با بازی  World of Ether شمارا به دنیای جذاب اتریان ها با طعم شیرین کسب سود با اتریوم و دیگر توکن های ارزشمند درون بازی می‌بریم برای آموزش کامل نحوه کسب درآمد دلاری از این بازی به‌صورت صفرتا صد با ما همراه باشید در این مقاله… 

پیش درآمدی بر هیولاهای بازی  World of Ether

گیم World of Ether یک گیم مبارزاتی و تولید موجودات هیولا مانند است. این گیم با توسعه بازی کریپتویی kitis  در سال دو هزار و هفده  شروع شد که هنوز یکی از جذاب‌ترین گیم های کریپتویی در جهان بلاک چین است.

اما در بازی کریپتویی kitis، گیمران توانایی ارسال بچه‌ گربه‌های خود به مبارزات را نداشتند. از مدت‌ها قبل، بسیاری از بازی‌سازان سعی کرده‌اند تا با ایجاد مدل‌های مشابهی که به گیمران اجازه فایت را می‌دهد، موفقیت این گیم را بیش‌ازپیش نمایند.

این تفکر منجر به ساخت گیم هایی مانند اکسی اینفینیتی شده است که هم شامل تولیدمثل و پرورش و هم فایت به‌عنوان بخشی از گیم پلی گیم می‌شود. این سطح از گیم پلی در طول زمان در حال رشد است و بازی World of Ether  تلاش می‌کند تا با آوردن المنت منحصربه‌فرد گیم پلی به این سبک، از این روند کلی استفاده کند اما به روش اختصاصی خودش.

WORLD OF ETHER

توانایی‌های خاص گیم World of Ether

باوجود شباهت‌هایی به سایر گیم‌ های سبک کلکسیونی هیولا، World of Ether  دارای توانای‌ هایی است که در این گیم ‌ها غیرمعمول یا حتی در بین آن‌ها منحصربه‌فرد هستند. در اینجا تعدادی از ویژگی‌هایی آمده است که World of Ether  را از دیگر حریفان خود متمایز می‌کند:

گسترش‌دهنده‌ای برای اتریان ها  وجود ندارد 

در گیم  World of Ether، گیمران مجاز به خرید «هیولاهای استارتر» از گسترش‌دهنده‌ها نیستند. تمام اتریان ها، حتی سری 0، فقط از طریق تولیدمثل یا از تخم‌مرغ‌ها تولید می‌شوند. از دید سازندگان بازی، فروش هیولاهای سری 0، طراح گیم را در رقابت با گیمران قرار می‌دهد. به همین دلیل، گسترش‌دهنده از انجام این کار جلوگیری  می‌کند.

MAN و WOMAN

هیولاها در World of Ether دارای جنسیت بوده یا از جنس MAN هستند یا WOMAN. برای تولیدمثل اتریان ها، پلیر باید به هر دو جنسیت MAN و WOMAN دسترسی داشته باشد. این گیم برخلاف اکثر گیم ‌های تولیدمثل و پرورش هیولا و فایت است که فقط یک جنس دارند. از دیدگاه سازندگان، این کار گیم را پیچیده‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

تخم‌های مخصوص اتریان (Etherian eggs)

ازآنجایی‌که سازندگان اتریان ها را برای فروش ارائه نمی‌کند، به یک روش جایگزین برای کسب سود  از گیم نیاز دارد. روشی که انتخاب کرده است، فروش تخم‌هایی است که می‌توانند جوجه اتریان شوند.

اتریانی که از یک تخم بیرون می‌آید شانسی است؛ بنابراین یک پلیر هنوز نمی‌تواند یک هیولا سطح بالا و خاص را با خرید آن از سازنده بازی  به دست آورد. این کار انگیزه‌ای را برای گیمران فراهم می‌کند تا به‌جای پرداخت به سازنده بازی، از یکدیگر خرید کنند.

علاوه بر این، هزینه هر تخم  باگذشت زمان افزایش می‌یابد. زمانی که پیش‌فروش گیم شروع شد، ارزش یک تخم حدود 0.7 ETH بود. اکنون خرید تخم از سازنده بازی  بیش از 0.9 eth هزینه دارد. این افزایش قیمت باید به جلوگیری از هجوم گیمران به مارکت Etherians با خرید تخم مخصوص کمک کند.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی همیار کریپتو در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

انواع  Etherians

در گیم World of Ether 5 دسته موجودات هیولا مانند وجود دارد. هر یک از این انواع حول یک گروه فانتزی خاص ساخته‌شده است.

دسته‌خورشید

یک اتریان از نور است که می‌تواند در فایت پرواز کند و باعث آتش‌سوزی حریف شود.

اقیانوس

 هیولایی مرموز که قادر به حملاتی به‌صورت آب و امواج و یخ است.

زندگی

 دارای توانایی‌های مرتبط با حملات از طریق گیاهان و پوشش گیاهی است.

مرگ

 دارای قابلیت‌هایی است بسیار مرگ‌آور که گاه باعث صدمه  2 طرفه به خودش حریف در یک‌زمان می‌شود

هوش

 دارای قابلیت‌های متافیزیکی، روانی و مرتبط باهوش است.

چهار درجه از کمیابی

در هر گروه هیولاهای اتریانی که نام بردیم چهار سطح کمیابی وجود دارد. همان‌طور که در مورد گروه، قدرتمندترین هر درجه کمیابی آخرین آن است.

معمولی (Common): معمولی‌ترین اتریان ها. درحالی‌که نگاه کردن زیباست، بسیاری از این هیولاها به‌طورکلی ضعیف‌تر از بقیه هستند.

متوسط (Uncommon): این هیولاها نسبت به اتریان ‌های معمولی کمی کمیاب‌تر هستند و قابلیت متوسطی دارند.

کمیاب (Rare): پیدا کردن آن بسیار سخت و بسیار  شدید قوی است. اتریان هایی که نادر هستند نیز احتمال زیاد هیولاهای نادرتری تولید می‌کنند.

افسانه‌ای: فوق‌العاده کمیاب و بی‌نهایت قدرتمند. این جانوران فاقد توانایی تولیدمثل هستند و نمی‌توانند تولیدمثل کنند.

تولیدمثل

تولیدمثل در گیم World of Ether نحوه ایجاد اتریان های جدید است. برای تولیدمثل به 1 WOMAN و 1 MAN نیاز است که هر دو از یک گروه هستند؛ یعنی فقط هیولاهای از یک گروه می‌توانند با یکدیگر تولیدمثل کنند. این‌یکی دیگر از قابلیت‌های در نظر گرفته‌شده برای افزایش پیچیدگی گیم است؛ اما اتریان هایی که زادوولد می‌کنند و باید حتماً از یک گروه باشند، بچه حاصل می‌تواند از هر گروه باشد. گروه مخصوص کودک به‌طور شانسی در لحظه به وجود آمدن مشخص می‌شود. همه گیمران با انتشار گیم اصلی، به دلیل سطح پایین خود، تنها به گروه خورشید دسترسی خواهند داشت.

جوجه‌کشی کردن

جوجه‌کشی کردن تخم‌های پیش‌فروش در این گیم به این صورت است که این دنیا اولین هیولاهای خود را دریافت می‌کند. تخم‌های خریداری‌شده از World of Ether لازم نیست فوراً از تخم بیرون بیایند، آن‌ها را می‌توان تا زمان‌های خاصی بدون هیچ کاری رها کرد.

طلاها

گاهی اوقات، گلد اتریان ها یا اتریان های طلایی از تخم بیرون می‌آیند یا درنتیجه تولیدمثل ایجاد می‌شوند. هر دسته هیولا یک مدل معمولی و یک مدل طلایی دارد. هیولاهای طلایی به‌طور بسیار زیادی کمیاب هستند و بالاترین قدرت ممکن را نسبت به آن‌گونه دارند.

امکانات “Male siring”

گیمران می‌توانند اتریان مرد خود را برای «سیرینگ» پیشنهاد کنند. به‌عبارت‌دیگر، پلیر ی که یک هیولای WOMAN دارد، می‌تواند به پلیر  دیگری پول بدهد تا یک جفت MAN برای آن فراهم کند.

پلیر  با اتریان WOMAN همیشه می‌تواند بچه‌های تولیدشده توسط آن WOMAN را نگه دارد. پلیر  دارای اتریان MAN برای ارائه این سرویس به‌صورت دلار پول دریافت می‌کند.

تجربه پلیرها

در گیم  World of Ether، اتریان ها امتیاز تجربه یا EXP کسب نمی‌کنند. در عوض، این کار را گیمران انجام می‌دهند. هرچه سطح یک پلیر  بالاتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که آن گیمر در هنگام تولیدمثل اتریان های کمیاب‌ترین را تولید کند. گروه Astral آخرین گروه اتریانی است که وجود دارد و فقط گیمران در بالاترین توانایی می‌توانند این هیولاها را جوجه‌کشی کنند.

نقاط فایت اتریان

هر اتریان دارای تعداد معینی انرژی فایت است. هر چه میزان یا تعداد battle points  بالاتر باشد، احتمال اینکه اتریان در یک فایت پیروز شود بیشتر است. بااین‌حال، همیشه این شانس وجود دارد که یک اتریان با نمره BP پایین‌تر برنده شود و این امر کاملاً اتفاقی است. مبارزه با اتریان های قوی‌تر منجر به کسب درامد بیشتر می‌شود.

نحوه ورود در گیم  World of Ether

ورود در World of Ether بسیار راحت است. تنها کاری که گیمر باید انجام دهد این است که به سایت مخصوص بازی رفته و روی گزینه اکسپلورر کلیک کند. با این کار یک صفحه ثبت‌نام ظاهر می‌شود. ازاینجا، یک گیمر  فقط باید یک نام کاربری تایپ کند، یک‌شکل آواتار انتخاب کند و تراکنش را در متامسک امضا کند. پس از انجام این کار، مارکت اتریان ها به‌طور خودکار بارگیری می‌شود. اگر هنوز توانایی استفاده و نصب کیف پول متامسک را ندارید پیشنهاد ما به شما مقاله اختصاصی مجموعه همیار کریپتو پیرو این موضوع است

خرید اتریان در گیم  World of Ether

قبل از اینکه یک گیمر  بتواند در جنگ و فایت ها ورود کند، باید حداقل دو اتریان داشته باشد. مگر اینکه بخواهد این هیولاها را از تخم‌های مخصوص بیرون بیاورد، این بدان معناست که او باید آن‌ها را از سایر گیمران از طریق مارکت خریداری کند. روند انجام این کار ساده است. فقط روی اتریان ها کلیک کنید تا صفحه اطلاعات آن ظاهر شود.

پس از مشاهده اطلاعات اتریان، یک گیمر می‌تواند با کلیک بر روی دکمه پایین صفحه، آن را خریداری کند. این دکمه همیشه ارزش اتریان موردنظر را به اتریوم نشان می‌دهد، بنابراین پس از فشار دادن دکمه خرید، گیمر می‌تواند معامله را در متامسک  تائید کند تا خرید را تکمیل کند.

خرید تخم مخصوص در گیم  World of Ether

اگر گیمری به اتریان های موجود در فروشگاه علاقه‌مند نباشد، می‌تواند به‌جای آن‌یک تخم تولید اتریان مخصوص بخرد. این کار با کلیک کردن روی تب موجودی‌های خودش در گوشه سمت راست‌بالای صفحه انجام می‌شود.

با این کار صفحه‌ای ظاهر می‌شود که تخم مخصوص‌هایی را که در حال حاضر در اختیار گیمر است نشان می‌دهد.

هنگامی‌که این تب نمایش ظاهر می‌شود، گیمر  می‌تواند برای خرید یک تخم مخصوص، دکمه خرید را کلیک کند. بااین‌حال، قیمت‌ها بسیار بالا رفته است.

استفاده از سرویس سیرینگ

اگر گیمری نتواند دو اتریان از جنسیت‌های مختلف و یک دسته را در فروشگاه پیدا کند، می‌تواند یک اتریان WOMAN خریداری کند و از سرویس سیرینگ برای تولید یک اتریان جدید استفاده کند.

این کار ممکن است به گیمر  این امکان را بدهد که یک تیم دو هیولایی ایجاد کند باقیمت پایین‌تر و درحالی‌که قادر به انجام این کار نیست، فایتها را شروع کند.

یک گیمر  می‌تواند با کلیک کردن روی برگه مارکت که شبیه یک علامت دلار است، یک سرویس سرور را جستجو کند.

در سمت چپ تب تعدادی فیلتر ازجمله دسته‌بندی فروش وجود دارد. با کلیک بر روی این منوی کشویی ظاهر می‌شود که به گیمر  اجازه می‌دهد فقط اتریان را که برای سیرینگ در دسترس هستند نشان دهد.

 

WORLD OF ETHER

فروش اتریان در گیم  World of Ether

وقتی‌که یک گیمر  به‌اندازه کافی هیولاهای کمیاب تولید کرد، می‌تواند آن‌ها را در مارکت بفروشد و سعی کند به سود برسد. برای انجام این کار، گیمر  باید روی تب مجموعه کلیک کند.

با این کار فهرستی از اتریان های متعلق به گیمر  نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی یکی، تب اطلاعات آن نمایان می‌شود.

ازاینجا، گیمر  می‌تواند روی گزینه → sell کلیک کند تا تب حراج کاهشی ظاهر شود.

برای شروع فروش، گیمر  باید قیمت شروع فروش، قیمت پایان فروش و مدت فروش را لیست کند. حراج از قیمت شروع آغاز می‌شود و به‌آرامی کاهش می‌یابد تا زمانی که به قیمت پایانی برسد، اتریان فروخته شود یا به انتهای مدت‌زمان برسد. گیمر می‌تواند یک هیولا را برای حداقل یک روز و نهایت هفت روزبه حراج بگذارد. فروش یک هیولا فرآیندی بسیار ساده و سرراست است.

قفل شدن

تولیدمثل و سیرینگ هر دو دارای دوره‌های استراحتی هستند که در آن مدت‌زمان مشخصی باید سپری شود تا آن عمل را بتوان دوباره انجام داد. زمانی که اعمال بیشتر انجام می‌شوند، دوره‌های استراحتی افزایش می‌یابد. هیچ‌چیز بی‌نهایت نیست. این امر از سیل اتریان باارزش‌های برابر در مارکت جلوگیری می‌کند و همچنین جلوگیری از کاهش شدید قیمت اتریان به دلیل عرضه بالا می‌شود.

کشف کردن در بازی

اکتشاف زمانی است که  گیمر  یک‌گونه خاص اتریان را قبل از هر گیمر دیگری از تخم مخصوص بیرون می‌آورد. هنگامی‌که گونه‌ای کشف می‌شود، کاشف این‌گونه اعتبار دائمی و عمومی دریافت می‌کند و نسخه طلایی آن‌گونه را به‌رایگان دریافت می‌کند.

آیا باید World of Ether را تجربه کنید؟

گیم World of Ether مطمئناً توانایی‌های منحصربه‌فردی دارد. البته این مورد را در نظر بگیرید که  بازی اتریان کمبودهایی دارند و شروع گیم کمی سخت است. درنتیجه بهترین توصیه ما این است که World of Ether را فقط در صورتی بازی کنید که به گیم‌های تولیدمثلی هیولایی و فایت علاقه دارید اما از گزینه‌های داخل بازی دیگر ناراضی هستید.

اکسی اینفینیتی گیم بسیار عالی‌ای در این سبک هستند، همچنین درعین‌حال برای تازه‌واردان بسیار قابل‌درک راحت‌تر هستند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم با این استارت کنید.

اگر بعد از آزمودن این عناوین دیگر متوجه شدید که به انجام یک گیم با جنسیت‌های مذکر و مؤنث و جایی که هیولاها بسیار کمیاب هستند علاقه‌مند هستید، ممکن است بخواهید به سمت دنیای اتریان ها تغییر جهت دهید.

اما باید صبور باشید. ممکن است مدتی طول بکشد تا دقیقاً اتریانی که در مارکت به دنبال آن هستید را پیدا کنید یا قیمت مناسب بیابید.

World of Ether

جمع‌بندی

World of Ether یک گیم تولیدمثل monster با پشتوانه شبکه ETH و کیف پول متامسک با چندین توانایی خاص است، مثل موجوداتی که فقط در صورت هم‌گروه بودن قابل‌تولید مثل هستند، هیولاهای MAN و WOMAN، تخم مخصوص‌هایی که درگذر وقت ارزششان افزایش می‌یابد و غیره. همان‌طور که گفتیم این گیم برخلاف سایر گیم های دیگر هر دو جنس  Man  و Woman را دارد.

درمجموع ورود به یک بازی کریپتویی دارای ریسک های فراوان می باشد و بهترین انتخاب ورود با کمک گیمران و متخصصان مطرح این حوزه می باشد 

سؤالات متداول

1_میزان درآمد کسب از این بازی به چه میزان است؟

این امر بسته به توانایی شما و ارزش واقعی اتریان شما کاملاً متفاوت و دارای دامنه گسترده‌ای است ضمن احتمال افرایش قیمت اتریان شما درگذر زمان

2_ درمجموع ورود از طریق خرید تخم مخصوص یا اتریان یا پیشنهاد می‌نمایید؟

پیشنهاد مجموعه همیار کریپتو به گیمرانی که این بازی را آشنایی کامل دارند این است که ضمن نگهداری اتریوم در والت به‌محض دیدن یک اتریان ارزان‌قیمت آن را خریداری نمایید

3_احتمال کسب اتریان های افسانه‌ای به چه میزان است؟

این احتمال برای پلیر های تازه‌کار تقریباً صفر درصد  و برای بقیه پلیر ها نهایتاً چند درصد است و به‌طورکلی این اتریان ها کمیاب‌اند

4_ در مقایسه بین این بازی و اکسی اینفینیتی کدام را پیشنهاد می‌کنید؟

به‌طورکلی هر دو منحصربه‌فرد هستند و سبک هر دو یکسان است و نمی‌شود یکی را بر دیگری برتر دانست اما پیشنهاد مجموعه همیار کریپتو شروع با آموزش کامل از اکسی اینفینیتی و در ادامه روی آوردن به دنیای اتریان ها است

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد