کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

تحلیل بیت کوین امروز 21 خرداد 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 21 خرداد 1402 + ویدیو تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 21 خرداد

 

 

تحلیل بیت کوین امروز 21 خرداد ماه Bitcoin

درود فراوان به شما همراهان کریپتو دیلی.
در خدمت شما هستیم با تحلیل روزانه ی ارزهای دیجیتال و بررسی جدید ترین و بروز ترین اخبار مربوط به مارکت کریپتوکارنسی منتشر شده در وبسایت کوین تلگراف. در این ویدئو تحلیل تکنیکالی  بیتکوین و آلتکوین اتریوم را داریم و همچنین تحلیل رمز ارز دوجکوین، به همراه رسم پله های ورود و خروج معاملاتی دراین ارزها.

امروز از دو دیدگاه نمودار بیتکوین را تحلیل می‌کنیم. در تایم فریم 4 ساعته میبینیم که شاه ارزهای دیجیتال دریک کانال نزولی بزرگ و معتبر در حال نوسان است که هم اکنون هم در میانه ی این کانال قرار دارد که سقف کانال محدوده ی 27500 و کف آن محدوده ی 24600 است. بنابراین تا مشخص شدن تکلیف بیتکوین در تایم های بالاتر می‌توانیم در نمای کوچکتر به دنبال پیدا کردن نقاط ورود یا خروج به معامله باشیم.

 در تایم 15 دقیقه همانطور که در ویدئو می‌بینیم  قیمت در نزدیکی خط مقاومت داینامیک خود هست و در صورت شکست این محدوده رو به بالا و تثبیت بالای آن می‌توانیم به معامله ی خرید کوتاه مدتی با هدف کوتاه 26500 ورود کنیم دلیل آن اهداف کوتاه مدت هم این هست که در حال حاضر بیتکوین در کانال نزولی قرار دارد و معاملات لانگ ریسک بالاتری دارد.

تحليل اتریوم Ethereum  21 خردادماه 1402

در تحلیل آلتکوین امروز به سراغ ملکه ارزهای دیجیتال یعنی اتریوم می‌رویم. این ارز هم مانند بیتکوین در حوالی ناحیه حمایتی خود است بنابراین با وجود ریزش های اخیر و نزدیکی به این حمایت مهم، ریسک معاملات شورت سل بالاست. اما در تایم کوتاه مدتی مثل 15 دقیقه می‌بینیم که این ارز خط مقاومت داینامیک نزولی خود را شکسته و از همینجا می‌توانیم وارد معامله ی خرید یا لانگ شویم با تارگت کوتاه مدتی و تا محدوده ی  1840 هم می‌توانیم همراه این معامله ی بای باشیم. دو نکته ی مهم در مورد این معامله اینست که اولا مدیریت سرمایه را حتما رعایت کنید و با حجم زیاد وارد نشوید و دوما حد ضرر حتما برای معامله خود در نظر بگیرید که محدوده ی آن در ویدئو نشان داده شده است.

تحليل دوج کوینDogecoin  21 خردادماه 1402

تحلیل بعدی برای نمودار Dogecoin است که اکنون در محدوده ی حمایتی خیلی جذابی است؛ از این نظر که وقتی در تایم روزانه هم نمودار دوجکوین را بررسی می‌کنیم، همچنان این ناحیه حمایتی بسیار معتبر دیده می‌شود و شکسته نشده است. پس در ناحیه می‌توان دیدگاه خرید داشته باشیم و یا حتی به دید سرمایه گذاری در این قیمت جذاب یعنی حوالی 4.5 سنت خرید کنیم.

در بررسی اخبار رسمی و مهم سایت کوین تلگراف دو نمونه برای شما انتخاب کردیم که در مورد آنها به طور کامل و روشن در ویدئو ها صحبت کردیم.

خواندن این مطلب
سایت های کاربردی ارز دیجیتال

اولین خبر مربوط است به

صرافی FTX و فشار رسانه ها بر روی این صرافی برای افشای هویت مشتریان آن.

و در خبر دوم می‌پردازیم به

علت بسته شدت صرافی بایننس در نیجیریه و تبعات آن در سراسر دنیا.

 ویدئو تحلیل و اخبار امروز را از دست ندهید؛ موفق و پر سود باشید.

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button