کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

شکارچیان ارز دیجیتال در کمین افراد ناآگاه

شکارچیان ارز دیجیتال در کمین افراد ناآگاه

رئیس پلیس فتا استان سمنان به کاربران فضای مجازی توصیه کرد: مراقب شکارچیان ارز دیجیتال در فضای مجازی باشند.

سرهنگ فداییان، رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت: با گسترش قابلیت های فضای مجازی و استفاده روزافزون کاربران از این بستر به خصوص در حوزه اقتصادی باعث گردیده مجرمان سایبری نگاه ویژه ای به این فضا داشته باشند.

وی افزود: فضای مجازی به‌واسطه قابلیت های فراوان خود باعث رونق کسب و کارهای اینترنتی گردیده از طرفی ارزهای دیجیتال نیز تحت عناوین مختلف در این بستر فعال بوده و کاربران از آن‌ها استفاده می‌کنند.

سرهنگ فداییان اظهار کرد: مجرمان سایبری با ترفندهای مختلف و جذاب و اغواکننده معمولاً با تحریک مخاطبان خود، سعی در جلب کاربران نموده و درنهایت اقدام به کلاه‌برداری می‌کنند که در حوزه ارزهای دیجیتال شایع ترین موضوع، سرقت اطلاعات کاربران با ترفند سرمایه گذاری دیجیتالی است.

این مقام انتظامی بیان داشت: مجرمان سایبر با طراحی صفحات تبلیغاتی جعلی و ارسال لینک های آلوده و یا از طریق بدافزارهای مختلف و با القاء افزایش سرمایه دیجیتال در زمان کوتاه، ارزهای دیجیتال کاربران را سرقت می‌کنند.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

رئیس پلیس فتا استان سمنان به کاربران توصیه کرد: کاربران قبل از ورود به فضای دیجیتال، علم و دانش خود را ارتقاء بدهند و با تکنیک های متقلبانه و مجرمانه این فضا آشنا شوند و به هیچ عنوان به افراد ناشناس و یا پیام های ارسالی از منابع نامعتبر اعتماد نکنند و اطلاعات مهم خود اعم از مالی و یا سایر اطلاعات که شاید مورد سوء استفاده قرار گیرد را در اختیار دیگران قرار ندهند.

چنانچه قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال و خرید و فروش ارز دیجیتال را دارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار را ندارید، برای سرمایه گذاری موفق در ارزهای دیجیتال و در امان ماندن از کلاهبرداران و شکارچیان ارز دیجیتال می‌توانید از دوره‌های آموزشی ارز دیجیتال همیار کریپتو استفاده کنید.

این دوره‌ها بر اساس تحلیل بازار و متناسب با نیاز مخاطبان از پایه تا پیشرفته طراحی و بروز می‌شوند. تیم همیار کریپتو برای کمک به علاقه‌مندانی که قصد ورود به این بازار رادارند دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری برای علاقه‌مندان در نقاط مختلف کشور در فضای اسکای روم برگزار می‌کند.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
یونیک فاینانس (Unique Finance) کلاهبرداری یا فرصت سرمایه گذاری؟
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button