کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

درگیری حقوقی بایننس با SEC و تعلیق حذف توکن های جفت شده با BNB و ETH

درگیری حقوقی بایننس با SEC و تعلیق حذف توکن های جفت شده با BNB و ETH

صرافی بایننس معاملات چندین جفت توکن بایننس کوین (BNB) و اتریوم (ETH) را در نتیجه درگیری حقوقی اخیر با SECکمیسیون بورس و اوراق بهادار در هفته گذشته متوقف کرد.

روز دوشنبه، این شرکت گفت که معاملات بیش از 12 جفت شامل توکن BNB ، استیبل کوین بایننس USD (BUSD) منحل شده و پنج جفت شامل ETH را به پایان رساند. معاملات در ساعت 11:00 متوقف شدند.

 

به کاربران دراین صرافی بین‌المللی  یادآوری شد که همچنان می‌توانند این ارزها را با جفت‌های دیگر در پلتفرم معامله کنند، اما به آنها توصیه شد قبل از تکمیل حذف، بات‌های تجاری خود را لغو کنند تا از ضرر جلوگیری کنند. ربات معاملاتی ابزاری خودکار در بایننس است که می تواند به طور خودکار معاملات را برای کاربران اجرا کند.

بایننس این اطلاعیه ها را با هیچ پاسخی به شکایت SEC مرتبط نکرد، اما این حرکت بایننس آخرین تغییری است که بر عملیات معاملاتی این پلتفرم تأثیر می گذارد.

 

تصمیم برای حذف این جفت های معاملاتی به ویژه برای BNB، توکن بومی Binance،خیلی  مهم است. این اقدام پس از به‌روزرسانی بحث‌برانگیز بایننس در خدمات خود انجام می‌شود که صرافی اختیارات خود را برای تبدیل ارزهای رمزنگاری شده حذف شده از فهرست به نوع دیگری بدون اطلاع کاربران از قبل به صلاحدید خود اعلام کرد. بایننس به کاربران اطمینان داده است که همچنان می‌توانند دارایی‌های آسیب‌دیده را با استفاده از جفت‌های معاملاتی دیگر موجود در پلتفرم معامله کنند. با این حال، این حرکت سوالاتی را در مورد چشم انداز معاملات آتی BNB در زمین خانگی خود ایجاد می کند.

 

به طور همزمان، بایننس همچنین به کاربران از توقف خدمات ربات های معاملاتی خود برای جفت های معاملاتی نقطه ای فوق هشدار داده است. صرافی به کاربران توصیه کرده است که ربات های معاملاتی خود را به روز کنند یا لغو کنند تا از ضرر احتمالی جلوگیری کنند. این پیشرفت یکی از چندین تغییر اخیر در شیوه عمل Binance است.

در 5 ژوئن، SEC یک شکایت 13 موردی علیه بایننس و مدیرعامل موسس آن، چانگ پنگ ژائو، به راه انداخت که آنها را به نقض قوانین اوراق بهادار متهم کرد که شامل عدم ثبت نام به عنوان صرافی و شرکت در تراکنش های رمزنگاری ثبت نشده در میان سایر اتهامات می شود.

 

این شرکت هرگونه تخلفی را رد کرده و SEC را متهم کرده است که با هدف قرار دادن آن و سایر شرکت‌های بزرگ، یک “کمپین ایدئولوژیک” علیه صنعت ارزهای دیجیتال به راه انداخته است.

آپدیت جدید:

BinanceUS حدود دو ساعت پیش  با توجه به بازخوردی که از جامعه کاربران دریافت کرد، از تصمیم خود برای حذف کردن جفت‌های معاملاتی مبتنی بر USDT منصرف شده است و همه ارزهای دیجیتال و جفت‌های مبتنی بر USDT برای معامله در دسترس هستند. فقط جفت‌های معاملاتی مبتنی بر BTC و BUSD که در جدول زیر لیست شده‌اند حذف خواهند شد.

منبع خبر

بیشتر بخوانید: آشنایی کامل با مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو CZ

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
تحلیل بیت کوین 17 اردیبهشت 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button