کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

تحلیل بیت کوین امروز 2 خرداد 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 2 خرداد 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز ۲ خرداد

درود به شما همیاران همیشگی همیار دیلی.

در خدمت شما هستیم با یک ویدئو تحلیلی دیگر از بررسی امروز جدیدترین خبرهای ارز دیجیتال منتشر شده در وبسایت کوین تلگراف به همراه تحلیل روزانه بیت کوین و دو آلت کوین دیگر: شیبا و ریپل .حتما این ویدئو بسیار کاربردی را مشاهده بفرمایید و از نکات کلیدی و راهبردی آن در معاملات روزمره ی خود استفاده کنید.

تحلیل بیت کوین امروز ۲ خرداد

تحلیل بیت کوین امروز ۲ خرداد ماه Bitcoin

طبق روال همیشه ابتدا نمودار پادشاه ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنیم به این دلیل که می‌دانیم اکثر ارزهای دیجیتال نگاهشان به بیت کوین هست و از تصمیمات حرکتی آن پیروی می‌کنند.

در تایم 4 ساعته بیت کوین همچنان در همان کانال نزولی خود در حال نوسان است و در تایم یک ساعته سقف مثلثی که در آن قرار داشت را شکسته است.

این حرکت تریگر مناسبی به ما می‌دهد که از همینجا تا حداکثر سقف کانال رشد خواهد کرد. و از آنجایی که برای بازار دیدگاه ریزشی داریم سعی می‌کنیم از سقف کانال بعد از دیدن کندل تایید وارد معامله ی سل شورت شویم.

تحليل میم کوین SHIB شیبا ۲ خردادماه ۱۴۰۲

بعد از اینکه بیت کوین شروع به ریزش کرد، دیگر آلتکوین ها با سرعت بیشتری شروع به ریزش خواهند کرد.

مثلا در بررسی میم کوین امروز به سراغ شیبا SHIB رفتیم.

قبلا هم این ارز را تحلیل کرده بودیم و گفتیم در کف حمایتی قوی قرار گرفته و دیدیم که از همان کف هم حرکتی رو بالا زد که دوستان اگر در همان زمان وارد معامله خرید شده بودند الان در سود خوبی قرار داشتند.

الان هم همینطور که در ویدئو مشاهده می‌کنید فقط درهمان کف فرصت مناسبی برای ورود به معامله خرید هست ولی برای صعود با درصد های بالا توقع چندانی هم نمی‌شود از آن داشت.

تحليل XRP ریپل ۲ خرداد ماه ۱۴۰۲

در آلت کوین تحلیلی بعدی ریپل را بررسی کردیم که اخبار بنیادی خوبی هم در این هفته داشته است. در تایم روزانه در یک شیب صعودی بسیار ملایم در حال حرکت است ولی در تایم 4 ساعته کانال نزولی معتبری دارد که هم اکنون در سقف این کانال قرار دارد.

تاییدیه صعود این ارز شکست کامل این کانال نزولی است ولی دیدگاه ما نزولی است و ترجیح ما ورود به معامله ی سل شورت از سقف این کانال است.

ادامه ی ریزش بیت کوین با خروج تدریجی پول طی 5 هفته

در کنار تحلیل بیت کوین و آلت کوین ها برویم سراغ آخرین خبرهای دنیای ارزهای دیجیتال و اولین و مهمترین خبر کوین تلگراف مربوط می‌شود به بیت کوین و خروج تدریجی پول از این دارایی طی پنج هفته ی متوالی.

خواندن این مطلب
ایلان ماسک کیست؟ چرا شخصیت جنجالی دارد؟ از هوش مصنوعی تا ترید در ارزدیجیتال

حتما نتایج و آینده ی این اتفاق را در ویدئو تحلیلی امروز ببینید.

ریپل: ارز دیجیتال یا سهام بازار بورس آمریکا

خبر بعدی هم در رابطه با ریپل است و دیدگاه منطقی طرفداران و هولدرهای آن مبنی بر ارز دیجیتال بودن ریپل و نه یک دارایی یا سهام بازار بورس آمریکا.

در این خبر وضعیت فاندامنتالی ریپل را برای شما تحلیل و بررسی کردیم که امیدواریم از مشاهده این اخبار کمال استفاده را ببرید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button