آیا شرکت سرمایه گذار برتر SGB یک شرکت کلاهبرداری است؟

آیا شرکت سرمایه گذار برتر SGB یک شرکت کلاهبرداری است؟

در دنیای امروز، سرمایه گذاری و معاملات در بازارهای مالی به عنوان یکی از مهم‌ترین راهکارهای حاکم بر اقتصاد جهان شناخته می‌شود. در این میان، شرکت‌ها و برندهای مختلفی در زمینه سرمایه گذاری فعالیت می‌کنند که برخی از آن‌ها مانند پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر SGB به عنوان پیشروان صنعت مالی شناخته می‌شوند. این شرکت با در اختیار قرار دادن سرمایه به معامله‌گران، به آن‌ها فرصت رسیدن به سودهای بالا را می‌دهد.

در این مقاله از تیم همیار کریپتو، به بررسی شرکت SGB، یک شرکت پراپ تریدینگ ایرانی خواهیم پرداخت. ما مزایا و معایب شرکت SGB را بررسی خواهیم کرد و به این سؤال پاسخ خواهیم داد که آیا شرکت SGB یک شرکت کلاهبرداری است یا خیر.

معرفی شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر SGB

شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر، یک شرکت پراپ تریدینگ ایرانی است که به معامله‌گران تازه کار و حرفه‌ای امکان می‌دهد با استفاده از سرمایه شرکت، در بازار فارکس معامله کنند. جالب است بدانید این شرکت پراپرتی SGB در امارات مستقر است.

تاریخچه شرکت SGB: از کجا آمده و به کجا می رود؟

در سال ۲۰۲۱، معامله‌گران ایرانی با چالش‌های فراوانی روبرو بودند. تحریم‌های بین‌المللی، مسدود شدن پرداخت‌ها و محدودیت‌های دسترسی به بازارهای مالی، رشد سودآوری آن‌ها را با مشکل مواجه می‌کرد. در همین راستا، در آگوست همان سال، اولین پراپ تریدینگ تمام ایرانی در کشور امارات متحده عربی با نام «سرمایه گذار برتر» آغاز به کار کرد.

هدف این شرکت آن است که فرصتی برای معامله‌گران ایرانی فراهم کند تا با دسترسی به منابع مالی مناسب، مسیر پیشرفت خود را تا رسیدن به جایگاه‌های بین‌المللی هموار کنند.

خدمات شرکت SGB: چه چیزی ارائه می‌دهد؟

شرکت SGB، یک شرکت پراپ تریدینگ است به این معنا که میزان مشخصی سرمایه در اختیار معامله‌گران حرفه‌ای قرار می‌دهد. در واقع معامله‌گران پس از گذراندن دو آزمون شرکت SGB می‌توانند به سرمایه‌های بین 5000 تا 200.000 دلار رسیده و با این سرمایه در بازار فارکس ترید کنند.

مزایا شرکت SGB: چرا باید با این شرکت همکاری کنید؟

همکاری با شرکت SGB دارای مزایای گوناگونی شامل موارد زیر است:

  • سرمایه گذاری اولیه کم: اگر یک معامله‌گر حرفه‌ای هستید می‌توانید با سرمایه‌ای بین 55 تا 900 دلار با توجه به پلن انتخابی، یک اکانت خریداری کرده، در دو آزمون ورودی قبول شده و صاحب سرمایه‌ای بزرگ برای ترید شوید.
  • پشتیبانی از معامله‌گران

معایب شرکت پراپرتی SGB: چه چیزی باید بدانید؟

  • سختگیری در پذیرش معامله‌گران و ریسک بالا: اگر در آزمون‌های دومرحله‌ای قبول نشوید، سرمایه خود را که برای تهیه اکانت داده بودید از دست خواهید داد.
  • عدم شفافیت در برخی از موارد: در واقع بهتر بود شرکت گزارش‌های مالی خود را مبنی بر پرداخت سود معامله‌گران در وب‌سایت خود منتشر می‌کرد.

پلن های پراپرتی سرمایه گذار برتر (تعرفه ها)

شرکت پراپرتی SGB دارای دو پلن برای معامله‌گران حرفه‌ای است که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

شرایط و ضوابط در پلن کلاس A شرکت SGB

و ضوابط در پلن کلاس A شرکت SGB

شما می‌توانید به 6 اکانت به ارزش 5000 تا 200000 دلار دسترسی داشته باشید اما دقت کنید برای تهیه هر اکانت باید مبلغی را پرداخت کنید و در دو آزمون ورودی که تارگت‌های خاصی برای رسیدن دارد، قبول شوید.

برای مثال فرض گنید قصد تهیه یک اکانت 10000 دلاری را دارید. برای خرید این اکانت باید مبلغ 88 دلار هزینه کرده سپس در طی 30 روز حساب معاملاتی را به 800 دلار رسانده و در آزمون دوم در مدت زمان 60 روز مقدار 400 دلار سود کسب کنید.

البته تنها این شرایط پذیرش نیست. حداقل باید 5 روز از تحویل حساب شما بگذرد یعنی اگر در 5 روز اول به 800 دلار سود برسید باز هم شرط را باخته‌اید.

از طرفی شما نمی‌توانید در هر روز بیشتر از 5 درصد کل حساب ضرر کنید و به طور کل اگر میزان ضرر کل حساب به 12 درصد برسد شرط را خواهید باخت.

نکته: اگر هنوز یک معامله‌گر حرفه‌ای نیستید، بهتر است فکر شرکت در آزمون‌های هر شرکت پراپرتی را از سر خود بیرون کنید؛ چرا که تنها سرمایه خود را از دست خواهید داد.

شرایط و ضوابط در پلن کلاس B شرکت SGB

شرکت SGB

بزرگ‌ترین تفاوت پلن کلاس B با پلن A آن است که در پلن B شما دیگر محدودیت زمانی 30 و 60 روزه را ندارید اما باید هزینه بیشتری برای دریافت اکانت نسبت به پلن A پرداخت کنید، علاوه بر آن سود بیشتری نسبت به پلن A باید بسازید (سود بیشتری کسب کنید.)

طبق تصویر زیر برای 6 اکانت 5000 تا 200.000 دلاری شما باید 60 تا 900 دلار پرداخت کنید و در هر دو مرحله حداقل باید سه روز از حساب معاملاتی شما بگذرد.

برای مثال هدف مرحله اول در پلن 10.000 دلاری مقدار 500 دلار کسب سود است که 100 دلار بیشتر از پلن کلاس A است و در مرحله دوم باید 250 دلار سود کسب کنید اما خب محدودیت زمانی ندارید.

مقدار حداکثر ضرر کل حساب در هر دو پلن یکسان بوده و روزانه حداکثر میزان ضرر 5 درصد و حداکثر میزان ضرر کل حساب 12 درصد است.

آیا شرکت SGB کلاهبرداری است؟

با توجه به اطلاعات موجود، شرکت سرمایه گذار برتر SGB یک شرکت معتبر و قانونی است و تاکنون گزارش کلاهبرداری برای این شرکت گزارش نشده است. برای مثال این شرکت دارای وب‌سایت رسمی و شبکه‌های اجتماعی فعال است و اطلاعات تماس و سایر اطلاعات مربوط به آن در دسترس است. بااین‌حال، اگر قصد همکاری با یک شرکت پراپ تریدینگ دارید باید تحقیقات لازم را انجام دهید تا از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

توصیه ها به معامله‌گران: چه زمانی باید با SGB همکاری کنید؟

در اینجا چند نکته برای معامله‌گرانی که در مورد همکاری با شرکت سرمایه گذار برتر SGB مردد هستند آورده شده است:

  1. پراپ تریدینگ مخصوص معامله‌گران حرفه‌ای است؛ بنابراین قبل از شروع به معامله، آموزش‌های لازم را ببینید و مهارت‌های خود را توسعه دهید در غیر این صورت سرمایه خود را که برای خرید اکانت صرف کرده بودید از دست خواهید داد.
  2. به اندازه لازم و کافی تحقیق کنید. این روزها شرکت‌های پراپ تریدینگ کلاهبرداری زیاد شده‌اند. مطمئن شوید که شرکت معتبر و قانونی است.
  3. شرایط باز پرداخت سود، شرایط تحویل اکانت و ضوابط شرکت پراپ تریدینگ را به دقت مطالعه کنید.
  4. همیشه مدیریت سرمایه را جدی بگیرید و از ریسک بیش از حد خودداری کنید.
  5. با سایر معامله‌گران فعال که با این شرکت همکاری کرده‌اند صحبت کنید. نظر آن‌ها را در مورد نحوه عملکرد شرکت در رابطه با پرداخت سودهای کسب شده و سایر مسائلی که برایتان اهمیت دارد، جویا شوید.

جمع بندی

در مجموع، شرکت پراپرتی سرمایه گذار برتر SGB یک گزینه مناسب برای معامله‌گرانی است که به دنبال معامله‌گری در بازار فارکس با حداقل ریسک هستند. این شرکت با ارائه خدمات و امکانات حرفه‌ای، می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا سود بیشتری کسب کنند.

همیشه قبل از آنکه بخواهید همکاری خود را باید یک پراپ فرم شروع کنید، تحقیق کنید که یک شرکت پراپ کلاهبرداری نباشد و سعی کنید با سایر معامله‌گران این شرکت ارتباط برقرار کرده و از تجربیات ایشان استفاده کنید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید