کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

تحلیل بیت کوین 21 اردیبهشت 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین 21 اردیبهشت 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

درود بر همراهان همیشگی همیار دیلی

در تحلیل روزانه ی امروز 21 اردیبهشت ماه 1402، می‌پردازیم به بررسی تکنیکال سه رمز ارز از سه حوزه ی متفاوت کریپتوکارنسی ها: بیت‌کوین، آلت‌کوین SXP و میم‌کوین DOGE.

با ما همراه باشید تا در کنار تحلیل و بررسی روند قیمتی این رمز ارزها از اخبار مهم و بنیادی در دنیای ارزهای دیجیتال هم با خبر شویم.

تحلیل بیت کوین 21 اردیبهشت

 

تحلیل بیت کوین Bitcoin

گفتیم بیت‌کوین درنمای یک ساعته در حال نوسان در یک کانال نزولی ست. دیروز ابتدا قیمت بیتکوین این کانال را به سمت بالا شکست ولی بر اثر اخبار منتشر شده فاندامنتالی که مربوط به آمریکا بود ریزشی ناگهانی کرد. از آنجایی که دیدگاه ما برای بیتکوین صعودی هست و تاثیر اخبار نمی‌تواند تاثیر بلند مدتی در روند قیمتی بیتکوین بگذارد، دیدیم که قیمت دوباره به سمت سقف کانال نزولی حرکت کرد.
بهترین نقطه برای ورود به معامله (همانطور که خطوط مقاومت استاتیک در ویدئو نشان میدهند) محدوده 28200 هست که با تثبیت دربالای این محدوده با مدیریت سرمایه اجازه ی ورود به معامله خرید را داریم.

تحلیل آلت کوین SXP

آلتکوینی که امروز بررسی می‌کنیم ارز SXP هست که در چند روز گذشته صعود قیمتی 5 برابری داشته ولی در حال حاضر مقداری اصلاح کرده است و اولین محدوده حمایتی نزدیک محدوده ی قیمتی 36 سنت هست که به نظر ناحیه ی مناسبی به عنوان اولین پله ورودی به این معامله ست.

تحلیل میم کوین Doge

و اما در تحلیل میم کوین امروز به سراغ یکی از محبوب ترین و در عین حال چالشی ترین میم کوین ها میرویم به نام دوجکوین با نماد DOGE.

بهتر است برای ورود به اینگونه رمزارزها در کم ریسک ترین حالت ممکن و با اختصاص دادن درصد کمی از سرمایه اقدام کنیم.
در تصویر هم مشاهده می‌کنید که تلاقی خط روند صعودی دوج کوین با محدوده ی حمایتی قوی خود، به ما محدوده ی معاملاتی معتبری نشان میدهد که احتمال ریسک آن پایین و منطقه ی مناسبی برای خرید محسوب می‌شود.

در همیار دیلی امروز رفتیم سراغ سایت خبری کوین تلگراف و اخبار مهم کریپتویی را به طور کامل و بنیادی تحلیل کردیم و تاثیر آن ها را بر روی مارکت برای شما عزیزان در ویدئو بازگو کردیم.

ارز PEPE سمبل نفرت در کوین بیس

در اولین خبر امروز دیدیم کوین بیس طی خبرنامه ای به کاربران خود از ارزPEPE به عنوان سمبل نفرت نام برده است و در واکنش به این خبر جامعه ی PEPE دارایی خودشون رو از کوین بیس خارج کردند. در ویدئو نحوه برخورد با این میم کوین های تازه از راه رسیده و رفتار شناسی قیمت آنها را برای شما تحلیل کردیم.

استیبل کوین USDC و مقابله با قوانین مالیاتی جدید

و خبر بعدی در مورد استیبل کوین USDC هست که در پی قوانینی که دولت آمریکا برای مالیات ها و استیبل کوین ها وضع کرده، Circle در حال جمع آوری منابع هست که مبادا این قوانین لطمه ای به USDC بزند. تاثیر این خبر و باطن مثبت این خبر را دقیق برای شما عزیزان بررسی کردیم.
موفق و پر سود باشید.

خواندن این مطلب
توطئه دوست قدیمی برای سرقت رمز ارز

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button