7 فرصت شغلی ارز دیجیتال را بشناسید

7 فرصت شغلی ارز دیجیتال را بشناسید

فرصت های شغلی در ارز دیجیتال:

امروزه در میان بازارهای مالی، سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال، جایگاه بهتری پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده که گروه های زیادی از جمله شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران خرد جذب این بازار شوند.
با این حال اگر شما نیز قصد دارید در این زمینه قدمی بردارید جالب است بدانید با توجه به حوزه گسترده ای که در بر می گیرد، می توانید کسب درآمد خوبی را از انواع فرصت شغلی ارز دیجیتال داشته باشید.
البته در نظر داشته باشید که پیدا کردن شغلی مناسب آسان نیست و پیش از هر چیزی لازم است مسیر شغلی دقیقی را پیدا کنید و بعد از آن مهارت ها و تخصص های لازم برای ورود به آن شغل را کسب کنید.
در ادامه شما را با انواع موقعیت های شغلی در دنیای رمز ارزها آشنا می کنیم.

 

معرفی انواع موقعیت شغلی در زمینه رمز ارزها

 

پیش از هر چیز لازم است بازار کاری و شغل های متناسب بازار رمز ارز را بشناسید و بر اساس آن شغلی مناسبی را با افق دید مناسب انتخاب کنید.

وجود تنوع در فرصت شغلی ارز دیجیتال این امکان را به بقیه افراد می دهد تا مهارت های لازم را در این خصوص کسب کنند. در ادامه با تعدادی از شغل های مرتبط با ارز دیجیتال آشنا می شویم.

فرصت شغلی ارز دیجیتال

شغل های مرتبط با ارز دیجیتال

نویسندگی
بازاریابی
تحلیلگر ارز دیجیتال
مدرس ارز دیجیتال
توسعه دهنده بلاک چین
متخصص امنیت قراردادهای هوشمند
استخراج ارزهای دیجیتال
و سایر شغل های مرتبط از جمله مواردی هستند که متقاضیان با کسب مهارت و دانش لازم می توانند در یکی از این زمینه ها ورود پیدا کنند.
در ادامه به منظور شفاف شدن موضوع، توضیحاتی را در خصوص نحوه و شرایط ورود به هر کدام از این شغل ها ارائه می دهیم.

 

شرایط لازم برای انتخاب شغل نویسندگی ارز دیجیتال

اگر از مهارت قلم و استعداد خوبی در زمینه نویسندگی برخوردارید، می توانید در زمینه ارزهای دیجیتال، خوب عمل کنید و درآمد خوبی را به دست آورید.

در حال حاضر نویسندگی به عنوان یک فرصت شغلی ارز دیجیتال شناخته می شود و شرکت های بزرگ و کوچک فعال در این زمینه به دنبال جذب نویسندگان ماهر و متخصص هستند تا از این طریق بتوانند با تولید محتواهای متفاوت و جذاب، کاربران زیادی را جذب خود کنند.

اگر شما با اصول صحیح و استاندارد نوشتاری آشنا هستید و یا با کار ترجمه نیز آشنایی دارید لازم است بدانید همیشه کارفرمایانی هستند تا همکاری مناسب و مطلوبی را با شما آغاز کنند.
همانطور که عنوان شد لازمه این کار تسلط به اصطلاحات و مفاهیم مرتبط با رمز ارز و اصول نوشتاری و داشتن قلمی جذاب، گیرا و روان است.

البته اگر مهارت و تجربه کافی در این زمینه ندارید، باز هم جای نگرانی وجود ندارد چرا که فرصت شغلی ارز دیجیتال برای افراد مبتدی و کم تجربه نیز وجود دارد و این افراد می توانند با جذب پروژه های کوچک توسط شرکت های کوچک و متوسط و یا انتشار مطالب به صورت رایگان در شبکه های اجتماعی متنوع، رزومه و نمونه کار خوبی را برای خود ایجاد کنند.
این رزومه، سکوی پرتاب بعدی آنها محسوب خواهد شد، بنابراین به هیچ عنوان دست از تلاش بر ندارید. همانطور که عنوان شد تنوع فعالیت در این بخش زیاد است و شما می‌توانید به عنوان کارشناس تولید محتوا، تولید کننده محتوا، نویسندگی و مترجمی، استارت فعالیت را بزنید.

 

شرایط لازم برای انتخاب شغل تحلیلگری ارز دیجیتال

اگر تصمیم دارید تحلیلگری ارز دیجیتال را انتخاب کنید لازم است هوش مالی خوبی داشته باشید. به گونه ای که بتوانید به راحتی مسیر بازارهای مالی را بررسی کنید و پیش بینی های کاربردی و مناسبی را داشته باشید.
در کنار شباهت هایی که بین نویسندگی و تحلیلگری وجود دارد آنچه این دو را از یکدیگر متمایز می کند، درک درست از روند بازار است و شخصی که قرار است تحلیلگری را به عنوان یک فرصت شغلی ارز دیجیتال در نظر بگیرد، علاوه بر برخورداری از درک درست از روند بازار، بایستی با علم اقتصاد و مدل سازی مالی، آشنایی کامل داشته باشد.
جالب است بدانید تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال، موظف است رمز ارزها و پروژه های دارای پتانسیل را شناسایی کند و شرایط و همه جوانب را مد نظر قرار دهد.

شما به عنوان یک تحلیلگر می توانید با شرکت های کارآفرین، شرکت های بزرگ و کوچک و معامله گرها شروع به همکاری کنید.
نحوه فعالیت به این صورت است که چنانچه به عنوان یک تحلیلگر با یک معامله کننده ارزهای دیجیتال، همکاری خود را آغاز کنید، موظف هستید رمز ارزهایی که از پتانسیل رشد خوبی برخوردار هستند را شناسایی کنید و به بررسی رمز ارز مورد نظر معامله کننده بر اساس نظر فنی و تحلیل تکنیکال بپردازید و نقطه ورود به بازار رمز ارز و یا خروج از آن را شناسایی کنید.
یکی از مهم ترین مباحثی که توسط تیم همیار کریپتو در مشهد به عنوان فرصت شغلی ارز دیجیتال، به شما آموزش داده می شود، آموزش تحلیل صحیح و پیدا کردن نقاط ورود و خروج از بازار است.

شرایط لازم برای انتخاب شغل بازاریابی ارز دیجیتال

اگر با ترفندهای جذب مشتری و تکنیک های فروش آشنایی دارید با انتخاب شغل بازاریابی در مسیر فرصت شغلی ارز دیجیتال، موفق عمل خواهید کرد.
توجه داشته باشید که بازاریابی و تبلیغات زنجیره مهمی از فرآیند کسب و کار محسوب می شوند که هر شرکتی که در زمینه رمز ارز فعالیت می کند، از طریق آن می تواند به عموم مردم خدمات خود را ارائه دهد و منجر به توسعه بیش از پیش آن شود.
ممکن است در این بین محصولی تولید شود که گستره و طیف وسیعی از کاربران را پوشش دهد اما به دلیل وجود ضعف در نوع بیان و جذب مشتری، شکست بخورد.
زبانی جذاب، گویا و روان در جذب جامعه هدف نقش موثری دارد در غیر این صورت موفقیتی را به دنبال نخواهد داشت.
لازمه موفقیت در این رشته، آشنایی با حوزه ارز دیجیتال، داشتن روابط عمومی قوی، انجام تبلیغات و بازاریابی هدفمند و مناسب می باشد.

شرایط لازم برای انتخاب شغل توسعه دهنده بلاک چین

اگر برنامه نویس هستید، افق روشنی در فرصت شغلی ارز دیجیتال برایتان وجود دارد، چرا که با ورود به بازار ارز می توانید برنامه های بلاک چینی را توسعه دهید.
جالب است بدانید در میان انواع شغل های مرتبط با ارز دیجیتال، توسعه دهنده بلاک چین به عنوان محبوب ترین شغل معرفی می شود.‌
بر اساس گزارشات و مستندات منتشر شده در سال 2021، پیش بینی شده است که هر سال بین 300 تا 500 درصد به متقاضیان فرصت شغلی ارز دیجیتال در بخش توسعه دهنده بلاک چین افزوده شود.
در دنیای کریپتو، توسعه دهنده بلاک چین به عنوان پر درآمدترین مشاغل به شمار می رود.
شاید میزان استقبال و درآمدی که نسبت به این رشته وجود دارد، شما را نیز مجذوب خود کرده باشد با این حال نیاز به تخصص و مهارت های مرتبط می باشد.
داشتن تخصص در زمینه برنامه نویسی پایه و اساس کار است.
در واقع متقاضی در شغل توسعه دهنده بلاک چین با زبان هایی مانند C++، Python و Solidity سر و کار خواهد داشت و افرادی که تجربه برنامه نویسی دارند، برای ورود به این حرفه موفق تر عمل خواهند کرد.

شرایط لازم برای انتخاب شغل متخصص امنیت قراردادهای هوشمند

در ابتدا لازم است به معنای قراردادهای هوشمند اشاره کنیم.
قراردادهای هوشمند یا Smart Contracts به تکه های کد برنامه نویسی گفته می شود که باید بر روی بلاک چین پیاده سازی و اجرا شوند. از امتیازات این روش آن است که با توجه به اینکه تمام مفاد قرارداد در قالب های کد مشخصی، از قبل نوشته شده، امکان تقلب و دستکاری در آن وجود ندارد. این در حالی است که زمانی که شرایط قرارداد تأمین شود، کدهای آن اجرا می شود و پس از آن امکان دخل و تصرف در آن وجود ندارد.

جالب است بدانید امروزه قراردادهای هوشمند، که تأمین امنیت آن جزء پنج فرصت شغلی ارز دیجیتال محسوب می شود، پروژه های جدید و ساختار آن را تشکیل می دهند و در حال حاضر دست اندرکاران این حوزه برای امنیت و کارکرد درست و اصولی آن ارزش بسیاری قائل هستند و افراد کاردان و متخصص را برای انجام نظارت و کنترل و از همه مهم تر برقراری امنیت آن به خدمت می گیرند.
فردی که مسئولیت تأمین امنیت قراردادهای هوشمند را بر عهده می گیرد، باید کدهای برنامه نویسی شده قراردادهای هوشمند دیگر شرکت ها را تحلیل کند و ایرادات موجود در آن را شناسایی کند.
افرادی می توانند برای این شغل اقدام کنند که به برنامه نویسی تخصص داشته باشند و علاوه بر تسلط و اشراف به مفاهیم ارز دیجیتال و بلاک چین، باید تجربه فعالیت مباحث امنیتی را نیز داشته باشند.

بررسی سایر موقعیت های شغلی ارز دیجیتال

علاوه بر شغل هایی که پیش از این عنوان شد، فرصت شغلی ارز دیجیتال برای افراد در بخش های دیگر نیز وجود دارد که یکی از آنها فریلنسری نام دارد.
فریلنسر شخصی است که با توجه به سطح دانش و تجربه ای که کسب کرده به صورت مستقل عمل می کند. یک فریلنسر در حوزه ارز دیجیتال نیز می تواند موفق عمل کند.
این شخص می تواند بدون اینکه با شرکت خاصی همکاری کند، به صورت مستقل بازار معامله ارزهای دیجیتال را تحلیل و بررسی کند.
علاوه بر شغل فریلنسری بازار ارز، استخراج ارزهای دیجیتال هم در لیست فرصت شغلی ارز دیجیتال قرار می گیرند. افرادی که به امور سخت افزاری رایانه ها مسلط هستند، می توانند همکاری خوبی با شرکت های فعال در بخش استخراج و ماینینگ داشته باشند و مدیریت و نگهداری بخش سخت افزاری مرتبط با استخراج ارز دیجیتال را بر عهده بگیرند.

پلن و نقشه راه چیست؟

مشخص است برای ورود به هر کسب و کاری چه به صورت سنتی و چه مدرن و حتی بازار ارز دیجیتال، باید نقشه و پلن مشخص و دقیقی داشته باشید.
اگر قصد دارید به صورت جدی وارد بازار ارز دیجیتال شوید باید مسیر آن را که اینترنت می باشد، به درستی طی کنید و پیش بینی های لازم را در نوسانات مختلف داشته باشید. ما در تیم همیار کریپتو به شما آموزش های لازم را به صورت کامل و جامع ارائه می دهیم تا بتوانید طی بازه زمانی مشخصی به کسب درآمد و سود مناسب دست پیدا کنید.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

پس از آنکه با توجه به سطح تخصص و تجربه خود، فرصت شغلی ارز دیجیتال را شناسایی و انتخاب کردید نوبت به استفاده از سایت ها و پلتفرم های آموزشی آنلاین و آفلاین می رسد که مهارت لازم را در اختیار شما قرار دهد. امروزه دیگر نداشتن مدرک دانشگاهی برای ورود به دنیای رمز ارز یک محدودیت تلقی نمی شود و تنها با یادگیری و آموزش می توانید رزومه خوبی را برای خود ایجاد و همکاری های بلند مدتی را با بهترین شرکت ها آغاز کنید. همیار کریپتو می تواند این مسیر را برای شما هموار کند و از طریق همکاری با صرافی بینگ ایکس می توانید درآمدهای حاصله را برداشت کنید.

آموزش ثبت نام و معرفی صرافی بینگ ایکس Bingx به همراه ویدیو

توجه داشته باشید که پلن شما تنها به بخش آموزش و یادگیری ختم نمی شود بلکه بایستی تمرین را در برنامه کاری خود بگنجانید. تمرین و تکرار لازمه رسیدن به مهارت است و به نوعی تجربه کاری شما را نیز افزایش می دهد. اگر ترجیح می دهید به صورت یک فریلنسر عمل کنید می توانید با ایجاد یک وبلاگ تخصصی، موضوعات مختلف ارز دیجیتال را مطرح و در خصوص آن یادداشت بنویسید.

با این اقدام علاوه بر اینکه تجربه کسب می کنید لیستی از نمونه کار نیز جمع آوری می کنید که در آینده می توانید به مسئول مرتبط ارائه دهید. یا به عنوان مثال شخصی که استخدام در یک شرکت را به عنوان مسئول توسعه دهنده بلاک چین برای خود تصور کرده، بایستی پیش از آن چند پروژه شخصی را انجام داده باشد.
از دیگر فاکتورهایی که نباید از آن غافل شوید نوع شبکه سازی ارتباطی شما است که لازم است از همان ابتدا شبکه سازی درست و اصولی را ترتیب دهید چرا که در موفقیت یا عدم موفقیت شما نقش دارند.

یادگیری نحوه معامله گری در صرافی های ارز دیجیتال، از دیگر مواردی است که باید در این مسیر راه مد نظر داشته باشید که با کمک مجموعه همیار کریپتو در مشهد و صرافی بینگ ایکس محقق می شود. بر اساس آنچه توسط اساتید برجسته همیار کریپتو به شما آموزش داده خواهد شد، لازم است عضویت در پلتفرم های مختلف فعال در بازار ارز دیجیتال و در ارتباط با فرصت شغلی ارز دیجیتال را جدی بگیرید، همچنین در کیف پول های معتبر و مطرح حساب داشته باشید و اخبار موثق مربوط به ارز دیجیتال را دنبال کنید.

 

نتیجه گیری:

از امتیازات بازار ارز دیجیتال عدم نیاز به مدارک دانشگاهی می باشد و برای آن عده از افراد که دارای تخصص و مهارت لازم مرتبط هستند، بهترین آینده مالی رقم می خورد. با شناختی که نسبت به فرصت شغلی ارز دیجیتال پیدا می کنید، می توانید با کسب مهارت و تجربه لازم، شغل بلند مدتی را برای خود انتخاب کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و افزایش سطح سواد مالی خود می توانید با مشاوران همیار کریپتو تماس بگیرید و برنامه ریزی دقیقی را انجام دهید.

 

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید