بازار ارز دیجیتال یک بازار مالی تخصصی است که برای کسب سود و درآمد دلاری از آن احتیاج به دانش و مهارت معامله‌گری داریم؛ اما افراد زیادی هستند که وقت کافی برای تحلیل بازار ندارند از طرفی می‌خواهند از فرصت‌های سود ساز بازار ارز دیجیتال استفاده کنند. از طرفی افراد با تجربه‌ای هستند که مهارت بالایی در معامله‌گری دارند و تمایل دارند علاوه بر کسب سود از معاملات خود، با دادن سیگنال معاملاتی نیز کسب سود کنند. صرافی BingX هر دو امکان بالا را در بخش کپی ترید خود فراهم ساخته است.

شما می توانید با فعال سازی بخش کپی ترید صرافی BingX سودی بین 8 تا 15 درصد از آن دسته از معاملات شما که کپی می شود، دریافت کنید. تیم تحلیل گری مجموعه همیار کریپتو در این مقاله به معرفی و نحوه ثبت نام در بخش کپی ترید صرافی BingX می‌پردازد.

معرفی صرافی Bingx

صرافی Bingx در سال 2018 تأسیس شد و پس از دریافت مجوزهای لازم در تعداد زیادی از کشورهای مختلف شعبه ایجاد کرد. این صرافی خارجی با ایرانیان نیز همکاری دارد و جتی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. این صرافی خدمات فوق‌العاده‌ای ارائه می‌کند که می‌توان به فضای کاربری ساده و راحت، ابزارهای مناسب برای ترید، تیم پشتیبانی به زبان فارسی، اتصال به تریدینگ ویو و کپی ترید اشاره کرد.

لینک دریافت تخفیف صرافی BingX در کارمزد معاملات

کپی ترید صرافی BingX برای ایرانیان

مهم‌ترین هدف هر شخصی از وارد شدن به بازار مالی افزایش سرمایه و کسب سود است و همین کسب سود باعث می‌شود در خیلی از موارد افراد متمایل به سو برداشت از امکانات موجود شود در فعالیت کپی ترید هم افراد سودجو وجود دارند؛ بنابراین بسیار حائز اهمیت است که در یکسری نکات مهم را در کپی ترید هم رعایت کنیم تا در دام این افراد سودجو نیافتیم.

اگر میخواهید از معاملات کاربران دیگر در صرافی Bingx کپی کنید، بهتر است زمان کافی برای پیدا کردن بهترین تریدر را بگذارید و آن شخص را دنیال کنید. نکته بسیار مهم و حیاتی در این حالت آن است که حتما در ابتدا سرمایه کمی را در قسمت کپی ترید قرار دهید که اگر زیان قابل توجهی به سرمایه شما وارد شد مثلا 50 درصد یا بیشتر سرمایه شما ازبین رفت، بازهم نگران نباشید.

باید این امر را هم در نظر گرفت که همیشه افراد با عملکرد صحیح و سالم نیز وجود دارند و سعی ما به‌عنوان تریدر باید آن باشد که ریسک معاملاتمان را کنترل کرده و بدانیم دقیقاً در حال انجام چه کاری با چه هدفی هستیم. در ادامه دو نوع کپی ترید صرافی bingx را توضیح می‌دهیم.

انواع کپی ترید صرافی BingX

در صرافی Bing x دو نوع حساب کپی ترید برای کاربران در نظر گرفته شده است که شامل؛ 1- کپی ترید استاندارد و 2- کپی ترید حرفه‌ای است.

1- کپی ترید استاندارد

زمانی که صحبت از کپی ترید است؛ یعنی یک شخص دیگر تحلیل تکنیکال، فاندامنتال یا هر تحلیل دیگری انجام داده است و الان قصد باز کردن معامله BUY یا SELL را دارد و ربات‌های فعال در پلتفرم کپی ترید آن معامله را در حساب ما هم کپی می‌کنند با این حساب فقط یک عمل دیگر در معامله باقی‌مانده که آن مدیریت سرمایه است.

مدیریت سرمایه در حساب کپی ترید استاندارد به عهده خود کاربر است. بدین صورت که کاربر (یعنی شما) به حجم معاملات حساب خود دسترسی دارد و مبلغی مدنظر ایشان برای تمام پوزیشن‌ها به‌صورت یکسان اعمال می‌شود. در حساب کپی ترید استاندارد شما می‌توانید حد سود (TP) و حد ضرر (SL) معاملات را نیز شخصاً مشخص کنید. برای مشخص‌کردن اهرم هر معامله (Leverage) باید این امر را در نظر بگیرید که نوع معاملات فقط ایزوله (Isolated) است.

2. کپی ترید حرفه‌ای

مدیریت سرمایه در حساب کپی ترید حرفه‌ای، صددرصد به طبق دیدگاه تریدر اصلی مشخص می‌شود. در یک مثال کامل توضیح کی دهیم. فرض کنید، شما مبلغ 1000 دلار سرمایه اولیه دارید؛ ولی تریدر اصلی که از روی معاملات آن معاملات حساب شما انجام می‌شود 10.000 دلار دارد و تصمیم می‌گیرد در اولین معامله 20 درصد حساب خود یعنی 2000 دلار را ریسک کند و ربات کپی ترید هم 20 درصد حساب شما یعنی 200 دلار را وارد اولین پوزیشن می‌کند و بدین ترتیب مدیریت سرمایه لحاظ می‌شود.

در این جالت شما هیچ دسترسی به معاملات کپی شده روی حسابتان را ندارید. گاهی ممکن است تریدر اصلی بخواهد با لوریج بالا وارد معامله شود یا ریسک بالایی انجام دهد این حالت دقیقاً برای حساب شما هم انجام می‌شود. اگر برای کپی ترید خواستید این روش را انتخاب کنید حتماً دقت کنید که معاملات ترید اصلی بسیار با اصول انجام شده باشد و در طولانی مدت سودآور باشد.

فعال کردن حساب کپی ترید در صرافی Bingx

اولین قدم ثبت نام صرافی Bingx است اگر تا کنون در این صرافی ثبت نام نکرده‌اید، می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید. در مقاله «آموزش صرافی BingX + همراه با ویدئو » به‌صورت تصویری و ویدئویی ثبت نام در این صرافی آموزش داده شده است.

پس از ثبت نام در صرافی بینگ ایکس، می‌توانید بخش کردن کپی ترید حسابتان را فعال کنید و معاملات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این حالت سودی بین 8 تا 15 درصد از افرادی که معاملات شما را کپی می‌کنند دریافت می‌کنید.

مراحل فعال سازی حساب کپی ترید شخصی

1- اولین مرحله فعال سازی حساب کپی ترید صرافی BingX: نخست از صفحه اصلی، قسمت (بالا وسط صفحه) copy trading را انتخاب کرده و از منو کشویی وارد قسمت copy trading شوید.

کپی ترید صرافی بینگ ایکس

کپی ترید صرافی bingX

2- دومین مرحله فعال سازی حساب کپی ترید صرافی BingX: زمانی که صفحه جدید باز شد روی Apply to be a copy trader کلیک کنید.

صرافی bingX

3- سومین مرحله فعال سازی حساب کپی ترید صرافی BingX: در صفحه باز شده سه کادر قابل مشاهده است که داده‌های مختلفی از اطلاعات معاملات گذشته‌تان می‌خواهد که با جزئیات به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

در اولین بخش، اسکرین‌شات از تاریخچه معاملاتت در 30 روز گذشته را می‌خواهد. (Screenshot of your trading data in the last 30 days (Up to 3 image)) فرقی نمی‌کند در کدام صرافی باشد. حداقل 1 عکس و حداکثر 3 عکس را می‌توانید بارگذاری کنید.

دانلود صرافی bingx

در دومین بخش اطلاعات آیدی تلگرام یا ایمیل را وارد کنید. (Telegram ID/Email)

پاداش صرافی bingx

در ادامه اطلاعات سه اکانت شما در شبکه‌های اجتماعی (Social Media Account) مختلف را بارگذاری کنید. دقت کنید اگر هویتتان را جعلی ثبت کنید برای همیشه از استفاده از بخش کپی تریدینگ محروم می‌شوید.

در آخرین بخش هم باید از قسمت دنبال‌کننده‌ای خود اسکرین‌شات گرفته و بارگذاری کنید. دقت کنید مهم نیست که تعداد دنبال شوندگان شما صفر باشد. (در تمامی مراحل حتماً اطلاعات واقعی را وارد کنید.)

در این قسمت باید اسکرین‌شاتی از تعداد دنبال کننده‌های خود وارد کنید. Screenshot of your social media followers (Up to 3 images) (حداکثر 3 تصویر، یک مورد هم کافی است.)

 اعتبار صرافی bingx

پس از انجام تمام مراحل، گزینه submit را زده و بعد از گذشت 1 الی 3 روز نتیجه درخواست به جیمیل شما ارسال خواهد شد. برای تأیید حساب کپی ترید باید مشخصات پروفایل خود را تکمیل کنید و عکس پروفایل را بارگذاری کرده باشید.

چگونه بهترین معامله گران صرافی BingX را برای کپی ترید پیدا کنیم؟

در صرافی BingX دو بخش متفاوت برای کپی ترید وجود دارد. 1- بخش اسپات و 2- بخش فیوچرز. در ادامه مطلب به آموزش و چگونگی بررسی عملکرد و پیداکردن معامله گران محبوب در صرافی BingX در دو بخش اسپات و فیوچرز می‌پردازیم.

 آموزش صرافی bingx

همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌فرمایید در وسط صفحه دو بخش Grid List ( معاملات اسپات و Futures (معاملات فیوچرز برای بررسی معامله گران وجود دارد.

آموزش حرفه ای تریدر شو ارز دیجیتال

کانال سیگنال ترید ارز دیجیتال

در ادامه به بررسی تریدها در گزینه فیوچرز می پردازیم؛

 کپی ترید معاملات فیوچرز

در این قسمت معامله گرانی که در بخش فیوچرز صرافی BingX ترید می‌کنند را مشاهد می‌کنید. اگر علاقه‌مند به کپی ترید از فیوچرز هستید عملکرد معامله گران این قسمت را بررسی کرده و تریدر مناسب را انتخاب کنید. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهد می‌کنید در اولین نگاه اطلاعات کلی راجع به میزان ریسک هر معامله، اعداد دنبال‌کنندگان و بازدهی هر تریدر در 30 روز گذشته (ROI 30) را می‌توان بررسی کرد. میزان سودآوری و نحوه عملکرد به‌صورت یک نمودار سبز رنگ نشان داده شده است.

همان‌طور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم سودجویانی هستند که هدف آن‌ها صرفاً گرفتن درصد سود از دنبال‌کنندگان است و اصلاً برایشان سودآوری یا زیان دهی حساب دنبال‌کننده‌ها اهمیتی ندارد؛ بنابراین سعی کنید معامله گرانی را انتخاب کنید که ریسک معاملاتی پایینی در هر معامله دارند سعی کنید به دنبال معامله گرانی باشید که محافظه‌کار هستند و به‌نوعی می‌توان گفت با ریسک کنترل شده معامله می‌کنند.

 آموزش فیوچرز صرافی bingx

زمانی که روی اسم هر تریدر کلیک کنید اطلاعات جزئی‌تری از معاملات ایشان نمایش داده می‌شود. توصیه می‌کنیم بادقت تمامی موارد را بررسی کنید و بعد یک تریدر را انتخاب کنید.

کپی ترید صرافی bingX

Last 30D ROI کپی ترید صرافی BingX

میزان سود هی 30 روز اخیر

Cumulative Earnings کپی ترید صرافی BingX

درآمد انباشته؛ کل P&L دارایی‌های USDT در حساب آتی استاندارد، بدون احتساب هزینه‌های تأمین مالی و سود حاصل از سفارش‌های پاداش. داده‌ها هر 30 دقیقه به روز می‌شوند.

Account Assets کپی ترید صرافی BingX

دارایی‌های حساب؛ دارایی USDT در حساب آتی استاندارد؛ داده‌ها هر 15 دقیقه به‌روز می‌شوند.

Follower Profit کپی ترید صرافی BingX

سود فالوور؛ درآمد حاصل از معاملات دنبال‌کننده‌ها

Followers کپی ترید صرافی BingX

دنبال‌کننده‌ها؛ تعداد دنبال‌کننده‌ها زیر حساب‌جاری معامله‌گر.

Risk کپی ترید صرافی BingX

امتیاز ریسک 1~9 بر اساس نوسان P&L معامله‌گر در 30 روز گذشته رتبه‌بندی می‌شود. هر چه امتیاز بالاتر باشد، ریسک بالاتر است.

Followers کپی ترید صرافی BingX

تعداد کل دنبال‌کنندگان زیر حساب معاملاتی فعلی سهام معامله‌گر، از جمله کاربرانی که دنبال‌کردن را متوقف می‌کنند.

