کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

تحلیل بیت کوین 12 اردیبهشت 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین 12 اردیبهشت 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل روزانه بیت کوین 12 اردیبهشت + سود مطلوب میکرو استراتژی سرمایه گذار بزرگ بیت کوین:

امرو کریپتو لایو ( تیم تحلیل و ترید همیار کریپتو) تحلیل جذابی از نمودار قیمتی بیت کوین ارائه کرده است به همراه بررسی چارت آلتکوین انتخابی امروز- کاردانو و دلایل مستعد صعودی بودن قیمت آن به طور کامل در ویدئو گفته شده است.

چارت بیت کوین همانطور که در تحلیل دیروز بیت کوین گفتیم ریزشی به سمت پایین و به اندازه ی ارتفاع مثلث داشت و دقیقا تا محدوده خط روند حمایتی که کشیده بودیم پیشروی داشت. در این ناحیه کندل ها ی نزولی ضعیف تر و کندل های صعودی در حال جان گرفتن و قوی تر شدن هستند. نشانه ای رشد و صعود برای شاه ارزهای دیجیتال دیده میشود. میزان رشد و حد ضرری که برای این صعود در نظر گرفتیم به وضوح بر روی نمودار داخل ویدئو دیده می‌شود.

 

تحلیل بیت کوین 12 اردیبهشت

 

تحلیل آلتکوین امروز بر روی ارز جذاب و قدرتمند کاردانوست. در تایم 4 ساعته قیمت بر روی خط روند صعودی و زیبا شکل گرفته ی خودش نشسته است. در تایم فریم یک ساعته باز هم شاهد کندل های نزولی ضعیف و کندل های صعودی قوی هستیم . دقیق تر که می‌شویم متوجه می‌شویم که در تایم 15 دقیقه کاردانو با نماد ADA خط روند نزولی کوتاه مدتی خود را شکسته و از همینجا دیدگاه صعودی خود را برای این ارز شکل می‌دهیم با حد سود و حد ضرر مشخص شده بر روی نمودار داخل ویدئو.

کریپتو لایو همچنین در این ویدئو به بررسی 3 خبر خیلی مهم کریپتویی به گزارش مجله خبری کوین تلگراف نیز پرداخته است.

در اولین خبر مهم امروز 12 اردیبهشت ماه به سود شگفت انگیز میکرواستراتژی می‌پردازیم که یکی از اصلی ترین سرمایه گذاران بیت کوین است و تاثیر پیدایش این سود در قدرت بخشیدن به بازار ارز دیجیتال.

در خبر بعدی داخل ویدئو می‌بینیم که چطور شرکت بین المللی تولید ماشین های تجاری IMB با به کارگیری هوش مصنوعی AI تعدیل عظیم نیروی کار انجام داده و نتیجه ای که این خبرمیتواند برای دنیا داشته باشد که به این پدیده به شکل تهدید نگاه کنیم یا فرصت!

در آخرین خبر مهم امروز پرداخته شده به حضور صرافی استرالیایی Coinjar در آمریکا با پذیرش تمام ریسک‌های نظارتی که می‌تواند این حضور برای این صرافی داشته باشد. آیا حضور دیگر صرافی های دنیا در آمریکا و مشارکت سرمایه گذاران آمریکایی می‌تواند نوید قوت گرفتن این بازار را بدهد؟!

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
کریپتوکارنسی چیست و چه کاربردی دارد؟ آپدیت 2023
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button