گادز آنچین (Gods unchained)

گادز آنچین (Gods unchained)

در این مقاله معرفی جامع یک گیم خاص با داستانی از خدایان و زیبایی بزرگ‌ترین گیم های جهان همچون Warcraft  را خواهیم داشت اما از همه مهم‌تر با طعم لذیذ کسب درامد دلاری پس به‌هیچ‌عنوان آموزش بازی گادز آنچین (Gods unchained) رو از دستش نده!

 نگاهی به داستان گادز آنچین (Gods unchained)

گیم Gods unchained از نمونه مشهورترین گیم های ساخته‌شده بر بستر کریپتو است که در این گیم به‌رایگان می‌توانید درآمدی زایی کنید، پلیرها می‌توانند صاحب واقعی کارت‌های درون گیم باشند. سبکی که در این گیم وجود دارد مخلوطی از بازی‌های کارتی معروف دنیا همچون HEARTHSTONE با طعم شیرین کسب کریپتو است. این نوع گیم، یک گیم باحالت کارتی مخصوص به خود است که این توانایی را به گیمران  می‌دهد که در جریان گیم، کارت‌ها و عنصرهایی را به دست بیاورند که قابل‌ترید کردن در گیم است. برخی از عنصرها و کارت‌های داخل گیم بسیار گران هستند، به‌گونه‌ای که یکی از این کارت‌های گیم باقیمت 146.3 ETH فروخته شد.

گیم  Gods unchained، عظیم‌ترین اکوسیستم رمزنگاری و کریپتو در صنعت گیم بوده که کارت‌های خود را در قالب ان اف تی، به گیمران  ارائه می‌دهد که در عمل صاحب واقعی این کارت‌ها هستند. بودن در دنیای بلاک چین این فرصت را به پلیر ها می‌دهد تا توکن بازی را به دست آورده و سپس اقدام به فروش و کسب سود از آن نماید. راه‌اندازی این گیم می‌تواند نوعی نشانه باشد که گیم سازها از ارزهای دیجیتال و NFT استفاده بیشتری در تمام گیم های دیگر نیز خواهند داشت.

این گیم در بخش‌های بسیاری به گیم مشهور شرکت بلیزارد یا همان گیم بسیار معروف وارکرفت شباهت دارد. به‌نوعی که در گیم  Gods unchained، کاربران از راه کارت‌های گیم در تلاش هستند با استفاده از کاراکترها و کارت‌های آن اف تی درون گیم دشمنان خود را نابود کنند. پس استفاده از این گیم برای افرادی که گیم وارکرفت انجام می‌دهند، بسیار راحت است.

Gods unchained

روش گیم گادز آنچین (Gods unchained)

در ابتدای امر برای شروع کسب درامد و اینکه این گیم را استارت کنید باید در اول کار یک اکانت درست کنید. برای آشنایی بیشتر با این گیم و ساخت اکانت، این بخش هارا را به ترتیب انجام دهید.

ساخت اکانت

اولیه‌ترین عملی که باید برای استارت گیم انجام دهید، ساخت اکانت است که برای ساخت این اکانت، داشتن یک ایمیل متعلق به خودتان و واقعی و والت METAMASK بااتصال به شبکه ERC20 واجب است. بعدازاینکه گیم را نصب کردید با استفاده از ایمیل و تعیین پسورد، داخل گیم شوید. برای اینکه بتوانید درامد حاصل از گیم را ببرید، باید گیم را به والت METAMASK متصل کنید. برای اتصال والت، کافی است داخل گیم شده و بر روی تصویر پروفایل کلیک کنید. بعد از کلیک یک سری گزینه جدید به‌صورت کشویی باز می‌شود که باید گزینه مدیریت والت را انتخاب کنید.

نظارت و رسیدگی والت

بخش بعدی که لازم است برای ادامه پروسه گیم انجام دهید، نظارت و رسیدگی والت است.  گیم  Gods unchained، بر روی اکوسیستم بلاک چینی  Immutable x، اجرا می‌شود. پس تمام درآمدی که در این گیم توسط پلیر دریافت می‌شود، بر روی آدرس‌های متعلق به بلاک چین و شبکه Immutable x، ذخیره می‌شود. برای دریافت درآمد و توکن خود از این گیم، باید آدرس را بر روی والت خود ست کنید، همچنین در خیلی از اوقات این آدرس، به‌صورت خودکار بر روی والت METAMASK وجود دارد. درصورتی‌که می‌خواهید آن را خودتان تنظیم کنید کافی است که بر روی گزینه  Link wallet to X  کلیک کنید و بعد از تمام کردن تمامی بخش‌های لینک کردن، والت به گیم وصل خواهد شد.

Gods unchained

نحوه بازی کردن در گادز آنچین (Gods unchained)

گیم  Gods unchained،  رایگان است و در استارت گیم به هر گیمر یک دسته کارت مخصوص گیم تعلق می‌گیرد تا درصورتی‌که یک گیمر نخواست هزینه‌ای را برای گیم خرج کند، بازهم این توانایی جهت ادامه گیم را داشته باشد. با ادامه دادن گیم باکارت های اولیه، پلیر ازنظر سطح‌بندی پیشرفت کرده و از این راه می‌تواند جعبه‌های کارتی را دریافت مشخص کند. زمانی که لول پلیر در گیم بهتر می‌شود، میزان موجودی کارت‌های اون به دلیل دریافت جعبه کارت افزایش خواهد یافت.

آموزش گیم Gods unchained به‌صورت گام‌به‌گام

این گیم دارای سه حالت گیم متفاوت است که بدین‌صورت است:

 • حالت solo: یک حالت گیم تکی است که به‌صورت تنهایی با کامپیوتر و به‌صورت مصنوعی گیم می‌کنید.
 • حالت Ranked: مهم‌ترین و باارزش‌ترین حالت گیم است که در این حالت پلیر می‌تواند با گیمران دیگر برای کسب مقام و سطح بالاتر و دریافت ارز دیجیتال درآمد و توکن داخل بازی و موارد متعدد دیگری که در گیم دریافت می‌شود، فایت کند.
 • حالت Direct challenge یا مبارزه مستقیم این حالت مدلی شرایط شخصی‌سازی‌شده گیم است که می‌توانید در یک رقابت دوستانه با هرکس که بخواهید فایت دهید.

چیدن تمام کارت‌ها

زمانی که در ابتدا و برای اولین بار وارد گیم می‌شوید، حدود 70 کارت ان اف تی به‌رایگان به شما تعلق می‌گیرد. سپس با استفاده از این کارت‌ها، می‌توانید دسته کارت‌های خود را انتخاب کنید. هر دسته کارت، 30 کارت دارد. در گیم 6 GODS مختلف LIGHT، MAGIC، DEATH، WAR، طبیعت و فریب وجود دارد که پلیر باید دسته کارت‌ها را به یکی از خدایان از بین 6 خدا اختصاص دهد؛ که البته لازم به ذکر است هر خدا نیز 1 توانایی مخصوص به خود را دارد

از دیگر قواعدی که باید در ساخت دسته کارت‌ها رعایت کرد شامل:

 • کاربر اجازه دارد نهایت 2 عدد از یک کارت را در دسته خود داشته باشد؛ و تکرار بیش از این مجاز نیست
 • اما کارت‌هایی که درجه افسانه‌ای دارد، تنها می‌تواند یک عدد در دسته کارت‌های پلیر وجود داشته باشد.
جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

انتخاب یک GOD

بعد از چیدن مجموعه کارت‌های 30 تایی خود، باید یک خدای گیم برای خود انتخاب کنید. هرکدام از خدایان، 4 توانایی مخصوص به خود داشته که شما در شروع هر گیم، تنها می‌توانید یک مورد را انتخاب کنید و این انتخاب در طی گیم تغییر نخواهد کرد اما برای بازی بعد مجاز به انتخاب قدرت دیگر نیز هستید. هر یک از خدایان بسته به قدرت و کارایی‌شان، تعداد مانای خاص یا در اصطلاح Mana را نیاز دارد.

جابه‌جا کردن کارت‌های کم‌کاربرد

در استارت گیم، بر اساس وضعیت کلی و حریف شما و نوع خدای او و… در گیم، می‌توانید 4 کارت را جابه‌جا کنید. بهتر است کارت‌هایی را که MANA کمتری نیاز کمتری دارند جابه‌جا با کارت‌هایی کنید که Mana بیشتری نیاز دارند. این امر مهم را در نظر داشته باشید که برای انجام هرگونه بازی  باکارت های مختلف، باید کارت موردنظر را بکشید و روی زمین وسط گیم رها کنید و الباقی امور توسط خود بازی انجام می‌گردد.

برای استفاده از کارت‌های MAGIC و POWER، باید بر روی کارت انتخابی کلیک خود را نگه‌دارید و سپس آن را به سمت تارگت خود بکشانید. این نکته امر را در ذهن داشته باشید که در هر دور گیم، تنها یک‌دفعه می‌توانید از قدرت خدایان استفاده کنید. این موضوع را هم در نظر داشته باشید که برای بکار بردن هر کارت، نیاز به مقدار مشخصی Mana  یا انرژی دارد که در گوشه چپ عکس کارت نمایش داده می‌شود.

از بخش انتهایی کارت نیز می‌توانید ضربه و خون هر کارت را مشاهده کنید. منظور از ضربه، میزان آسیب ای است که کارت شما به دشمن در زمان اتک یا دفاع وارد می‌شود. منظور از سلامتی، میزان ضرباتی است که کارت می‌تواند قبل از نابودی تحمل می‌کند.

3 7

معرفی کلمات و اصطلاح‌های مخصوص Gods unchained

در این بخش می‌خواهیم به بررسی برخی از کلمات مخصوص گیم بپردازیم، برای آشنایی کامل‌تر با این کلمات، این قسمت را مطالعه کنید.

 • Mana:  به مقدار خاص سوخت و انرژی که برای هر کارت باید مصرف شود، بیان می‌شود. Mana هر کارت، در کنار خود قسمت بالایی چپ نوشته‌شده است. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که انرژی MANA، به دورهای بعدی گیم منتقل نمی‌شود. پس بهترین حالت این است که از انرژی هر دور در همان دور کامل استفاده کنید.
 • ضربهمنظور از ضربه، همان میزان آسیب ای است که کارت شما به دشمن خود چه در زمان دفاع و چه در زمان اتک وارد می‌کند.
 • خون منظور از سلامتی به میزان ضرباتی گفته می‌شود که هر کارت می‌تواند قبل از نابودی تحمل کند.
 • باکس حقه‌هامنظور از این کلمه، راهی است که گیم برای درست کردن تعادل در گیم پلی استفاده می‌کند. این عدم برابری حاصل از نوبت‌های استارت گیمران در گیم درست می‌شود که از طریق این باکس حقه‌ها حل می‌شود.
 • فلش نوبتجهت فلشی که در سمت راست صفحه دیده می‌شود، نشان‌دهنده نوبت هر گیمر است که می‌توانید با کلیک کردن بر روی آن، آن را به حریف خود رد کنید.
 • دوزخبه محلی گفته می‌شود که کارت‌ها و جادوهای شما بعدازآن که استفاده شدند و به آنجا منتقل می‌شوند. به این محل گورستان کارت‌ها نیز گفته می‌شود، البته برخی از این کارت‌ها، امکان برگشت به گیم رادارند.
 • سطح خون خدایان خدای درون هر گیم از هر سمت تا 30 عدد خون دارد که گیمر طرف روبرو می‌تواند با کشیدن کارت خود روی آن، به آن آسیبی وارد کند. درواقع در این گیم، گیمری برنده است که بتواند خون خدای حریف را به صفر برساند.

معرفی قابلیت‌های خاص‌های گیم گادز آنچین (Gods unchained)

در این گیم مشابه باگیم های دیگر تعدادی قابلیت وجود دارد که در ادامه با این اصطلاحات آشنا می‌شوید.

 • Blitz:  هیولاها یا کارت‌هایی که این قابلیت بر روی آن‌ها است، در زمان ورود در میدان جنگ بیدار هستند و نیازی نیست که یک دور را برای آن معطل کنید.
 • Burn:  بعدازاینکه هر دور تمام می‌شود، این قابلیت به برخی از کارت‌ها وارد می‌شود. هر کارت که این آسیب بر روی آن وارد می‌شود تا حدی این آسیب را تحمل می‌کند و در پایان هر دور این کارت 1 عدد ضربه متحمل می‌شود.
 • Confusion:  زمانی که این قابلیت بر روی یک کارت فعال می‌شود، احتمال ضربه واردکردن به تارگت موردنظر تا 50 درصد کاهش می‌یابد. در این حالت به کارت دیگر ضربه وارد خواهد شد. ضربه و انتخاب کارت دیگر جهت ضربه خوردن کاملاً تصادفی است
 • Deadly: کارت‌هایی که این قابلیت را دارند، به‌دوراز میزان توانای که دارند، به هر کارتی حمله کنند آن را با یک ضربه از بین خواهند برد.
 • Hidden: این قابلیت نیز کارت مخفی‌شده و مانع از این می‌شود که حریف به‌صورت مستقیم کارت شمارا تارگت قرار داده و درنهایت به آن ضربه وارد کند تنها برای یک دور.
 • Regen: با داشتن این قابلیت روی کارت بعد از هر راند 1 عدد از خون ازدست‌رفته بازمی‌گردد
 • Roar: با فعال شدن این قابلیت، این احتمال وجود دارد تا دیگر قابلیت‌ها به‌صورت تصادفی فعال شود. یا کارت‌های جدید به زمین بازی اضافه شوند

