کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

PEPE  در خواب زمستانی❕ ماجرا چیست⁉

PEPE  در خواب زمستانی❕ ماجرا چیست⁉

میم کوین PEPE در انتهای هفته دوم ماه سپتامبر کاهشی 15 درصدی را به ثبت رساند. اگر بخواهیم در ابعاد بزرگ‌ تری به بررسی بپردازیم؛ کاهش قیمت پپ در ماه‌های اخیر بیشتر و عمیق‌تر نمود پیدا می‌کند.

با توجه به اینکه آلتکوین‌ها به طور مداوم سعی در یافتن مسیر‌های جدید برای احیا خود دارند؛ پپ کوین با مضمون قورباغه(PEPE) در سقوط آزاد ملایم اما ثابتی قرار داشته است. در زمان نگارش این مقاله قیمت هر توکن 0.000006621 PEPE دلار است. که در 24 ساعت گذشته 3.57 درصد کاهش را ثبت کرده است.

در حالی که میم کوین دیگری بنام شیبا اینو(Shiba Inu) با افزایش 2.6 درصدی در بازار معامله می‌شود. قابل ذکر است؛ میم کوین دوج(Dogecoin) در زمانی که بیشتر آلت کوین‌ها شروع به کاهش سود‌های قبلی کرده بودند؛ رشد حاشیه‌ایی 1.04 درصدی را به ثبت رساند.

البته این میزان افت قیمت درمورد میم کوین پپه غیرمعمول است. زیرا آن‌ها به نوعی نوساناتی را نشان می‌دهند که معمولا از جهش‌های بازار سود می‌برند. با افشاگری بانک دویچه(Deutsche  Bank) درباره برنامه‌های نگهبانی بیت کوین برای مشتریان نهادی خود، بازار اوج گرفت، محرکی که قبلا به درستی توسط رقبای اصلی پپه  یعنی دوج و شیبا مورد استفاده قرار گرفت.

عملکرد فعلی پپه با میزان انتظاراتی که معامله گران از این قورباغه بیش فعال داشتند؛ فاصله دارد. در اوایل سال جاری و در اولین راه‌اندازی آن،  PEPE یک افزایش قیمتی واقعی را ثبت کرد؛ چیزی که در آن زمان توسط تحلیلگران بازار در اکوسیستم ارز دیجیتال به عنوان یک استاندارد جدید تلقی می‌شد.

چرا پپه (PEPE) دچار افت قیمتی شده است؟

در شرایط فعلی بازار با کاهش علاقه سرمایه گذاران نسبت به این ارز مواجه هستیم که تا حدی به این دلیل است که خریداران اکنون بیشتر بر پروتکل‌هایی متمرکز شده‌اند که برای آینده ساخته شده و برنامه‌ ریزی می‌شوند. به همین علت است که میم کوین شیبا، با معرفی شیباریوم(Shibarium) به میزان کمتری به سرنوشت پپه دچار شد.

 

منبع: U.Today

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

خواندن این مطلب
توافق بایننس و SEC و تاثیر آن بر بازار
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button