کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

جهان بیگانگان (Alien Worlds)

جهان بیگانگان (Alien Worlds)

در این مقاله معرفی یکی از راحت ترین و آسان ترین گیم های کریپتویی را برای کسب درآمد جذاب دلاری داریم که هرکسی با هر توانایی به راحتی و با هر میزان سرمایه توانایی کسب درآمد از آن را دارد پس با ما باشید در جهان بیگانگان (Alien Worlds) و کسب یک درآمد دلاری بسیار آسان

گیم جهان بیگانگان (Alien Worlds) چیست؟

در راحت ترین حالت می‌توان چنین بیان کرد، Alien Worlds یک گیم کریپتویی است که در آن گیمران برای به دست آوردن ارز دیجیتال TLM، یک چیز بسیار خاص و نادر در این گیم فایت می‌کنند. در بخش Planet DAO (هسته ادارات خود گردان غیرمتمرکز)، اعضا بر ارز TLM به عنوان پاداش این گیم کنترل دارند.

در واقع جهان بیگانگان یک اکوسیستم مشترک بین DEFI و METAVERSE و یک گیم بدون نیاز به سرمایه اولیه است که روی شبکه WAX اعمال می‌شود و از شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) و ERC20 پشتیبانی می‌کند. هر سه شبکه ارزی اسم برده شده در داخل خود دارای تریلیوم هستند و هر کدام دسته ای از قابلیت های جهان بیگانگان را دارند.

شبکه بایننس اسمارت چین BSC قابلیت استیکینگ را که در گیم Alien Worlds به عنوان یک بخش اصلی در نظر گرفته می‌شود، ساخته و تقویت می‌کند. بلاک چین WAX مجموعه ای از بلاک هایی است است که پایه های اصلی بخش گیم و تراکنش‌ها را ساخته و پشتیبانی می‌ کند و قابلیت معاملات بدون فی را برای بخش های مهم گیم مانند Federation و Planets به وجود می آورد. 

همچنین شما قبل از استارت گیم به یک والت پشتیبانی کننده از شبکه WAX  نیاز دارید. همچنین به همه گیمران جدید امکاناتی داده می‌شود که به آن‌ها در بدست اوردن TLM کمک می‌کند. نحوه کلی بدست اوردن ارز Alien Worlds از طریق استخراج منابع می باشد.

در مجموع ۶ کره و بخش در این گیم وجود دارد که TLM را پلیر ها می توانند در این ۶ سیاره ذخیره و استیکینگ کنند. گیمران می‌توانند با دادن رای ها و نظراتی به بهتر شدن اداره‌ی کره خود کمک کنند. این گیم همچنین دارای ان اف تی  است.

گیمران می‌توانند جهت کمک به سیستم و نحوه گیم خود، ان اف تی ها را (توکن‌های غیرقابل تعویض) بخرند یا بسازند و از معاملات ان اف تی کسب سود نمایند. ان اف تی‌ها در جهان بیگانگان می توانند وسایل، لند یا همان زمین ها یا کاراکتر ها باشد که شما برای استخراج ها مورد استفاده قرار می دهید.

با استفاده از ان اف تی‌های بهتر و قوی تر می‌توانید ارز‌های بیشتری کسب کنید و دلار بیشتری از آن خود نمایید و همچنین اکوسیستم استخراج و استکینگ قوی تر و سریعتری را داشته باشید.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

آشنایی با ان اف تی های موجود در‌ جهان بیگانگان (Alien Worlds) 

توکن‌های ان اف تی‌ جهان بیگانگان می تواند به وسیله گیمران بدست آیند و برای معاملات در مارکت و استخراج ارز (TLM) و فایت های بین بازیکنان استفاده شوند. هیچ راه خاصی برای به کسب کردن بالاترین بازده در گیم وجود ندارد و هر گیمر باید از ابتدا انتخاب های لازم را برای استخراج خود نماید و برنماه کامل داشته باشد.

خواندن این مطلب
THETAN ARENA

ابتدا توانایی ها و ان اف تی های خود را برای استخراج و استیکینگ را بررسی کند. هر گیمر بر اساس نیاز خود می‌تواند یک توکن غیر قابل تعویض ان اف تی را بخرد یا بسازد.

همانطور که بیان شد، ان اف تی ‌های درون این گیم می‌توانند زمین، کاراکتر و وسایل باشند. از یاد نبرید که ان اف تی‌های متفاوت دراین گیم یک سیستم ماین و استیک بهتر را فراهم می‌کنند و همه چیز در اکوسیستم ساخته شده هر گیمر خلاصه می‌شود.

ارزش هر ان اف تی روی کارت آورده شده و بعد از گذشت مدت زمانی، گیمران می‌توانند جهت ارتقا سطح گیم، خرید یا معاملات زمین‌ها و کسب هرچه بیشتر TLM از ان اف تی های خود استفاده کنند. قابلیت معاملات ان اف تی توسط برنامه‌های غیر رسمی نیز در دسترس است.

اکوسیستم بین کرهای موجود در این گیم تصاویر (IPFS) ان اف تی ها را نگه می‌دارد. در جهان بیگانگان، با استفاده از تکنولوژی  همتا به همتا یا همان IPFS می‌توانید کار‌های زیر را انجام دهید:

 • ایردراپ‌های مخصوص ان اف تی برای دارندگان زمین و ان اف تی
 • شرکت در فایت هاو مبارزات ایجاد شده توسط پلیر بر اساس حجم استخراج

. نکته: لازم به ذکر است که ان اف تی‌های جهان بیگانگان، بر روی اکوسیستم BSC و WAX ساخته می‌شوند.

ارز تریلیوم (TLM) چیست؟

ارز تریلیوم یا همان TLM، ارز اصلی گیم متاورسی جهان بیگانگان (Alien Worlds) است که از تکنولوژی‌های DEFI و ان اف تی استفاده می‌کند. در واقع TLM یک ارز دیجیتال در شبکه -اتریوم است که در همه جهان این متاورس قابل استفاده ومعامله است.

گیمران می‌توانند با استخراج با برنامه و دقیق و وسایل عالی داشتن، به TLM های بیشتری برسند. در کل ۱۰ میلیارد عدد از ارز جهان بیگانگان (TLM) وجود دارد، با این حال به دلیل افزایش عرضه و کاهش نرخ تورم تریلیوم رسیدن آن به این مقدار بسیار دور از دهن به نظر می‌رسد؛ بنابراین برای TLM حداکثرمقدار ممکن پنج میلیارد ارز، برآورد شده است. طبق اکوسیستم گیم، تمام تریلیوم‌های استخراج شده ابتدا به کره ها و سپس به گیمران عرضه می‌شود.

موارد کاربرد از ارز TLM

با توجه به کاربرد‌های TLM، می‌توان گفت گیم بدون این ارز بی ارزش شده و قابل استفاده نخواهد بود. چرا که این ارز مانند یک هسته مرکزی برای بهبود تجربه کاربر در گیم استفاده می‌شود.

 • رای دادن در کره ها: گیمران با TLM می‌توانند در روند تصمیمات کره ها شرکت کنند.
 • استیکینگ: هولدر‌ها می‌توانند برای دریافت جایزه از TLM به جهت استیک نمودن استفاده کنند.
 • پول درون گیم: TLM برای ارتقا و معاملات درون گیم و همچنین شرکت در مسابقات و سایر فعالیت‌ها استفاده شود.
 • جوایز: گیمرانی که اکتیویتی بیشتری در گیم دارند ممکن است ارز TLM را به عنوان جایزه دریافت کنند و از آن بای توسعه اکوسیستم گیم خود و استخراج بیشتر استفاده کنند.
 • معاملات ان اف تی:‌ وسایل درون گیم به صورت ان اف تی ساخته می‌شوند و به گیمران درتمام بخش های بازی منجمله استخراج TLM، فایت و سایر فعالیت‌های جهان بیگانگان کمک می‌کنند.
 • زنجیره بین شبکه ها: ارز TLM را می‌توان بین شبکه‌های اتریوم، WAX و بایننس منتقل کرد.
خواندن این مطلب
پروژه متاورسی شیبا چالشی جدید

سیستم رای دادن درون کره ها

گیمران ممکن است TLM را در کره هایی که بصورت سازمان خودگردان اداره می شوند استیکینگ کنند. به این ترتیب آن‌ها می‌توانند به سیاره کمک کنند تا پاداش TLM بیشتری را هر روز دریافت کند.

در این صورت، گیمران با استیکینگ TLM در یک کره به نسبت کل TLM استیک شده، اجازه رای به دست می‌آورند. همچنین گیمران می‌توانند به عنوان عضو شورا در یک یا چند کره کاندید شوند. اعضای انتخاب شده می‌توانند پس از انتخابات کره ‌ها اعمال قدرت کنند. همچنین کنترل اکانت های کره ها را نیز دارند.

نحوه کسب ارز TLM به چه صورت است؟

استیکینگ و معاملات، استخراج یا به کسب ارز جهان بیگانگان (TLM) درشبکه بایننس یا سایر بروکر های ارز دیجیتال تأیید شده، اکثر بروکر ها راه هایی برای دریافت این ارز و معاملات ان دارند. جهت کسب رایگان آن‌ها نیز می‌توان از گیم و ان اف تی استفاده کرد.

گیمرانی که دارای زمین و ان اف تی هستند می‌توانند این ان اف تی را اجاره دهند و در ازای آن TLM دریافت کنند. همچنین گیمران ممکن است TLM و حتی ان اف تی‌های بیشتری را از طریق استخراج کسب نمایند.

از آنجایی که هر وسیله و زمین ان اف تی می‌تواند توانایی ها و قابلیت های استخراج خاص خود را داشته باشد، سیستم های استخراج می‌تواند متفاوت باشد؛ اما با استفاده از ترکیبی از ابزار و زمینو ان اف تی می‌توان ارز‌های بیشت TLM را به دست آورد.

رود مپ گیم جهان بیگانگان (Alien Worlds) 

بخشی از دور اولیه گیم جهان بیگانگان داشتن دنیای متاورسی است. در ابتدا تمام ساختار های متاورسی، مانند تریلیوم، ان اف تی‌ها و کره ها ساخته شدند. استیکینگ ان اف تی ها و معاملات هر دو ممکن است. زنجیره بین شبکه ای نیز برای کارکرد بهتر به این جهان اضافه شده است؛ یعنی می‌توانید TLM را در سه شبکه ERC20، BSC و WAX ترید کنید.

رود مپ جهان بیگانگان شامل سه مرحله گسترش، از جمله جوایز و پاداش های تشویقی استخراج ان اف تی، راه‌اندازی سیستم جدیدی برای مبارزه و فایت پلیر ها با یکدیگر و بخشی برای جستجو گردش داخل دنیای درون ‌گیم و تجربه‌های همه جانبه است.

آینده ارز TLM و گیم Alien Worlds

ارز TLM دارای 900 میلیون ارز در گردش است و قیمت فعلی آن 10 سنت است. در‌آوریل ۲۰۲۱، عدد ATH (بالاترین زمان) ارز TLM به ۷. ۱۹ تتر رسید. طبق تحلیل‌های انجام شده، TLM ممکن است با اپدیت های جدید به قیمت های بسیار بالاتری برسد و در صورتی که سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کند، ممکن است برای سرمایه‌گذاری بلندمدت فوق‌العاده باشد.

از کجا می‌توان گیم را شروع کرد؟

برای شروع گیم می‌توانید ۱۰ مرحله زیر را انجام دهید.

 1. ابتدا داخل صفحه play.alienworlds.io شوید.
 2. در صفحه باز شده، به شما اعلام می‌شود که یک کیف پول وکس ایجاد کنید و آن را در مرورگر خود اکتیو کنید.
 3. وارد حساب کاربری وکس شوید.
 4. پس از نوشتن نام حساب WAX خود روی «قبول» کلیک کنید.
 5. پس از آن، به بخش گیم Alien Worlds فرستاده می‌شوید، جایی که می‌توانید اسم و کاراکتر خود را انتخاب کنید.
 6. قوانین و قواعد گیم بخوانید و تأیید کنید.
 7. لازم به ذکر است که این یک بازی کریپتویی بزرگسالان است و برای شرکت در آن باید بالای ۱۸ سال داشته باشید.
 8. به روی گزینه من آماده ام» کلیک کنید.
 9. در بخش بعد دوباره نیاز به تأیید قرارداد هوشمندی است، بعد از چک کردن آن به روی قبول کلیک کنید.
 10. به شما کره های مخصوصی داده می‌شود تا استارت به استخراج از آن کنید روی گزینه بریم که شروع کنیم» کلیک کنید.
خواندن این مطلب
پلتفرم Itheum، پل بین دنیاهای متاورس

نکته: هر دفعه که می‌خواهید TLM کسب کنید یا ارز‌های خود را برداشت کنید، باید قرارداد هوشمند را مجدد امضا کنید.

جمع بندی

از آنجایی که ارز TLM یک کریپتو مخصوص در گیم جهان بیگانگان (Alien Worlds) است، هرکسی می‌تواند از طریق آن به راحتی در آمد دلاری کسب کند. ان اف تی‌های قابل مبادله در گیم یک جهان پیچیده و بسیار فرصت برای بهتر کردن گیم پلی به شما ارائه می‌دهند.

همچنین می‌توانید ارز های TLM خود را دریافت و به دلار تبدیل کنید یا دنیای خود را در درون بازی بهبود ببخشید تا بتوانید استخراج و استیکینگ بهتری داشته باشید. ولی در مجموع با بررسی های انجام شده توسط مجموعه همیار کریپتو این گیم یکی از گیم های معتبر و اینده دار دنیای کریپتو با توانایی سود سازی جذابی می باشد.

آکادمی آموزشی همیار کریپتو برگزار کننده دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد بر اساس جدیدترین محتوای آموزشی کریپتو از صفر تا صد با ارایه دوره های کریپتو استارتر، کریپتو جم، کریپتو گیمر و متاورس برای اولین بار در مشهد

سوالات متداول

1_ راه های کسب TLM در این بازی چیست؟

بطور کلی راه اصلی ان استخراج و استیکینگ و اجاره دادن ان اف تی هاست اما از طریق مسابقات و جشنواره ها هم می توانید این ارز را کسب کنید

2_ علت کاهش مداوم ارزش TLM چیست؟

این مورد درمورد توکن های گیم کاملا طبیعی و نرمال است بدلیل افزایش روز افزون عرضه و بهتر است پس از هر درآمد ان را به تتر تبدیل کنید. 

3_میزان درآمد این بازی چقدر است؟

بسته به نوع ان اف تی زمین و بازی شما متفاوت و متغیر است همچنین این بازی زحمت و سختی کمتری نسبت به بازی هایی همچون اکسی اینفینیتی دارد.

4_ بهترین زمان ورود به بازی چه زمانی است؟

هنگامی که مارکت کریپتو در کف قیمتی خود باشد می توان با قیمت پایین ان اف تی خرید و وارد شد تا در صورت رشد بازار سود دو چندان کسب نمایید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۴
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button