کسب درآمد با گیم گادز آنچین (Gods unchained)

از طریق این گیم می‌توان به دو راه کسب درآمد دلاری کرد که شامل:

 1. با شکست دادن Ranked، می‌توانید Card Pack یا به‌اصطلاح دسته کارت جدید برنده شوید.
 2. راه دوم این است که در بخش Blessing of the GODS  شرکت کنید. در این قسمت گیمران با یکدیگر به فایت می‌پردازند. در صورت برنده شدن، درآمد و ارز دیجیتال GODS کسب می‌کنید. این ارزها در بازارهای مختلف، امکان ترید دارد.

کسب دلار در مدل Ranked

برنده شدن در این حالت با بالا رفتن سطح برابر است و بالا رفتن سطح با برنده شدن ارزهای دیجیتال و بسته‌های کارت متفاوت برابر است. با برنده شدن ارزهای دیجیتال و بسته‌های کارت مختلف این امکان را به پلیر می‌دهد تا از مارکت گیم، امکان تهیه کارت‌های جدید نیز داشته باشید. برای استفاده از مارکت گیم، باید به قسمت market رفته و بر روی گزینه Star Store کلیک کنید. در این بخش می‌توانید کارت‌هایی که لازم دارید را تهیه کنید. در این مورد لازم است بدانید کارت‌هایی که از این قسمت خرید می‌کنید، قابل‌فروش مجدد نیست.

روش فروختن کارت در گیم گادز آنچین (Gods unchained)

برای فروش کارت‌های خود باید ازتوکنی غیرقابل فروش و مخصوص داخل بازی به نام Flux استفاده کنید. با استفاده ازارز Flux این امکان را خواهید داشت که دو کارت یکسان را با یکدیگر ترکیب کرده و درنهایت یک کارت قوی‌تر را به دست بیاورید. قالب این کارت‌ها، ان اف تی بوده که در شبکه بلاک چینی مخصوص گیم ثبت‌شده و امکان معامله دارد.

ارز دیجیتال GODS چیست؟

این نوع ارز دیجیتال، نوعی از ارزهای بر بستر اتریوم است که با استفاده از آن گیمران می‌توانند اقدام به معامله در فروشگاه گیم، تولیدان اف تی و کسب درامد استفاده کنند. از این نوع ارز می‌توان به‌عنوان یک ارز حاکمیتی نیز استفاده کرد. با استفاده از این ارز حاکمیتی، گیمران می‌توانند  پیرامون مسائلی که در آینده گیم اثرگذار است، رأی دهند.

4 5

جمع‌بندی

گیم  Gods unchained، نوعی گیم کریپتویی است که می‌توان آن را به نحوی گیم سخت و مشکلی دانست. این گیم دارای کارمزدهای سنگین شبکه اتریوم است که این امر وجود دارد که گیمران خیلی علاقه‌ای به استفاده از این گیم نداشته باشند؛ اما بلاک چین Immutable با تشخیص به‌موقع این موارد در تلاش است که امور مربوط به کارمزدها را و مشکلات آن را از بین ببرد. با از بین رفتن مشکلات پرداخت سنگین کارمزد با تلاش‌های بلاک چین Immutable توانسته است به یک غول بزرگ گیم های کریپتویی تبدیل شود.
برای دریافت مشاوره کاملتر و دقیق تر درمورد کلیه بازی های کریپتویی در هر زمان می توانید به متخصصان مجموعه همیار کریپتو مراجعه نمایید

سؤالات متداول

1_ در طول بازی از چه‌کارت هایی باید استفاده کرد

باید مجموعه کارت‌های کاملی از هر نوع با هر میزان مانا در دسته خود داشت اما با تأکید بر قابلیت DEADLY

2_ هزینه اولیه ورود به این بازی چقدر است؟

پیشنهاد مجموعه همیار کریپتو ورود رایگان به این بازی بدون هزینه اولیه است چراکه با بازی رایگان هم امکان کسب درآمد خوب و ادامه بازی است

3_ میزان درآمد این بازی در مقایسه با رقبا چقدر است؟

در مقابل گیم های رایگان دیگر بسیار بهتر است اما در مقابل گیم های نیازمند سرمایه اولیه درآمد انچنانی ندارد

4_ بهترین کارت این بازی چیست؟

کارت‌های دارای قابلیت و توانایی LEACH به دلیل پر کردن مستمر خون خدای بازی بهترین کارت‌ها می‌باشند

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید