کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

گام بلند سولانا برای رسیدن به 20 💲این رشد تا چه میزان ادامه دار است؟

گام بلند سولانا برای رسیدن به 20 💲این رشد تا چه میزان ادامه دار است؟

پس از سقوط شدید سولانا (SOL) در ماه آگوست، اکنون این ارز چرخش قیمتی خود را آغاز نموده و درحال انجام حرکات قوی است. این ارز در 24 ساعت گذشته نزدیک به 5 درصد افزایش قیمت داشته است و در حال حاضر، SOL نزدیک به 20 دلار معامله می‌شود. با روند امروزی که سولانا از خود نشان داد، سود هفتگی خود را به 10 درصد افزایش داد.

گام بلند سولانا برای رسیدن به 20 دلار

گام بلند سولانا برای رسیدن به 20 دلار

آیا رالی قیمت سولانا فراتر از 20 دلار ادامه خواهد داشت؟

استراتژیست  محبوب ارزهای دیجیتال، Altcoin Sherpa اظهار داشت که این سرخوشی می‌تواند کوتاه مدت باشد. این تحلیلگر با بیان برخی احتیاطات برای ورود به بازار سولانا اظهار داشت:

اینکه شاهد بهبود قیمتی باشیم خبر خوبی است؛ اما هر رالی در چند هفته اخیر تنها به سطح مقاومت بعدی منجر شده است. صرف نظر از این، اگر درحال سرمایه گذاری در آن هستید؛ بد نیست زیر 20 دلار از معامله خارج شوید.

این استراتژیست سطح 14 دلار را به عنوان سطح حمایتی شناسایی کرده است. با این حال، عواملی وجود دارند که ممکن است تاثیر کوتاه مدتی بر مسیر سولانا داشته باشند. انحلال قریب الوقوع یک میزان نقدینگی ارز سولانا در صرافی FTX  که بالغ بر 1.16 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود؛ از جمله این موارد است. نتایج این فرایند انحلال، تاثیر قابل توجهی بر ثبات قیمت سولانا خواهد گذاشت.

جالب است که ببینیم SOL چگونه از اینجا به بعد حرکت می‌کند. لازم به ذکر است که قیمت سولانا 90 درصد به نسبت مشابه سال گذشته کمتر است!

منبع خبر: coingape

 

در صفحه آموزش ارز دیجیتال رایگان، تمام آموزش های لازم برای ورود به بازار ارز دیجیتال را رایگان مشاهده کنید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
آموزش ثبت نام صرافی MoonXBT + نحوه واریز و برداشت
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button