6 روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

6 روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

در قسمت قبل این مقاله به بررسی چندین راه جذاب کسب درآمد از ارزهای دیجیتال پرداختیم و در این قسمت نیز ضمن معرفی راه‌های جدیدتر روش‌های جدیدی نیز برای کسب درآمد معرفی می‌کنیم که همه اشخاص با هر توانایی بتوانند درآمد جذابی از این راه کسب نمایند پس حتماً با ما همراه باشید چراکه بعضی از این راه‌ها به‌آسانی نصب یک مرورگر ساده است.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

microtest برای کریپتو و بیت

همان‌طور که از اسم آن پیداست، microtest به معنای انجام اعمال بسیار کوچک و به دست آوردن پاداش کریپتویی یکی دیگر از راه‌های رایگان کسب کریپتو کارنسی است. این کار می‌تواند به راحت تماشای یک فیلم، پر کردن یک نظرسنجی یا تعامل با اکانت رسانه‌های اجتماعی خاص باشد.

پلتفرم تایم باکس 

Time Bucks نمونه خوبی از یک پلتفرم microtest است که در آن می‌توانید فیلم‌ها را تماشا کنید، اپلیکیشن های رایگان را نصب کنید، افراد را در اینستاگرام فالو کنید، نظرسنجی‌ها، رأی‌گیری، ارجاع‌ها و موارد دیگر را کامل کنید، همه این کارها را درازای BTC یا کریپتو کارنسی دیگر انجام دهید.

اکوسیستم Lootup.me

Lootup.me پلتفرم نسبتاً جدیدی دیگری است که درازای کامل کردن نظرسنجی، مشاهده‌ی فیلم یا شرکت در آزمودن‌ها، وعده پول نقد، کارت گیفت یا کسب کریپتو کارنسی رایگان را می‌دهد.

زیرمجموعه گیری و پلتفرم Nano 

نانو به عنوان یک کریپتو کارنسی کوچک (lightweight) توصیف می‌شود که معاملات سریع را بدون هزینه تراکنش ارائه می‌کند. می‌توانید با انجام کارهای کوچک، مانند کامل کردن نظرسنجی یا مشاهده‌ی فیلم‌ها، در Play Nano درآمد به دست آورید. شما می‌توانید با ارجاع سایر اعضا به پلتفرم با استفاده از پیوند زیرمجموعه گیری و دریافت پاداش، درآمد خود را افزایش دهید.

آنچه شما نیاز دارید:

یک اکانت تایم باکس/نانو

برای پرداخت دارایی‌ها به درآمد هفته‌ای 10 تتر برسید

تایم آزاد

میزان کوشش: کم

Microtasking در حقیقت روش کم درآمدی برای به دست آوردن رایگان کریپتو کارنسی است؛ اما اکثر وظایف خواسته‌شده آسان بوده و نیاز به کوشش کم دارند، اگرچه کامل کردن تست ها نیاز به تمرکز ذهنی دارد و می‌تواند کمی اذیت کننده باشد. شما باید اکانت خود را استارت کنید و در صورت وجود وجوه را برداشت کنید، اما این فرآیند یک‌بار اتفاق می‌افتد، پس باید نسبتاً ساده باشد.

میزان پاداش: کم

جای تعجب نیست که پاداشی که می‌توانید برای مشاهده‌ی فیلم‌ها یا لایک کردن ویدیو اینستاگرام به دست آورید، با این کوشش مطابقت دارد، اما اگر هر 7 روز به میزان 10 تتر برسید، می‌توانید حداقل میزان دلار را تأمین کنید که در انتهای ماه ممکن است به چیز قابل قبولی تبدیل شود.

نکته عالی: در نظر داشته باشید که اگر حداقل 10 تتری را برآورده نکنید، دارایی به هفته بعد منتقل می‌شود و پاک نمی‌شود.

گیم بزنید و کریپتو کارنسی دریافت کنید

یکی از عظیم‌ترین روندهای چند وقت اخیر، ترکیب ارزهای دیجیتال باهنرها و گیم‌ ها بوده است. با توجه به سهولتی که دارایی‌های دیجیتال مثل توکن های غیرقابل تعویض دارد شاهد بیشتر شدن چشم‌گیر افراد در حوزه گیم بوده است که اکنون به عنوان گیم برای به دست آوردن دلار یا PLAY TO EARN  بیان می‌شود.

این پلتفرم گیم ها معمولاً مبتنی بر کوشش‌ها و فایت هایی هستند که در یک جهان مجازی و متاورسی انجام می‌شوند که روی اکوسیستم‌ها با توکن حاکمیتی برای دنیای مخصوص گیم ساخته می‌شوند. در مجموع گیم‌ های کنسول و رایانه شخصی دارای ساختار کریپتویی هستند.

قوی‌تر شدن در گیم بر اساس به دست آوردن دارایی‌ها، لند یا قابلیت‌های شخصیتی است که به عنوان توکن غیرقابل تعویض بیان می‌شوند و در مارکت قابل‌ترید هستند.

با رسیدن این گیم‌ ها به حجم معاملات بیشتر، ارزش این دارایی درون‌ گیم افزایش می‌یابد، به‌طور برخی از گیمران به‌اندازه لازم کریپتو کارنسی به دست می‌آورند که کسب درآمد تمام برای آن‌ها باشد.

همان‌طور که قبلاً بیان شد، زمان دارایی است، بنابراین باید ساعت‌ها زمان را صرف کنید، اما اگر به‌طور طبیعی می‌خواهید گیم‌ های کنسول‌های سنتی را تجربه کنید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که به یک دنیای غیرمتمرکز بروید که در آن می‌توانید زمین یا دارایی باارزش قابل ترید داشته باشید.

دوره جامع کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

در اینجا برخی از محبوب‌ترین گیم های play-to-earn در حال حاضر آورده شده است:

Axie Infinity آ کسی اینفینیتی

اکسی اینفنینتی یک نمونه خوب است؛ و هدف آن‌ها «فایت، بالا بردن لول، به دست آوردن درآمد» است که به‌طور کامل و عالی پیشنهاد توسعه‌دهندگان گیم را خلاصه می‌کند، اما قبول نکنید که این گیم فقط برای فان است. برای شروع گیم باید سه Axies (شخصیت‌های گیم)، خریداری کنید و برای درک نحوه عملکرد همه و افزایش شانس خود برای پیروزی در نبردها، زمان بگذارید.

دنیای بیگانگان

دنیای بیگانگان دارای بیش از یک‌میلیون پلیر در ماه است و همان‌طور که از اسم آن پیداست یک گیم از نوع دنیای فضایی‌ها است. توکن حاکمیتی آن TLM است و این گیم در سراسر دنیای بلاک چینی Wax، BSC و Ethereum پشتیبانی می‌شود. برای شروع باید کارت‌های مخصوص گیم به صورت توکن غیرقابل تعویض بخرید.

استار اطلس

استار اطلس یک گیم غیرواقعی چند پلیرِ عظیم است که در یک دنیای متاورس جذاب اتفاق می‌افتد. این گیم دنیاهای باکیفیت جذاب و با گرافیک بالا و تایم واقعی را عرضه می‌کند و گیم بر اساس فایت بین سه بخش آینده است: انسان‌ها، بیگانگان و درویده‌ای، ربات‌های شبیه به انسان. شما می‌توانید ارز Atlas را خریداری کنید و آن را خارج از گیم در بروکر FTX مبادله کنید. استار اطلس که بر شبکه سولانا یکی از هیجان‌انگیزترین قاتلان اتریوم بیان‌شده است، به نظر می‌رسد که ممکن است جای زیادی برای رشد داشته باشد.

آپلند

آپلند یک گیم متاورس است، ساخته‌شده بر روی شبکه EOS، با نزدیکی‌های زیادی به یکی از شناخته‌شده‌ترین گیم های غیر کریپتویی، Monopoly. تلاش به دست آوردن اموال در یک نمایش مجازی از دنیای واقعی و به دست آوردن UPX، ارز بومی، زمانی است که سایر گیمران از دارایی شما بازدید می‌کنند. درست مانند مونوپولی، قیمت سبد دارایی شما با کامل کردن مجموعه‌ها افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است این گیم نیازمند احراز هویت برای برداشت دلاری و دارایی‌ها هست

آنچه شما لازم دارید:

یک والت METAMASK

ارز اصلی که فقط در خود بازی قابل‌مبادله است UPX

ممکن است به یک والت برای گیم نیاز داشته باشید

نیازمندی‌های اولیه مانند خرید NFT یا موارد اولیه را برآورده کنید

میزان کوشش: معمولی

برای راه‌اندازی والت متامسک داشتن اتریوم در آن، سپس دانلود یک والت مخصوص آن گیم، باید کوشش معمولی انجام ‌شود. تعهد واقعی، در تسلط شما بر گیم و استراتژی است، جایی که آنچه شما به دست می‌آورید بستگی به آنچه تلاش می‌کنید دارد.

میزان پاداش: بالا

اگر گیم ‌ها، بخش موردعلاقه شما هستند و مایلید در این زمینه کوشش کنید، این نوع گیم ‌ها توانایی قابل‌توجه برای به دست آوردن کریپتو کارنسی هستند. حجم تبادل برای NFT های درون گیم به سرعت در حال رشد است، اما شما باید هم استراتژی گیم ها و هم توانایی مارکت را درک کنید.

مبادله کارت‌های گیفت فروشگاه آمازون برای به دست آوردن کریپتو

کریپتو فضایی بسیار نوآورانه است و یکی از خاص‌ترین سیستم‌های رایگان به دست آوردن کریپتو کارنسی، ارائه خدمات برای آمازون با قابلیت به استفاده از کارت‌های گیفت ناخواسته و دریافت کریپتو درازای آن است.

این اکوسیستم بی‌وسیله سیستمی انجام می‌شود که توسط مجموعه purse ساخته‌شده است و به عنوان انجام دهنده کار عمل می‌کند، بنابراین شما لازم نیست مستقیماً با طرف دیگر مبادله کنید. آن‌ها به مالکان کریپتو اجازه می‌دهند تا محصولات خاص آمازون را با تخفیف ویژه در ارزش ذکرشده خریداری کنند.

اگر یک کارت گیفت آمازون دارید که نمی‌خواهید یا لازم ندارید، می‌توانید درخواست را انجام دهید، هزینه کامل لیست ‌شده را بپردازید، جنس خریداری‌شده را به آدرس خریدار بفرستید اما بجای این عمل کریپتو را دریافت کنید.

آنچه شما نیاز دارید:

یک اکانت آمازون

یک اکانت کاربری سایت PursE

میزان کوشش: بسیار

با توجه به اینکه شما به عنوان یک سیستم غیر اصلی انجام کار می‌کنید، نمی‌توان از این واقعیت اجتناب کرد که کوشش بسیاری باید انجام دهید. شما باید سفارش دهید و مطمئن شوید که تمام جزئیات را به‌راستی کسب کرده‌اید: آدرس، رنگ، اندازه، در دسترس بودن و غیره. مشکل‌های برگشت احتمالی را فراموش نکنید.

میزان پاداش: متوسط

درامد حاصل از این امر برای به دست آوردن کریپتو رایگان متوسط است، زیرا شما باید قبلاً یک کارت گیفت در مالکیت داشته باشید و هیچ استفاده واقعی از آن نداشته باشید. این کارت ممکن است یک گیفت مخصوص روز تولد یا کارت تخفیف کریسمسی ناخواسته باشد، در این صورت شما درواقع چیزی را که کاربرد کمی دارد، با چیزی که از نظر شما دارای ارزش بسیار بالاتر است، مبادله می‌کنید.

بااین‌حال، شما باید برای زمان صرف شده به عنوان چیزی که Purse آن را «درآمد» می‌نامد، ارزش قائل شوید تا بازدهی را به خوبی مشاهده کنید.

مرورگر بریو

با browser Brave، در حین استفاده از اینترنت، کریپتو به دست آورید.

پس از مشکلات شرکت متا و همچنین کمبریج، افراد نسبت به این واقعیت که وقتی صحبت از دستگاه‌های اجتماعی و browser وب می‌شود، شما درواقع محصول هستید، داده‌های ارزشمندی که برای توصیف عادات browser یا تمایل رسانه‌های اجتماعی خود ایجاد می‌کنید برای سازندگان تبلیغ بسیار جذاب است، بااین‌حال بیشتر مردم آن‌ها را رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. این مدل توسط راه‌حل‌های کریپتویی مانند browser Brave به چالش کشیده می‌شود، جایی که شما برای توجه خود پاداش می‌گیرید.

با Brave می‌توانید تبلیغات به صورت غیراجباری را مشاهده کنید و در ازای آن 70٪ از درآمدی را که Brave در کریپتو کارنسی دریافت می‌کند، ارز BAT  کسب کنید. در پایان هرماه می‌توانید به‌سادگی درآمدی را که ایجاد کرده‌اید برداشت کنید یا در نظر بگیرید به تولیدکنندگان محتوایی که دوست دارید پاداش دهید. این به ایجاد پلتفرمی کمک می‌کند که به محتوایی که واقعاً موردعلاقه است پاداش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد دنیای خصوصی خود را کنترل کنید.

آنچه شما نیاز دارید:

browser Brave را دانلود کنید

والت Brave خود را تنظیم و پشتیبان بگیرید

از browser Brave خود به عنوان مرورگر اینترنتی دیفالت خود استفاده کنید

میزان کوشش: کم

دانلود مرورگر Brave و راه‌اندازی کیف پول تنها چند دقیقه طول می‌کشد. کوشش واقعی این است که به‌سادگی عادت‌های خود را تغییر دهید تا تمام فعالیت‌های اینترنتی شما از طریق Brave انجام شود و نه Chrome، FireFox، Safari یا Internet Explorer.

میزان پاداش: متوسط

اگر از پیش بر میزان زمانی که با مرورگر می‌گذرانید نظارت داشته باشید، تصورتان نسبت به میزان دلاری که ممکن است از نظر پاداش داشته باشید به دست می‌آید؛ بنابراین استفاده از Brave browser برای شما بیشتر ارز دیجیتال ایجاد می‌کند تا اینکه برای شبکه‌های تبلیغاتی درآمدزا باشد. این موضوع به شما بستگی دارد که آیا BAT را که به دست می‌آورید، حفظ کنید یا تصمیم بگیرید که به سازندگان محتوا انعام دهید. ارزش BAT در طول زمان در حال تغییر است، به این معنی که آنچه اکنون به دست می‌آورید ممکن است متوسط باشد، اما در آینده قیمت بسیار بیشتری داشته باشد.

جمع‌بندی

در این مقاله در مورد مجموعه‌ای از روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال صحبت کردیم که اما رایگان به معنی انجام اعمال آسان ایست تا شما بتوانید در قبال انجام آن‌ها کریپتو کارنسی به دست آوردن کنید.

یکی از مهم‌ترین روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال گیم ها است که در گیم های مبتنی بر واقعیت مجازی و دنیای متاورسی است.  در مجموع این راه‌ها همگی جهت کمک به کسب درآمد اصلی شما بسیار مناسب می‌باشند و باعث ارتقای سطح مالی زندگی شما می‌شوند اما هرگز به کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به عنوان روش اصلی کسب درآمد زندگی خود نگاه نکنید چراکه در طول زمان دست‌خوش تغییرات و نوسانات بسیاری هستند.

آکادمی آموزشی همیار کریپتو برگزار کننده دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد بر اساس جدیدترین محتوای آموزشی کریپتو از صفر تا صد با ارایه دوره های کریپتو استارتر، کریپتو جم و متاورس برای اولین بار در مشهد

سؤالات متداول

1_کدام راه بیش‌ترین درآمد را دارد؟

در مجموع بازی‌های کریپتویی در حال حاضر بیش‌ترین درآمد را داشته اما بعضاً نیازمند سرمایه اولیه خرید NFT می‌باشند

2_ راحت‌ترین راه کسب درآمد در موارد گفته‌شده کدام است؟

مطابق مطالب بیان‌شده راحت‌ترین راه مرورگر BRAVE است که بدون هیچ عمل خاصی به شما درآمد منفعل اعطا می‌کند

3_ میزان درامد حاصل از مشاهده فیلم‌ها و تبلیغات چقدر هست؟

این درآمد بسته به طول فیلم و تبلیغات و پلفترم متفاوت است اما درآمد هر کدام آن بسیار ناچیز هست.

4_سرمایه اولیه برای شروع به کسب درآمد از ارزهای دیجیتال چه میزان هست؟

همان‌طور که گفتیم این درآمدها رایگان و بی‌سرمایه است به‌جز برخی گیم های مخصوص که آن‌ها همچنین درامد بیشتری ارائه می‌دهند

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید