفیف 30 درصدی در کارمزد + پاداش 70 دلاری ثبت نام  + 140 دلار انجام معامله + استفاده از کپی ترید همیارکریپتو،  وی پی ان را روشن نموده و سپس بر روی دکمه ی زیر بزنید:

خواندن این مطلب
توطئه دوست قدیمی برای سرقت رمز ارز

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button