کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

چرا بازار رمز ارز، امروز صعودی شد؟

چرا بازار رمز ارز، امروز صعودی شد؟

ارزش بازار کریپتو( TOTAL CAP) و قیمت بیت کوین(BTC) افزایش یافت و به خطوط مقاومت نزولی خود رسید اما شکست نخورد! از سوی دیگر، eCash( XEC) از خط مقاومت نزولی خود خارج شده است.

برگزاری نشست فدرال رزرو(FOMC) که در روز چهارشنبه اتفاق می‌افتد؛ دلیلی بر ورود سرمایه گذاران به بازار و افزایش قیمت شد. زیرا معامله‌گران به نتیجه این نشست، خوش بین هستند. در صورتی که برآیند اتفاقات مراسم فردا مثبت باشد، می‌توان رشد مضاعف را در بازار انتظار داشت.

TOTAL CAP از 13 ژویه تحت تاثیر خط مقاومت نزولی قرار گرفت و این نزول منجر به کاهش 978 میلیارد دلاری تا 11 سپتامبر شد. بعد از این ریزش، بازار روند صعودی را آغاز کرد و در 18 سپتامبر به خط مقاومت رسید. اگرچه نتوانست آن را بشکند و فقط سایه ایجاد شد.

چرا بازار رمز ارز، امروز صعودی شد

نمودار توتال کپ | چرا بازار رمز ارز، امروز صعودی شد

قیمت بیت کوین نیز به خط مقاومت رسید. ارزش BTC از 13 ژویه به زیر خط مقاومت نزولی سقوط کرده بود؛ و این اتفاق منجر به کاهش قیمت در محدوده 24900 دلار، در 11 سپتامبر شد. پس از آن قیمت بیت کوین به شدت افزایش یافت و در 18 سپتامبر به 27409 دلار رسید. با این حال BTC نتوانست از خط مقاومت نزولی خود خارج شود.

نمودار بیتکوین | چرا بازار رمز ارز، امروز صعودی شد

XEC اما توانست خط مقاومت نزولی خود را بشکند. قیمت این ارز در 11 سپتامبر پایین‌ترین سطح قیمتی را ایجاد کرد اما سه روز بعد از خط مقاومت نزولی خود خارج شد و در 18 سپتامبر، قیمت به 0.000029 دلار رسید.

نمودار XEC

منبع خبر: beincrypto

در صفحه آموزش فارکس رایگان، تمام آموزش های لازم برای ورود به بازار فارکس را رایگان مشاهده کنید.

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
16 توصیه تکنیکالی در ترید از زبان مرموزترین معامله گر تاریخ
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button