آیا می‌خواهید در دنیای جذاب گیم ها به نجات موجودات جذابی به نام Nefty ها پرداخته و در قبال آن توکن ها ارزها و NFT های پول‌ساز و آینده داری دریافت کنید؟ پس با ما همراه باشید در دنیای جذاب و پول‌ساز گیم Aurory

پیش درآمدی بر دنیای Aurory

درباره گیم های بلاک چین و نحوه کسب پول با آن‌ها مطالب زیادی وجود دارد اما گیم Aurory یک انقلاب بزرگ است. هرچند در ساخت اقتصادی اکثر گیم ها دو ارز وجود دارد اما این گیم تنها با یک ارز داخلی ساخته‌شده و میزان کل فروش ثابت است.

این گیم بر روی بلاک چین SOLANA ساخته‌شده و از سرعت‌بالای تراکنش‌های این شبکه استفاده می‌کند. علاوه بر این امکان گیم رایگان و دریافت پاداش در این گیم نیز وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با این گیم، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

گیم Aurory چیست؟

گیم Aurory نوعی گیم بلاک چینی ژاپنی است که بر روی بستر بلاک چین SOLANA ایجادشده است. این گیم این قابلیت را به اعضا خود می‌دهد تا پاداشی در قالب ارز اکوسیستم AURY و علاوه بر این NFT هایی به دست آورد که با استفاده از آن‌ها می‌توان استیکینگ کرده و درامد به دست آورد.

از دیگر توانایی‌هایی که می‌توان برای این گیم بیان کرد، حالت رایگان است که با استیکینگ کردن در آن و کسب توکن رایگان، می‌شود این حالت را پلی کرد.

گیم Aurory در جهانی نوسازی اتفاق می‌افتد و دو مدل اصلی خواهد داشت: مدل ماجراجویی سرشار از داستان که در این مدل و سیستم گیمر در مقابل سیستم بازی است و یک ساختار رقابتی چند پلیره، گیمر در مقابل گیمر قرار دارد. در این گیم از سیستم‌های متفاوت برای کسب درآمد استفاده می‌شود، مشابه با گیم اکسی اینفینیتی که آن را بسیار پول‌ساز کرده است.

در گیم Aurory، گیمر دعوت می‌شود تا جهانی خارق‌العاده و خاص را کشف کند، مبارزات را کامل کند، اشیاء گمشده را پیدا کند، موجودات را شکست دهد و با سایر گیمران با به کار بردن از Nefty های خودش رقابت کند.

این حیوانات جادویی به‌عنوان NFT بی‌همتا طراحی‌شده‌اند که می‌شود آن‌ها را گرفت، پرورش داد، مبادله‌ترید کرد و در مبارزه استفاده کرد. هر Nefty شامل مجموعه‌ای از موارد مخصوص به خود، توانایی‌ها است که قابلیت دسته‌ای از نقش‌های استراتژیک را در جنگ‌ها دارد.

گیم Aurory شامل دوجهان متفاوت است که در یک‌طرف بخشان دنیای ANTIC قرار دارد که مجموعه‌ای از قابلیت و قدرت بوده که در دست اشخاص کمی متمرکز است. حیواناتی در این جهان قرار دارند که زیردست قدرت اربابان خود بدون راحتی بردگی کشیده و از راحتی ناامید شده‌اند.

در حالتی که در جهانی جدیدبه‌روز که توسط یک خیرخواه ناشناس ایجادشده است. در این بخش موجودات زیبایی به نام Nefty وجود دارند که بر اساس راحتی زندگی می‌کنند. ثروت در این قسمت پخش می‌شود، بدون اینکه هیچ‌چیزی بر آن تسلط داشته باشد. به این جهانی جدید، TOCAN گفته می‌شود.

رؤسای های ANTIC وجود TOCAN را کشف کرده‌اند و عامل ایجاد مرز محکمی برای عبور بین جهان‌ها شده‌اند. البته افراد ANTIC در حال فرار از دست رؤسای خود به‌طرف TOCAN هستند.

ازجمله تارگتی که می‌توان برای گیم Aurory بیان کرد شامل:

گیم پلی خاص و خلاقانه و سیستم درامد زایی درون گیم برای جذب نسل بعدی

قرار گرفتن در بین اکوسیستم‌های برتر در شبکه SOLANA و به‌طورکلی جهان ارزهای رمزنگاری‌شده

بالا بردن سطح و ارزش گیم های بلاک چین و به وجود آوردن حداکثر درامد برای گیمران

آشنا کردن اشخاص و گیمرهای بیشتر با تکنولوژی بلاک چین و قابلیت آن

عناصر گیم Aurory

در جهان آئوروری، عناصر متفاوتی وجود دارد که هرکدام قابلیت و ویژگی‌های مخصوص خود رادارند. در بخش بعدی به معرفی تعدادی از این عناصر و آیتم‌ها می‌پردازیم.

آئوروین (Auroian)

ارزها و NFT های منحصربه‌فرد آئوورین را می‌توانید از marketplace داخل گیم معامله کنید. این NFT ها چیزی بیش از یک عکس پروفایل هستند و چندین قابلیت برای مالکان آن‌ها در گیم وجود دارد، ازجمله:

  • شخصیت بصری: این NFT ها به‌عنوان شخصیت بصری افراد در گیم عمل می‌کنند و در چند سال آینده نشان می‌دهند که شما یکی از دارندگان اولیه گیم بوده‌اید. این عکس‌ها در جدول امتیازها نیز استفاده خواهند شد.
  • دسترسی زودهنگام: دارندگان این NFT ها می‌توانند حالت‌هایی را که در آینده قبل از انتشار عمومی اضافه می‌شوند، تست کنند.
  • درامد اضافی: صاحبان Aurorian در مقایسه با گیمرانی که به‌صورت رایگان پلی می‌کنند، پاداشی اضافی کسب خواهند کرد.
  • کسب ایردراپ: در طول مراحل ساخت گیم، هولدر های این NFT های منحصربه‌فرد، ایردراپ های عناصر درون گیم را دریافت خواهند کرد.
  • اولین‌ها در زمین‌ها: زودتر از بقیه به معامله زمین‌ها دسترسی خواهند داشت.
  • رسیدگی بر دائو: گیمر هایی که آئورین دارند، بر دائوی گیم کنترل خواهند داشت.

Nefty ها و Egg ها

Nefty ها موجوداتی از جهانی TOCAN ها بوده که بخش اصلی را در گیم بازی می‌کنند و می‌توان آن‌ها را به دو مدل PvE و PvP به دست آورد. در PvE، گیمران می‌توانند تخم‌ها را پیدا کنند، از ارز مخصوص آئوری برای خارج کردن آن‌ها از تخم‌ها استفاده کنند و یک Nefty تازه داشته باشند.

گیمران علاوه بر این می‌توانند Nefty ها را از جشنواره‌های ویژه دریافت کنند یا آن‌ها را از مارکت خریداری کنند. در مدل PvP، تخم‌های Nefty را می‌توان با بردن در مبارزه‌ها به دست آورد. همه Nefty ها دارای تعداد گسترده‌ای از قابلیت‌ها و مهارت‌ها هستند، ازجمله:

Health Points: میزان قابلیت تحمل ضربه را نشان می‌دهد.

Movement Points: مقداری که می‌توان در هر نبرد حرکت کرد.

Initiative: تایمی که بتواند در هر مبارزه فعالیت کند.

Physical Attack: میزان ضربه‌ای که می‌تواند وارد کند.

Physical Defense: میزان ضربه‌ای که می‌تواند قبل از کمتر شدن HP تحمل شود.

Ethereal Attack: ضربه‌ای جدی در مبارزه که در حالت عادی نمی‌توان آن را دفاع کرد.

Ethereal Defense: دفاع خاص ای که در برابر Ethereal. ATK ایستادگی می‌کند.

گیم Aurory

 Lands زمین‌ها

زمین‌های متفاوتی در گیم وجود دارد که می‌توانید از مارکت بازی خریداری کنید و ازنظر ارزش و کمیابی دارای 4 بخش رایج، غیرمعمول، کمیاب و افسانه‌ای هستند. داشتن زمین به گیمران قابلیت می‌دهد از سیاهچاله‌ها استفاده کنند.

نادر بودن این زمین‌ها بر میزان هسته ریزی سیاه‌چال‌ها تأثیر می‌گذارد. هر هفته، سیاهچاله‌ها به‌صورت تصادفی در نقشه گیم برای گیمرانی که وارد آن‌ها می‌شوند ظاهر می‌شوند. هزینه ورودی هم هست که بخشی از آن به مالک می‌رسد.

در آینده، قطعات به‌طور قابل‌توجهی بهبود خواهند یافت که درامد متقابلی را برای دارندگان و افرادی که به زمین دسترسی دارند، خواهد داشت.

سیاه‌چاله‌ها (Dungeons)

سیاهچاله‌ها هم در مپ گیم و هم در هر پارت از گیم به‌صورت شانسی ظاهر می‌شوند. برای ورود به سیاه‌چاله، گیمران باید مبلغ ورودی را با ارز دیجیتال AURY پرداخت کنند و نسبت به‌سختی گیم 3 پاداش دریافت کنند.

جایگاه هر سیاهچاله و سختی آن با توجه به توانایی ظهور دوباره (تقریباً هر 8 روز) بررسی می‌شود. 5 بخش سختی برای سیاهچاله‌ها وجود دارد: آسان، متوسط، سخت، افسانه‌ای، قهرمانانه.

آیتم‌ها

آیتم‌ها با درصدهای کمیابی متفاوت در حین گیم یافت می‌شوند و مورداستفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها را می‌توان از مدل PvE، سیاه‌چاله‌ها، با انجام کارها یا با ترید در مارکت به دست آورد.

در ابتدا، بیشتر آیتم‌ها به‌نوعی تزئینی خواهند بود، اما به‌مرورزمان با پیشرفت گیمران در بخش اصلی، در دسترس خواهند بود. تجهیز Nefty به این آیتم‌ها عامل تغییر نتیجه مبارزات خواهد بود.

سنگ‌های نیرو

سنگ‌های نیرو قابلیت تاکتیکی جدیدی را پلی می‌کند که می‌توان آن را معامله کرد یا از طریق ایردراپ آیتم‌ها را به دست آورد. هر سنگ نیرو را می‌توان تنها یک‌دفعه استفاده کرد که بعد از استفاده نابود خواهد شد.

گیم Aurory

تیم توسعه‌دهنده گیم Aurory

یکی از پارت‌های قوت گیم Aurory استفاده از یک گروه حرفه‌ای متشکل از 43 نفر در دو بخش گیم و ارز دیجیتال است. آن‌ها خود را با خاص‌ترین تیم درزمینهٔ Play to Earn می‌دانند.

Yann Penno یکی از فاندران، رئیس استودیو و مدیر بخشی از گیم است که 13 سال سابقه حضور در کمپانی‌های متفاوت درزمینهٔ گیم های مستقل را دارد. گیم هایی که مستقل هستند و شامل گسترش‌دهندگان بزرگ و سرمایه‌گذاری‌های کلان نمی‌شوند.

پل وادیلو یکی دیگر از فاندران و مدیر عملیاتی و پارتنرشیپ ها است. تهیه‌کننده اجرایی، جاناتان کمپئو است که 19 سال کار در کمپانی‌هایی مانند Ubisoft، EA، Gameloft و Minority دارد.

استفان کارمینگنانی مدیر خلاق این بخش است و بیش از 22 سال تجربه در کمپانی‌هایی ازجمله Ubisoft، Rovio، EA و برادران وارنر دارد. فعالان بسیاری در این پروژه مشارکت دارند: Tristan Yver، رئیس استراتژی FTX، دارن لائو و گرگوار لو ژون.

نتیجه‌گیری

با حضور توکن های غیرقابل تعویض یا همان NFT، گیم های بلاک چینی از راه استم های با ساختار NFT ساخته شدند و میزان آن‌ها به‌سرعت افزایش یافت. Aurory یکی از خاص‌ترین گیم های بلاک چینی SOL است که عناصر و مدل‌های متفاوت گیم را ارائه می‌دهد.

پلیران این قابلیت رادارند به‌صورت رایگان این گیم را انجام دهند و علاوه بر این باکمی هزینه کردن به بخش‌های دیگر و با درآمد بیشتر نیز دسترسی پیداکرده و دارایی ارزشمندتری را به دست آورند.

برخلاف گیم های دیگر، تنها ارز موجود در این گیم AURY است که کاربردهای متفاوتی داشته و در آینده برای رأی‌گیری‌های حاکمیتی مورد کاربرد قرار خواهد گرفت.

چنانچه قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال و شروع خرید و فروش را دارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار را ندارید، برای سرمایه گذاری موفق در ارزهای دیجیتال می‌توانید از دوره های آموزشی ارز دیجیتال همیار کریپتو استفاده کنید.

این دوره‌ها بر اساس تحلیل بازار و متناسب با نیاز مخاطبان از پایه تا پیشرفته طراحی و بروز می‌شوند. تیم همیار کریپتو برای کمک به علاقه‌مندانی که قصد ورود به این بازار رادارند دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری برای علاقه مندان در نقاط مختلف کشور در فضای اسکای روم برگزارمی‌کند.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی همیار کریپتو در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

سؤالات متداول

1_ گیم Aurory چند توکن دارد؟

تنها یک توکن که برخلاف بقیه گیم ها عرصه آن نامحدود نبوده و محکوم‌به نابودی نیست

2_سیاهچاله‌ها چیست؟

نوعی مأموریت درون بازی با پرداخت هزینه و ورود به آن و تکمیل آن‌ها درآمد و آیتم کسب می‌شود

3_ زمین‌های گیم Aurory چه امکاناتی دارند؟

قابلیت دریافت ایردراپ شرکت در رأی‌گیری و مالکیت سیاهچاله‌ها و دریافت بخشی از هزینه‌های ورود این سیاهچاله‌ها را به دارنده اختصاص می‌دهند

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد