6 مزیت خرید زمین های ماینریو

خرید زمین های ماینریو

در دنیای امروز همه چیز تغییر کرده و به سمت بهتر شدن می‌رود. این تغییر بزرگ باقدرت فناوری بلاک چین آغاز شد؛ که درهایی تازه‌ای از اختراعات جدید را به روی ما بازکرده است؛ که جدیدترین و برجسته ترین آن‌ها سرزمین متاورس است و این شروع یک سرمایه گذاری است چراکه در آینده تکنولوژی حرف اول را میزند. در این مقاله راجع به بازی و خرید زمین های ماینریو صحبت خواهیم کرد.

ماینریو، بازی برای کسب درآمد

ماینریو یک بازی Play to earn شبیه‌ساز استخراج ارز دیجیتال با استفاده از توکن $RIO است. گیم پلی بازی Idle – Strategy و یادگیری و بازی آن برای عموم بسیار ساده و آسان است. بدین صورت که مانند ماینینگ در دنیا واقعی، شما بر اساس نرخ هش تولیدشده توسط ماینرهای خود، سهمی از استخر پاداش RIO را دریافت خواهید کرد. Minerio شامل زمین ها، کارخانه ها و ماینر های مجازی است که به صورت NFT عرضه شده‌اند. برای بررسی خرید زمین ها در ماینریو تحقیقاتی انجام شده است که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

زمین‌ها و سرمایه گذاری در ماینریو

در هر بازی play to earn مانند تمام بازی‌های موجود در بازار metaverse و بازارهای اصلی، بازی‌های ویدیویی و سرگرمی، کاربر یا بازیکن باید حداقل‌هایی را در بازی داشته باشد تا بتواند بازی را انجام دهد. در Minerio شما دو نوع NFT اصلی دارید که با هرکدام از آن‌ها می‌توانید درآمدزایی کنید.

اولین NFT که در این مقاله به آن می‌پردازیم زمین‌های صنعتی بازی ماینریو هستند. این زمین‌ها در نقاط مختلف شهر قرارگرفته‌اند. در وب‌سایت این بازی و یا اپلیکیشنی که اخیراً منتشر کرده‌اند شما می‌توانید موقعیت و ویژگی‌های هر زمین را مشاهده نمایید. نکته مهم و قابل توجه این است که در این بازی، دارندگان NFT زمین می‌توانند با اجاره دادن زمین خود، کسب درآمد کنند.

تولید ماینر با کارخانه ها در ماینریو

کارخانه‌ها نوعی NFT هستند که هدف آن‌ها ساخت ماینر های جدید است؛ بنابراین، زمانی که صاحب یک کارخانه هستید، سهمی از فروش NFT ماینر های کارخانه خود دریافت خواهید کرد. با خرید سهام کارخانه شما می‌توانید از سود کارخانه سهمی را دریافت کنید. در حال حاضر تنها یک نفر می‌تواند سهام دار باشد. این کارخانه ها به راحتی بر روی نقشه دوبعدی دیده می‌شوند.

تنها هفت کارخانه در موقعیت های مکانی مختلف وجود دارند. طبق اعلام توسعه‌دهنده ماینریو تا زمانی که یک شهر جدید افتتاح نشود، کارخانه های بیشتری به بازی اضافه نخواهد شد. گفته‌شده شهر جدیدی که قرار است به زودی به این بازی اضافه شود، شهر دبی است. پس آماده‌باشید با افتتاح شهر جدید کارخانه، زمین و سوله ها را از دست ندهید.

خرید زمین های ماینریو

موقعیت زمین‌ها در شهر ریو

به منظور مشاهده نقشه شهر ریو که اولین شهربازی ماینریو است، ابتدا باید وارد سایت ماینریو شوید و پس از آن از طریق منو بالا سایت به بخش Marketplace مراجعه کنید. پس از منتقل شدن به صفحه Marketplace می‌توانید از طریق تب Map نقشه شهر صنعتی ریو را مشاهده کنید و موقعیت زمین‌ها را به‌صورت دو‌بعدی و سه‌بعدی مشاهده کنید.

نقشه دوبعدی ریو

با کلیک کردن روی هر کاشی می‌توانید اطلاعات هر زمین را مشاهده کنید.

6 مزیت زمین های ماینریو

همان‌طور که گفتیم زمین ها در این بازی NFT هایی هستند که پس از خرید، می‌توان به روش های مختلف از آن‌ها درآمد کسب کرد.

1) اجاره زمین به صورت مجازی

خریداران زمین در بازی ماینریو می‌توانند به راحتی زمین خود را به عنوان یک ملک به دیگر کاربران بازی اجاره دهند و در این صورت هرماه مبلغی را به عنوان اجاره بها دریافت کنند. این مبلغ همان توکن بازی یعنی ریو است که در کیف پول صاحب زمین اضافه می‌شود.

2) خریدوفروش زمین ها

در تمام بازارهای مالی، اولین‌ها شانس موفقیت بیشتری از دیگران دارند. پس اگر بخواهیم به این پروژه به عنوان یک فرصت برای سرمایه گذاری نگاه کنیم، می‌توانیم بگوییم که اولین خریداران برندگان اصلی بازار NFT ها هستند؛ و این به دلیل بالا رفتن ارزش زمین طی زمان است. پس راه دیگری که می‌توان از بازی به سود رسید نگهداری و خریدوفروش NFT زمین ها است.

3) استخراج توکن ریو به صورت مجازی

اکوسیستم بازی به نوعی برنامه ریزی شده است که صاحبان زمین با دستی پر و جلوتر از سایر بازیکنان به درآمد برسند به این صورت که می‌توانند در زمین خود تعدادی ماینر متناسب با ظرفیت هر زمین، قرار دهند؛ و توکن ریو را استخراج کنند.

4) استیک کردن NFT 

استیکینگ NFT نیز راهی برای دستیابی به سود است. اگر با بازار ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید، میدانید که تنها خرید و نگه‌داشتن یک رمز ارز و یا یک NFT کافی است تا به یک سود با درصد مشخص دست پیدا کنید.

5) زمین رایگان در شهر دبی

اولین شهری که این بازی از آن رونمایی خواهد کرد، شهر ریو دژانیرو است؛ و حالا تقریباً زمین های بازی رو به اتمام است، شهر جدید دبی را خواهیم داشت. خرید زمین در پیش فروش ماینریو باعث می‌شود تا شما یک زمین رایگان نیز در شهر دبی دریافت کنید.

6) NFT ماینر رایگان در بازی

ماینرها تقریباً اصلی ترین نقش در Minerio را دارند که طبق وایت پیپر این بازی در انواع مختلف و متنوعی به بازار عرضه خواهند شد. برای کسب درآمد در بازی وجود حداقل یک NFT ماینر لازم است، ماینریو اعلام کرده است در یک بازه زمانی محدودی، شما می‌توانید با خرید هر زمین یک ماینر رایگان دریافت کنید.

خرید زمین های ماینریو

انواع زمین ها در ماینریو و ویژگی های آن‌ها

تمامی موارد گفته‌شده برای کسب درآمد، بسته به نوع زمین خریداری‌شده متفاوت است. زمین‌های شهر ریو سه دسته‌ می‌باشند که تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند:

  • زمین‌ های Standard
  • زمین‌های Common
  • زمین‌ های Legendary

زمین‌های Standard

موقعیت مکانی: شمال و جنوب

قیمت زمین های شمال و جنوب از سایر زمین های بازی کمتر است، صاحبان این زمین‌ها اجاره‌ی مناسب با سیستم بازی را دریافت می‌کنند و تعدادشان نسبت زمین‌های دیگر بازی بالاتر است.

زمین‌های Common

موقعیت مکانی: شرق و غرب

قیمت این زمین‌ها به نسبت زمین‌های شمال و جنوب بالاتر است، همچنین صاحبان این زمین‌ها در مقایسه با زمین‌های Standard تا سقف ۳۰٪ اجاره بیشتری دریافت می‌کنند.

زمین‌های Legendary

موقعیت مکانی: مرکز

این زمین‌ها تعداد محدودی دارند و در این مرحله از فروش بازی تنها یک زمین ۱۵ بلوکی از این نوع باقی‌مانده است. قیمت این زمین‌ها از بقیه انواع زمین بالاتر است و همچنین صاحبان این زمین‌ها نسبت به زمین‌ها Standard تا سقف ۵۰٪ اجاره بیشتری دریافت می‌کنند.

سخن پایانی

مؤلفه‌های سازنده جهان متاورس به تدریج در حال رشد و نمو هستند و به آرامی در حال شکل دادن یک زیست‌بوم جامع‌اند. در این میان، پروژه‌های متاورس همچون ماینریو که یک فرصت برای سرمایه گذاری است را باید شناسایی و در مورد آن تحقیق و بررسی کرد و همچنین باید رفته رفته این پروژه کانون توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد؛ بااین‌حال، روز به روز شاهد ظهور پروژه‌های و طرح‌های خلاقانه بیشتری در این حوزه هستیم. فراموش نکنید اگر به دنبال امتحان اپ‌های توزیع‌شده متاورس زنجیره هوشمند بایننس هستید، باید ابتدا مقداری توکن BNB برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در کیف پول خود داشته باشید.

چنانچه قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال و خرید و فروش ارز دیجیتال را دارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار را ندارید، برای سرمایه گذاری موفق در ارزهای دیجیتال و در امان ماندن از کلاه‌برداران و شکارچیان ارز دیجیتال می‌توانید از دوره‌های آموزشی ارز دیجیتال همیار کریپتو استفاده کنید.

این دوره‌ها بر اساس تحلیل بازار و متناسب با نیاز مخاطبان از پایه تا پیشرفته طراحی و بروز می‌شوند. تیم همیار کریپتو برای کمک به علاقه‌مندانی که قصد ورود به این بازار رادارند دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری برای علاقه‌مندان در نقاط مختلف کشور در فضای اسکای روم برگزار می‌کند.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی همیار کریپتو در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

سؤالات متداول

1. چگونه می‌توان در ماینریو سرمایه گذاری کرد؟

در بازی ماینریو شما می‌توانید بر روی زمین ها و ماینر ها سرمایه گذاری و خریدوفروش کنید، همچنین با خرید سهام کارخانه، از سود کارخانه سهمی را دریافت خواهید کرد.

2. انواع زمین های ماینریو چیست و ویژگی های آن‌ها چگونه است؟

زمین های ماینریو به سه دسته‌ی Standard, Rare, Legendary تقسیم بندی می‌شوند و اجاره‌ای که دریافت می‌کنید بستگی به زمین شما دارد.

3. خرید زمین های ماینریو به چه صورت است؟

برای خرید زمین‌ها در ماینریو شما می‌توانید داخل وب‌سایت رفته و از marketplace زمین را خریداری کنید

4. آیا با اجاره دادن زمین در بازی ماینریو، می‌توان درآمد کسب کرد؟

با خرید زمین در بازی ماینریو هنگام لانچ بازی افرادی که دارای ماینر هستند، زمین را از شما اجاره می‌کنند و خود بازی از طریق استخر پاداش میزان اجاره شمارا پرداخت می‌کند.

5. نقش کارخانه‌ها در بازی ماینریو چیست؟

در این بازی کارخانه‌ها منبع تولید ماینرها هستند که توکن ریو را استخراج می‌کنند. هر کارخانه برند خود را برای تولید ماینر دارند و افراد برای خرید می‌توانند به وب‌سایت ماینریو مراجعه کنند.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد

اشتراک گذاری:

13 دیدگاه در “6 مزیت خرید زمین های ماینریو

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button