کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

کانال سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کانال سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در این مقاله قصد داریم به بررسی کانال های سیگنال بپردازیم و مطالب بسیاری در مورد انها اشکار سازیم منجمله:

چرا در کانال های سیگنال متعدد با وجود حد سود خوردن بسیاری از سیگنال ها همچنان ما ضرر می کنیم؟
کانال سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه شخصا یک کانال سیگنال خوب را شناسایی کنیم؟چه افرادی باید در کانال های سیگنال عضو شوند؟ مدیریت سرمایه در کانال های سیگنال به چه صورت است؟و…. باما همراه باشید تا با مطالبی که از این مقاله متوجه می شوید شگفت زده شوید…

کانال سیگنال از گذشته تا به امروز

در سال ها و دهه های قبل تعداد بسیار اندکی کانال های معرفی موقعیت های معاملاتی وجود داشت که اکثرا مربوط به بازار بورس ایران بوده و افراد و اعضای بسیار اندکی در ان بوده اما اغلب افراد دارای سرمایه بسیاری بودند و میزان دارایی انها در بازار مالی بخش کوچکی از سرمایه اصلی انها بوده و تریدر هایی که ارائه سیگنال می دادند افراد با تجربه و توانایی بودند و روند کلی بورس نیز صعودی و اغلب سرمایه گذاری افراد به سود می نشست
اما امروزه تعداد کانال های سیگنال بسیار و اکثرا توسط افراد فاقد توانایی اداره شده و با وعده های نادرست عامل ضرر افراد می شوند
فلذا شناخت کانال خوب و بررسی کانال های سیگنال بسیار الزامی است.

همیار کریپتو

 

کانال سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه بدانیم کانال سیگنال خوب چه ویژگی هایی دارد؟ باید قابلیت های کانال سیگنال خوب را بشناسیم:
1_سودسازی: قطعا مهمترین ویژگی یک کانال سیگنال مناسب سود ساز بودن آن می باشد و اگر براورد و نتیجه یک کانال سود سازی نباشد در نهایت هر ویژگی مناسبی نیز داشته باشد بازهم محل مناسبی برای عضویت نیست.
2_وین ریت بالا:
وین ریت بدین معناست که تعداد سیگنال هایی که به نتیجه و حد سود می رسند چه تعداد هستند در مقابل تعداد سیگنال هایی که به حد ضرر می رسند و اگر برای مثال یک کانال اگر در 100 پوزیشن 60 پوزیشن به حد سود برسد وین ریت 60 از 100 را دارا می باشد که در حد معمولی می باشد.

3_آموزش: اموزش موارد اولیه و نحوه ورود به معامله و مدیریت پوزیشن ها و همچنین نکات آموزشی از موارد جذابی است که می تواند یک کانال سیگنال را پویاتر و کامل تر کند
4_مدیریت سرمایه: ارائه روش های مدیریت سرمایه و حجم ورودی به پوزیشن یکی از مهمترین ویژگی های کانال سیگنال مناسب بوده که عامل تنظیم میان سود و ضرر می شود

آموزش ارزدیجیتال در مشهد

چرا در کانال های سیگنال متعدد با وجود حد سود خوردن بسیاری از سیگنال ها همچنان ما ضرر می کنیم؟

در اصل مهم ترین سرفصل این مقاله همین بخش بوده که نیازمند درک شما می باشد و در صورت درک و بررسی این مورد در یک کانال سیگنال از هر موردی حتی میزان سود سازی نیز مهم تر می باشد!!
شاید از خود بپرسید چه چیزی عامل اهمیت این چنین این بخش شده؟ باما همراه باشید تا از تقلب پنهان کانال های سیگنال در معرفی پوزیشن های خود مطلع شوید:
هنگامی که سیگنال های یک کانال را بررسی می کنیم و به موقعیت های معاملاتی معرفی شده توسط آن دقت می کنیم تقریبا تمام کانال ها اقدام به معرفی موقعیت هایی با چندین حد سود می کنند و این امر بسیار معمول می باشد اما نکته دارای اهمیت این است که فاصله حد سود اول پوزیشن بسیار اندک است با نقطه ورود و عموما با یک نوسان کوچک بازار به آن میرسد در بیشتر از 90 درصد اوقات و در کنار این امر فاصله حد ضرر بسیار بزرگتر می باشد. و علاوه بر این دو مورد از قوانین کانال ریسک فری کردن پوزیشن پس از رسیدن به حد سود اول می باشد.

خواندن این مطلب
سبک پرایس اکشن لنس بگز

بیایید یک نمونه را باهم بررسی کنیم و سپس به ادامه این بحث بپردازیم برای نمونه به سیگنال زیر توجه کنید که یک سیگنال کاملا خیالی و غیر واقعی برای کمک به درک بهتر شما از این موضوع است:

BTC/USDT_BUY
ENTERY:20000_LEVRAGE 5X_10X
TAKEPROFIT1:20020
TAKEPROFIT2:21000
STOPLOSS:19000
همانطور که میبینید فاصله نقطه ورود با حد سود اول تنها 20 دلار است درحالی که فاصله قیمت با حد ضرر 1000 دلار است و اگر ما یک سرمایه معمول برای ورود به یک پوزیشن را در نظر بگیریم برای مثال 100 دلار برای هر پوزیشن در صورت ورود به چنین پوزیشنی حتی با اهرم سود ما چنان ناچیز می شود که هرگز پوزیشن را نمی بندیم همچنین اگر ریسک فری کنیم و حد ضرر را بیاوریم به نقطه ورود معامله با یک حرکت کوچک قیمت بسته می شود و همان معامله اگر پس از بستن پوزیشن ما در نقطه ورود به حد سود دوم و سوم برود مالک کانال سیگنال برای خود موفقیت و کسب سود تا حد سوم اعلام می دارد و بیان می دارد پوزیشن به حد سود سوم رسید در حالی که معامله ما سر به سر بسته شده است و هیچ درآمدی نداشته ایم.
و بدین صورت که مشاهده می کنید صاحبان کانال های سیگنال برای خود وین ریت و سود سازی فیک می سازند و شما اکنون با درک این موضوع می توانید از سو استفاده انها از خودتان جلوگیری کنید

اما سوالی که باقی می ماند این است که:

فاصله مناسب بین حد سود اول و نقطه ورود چقدر باید باشد؟

بهترین حالت این است که فاصله مناسب بین حد سود اول تا نقطه ورود حدودا برابر باشد با فاصله نقطه ورود با حد ضرر یعنی در پوزیشن معاملاتی که پیش از این برای نمونه ذکر شد با توجه به فاصله حد ضرر  و نقطه ورود بهترین حد سود اول حدود 21000 می باشد که البته این اعداد حدودی بوده و تغییرات و تفاوت جزئی دارای اهمیت نیست اما فاصله خیلی کم با حد سود اول هرگز نباید باشد

آموزشگاه ارز دیجیتال در مشهد

جمع بندی

در مجموع با توجه به مواردی که بیان شد بهترین کاری که میتوانیم بکنیم این است که درابتدای عضویت در کانال سیگنال تمامی ویژگی های مذکور در مقاله را بررسی و اگر کانال سیگنال مناسب نبود به سرعت از ان خارج شوید و پیشنهاد شخصی ما به شما این است که هرگز در چندین کانال سیگنال متعدد عضو نباشید چراکه دیدگاه های مختلف این کانال ها باعث اسیب به معاملات شما می شود و در آخر به شما پیشنهاد می کنیم که عضو کانال سیگنال مخصوص همیار کریپتو شده و از یک کانال سیگنال خوب با دارا بودن تمام ویژگی هایی که در مقاله گفتیم بهره مند شده و از هر چیزی بی نیاز شوید!

ما در همیار کریپتو آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری و برای دیگر شهرها به‌صورت آنلاین در فضای اسکای روم برگزار می‌کنیم. آموزش ارز دیجیتال از صفر تا صد بوده و به دو شکل آموزش در دوره عمومی VIP و تدریس خصوصی انجام می‌شود.

اگر به دنبال آموزش فارکس در مشهد به‌صورت حضوری و غیرحضوری با خدمات VIP هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به صفحه محصولات سایت همیار کریپتو سری بزنید و با متخصصان این امر صحبت کنید. به جرأت می‌توان گفت ‌که با تلاش خودتان و کمک سایت همیار کریپتو می‌توانید در فارکس یک معامله‌گر حرفه‌ای شوید.

خواندن این مطلب
مربی مدیریت سرمایه ارز دیجیتال در مشهد

سوالات متداول

1_کانال سیگنال خوب رایگان است یا دارای هزینه ماهیانه؟

قطعا افرادی که تریدر باشند ودارای سابقه معاملاتی سود ساز عموما حاضر به ارائه سیگنال رایگان به شما نمی باشند اما در هر صورت مهم ویژگی های کانال سیگنال است و هزینه ناچیز ماهیانه برای عضویت اهمیت خاصی ندارد.

2_شرایط عضویت در کانال سیگنال همیار کریپتو به چه صورت است؟

کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو برای اثبات خود به مدت 1 ماه از تاریخ15/8/1401 رایگان بوده و پس از آن دارای هزینه عضویت بسیار کمی خواهد بود که افراد حتی با سرمایه اولیه 5 میلیون تومان هم بتوانند در آن عضو شده و براورد کلی آنها با کسر هزینه عضویت ماهیانه کانال سود مناسبی باشد

3_با کانال های متعدد سیگنالی که عضو شده ایم چه کنیم؟

پیشنهاد شخصی ما بررسی ویژگی های آنها و در صورت مناسب نبودن خروج سریع از آنهاست و هر فرد بیش از 1 کانال سیگنال مناسب نیازی ندارد.

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۳
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button