کسب درآمد به روش نوین

کسب درآمد به روش نوین

همه ما با دنیای گیم و جذابیت آن آشناییم و میدانیم در دنیای کریپتو این گیم ها امکان کسب درآمد نوین را به ما می‌دهند اما امروز با دنیای جدیدی از گیم با شماییم که در قبال تحرکات و ورزش‌های دنیای فیزیکی به شما درآمد جذابی می‌دهد پس هرگز این راه جذاب کسب درآمد نوین را از دست ندهید.

پیش درآمدی بر کسب درآمد نوین

موقعیت‌های بسیاری در جهان ارزهای رمزنگاری‌شده و تکنولوژی بلاک چین وجود دارد. یکی از موضوعاتی که در بهار امسال در جهان ارزهای رمزنگاری‌شده موردتوجه قرار گرفت، حوزه گیم و کسب درآمد نوین است.

جای تعجب نیست که گیم‌های P2E یا مدل (بازی کن درآمد کسب کن)، سرمایه‌گذاران زیادی را جذب می‌کند و به‌علاوه برخی از بروکر ها ارزهای رمزنگاری‌شده در حال افتتاح کردن حوزه‌های گیم های پول‌ساز مانند گیم FTX هستند.

این دفعه، شاخه‌ای از گیم های که به صورت کسب درآمد نوین است که به اسم (حرکت کن درآمد کسب کن) که در آن گیمران می‌توانند با انجام حرکت یا دویدن در دنیای فیزیکی ارز کسب کنند، به‌سرعت محبوبیت پیدا کرد.

مفهوم گیم هایی که گیمران را تشویق می‌کند که چشمان خود را از رایانه بردارند و به بیرون بروند، جدید نیست.

کافی است گیم بسیار هیجان‌انگیز واقعیت مجازی Pokémon Go در سال 2016 را به خاطر بیاوریم که در آن گیمران در بخش‌های شهرهای واقعی به دنبال کاراکترهای کارتونی می‌گشتند، خود را به‌صورت تیمی سازمان‌دهی می‌کردند و در مبارزه‌ها حضور پیدا می‌کردند.

مفهوم (حرکت کن درآمد کسب کن)

برخلاف گیم برای کسب درآمد نوین، نیازی به دارایی و هزینه اولیه ندارد. در عوض، اشخاص برای حرکت خود چه با پای پیاده، دوچرخه یا راه‌های دیگر، جوایز دلاری دریافت می‌کنند.

هر چه شخص تایم بیشتری را صرف حرکت کند. بیشتر می‌تواند پول کسب کند این امر یک بحث ساده و کسب درآمد نوین است که محتمل است لزوماً در طولانی‌مدت ادامه‌دار نباشد. بااین‌وجود، پلتفرم‌های اکتیو در این حوزه قوی‌تر از آن مقداری است که تصور می‌شود.

در عمل (حرکت کن درآمد کسب کن) را می‌شود به جهت تغییری از مدل (بازی کن درآمد کسب کن) درک کرد. به‌جای اینکه مردم در گیم ‌ها حضور پیدا کنند تا از راه حضور در گیم‌ها کسب درآمد دلاری کنند، حال (حرکت کن درآمد کسب کن) به گیمران امکان می‌دهد از راه تحرکات جسمی کسب درآمد کنند.

فضای باز مانند فوتبال، دویدن،… با ترکیبی از دستگاه‌های گوشی و… هوشمند مانند ساعت هوشمند، تلفن هوشمند و… دیتاهای مربوط به حرکات فیزیکی شمارا کسب و دسته‌بندی می‌کند و پس‌ازآن بر اساس دیتاها و تجربه به درآمد تبدیل می‌کند که دیتاها برای تعیین تبدیل به دارایی درون برنامه‌ای استفاده می‌شود.

بیت کوین 3

قابلیت‌های (حرکت کن درآمد کسب کن) و حوزه گیم

چند علت وجود دارد که باعث می‌شود اشخاص بیشتری به تحرکات فیزیکی علاقه‌مند شوند:

درگیری جهان در بیماری کووید باعث شده است که افراد بیشتر و بسیار به‌سلامت خود اهمیت دهند و روزافزون‌تر در ورزش‌های خارج از خانه شرکت کنند.

رشد تورم همراه باحالت جنگی شدید بین روسیه و اوکراین، قیمت بنزین را بیش از هر زمان دیگری افزایش داد.

بحث کربن و تأثیر کربن بیش از قبل موردبحث قرار می‌گیرد و آلودگی محیطی اشخاص را به استفاده از انرژی پاک همراه باصرفه جویی در مصرف انرژی با پیاده‌روی به محل انجام امور تشویق می‌کند.

قبل از این، طبق دیتاهای Statista، حدود 111 میلیون نفر در پیاده‌روی سلامت در سال 2020 شرکت کردند که بیشتر از 30 درصد از جمعیت ایالات‌متحده را تشکیل می‌دهند.

در مارکت الآن باوجود گیم فای، تعداد اشخاصی که واقعاً این گیم را انجام می‌دهند هنوز بسیار کم است (بیش از 1 میلیون نفر) و بیشتر آن‌ها اشخاصی هستند که قبلاً در سرمایه‌گذاری‌های کریپتو حضورداشته‌اند. این نیز علتی است که مارکت نتوانسته است به‌شدت گسترش یابد.

حرکت کن درآمد کسب کن، پذیرش همگانی اشخاص با بلاک چین را تسریع می‌کند. تنها توانایی تبدیل بخش کوچکی از اعضا اپلیکیشن های در حال اجرا از راه اپلیکیشن های (حرکت کن درآمد کسب کن) مبلغ بسیار هنگفتی برای جامعه Crypto است.

درحالی‌که (حرکت کن درآمد کسب کن) یا تحرک برای درآمد دلاری یک مارکت مخصوص محسوب می‌شود، این مفهوم دارای قابلیت خاص و منحصربه‌فردی نیز است.

افراد به‌جای اینکه کل روز روی صندلی بنشینند یا در محلی دراز بکشند، باید بیشتر تحرک کنند و زندگی خود را بهبود بخشند. یکی از روش‌های تشویق اشخاص بیشتر به تحرک، پرداخت درامد به آن‌ها برای انجام این کار است.

با تکنولوژی‌های حال حاضر، ازجمله قدم شمار، واقعیت مجازی، GPS و دیگر موارد، رسیدگی و فعالیت‌ها و جوایز مرتبط برای رسیدن به حد و میزان تحرک خاص نسبتاً ممکن است.

بیت کوین 2

مخلوطی عالی از (حرکت کن درآمد کسب کن) و گیمی فای

البته مفهوم (حرکت کن درآمد کسب کن) مدت‌هاست که پیش‌ازاین طرح‌شده بوده است. در حال حاضر تعداد بسیاری اپلیکیشن وجود دارد که سعی می‌کنند پلتفرمی ایجاد کنند که در آن اشخاص برای تحرک دلار دریافت می‌کنند و سپس از آن پاداش برای مبادله کوپن‌هایی برای استفاده در زندگی استفاده می‌کنند. بااین‌حال، تقریباً همه آن‌ها با شکست مواجه می‌شوند زیرا پاداش‌ها برنامه‌های بسیاری ندارند، به‌سرعت از بین می‌روند و سپس سیستم از کار می‌افتد.

با برگشت به زمان حال، به نظر می‌رسد که (حرکت کن درآمد کسب کن) تکه گم‌شده خود را پیداکرده است، آن‌هم وقتی‌که ساختار عدم وجود جوایز در (حرکت کن درآمد کسب کن) را جبران کرده است.

قابلیت‌های ارزهای رمزنگاری‌شده NFT و گیمی فای به اعضا امکان می‌دهد تا واقعاً دارای جوایزی باشند که اپلیکیشن (حرکت کن درآمد کسب کن) به وجود می‌آورد.

درامدهای (حرکت کن درآمد کسب کن) را می‌توان در جهان گیم یا فقط به‌عنوان پاداش NFT استفاده کرد که اشخاص می‌توانند آن‌ها را به دید و فروش عمومی بگذارند یا معامله کنند.

از جهت دیگر قابلیت توسعه متاورس در (حرکت کن درآمد کسب کن) وجود دارد: شاید برنامه Pokemon Go را به یاد بیاورید که یک‌دفعه بین افراد سروصدای بسیاری کرد، شکلی از Metaverse است که با (حرکت کن درآمد کسب کن) مخلوط شده است.

به معنی دیگر (حرکت کن درآمد کسب کن) زمانی که نوبت به استفاده از تکنولوژی‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی درحرکت کردن می‌رسد، قابلیت بالایی دارد. بدین‌جهت توسعه بیشتر Metaverse در بلاک چین را ارتقا می‌دهد.

پیش‌بینی روند (حرکت کن درآمد کسب کن) در آینده

می‌شود گفت که مشکل اقتصادی در پلتفرم‌ها همیشه یک بحث بزرگ بوده است، چه در اپلیکیشن های قدیمی (حرکت کن درآمد کسب کن) و چه در گیم های بلاک چین.

عملی که پلتفرم‌ها باید در اینجا انجام دهند، ارائه یک درآمد جذاب در عین عدم افزایش تورم در ساختار پلتفرم است.

این مشکل بزرگی در یک مارکت با روند صعودی نخواهد بود، هنگامی‌که همیشه جریان جدیدی از دارایی به پلتفرم وجود دارد، اشخاص تازه‌وارد همیشه توسط باتجربه‌ها حقوق می‌گیرند.

اما در مارکتی با ساختار نزولی مانند امروز بیت کوین، همه بر این باور دارند که دارایی خود را در کم‌ترین تایم ممکن از پلتفرم استخراج کنند. پس تنها امری که پلتفرم می‌تواند انجام دهد این است که ارزهای بیشتری تولید کند؛ اما از آن هنگام به بعد تورم نیز به‌سرعت افزایش می‌یابد.

بااین‌وجود، با (حرکت کن درآمد کسب کن)، اعضا پیگیر در مورد اپلیکیشن های کاربردی ساده، تمرکز بسیاری روی حجم درآمدی که از پلتفرم خواهند داشت، نمی‌کنند، در اصل صرفاً برای تارگ حفظ سلامتی تمرکز می‌کنند.

سادگی جوایز باعث می‌شود اشخاص انگیزه دویدن داشته باشند.

علاوه بر این، کارهای (حرکت کن درآمد کسب کن) برای سازمان‌دهی جشنواره‌هایی همچون ماراتن، جشنواره‌های دویدن و غیره آسان است تا بتوانید اعضا حقیقی و واقعی بیشتری را جذب کنید. پلتفرم‌های دیگر مایل به سازمان‌دهی جشنواره‌هایی با دارایی هنگفت برای اهداف تبلیغ یا حفاظت از محیط‌زیست و غیره هستند.

مواردی مانند کربن و اثر آن به‌طور شدید ای توسط کشورها و دولت‌ها در سرتاسر جهان رسیدگی می‌شود.

پلتفرم‌ها و اپلیکیشن های بیشتری از ساختارهای غیرانتفاعی کمک‌های مالی دریافت می‌کنند تا به کم کردن شاخص دی‌اکسید کربن کمک کنند و (حرکت کن درآمد کسب کن)، روشی خواهد بود که می‌تواند این ایده را در بین تمام اشخاص توزیع کند.

درآمد 2

پلتفرم‌های (حرکت کن درآمد کسب کن)

در حال حاضر، دو پلتفرم (حرکت کن درآمد کسب کن) در دست گسترش هستند، STEPN(استپن) و Genopets. هر دو پلتفرم در سولانا ساخته‌شده‌اند که می توانید کسب درآمد نوین داشته باشید.

STEPN(استپن)

STEPN(استپن) که قبلاً با اسم Find Satoshi شناخته می‌شد، یک اپلیکیشن گیم درگوشی هوشمند است که بر روی پلتفرم Solana ایجادشده است.

گیمران از کفش‌های ورزشی NFT خود برای حضور در کارهایی مانند پیاده‌روی، دویدن برای کسب ارزهای GST، GMT استفاده می‌کنند که می‌تواند در گیم یا برای ترید و فروش در صرافی‌ها استفاده شود.

استپن جایگاه چهارم را برای حوزه گیم در Solana Ignition Hackathon کسب کرد. موضوع قابل‌توجه این پلتفرم این است که پلتفرم بر روی یک اپلیکیشن موبایل ساخته‌شده است. همه می‌توانند به‌آسانی از راه AppStore یا CHPlay به آن دسترسی داشته باشند.

STEPN(استپن) با یک ساختار Web3 که مارکت و والت را در یک اپلیکیشن ادغام می‌کند و کسب درآمد نوین است ، به همه بخش‌های تلفن اعضا بدون توجه به آشنایی یا عدم آشنایی آن‌ها با رمز ارز دسترسی دارد.

به دلیل این قابلیت، این پلتفرم توجه‌های مثبت بسیاری در جامعه دریافت می‌کند. در حال حاضر و هنگام نگارش این مقاله، میزان کل تحرک انجام‌شده و کیلومترهای طی شده توسط کاربران اپلیکیشن به 2000 کیلومتر رسیده است.

بااین‌وجود، برای داشتن بهترین عملکرد، اپلیکیشن از همه می‌خواهد که سیگنال GPS را به‌طور دائم در بیشترین سطح حفظ کنند تا پلتفرم بتواند به‌طور دقیق میزان ان را ردیابی و محاسبه کند.

کسب درآمد نوین

Genopets از پلتفرم‌های کسب درآمد نوین است

Genopets یک مدل رایگان برای گیم و (حرکت کن درآمد کسب کن) NFT است که بر روی پلتفرم سولانا توسعه‌یافته است.

با Genopets، گیمران می‌توانند موجودات خانگی مانند Tamagotchi (یک وسیله ‌گیم مانند الکترونیکی که تصویر دیجیتالی از یک حیوان را نمایش می‌دهد که باید به آن رسیدگی کرد و «مالک» آن را به‌گونه‌ای که گویی یک موجود خانگی است به آن پاسخ می‌دهد.) را همراه با آموزش و جنگ مانند گیم های پوکمون، جمع‌آوری، رسیدگی و تکامل دهند. در انتها، جستجوها را انجام دهید و پاداش بگیرید.

Genopets از اپلیکیشن ‌های ردیابی دستگاه‌های الکترونیکی گیمران برای دیدن میزان تحرک و فعالیت‌های آن‌ها در دنیای فیزیکی استفاده می‌کند و این معیارها را به XP برای پویایی و آپدیت موجودات خانگی تبدیل می‌کند.

قابلیت‌های برجسته Genopets

ابتدا، در مورد قابلیت این پلتفرم صحبت می‌کنیم، می‌توان بیان کرد که این ابتدایی‌ترین مدل (حرکت کن درآمد کسب کن) است که بر روی Solana ساخته‌شده است. این پلتفرم به آهستگی دو مدل  (بازی کن درآمد کسب کن)» و  (حرکت کن درآمد کسب کن) را باهم مخلوط می‌کند.

ازآنجاکه، مدل (حرکت کن درآمد کسب کن)» قابلیت بیشتری خواهند داشت، توکن ها و NFT ها می‌توانند در مبارزات شرکت کنند تا جوایز بیشتری کسب کنند درنتیجه توکن های Genopets و NFT ها قیمت بیشتری خواهند داشت.

علاوه بر (حرکت کن درآمد کسب کن)، می‌توانید موجود خانگی خود را آپدیت کنید (کاملاً رایگان) و بعدازاین آن‌ها را در مارکت بفروشید و برای خود کسب درآمد نوین کسب کنید.

علاوه بر این گیمران می‌توانند با سرمایه‌گذاری در حوزه (بازی کن درآمد کسب کن) شرکت کنند تا NFT های داخل گیم مانند Habitat، Crystal، Genopets را رشد دهند و سپس آن‌ها را بفروشند.

این ساختار اقتصادی دوگانه می‌تواند به همه مخاطبان از گیمر گرفته تا ورزشکار اجازه دهد تا به‌راحتی در گیم شرکت کنند.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

جمع‌بندی

درمجموع این مدل‌های و اپلیکیشن های این حوزه آینده فوق العاده به دلیل ترکیب کسب‌ درآمد نوین با کسب سلامتی را داشته و علاوه بر این باعث آشنایی افراد با دنیای کریپتو می‌گردد اما هرگز ارزهای با تولید نامحدود این اپلیکیشن ها را هولد و نگهداری نکنید چراکه ذات این ارزها نزولی است.

چنانچه قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال و شروع خریدوفروش رادارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار را ندارید، برای سرمایه‌گذاری موفق در ارزهای دیجیتال می‌توانید از دوره های آموزشی ارز دیجیتال همیار کریپتو استفاده کنید.

این دوره‌ها بر اساس تحلیل بازار و متناسب با نیاز مخاطبان از پایه تا پیشرفته طراحی و بروز می‌شوند. تیم همیار کریپتو برای کمک به علاقه‌مندانی که قصد ورود به این بازار رادارند دوره های آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به‌صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری برای علاقه‌مندان در نقاط مختلف کشور در فضای اسکای روم برگزارمی‌کند.

سؤالات متداول

1_ کدام اپلیکیشن ها در حال حاضر مدل  را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهند؟

تنها اپلیکیشن رایگان این حوزه GRNOPETS است و سایر موارد نیازمند سرمایه اولیه است.

2_ اپلیکیشن STEPN چگونه میزان حرکت مارا می‌سنجد؟

از طریق اطلاعات GPS داخل گوشی و میزان جابه‌جایی.

3_ دارایی‌ها در مدل (حرکت کن درآمد کسب کن)، چگونه است؟

این دارایی‌ها به‌صورت NFT و ارائه‌دهنده مالکیت کامل و بدون قید و شرط می‌باشند.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید