آیا تابه‌حال با خود فکر کرده‌اید که همین موسیقی ساده پخش‌شده درگوشی همراهتان برایتان درآمد شگفت‌انگیز دلاری به ارمغان بیاورد؟
یا اینکه هنگامی که در حال قدم زدن با کفش های ان اف تی خود هستید در کنار کسب درآمد با این کفش ها
موسیقی گوش کنید و درآمد خود را بیشتر کنید؟
در این مقاله با یک روش جذاب کسب درآمد با عنوان LISTEN TO EARN با ما همراه باشید

معرفی  Dj RAC و پیش درآمدی بر LISTEN TO EARN

یک مجموعه موسیقی معروف به نام Dj RAC  در مدتی قبل بیان کرد که به دنبال راه انداختن یک مرکز فروش در دنیای متاورسی مانا است که این عمل، بخشی از کوشش‌هایی بود که راک برای ایجاد یک حس جدید در دنیای سری سوم اینترنت برای طرفداران خود انجام داده است. Dj RAC نام پروژه تازه اینترنت سری سوم را racOS قرار داده است که به اعضا این توانایی را می‌دهد تا آهنگ‌ها را از طریق فرصت‌هایی که دنیای متاورسی ارائه می‌دهند، به روشی  جذاب‌تر و پول‌سازتر تجربه کنند.

توکن RAC چیست؟

مجموعه RAC  برای کامل کردن تجربه اینترنت نسل سوم، شروع به ساخت ارز دیجیتال RAC کرد که یک ارز مبتنی بر شبکه  ERC20 است. ارز RAC این امکان را به عاشقان موزیک می‌دهد تا بتوانند ضمن کمک به پشتیبانی کردن از مجموعه، به ایجاد یک تجربه racOS کمک کنند. هولدر های ارز RAC پس از گسترش اکوسیستم، دسترسی کاملی به موسیقی‌های اختصاصی مجموعه و توانایی‌های متفاوت دیگری خواهند داشت. علاوه بر جابه‌جایی مجموعه دی جی راک به  محیط Decentraland، سازنده بازی‌های بلاک چینی معروف به نام Gala Games نیز اعلام کرد که قرار است یک بخش موزیک راه‌اندازی شود.

LISTEN TO EARN

جریان موسیقی از طریق دنیای رمزنگاری

در پلتفرم آینده موسیقی گالا که یک پلتفرم Listen to earn است، افراد با گوش دادن به موسیقی می‌توانند درآمد دلاری کسب کنند. مجموعه Gala Games  یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین سازندگان گیم های کریپتویی است که محیط و مجموعه آن همچنان درحال‌توسعه است. آن‌ها توانستند با کمک‌های آزمایشگاه مخصوص Gala Labs آواتارهای Vox ان اف تی را تولید کنند و الان نیز Gala Music  بروزترین پروژه و اعلامیه غول محبوب دنیای متاورس محسوب می‌شود.

این اکوسیستم به سازندگان و اعضا این امکان را می‌دهد که از معاملات آن اف تی های موسیقی و یا گوش دادن به موسیقی‌ها درامد دلاری کسب کنند. این اکوسیستم معنای واقعی Listen to earn  یا همان کسب ارز دیجیتال از طریق گوش دادن به موزیک را تولید کرده است و برای عاشقان و تولیدکنندگان موزیک دنیای جدیدی را به وجود آورده است.

مفهوم اصطلاح Listen to earn  چیست؟

مفهوم Listen to earn  گوش دادن به موزیک برای کسب درآمد دلاری به یک‌راه آزمودن شده قدیمی متکی است که مجموعه کالا در قبل از این در اکوسیستم gala nods و gala games استفاده کرده است؛ که این اکوسیستم متکی به فعالیت‌های انجام‌شده و موسیقی گوش‌داده شده توسط شنونده است. هنگامی‌که یک آهنگ‌ساز و یا خواننده از طریق اکوسیستم، موزیک خود را به‌صورت آن اف تی را راه‌اندازی کند.

سیستم‌های Gala Music هر بار که این آهنگ به‌صورت اورجینال و توسط مالکان آن اف تی پخش می‌شود، آن را ضبط می‌کنند و در قبال این امر ارزهای مخصوص ساخته‌شده توسط مجموعه GALA برای این پلتفرم را به هر دو طرف سازنده موزیک و شنونده به میزان‌های متفاوت  به‌عنوان پاداش گوش دادن به موسیقی می‌دهند؛ اما نکته حائز اهمیت این است که گوش دادن به موسیقی تنها از طریق داشتن ان اف تی اصلی ان و خریداری‌شده از مجموعه گالا باعث کسب  درآمد گشته و در غیر این صورت درآمدی ایجاد نمی‌کند

یک بخش بسیار باارزش در مورد با پروژه Gala Music این است که این توانایی را به خوانندگان و آهنگ‌سازان داده می‌شود که به‌صورت کاملاً نامحدود و بدون نظارت استودیو و بدون هیچ‌گونه قانون محدودکننده‌ای در دنیای زیبای غیرمتمرکز بتوانند موسیقی‌ها و آلبوم‌ها خود را به‌صورت ان اف تی هایی به فروش برسانند؛ که مثل کوشش‌های RAC برای دسترسی به موزیک خود در فضای اینترنت نسل سوم است و در صنعت کریپتو و موزیک روند جدیدی را به ارمغان می‌آورد اما مجموعه گالا این امتیاز ویژه را نیز دارد که پس از فروش ان اف تی نیز درآمد پیوسته برای هر دو خریدار و فروشنده خواهد داشت.

اگرچه دنیای ارز دیجیتال می‌تواند آزادی بی‌مانندی را برای موزیک فراهم کند اما همچنان برای انتشار موزیک یک جهان ناشناخته است و سؤالات و مشکلات متعددی در این راه به‌طور حتم وجود خواهد داشت. دنیای ارز دیجیتال و بلاک چین با ورود کمپانی‌های بزرگ برای آزمایش این روش کسب درآمد، در حال حاضر به مکان دوم حضور بسیاری از تولیدکنندگان، خوانندگان و عاشقان موزیک تبدیل‌شده است.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی همیار کریپتو در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

عوامل مؤثر بر محبوبیت Listen to earn

مجموعه بزرگ و تازه تأسیس گالا موزیک با شروع همکاری با اسنوپ داگ، یک شروع چشم‌گیری را داشته است. این خواننده بزرگ رپ از طریق اکوسیستم بلاکچینی و نامحدود  Gala Music، آلبوم خود به نام B.O.D.R را به فروش رسانیده است. این‌یک اقدام مهم برای جذب خوانندگان بزرگ بیشتری به فضای اینترنت نسل سوم است. همچنین در شو زنده رونمایی از اکوسیستم گالا موزیک، Steve Aoki (استیو آئوکی) که یکی از متخصصان حوزه دنیاهای متاورسی، واقعیت مجازی و ان اف تی ها است، حضورداشته و بسیار از این موقعیت جدید شگفت‌زده شد

نگاهی کوتاه به  دنیای play to earn

صنعت گیم دنیای بلاک چین میلیاردها تتر ارزش دارد زیرا از فناوری کریپتو کارنسی که امکان تجارت واقعی NFT ها را فراهم می‌کند استفاده می‌نماید در کنار این امر امکان کسب درآمد دلاری در قبال بازی کردن نیز به گیمر ها می‌دهد. حتی اقتصادهای دیجیتالی وجود دارند که برای انگیزه دادن به گیمران، به آن‌ها بابت بازی کردن بازی‌های مخصوصی  دلار می‌دهند.

مفهوم گیم برای کسب درآمد یا همان PLAY TO EARN به‌عنوان گیم‌ هایی تعریف می‌شوند که گیمران علاوه بر لذت از گیم و بازی موردنظر که شامل انجام نبردها، پرورش شخصیت‌های درونی گیم، تکمیل عملیات و یا سایر عمل‌ها است، برای خود درآمد دلاری را کسب کنند. درواقع آن‌ها می‌توانند با انجام این اعمال، نوعی توکن های  درون گیم و مختص بازی دریافت کنند که بعداً می‌توانند از این توکن ها برای خرید ان اف تی استفاده کنند و یا مستقیماً به یک والت رمز ارز منتقل شود یا با انتقال ان به صرافی‌ها آن را تبدیل به سایر رمز ارزها و دلار نمایند. برای آشنایی بیشتر با یکی از این گیم های جذاب مقاله اکسی اینفینیتی را مطالعه نمایید.

جمع‌بندی

مفهوم  کلی Listen to earn  گوش دادن به موزیک برای کسب درآمددلاری یکی از مفاهیم بسیار جدید در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال است که این امکان را به دارندگان ان اف تی موسیقی‌ها می‌دهد تا بتوانند از طریق گوش دادن به آن موزیک، برای خود درآمد کسب کنند. پیش از آن نیز امکان کسب درآمد از طریق گیم و… نیز وجود داشت که مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفت. مفهوم Listen to earn نیز تاکنون توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند؛ اما یک نکته مهم این حوزه بسیار جدید بودن و عملاً بسیار مبهم بود آینده آن است و همین امر در کنار افزایش امکان سود سازی  ریسک این پروژه‌ها را بیشتر می‌کند و پیشنهاد مجموعه همیار کریپتو به شما همراهان عزیز کمک گرفتن از متخصصان این مجموعه و پیشرفتن با مشاوره دائمی انها می باشد.

سؤالات متداول

1_ میزان درآمد کسب‌شده از طریق گوش دادن به موسیقی چقدر است؟

این میزان کاملاً متفاوت خواهد بود و با توجه به تازه بودن این حوزه و نبود موسیقی‌های زیاد بدین شکل نمی‌توان نظر قطعی داد اما نکته اصلی این است که مطمئن بسته به ارزش و قیمت هر موسیقی و آن اف تی های آن متفاوت خواهد بود

2_درمجموع این حوزه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

یک جهان تازه تأسیس با توانایی و آینده بسیار معرکه و امکان رشد و کسب سود زیاد که در صورت مدیریت سرمایه و دانش کافی می‌توان سود خوبی به سرمایه‌گذاران بدهد

3_ هزینه اولیه ورود چه میزان است؟

مطمئن هزینه ثابت نبوده و هر آن اف تی قیمت مختص به خود را در این حوزه دارد اما باوجود گران‌تر بودن آلبوم‌ها به دلیل فرصت کسب سود متعدد و موزیک‌های متفاوت آن ما به شما آلبوم‌های موسیقی را به‌جای تک آهنگ پیشنهاد می‌کنیم.

4_ چه شرکت‌هایی در این حوزه حضور دارند؟

مطابق مطالب گفته‌شده در حال حاضر تنها غول این حوزه گالا است اما به‌زودی شرکت‌های بزرگ دیگری نیز به این امر روی خواهند آورد.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد