کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

سرمایه گذاران هوشیار باشند🔔 کاردانو(ADA) درآستانه جهش قیمتی!

سرمایه گذاران هوشیار باشند🔔 کاردانو(ADA) درآستانه جهش قیمتی!

کاردانو در هفته گذشته نوسان زیادی را تجربه نکرد. با این حال بر طبق آخرین تحلیل‌ها؛ بروز هرگونه اتفاقی از جمله پامپ یا جهش در قیمت دور از انتظار نیست. زیرا این ارز در شرایط فعلی تمایلات صعودی از خود نشان می‌دهد. با افزایش قیمت احتمالی این ارز؛ فعالیت توسعه آن کاهش پیدا خواهد کرد. زیرا درهفته‌های گذشته؛ تیم توسعه کاردانو در تلاش برای تقویت شبکه بودند.

کاردانو در مسیر ماه؟

بر اساس داده‌های CoinMarkertCap قیمت ADA در هفته گذشته تنها 1 درصد کاهش یافته است؛ و در زمان انتشار این مقاله، با قیمت 0.2508 دلار به ارزش 8.8 میلیارد دلار معامله شد.

با این حال، Trend Rider از فعالان X( توییتر سابق) که نمودارها و تجزیه تحلیل‌ها را بر روی رمزارز‌ها ارسال می‌کند؛ نشان داد که ADA در آستانه جهش قرار دارد. اگر این پیش بینی درست باشد، ADA ممکن است بزودی در معرض یک روند صعودی قرار بگیرد.

بررسی نمودار روزانه کاردانو به درک بهتر درباره روز‌های آینده بازار کمک می‌کند. همچنین شاخص قدرت نسبی(RSI) و جریان پول(CMF) Chainkin نزولی نه بنظر می‌رسد.

علاوه بر این‌ها، شاخصMACD  یک مقطع صعودی را نشان می‌دهد که تاییدی بر حرکت و رشد قیمت در روز‌های بعد است

کاردانو

لازم به ذکر است که حجم معاملات این ارز در سطح بالا باقی مانده است که نشان دهنده علاقه معامله گران به سرمایه گذاری در این توکن دارد. همچنین فعالیت نهنگ‌ها اطراف کاردانو مشهود است.

منبع: AMBCrypto

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
16 توصیه تکنیکالی در ترید از زبان مرموزترین معامله گر تاریخ
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button