یکی از متغیر هایی که باعث افزایش قیمت در ارزهای دیجیتال می شود لیست شدنشون در یک صرافی می باشد، که اصطلاحا به آن لیستینگ می گویند.

که مخاطبان و کاربران اون صرافی از اون توکن یا کوین استفاده می کنند یا حداقلش برای ترید استفاده می کنند. پس ادد شدن یک ارز دیجیتال در یک صرافی جدید باعث افزایش قیمت اون رمزارز می شود.

حال سوالی که به وجود می آید این است که چطور می شود فهمید توکن یا کوین بعدی که قرار است وارد بایننس شود کدام است؟ با من همراه باشید تا سرنخ هایی در این باره به شما ارائه کنم.

صرافی بایننس در حال حاضر قدرتمند ترین صرافی ارزهای دیجیتال در سراسر جهان می باشد. اکثر ارزهای دیجیتالی که داخل این صرافی وجود دارند از زمانی که وارد این صرافی شدند با رشد قیمتی بسیار بالایی مواجه شدند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده هر توکن یا کوینی که وارد صرافی بایننس شود با افزایش قیمت 80% مواجه می شود.

توییتر

اگر شما به عنوان فردی هستید که در حوزه کریپتوکارنسی فعالیت می کند بر شما واجب کفایی است که از اپلیکیشن twitter استفاده کنید.

میدونم که مانند تلگرام و اینستاگرام راحت نیست و سبک عجیبی دارد ولی محتوایی که اونجا منتشر میشه اخبار بشدت داغ و مهمی است که در مارکت ارزهای دیجیتال تاثیر بسیار زیادی میزاره.

برای مثال توییت های آقای ایلان ماسک که بارها باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال دوج کوین شده است.

افراد تاثیر گذار در مارکت ارزهای دیجیتال کاملا شناخته شده هستند.

به عنوان مثال آقای CZ که مدیرعامل صرافی بایننس می باشد. به توییتر این فرد مراجعه کنید و افرادی یا پروژه هایی رو که دنبال کرده است رو مشاهده کنید. اینجا دقیقا همون نقطه ای هست که اولین سیگنال رو دریافت می کنید. چجوری؟ به تصاویر زیر نگاه کنید.

در این مقاله سعی کریدم شما را با مفهوم لیستینگ آشنا کنیم. اگر به دنیای کریپتو علاقه دارید با همیار کریپتو همراه باشید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد