کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

جهش ارز دیجیتال Link 📈 آیا این پامپ ادامه دار است؟

جهش ارز دیجیتال Link 📈 آیا این پامپ ادامه دار است؟

پروژه لینک (Oracle Chainlink) در 24 ساعت گذشته، 5.36 درصد افزایش یافت؛ و در حال حاضر با ارزش بازار 3.6 میلیارد دلار با قیمت 6.58 دلار معامله می‌شود. لازم به ذکر است که فعالیت زنجیره‌ای آن به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

جهش ارز دیجیتال لینک می‌تواند به دلیل همکاری اخیر این ارز با بازیگران مالی باشد. ارایه دهنده خدمات اوراکل (LINK)، یک تست توکن سازی موفقیت آمیز با همکاری سویفت انجام داد. این ابتکار شامل همکاری با موسسات بانکی بزرگ از جمله: BNP Paribas ، BNY Mellon و Euroclear می‌باشد.

علاوه بر این، گروه بانکی استرالیا و نیوزلند(ANZ) از پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای Chainlink برای آزمایش استیبل کوین A$DC استفاده کرد.

محصول Chainlink که بازخورد مثبتی دریافت کرده است، به عنوان یک رابط پیام رسانی جهانی برای تسهیل ارتباط بین شبکه‌های مختلف بلاک چین از طریق شبکه Oracle خود عمل می‌کند.

برطبق بررسی نمودار ارز لینک، رشد قابل توجهی را شاهد هستیم که توانسته محدوده مقاومتی 6.4 را بشکند و یک  بریک اوت (Break out) را ثبت کند. در زمان نگارش این خبر، لینک 5.66 دلار ارزش دارد. با در نظر گرفتن این اتفاقات، کاهش قیمت این ارز دور از انتظار نیست؛ زیرا اغلب معامله گران سود خود را برده‌اند و در انتظار نقطه ورود بهتر خواهند بود.

در صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان، تمام آموزش های لازم برای ورود به بازار ارز دیجیتال را رایگان مشاهده کنید.

جهش ارز دیجیتال LINK

منبع: coingape

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
تحلیل بیت کوین 12 اردیبهشت 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button