Win Ratio کپی ترید صرافی BingX

نسبت برد؛ نسبت برد = سود خالص/تعداد سفارش‌ها. سود خالص پس از کسر کارمزد معاملات و کارمزد.

Total Transactions کپی ترید صرافی BingX

کل معاملات؛ تعداد کل سفارش‌ها بسته شده در حساب‌جاری معاملات معامله‌گر.

No. of Winning Trades کپی ترید صرافی BingX

تعداد معاملات برنده؛ تعداد سفارش‌های بسته‌شده که در حساب‌جاری معاملات معامله‌گران متحمل ضرر نشده‌اند.

No. of Losing Trades کپی ترید صرافی BingX

تعداد معاملات زیان‌ده؛ تعداد سفارش‌های بسته‌شده که در حساب‌جاری معاملات معامله‌گران متحمل ضرر می‌شوند

Average Profit کپی ترید صرافی BingX

سود متوسط؛ میانگین سود = کل سود خالص از تمام سفارش‌ها سودآور / شماره. از معاملات برنده

Average Losses کپی ترید صرافی BingX

میانگین تلفات؛ میانگین زیان = مجموع زیان خالص از تمام سفارش‌ها زیان‌ده / شماره. از معاملات باخت

P&L Ratio کپی ترید صرافی BingX

نسبت P&L ؛ نسبت P&L = میانگین سود / میانگین زیان. میانگین سود: میانگین سود خالص حاصل از سفارش‌ها سودآور. میانگین ضرر: میانگین زیان خالص از تمام سفارش‌ها بی سود.

Average Holding Time کپی ترید صرافی BingX

میانگین زمان نگهداری؛ زمان برگزاری معاملات تا بستن سفارش بر اساس سفارش فردی است.

Trading Frequency (Weekly) کپی ترید صرافی BingX

فرکانس معاملات (هفتگی) ؛ میانگین تعداد معاملات هفتگی بر اساس موقعیت‌های که بسته شده‌اند.

Trade Days کپی ترید صرافی BingX

روزهای تجارت؛ تعداد روزهایی که این معامله‌گر معامله کرده است.

Last Trading Time

آخرین زمان معامله؛ آخرین تراکنش بسته‌شدن حساب‌جاری معامله‌گر.

Weekly Profit

سود هفتگی؛ درآمد هفتگی (شامل P&L محقق نشده) پس از کسر کارمزد معاملات و تأمین مالی. بر اساس UTC+8 (دوشنبه تا یکشنبه).

Risk Assessment

ارزیابی ریسک؛ نسبت حداکثر زیان روزانه بر اساس تغییرات نسبت P&L معامله‌گر در هر هفته محاسبه می‌شود که رتبه ریسک را پس از آن تعیین می‌کند.

Favorite

موردعلاقه؛ بر اساس بازارهای که سفارش‌ها بسته معامله‌گر در یک زمان مشخص محاسبه می‌شود.

نکات مهم در کپی ترید

اولین نکته مهم در بالا ذکر شد و آن است که حتماً پس از بررسی دقیق یک تریدر را انتخاب کنید.

دومین توصیه ما آن است که حتماً در شروع کار حجم اندکی را درگیر کپی ترید کنید و پس از کسب اطمینان از تریدر کم‌کم در صورت تمایل سرمایه بخش کپی ترید را افزایش دهید.

سومین نکته مهم آن است که عملاً شما در حال بررسی عملکرد گذشته یک تریدر هستید و هیچ تضمینی برای ادامه عملکرد مناسب شخص در آینده وجود ندارد؛ بنابراین حسابتان را رها نکنید و حداقل دو بار در روز حسابتان و تغییرات و معاملات انجام شده را چک کنید.

فالو کردن تریدران حرفه ای برای کپی ترید

پس از آنکه از تمامی جهات بررسی‌های لازم را انجام دادید حال زمان انتخاب یک نفر برای کپی ترید در صرافی BingX است. برای این کار کافی است طبق تصویر روی گزینه «Copy» کلیک کرده و طبق میران ریسک‌پذیری‌تان آیتم‌های خواسته شده را پر کنید.

 اعتبار صرافی bingx

 اعتبار صرافی bingx

نکاتی که درکپی ترید صرافی BingX باید رعایت شوند.

•  انواع کپی ترید صرافی BingX

صرافی BingX دارای دو نوع حساب کپی ترید استاندارد و حرفه ای (بایننس و پرپچوال) است.
–  در کپی ترید صرافی BingX در قسمت استاندارد مبلغی که کاربر مشخص میکند برای هر تریدی و کاربر به معاملات دسترسی دارد و میتواند برای معاملات حد سود و حد ضرر تعیین کنید که در نتیجه مدیریت سرمایه به عهده خود کاربر است؛ در این نوع تریدر محدودیت هایی در لورج نوع معاملات(فقط ایزوله) دارد.
–  در کپی ترید حرفه ای مبلغی که کاربر تعیین میکند بصورت کلی هست و تریدر با هر درصدی از سرمایه خود وارد پوزیشن شود برای کاربر هم به همان نسبت وارد خواهد شد، که در این نوع کپی ترید هیچگونه دسترسی به پوزیشن ها ندارد و مدیریت سرمایه کاملا به عهده خود تریدر است؛ در کپی ترید حرفه ای تریدر قادر به باز کردن پوزیشن های با لورج های بالا و قابلیت میانگین کم کردن است.

•  حد ضرر

اولین و مهم ترین نکته ای که در کپی ترید باید رعایت شود حد ضرر است که در بخش Advance Setting در دسترس هست.
–  در کپی ترید BingX حد ضرر شما روی هر پوزیشن تریدر اعمال میشود، و همیشه حتما حد ضرر را تعیین کنید که به درصد است و بهتر است بر حسب سود دهی تریدر تعیین شود.(برای مثال برای تریدری که درصد سود های پایین دارد بهتر است که درصد حد ضرری پایین قرار دهید و بلعکس)
–  در کپی ترید حرفه ای (بایننس و پرپچوال) حد ضرر شما روی کل سرمایه اعمال میشود و برای هر پوزیشن و به درصد نیست و حتما این حد ضرر رعایت شود. (بدین شکل که اگر 100$ برای تریدر قرار داده اید اگر این کادر را 70$ قرار دهید وقتی که تریدر روی کل سرمایه شما 30$ ضرر کند کل کپی ترید متوقف خواهد شد.)
البته نکته بسیار مهمی که در انتخاب تریدر باید در نظر گرفته شود حد ضرر گذاشتن خود تریدر است که بسیاری از تریدر های که حد ضرر را رعایت نمیکنند در نهایت متحمل ضرر های سنگین میشوند، در تاریخچه معاملات تریدر و در مدت زمان تست تریدر این مورد مشخص خواهد شد.

•  مارجین هر پوزیشن

در کپی ترید استاندار کاربر مقدار هر پوزیشن را تعیین میکند در حالت منطقی این عدد باید کمتر از 5% از سرمایه شما باشد، توجه کنید که ممکن است تریدر در روز چندین پوزیشن باز کند و به خاطر پر ریسک بودن این بازار شرایط باید به شکلی باشد که روزانه فقط قسمتی محدودی از سرمایه شما درگیر پوزیشن ها باشد تا در حرکات شارپ بازار دچار ضرر های سنگین نشوید.
البته اگر چندین تریدر را کپی کرده اید بهتر است درصد های پایین تری را قرار دهید.(البته این مورد بر حسب استراتژی تریدر میتواند متفاوت باشد یعنی برای تریدر های با تعداد پوزیشن های بالا، درصد کمتر و… )

•  مقدار دارایی درگیر معاملات

در کپی ترید استاندارد کاربر قادر به تعیین محدودیت هایی در تعداد پوزیشن های که تریدر در روز میتواند باز کند و تعداد پوزیشن های همزمان باز تریدر قرار دهد؛ که بر حسب استراتژی تریدر که بهتر است فقط یکی از این موارد را پر کنید ولی اگر تریدر مدیریت سرمایه دارد و تعداد مشخص و معقولی در روز پوزیشن باز میکند نیازی به پر کردن این دو کادر نیست.

•  تست تریدر در کپی ترید صرافی BingX

در کپی ترید استاندارد قابلیت کپی کردن تریدر با پول مجازی Vst وجود دارد و بهتر است هر تریدر را حداقل یک یا دو هفته با این پول تحت نظر داشته باشید و بعد اقدام به کپی با Usdt کنید و حتما محدودیت های که در پول واقعی برای تریدر قرار میدهید را در اینجا رعایت کنید.(حداقل مقدار برای کپی ترید با Vst برابر 100 و با Usdt برابر 2$ هست.)

•  دارایی و تعداد فالور در کپی ترید صرافی BingX

معمولا تریدر های که  سرمایه ای بیشتری دارند ارزش بیشتری هم برای سرمایه ی خود قائل هستند و برای کپی ترید میتوانند گزینه بهتری باشند و همچنین تریدر هایی که تعداد کپی کننده بیشتری دارند نشان دهنده این است که در کپی ترید توانسته اند موفق تر باشند و میتوانند انتخاب بهتری باشند.(توجه کنید صرفا اینکه تریدر دارای این دو فاکتور باشد بدین معنی نیست که تریدر میتواند گزینه خوب و بدون ضرر باشد.)

همیار کریپتو

جمع بندی

صرافی BingX یکی از صرافی‌های معتبر و دارای امکانات کم‌نظیر برای ترید ما ایرانیان در بازار دیجیتال است. اگر شخصی هستید که مهارت بالایی در ترید دارید و سودآور هستید می‌توانید با پرکردن فرم کپی ترید صرافی BingX علاوه بر کسب سود مشتقیم از معاملات خود از 8 تا 15 درصد معاملات دیگران که از روی حساب شما کپی می‌کنند سود کسب کنید.

اگر هم شخصی هستید که مهارت کافی تجلیل و ترید یا زمان کافی برای آن ندارید می‌توانید پس از انجام بررسی‌های دقیق، یک تریدر را انتخاب کرده و از معاملات آن شخص در حساب خود کپی کنید.

همیار کریپتو بهترین مرجع آموزش بازارهای مالی در کشور تمام خدمات موردنیاز شما برای تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر حرفه ای را ارائه می‌دهد.

آموزش حرفه ای تریدر شو ارز دیجیتال

کانال سیگنال ترید ارز دیجیتال

سوالات متداول

1_نکات مهمی که باید در انتخاب تریدر برای کپی ترید دقت شود کدام است؟

اولین و مهم ترین نکته میزان سود سازی ماهیانه می باشد اما در کنار آن باید به سطح ریسک نیز دقت شود که بیش از 5 تریجحا نباشد و علاوه بر این موضوع تریدر مورد نظر ما باید حتما وین ریت بالای 70 را ارائه دهد تا بطور کلی مناسب کپی ترید باشد و با توجه به سوال دوم لازم است حداکثر سختگیری در انتخاب تریدر اعمال شود.

2_ میزان کارمزد و سود متعلق به تریدر در بخش کپی ترید به چه صورت می باشد؟

میزان سود تعلق گرفته به تریدر بین 8 تا 15 درصد از سود خالص می باشد که بسته به نظر هر تریدر متفاوت می باشد و اشخاص خود این امر را تعیین نمیکنند و تریدر ها برای حساب های کپی ترید درصد مشخص می نمایند و این موضوع قابل تغییر نیست. همچنین صرافی bingX نیز حدود 15 درصد از سود حاصل را به عنوان کارمزد کپی ترید دریافت می کند و در مجموع اگر شخصی 100 دلار سود کند حدود 70 دلار به حساب او واریز می شود و اگر تریدر مورد نظر ما تریدر خوبی نباشد و پس از 100 دلار سود 75 دلار ضرر کند هرچند نتایج او سود ساز بوده است اما در مجموع ما بدلیل کارمزد و هزینه های تریدر ضرر کرده ایم فلذا سختگیری در انتخاب تریدر بسیار مهم می باشد.

3_چه میزان از دارایی خود را در کپی ترید صرافی BingX قرار دهیم؟

حتی با وجود سود سازی تریدر ها و کسب سود مداوم از بازار های مالی از طریق کپی ترید بهتر است هرگز بیش از 30 درصد دارایی خود را در بخش کپی ترید قرار نداده و هرگز ریسک خود را در این امر با قرا دادن سرمایه زیاد بیشتر از حد معقول نکنیم.

4_پس از کسب سود در کپی ترید صرافی BingX چه کنیم؟

بهترین کار این است که سود های کسب شده را مجدد بر روی کپی ترید همان تریدر قبلی قرار نداده و این سود ها را روی کپی ترید تریدر دیگری قرار دهیم و بدین طریق مقداری ریسک دارایی های خود در بخش کپی ترید را کاهش دهیم.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد