استراتژی اسکالپ چیست؟ بهترین استراتژی اسکالپ برای معاملات فیوچرز

استراتژی اسکالپ چیست؟ بهترین استراتژی اسکالپ برای معاملات فیوچرز

روش‌های مختلفی برای معامله کردن در بازارهای مالی وجود دارد که معامله گران با توجه به شخصیت خود، میزان سرمایه و بازاری که در آن ترید انجام می‌دهند می‌توانند روش‌های مختلف را به‌عنوان استراتژی معاملاتی خود انتخاب کنند. اسکالپ کردن یک روش معاملاتی سریع است که اصولاً افرادی که در بازار حرفه‌ای‌تر هستند و تجربه بیشتری دارند، استراتژی اسکالپ را به‌عنوان معاملاتی خود انتخاب می‌کنند. تیم تحلیلی همیار کریپتو در این مقاله به معرفی اسکالپینگ و ویژگی‌های یک شخص اسکالپر همچنین بهترین سبک معاملاتی برای اسکالپ می‌پردازد همراه ما باشید.

اسکالپ چیست؟

اسکالپینگ به انگلیسی Scalping یک سبک معاملاتی است. برای خود کلمه Scalping معنای لغوی به فارسی آورده نشده است اما می‌توان این کلمه را این‌گونه تعریف کرد که «به عمل خریدوفروش سریع در بازارهای مالی» اسکالپینگ گفته می‌شود و «به کسی که این کار را انجام میدهد-یعنی اسکالپینگ می‌کند» اسکالپر به انگلیسی Scalper گفته می‌شود؛ یعنی تریدری که زمان ماندنش در هر معامله کم است یک اسکالپر است.

برای آموزش فارکس رایگان و یا  آموزش خصوصی فارکس به‌ صورت حضوری و غیرحضوری همین حالا فرم پیش ثبت نام را پر کنید.

استراتژی اسکالپ چیست؟

استراتژی اسکالپ یک روش معاملاتی است که تریدر به‌قصد کسب سود حتی از نوسان‌های کم قیمت وارد معامله می‌شود. این معامله در بازارهای دوطرفه مانند فارکس یا کریپتوکارنسی میتواند Buy یا Sell باشد. اصولا سودها در روش معاملاتی استراتژی اسکالپ کم است بنابراین خیلی اهمیت دارد که تریدر بتواند مدیریت سرمایه را رعایت کرده و ضررهای را هم کنترل کند چرا که یک ضرر بزرگ می‌تواند سود چند معامله را از بین ببرد.

استراتژی اسکالپ

نسبت سود و زیان در اسکالپ به چه صورت است؟

اسکلیپنگ هرگز به معنای داشتن نسبت سود و زیان بسیار زیاد نیست در واقع نکته دارای اهمیت این است که در کلیه روش های معاملاتی نسبت سود به زیان بین 1 تا نهایت 4 می باشد و روش هایی که امروزه به اسم اسکلپ در حال گسترش است با نسبت های سود به زیان بسیار بالا همچون 8 یا 10 یا 20 کاملا نادرست می باشد در اسکلپ ما هرگز نسبت سود به زیان دقیقا مشخص نداریم

در معاملات مختلف این نسبت بسته به وضعیت معامله و چارت و حرکات قیمت متفاوت است و خروج از معامله پیش از رسیدن به حد سود نهایی در اسکلپینگ کاملا معمول می باشد و تریدر اسکلپر باید دارای کنترل بسیار زیادی در احساسات خود باشد و گاهی بار های متوالی وارد یک معامله شده و در نقطه سر به سر خروج کند

گاهی حتی  بار ها حد سود خود را بزرگتر کرده و بیشتر کسب سود کند و در اصل نسبت سود و زیان در اسکلپ را میتوان به قدرت کنترل شخص بر هیجانات و درک بهتر بازار کاملا مرتبط دانست پس حتما در درک این موضوع باید اول به هیجانات و استرس و میزان خودکنترلی در تریدر دقت شود تا بتوان میزان و نسبتی برای سود و زیان معاملات معین کرد و در نهایت هم عدد حاصل متغیر بوده و هرگز عدد و نسبت ثابتی وجود ندارد.

عوامل مهم در اسکالپینگ

1- نقدینگی:

نقدینگی یا همان حجم معاملات یکی از عوامل مهم در نحوه عملکرد استراتژی معاملاتی اسکالپ است. هرچه نقدینگی بیشتر باشد عملکرد یک اسکالپر بهتر خواهد بود. دقت کنید زمانی که نقدینگی بازار کم است یعنی اختلاف بین قیمت خریدوفروش زیاد است و خب یک اسکالپر سعی دارد که کوچک‌ترین نوسان قیمت را بگیرد و از آن سود کسب کند اما زمانی که نقدینگی بازار پایین باشد این امکان برایش فراهم نیست.

از طرفی زمانی که حجم معاملات کم باشد اصولاً اسپرد (کارمزد) معاملات بالاست و عمل ورود به معامله سود چندانی ندارد بنابراین یک اسکالپر قبل از هر چیزی باید یک بازار یا یک نماد با نقدینگی بالا را برای معاملاتش انتخاب کند. در بازارهای مالی بین المللی مانند بازار فارکس یا بازار ارز دیجیتال باید به دنیال نمادی با حجم معاملات بالا برای اسکالپ بگردید.

برای مثال در اسکالپ ارز دیجیتال، رمز ارز بیت کوین یا اتریوم نمادهای مناسبی هستند و برای اسکالپ فارکس جفت ارز یورو دلار یا طلا به دلیل حجم معاملات بالا و کارمزد پایین (هر نماد دیگری با این ویژگی) مناسب اسکالپ هستند. حتی بسیاری از معامله گران به دنبال استراتژی اسکالپ طلا هستند چرا که هر پیپ نوسان آن ارزش دلاری بالایی دارد.

چنانچه قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال و فارکس را دارید، اما فرصت کافی یا تخصص لازم برای تحلیل بازار را ندارید، برای سرمایه گذاری موفق در ارزهای دیجیتال و فارکس و همچنین در امان ماندن از ضرر و کسب سود می‌توانید از آموزش خصوصی ارز دیجیتال  و به‌صورت حضوری در مشهد و غیرحضوری در مجموعه همیار کریپتو استفاده کنید.

2- نوسان

برخلاف تریدرهایی که در تایم فریم‌های بالا معامله می‌کنند، اسکالپرها نمادی پایدار یا بدون روند را دوست دارند. تصور کنید که اگر قیمت در تمام روز حرکت نکند، تریدرها با استراتژی اسکالپ می‌توانند تمام روز را صرفاً با قرار دادن سفارش‌های خود در همان پیشنهاد اول روز انجام معامله، سود ببرند و صدها معامله انجام دهند.

مدیریت ریسک

تریدر با استراتژی اسکالپ به جای اینکه مانند یک تریدر بلندمدت به دنبال یک معامله بزرگ باشد، به دنبال صدها سود کوچک در طول روز است. در این فرآیند، اسکالپر ممکن است صدها ضرر کوچک را نیز در همان دوره زمانی متحمل شود. به همین دلیل یک اسکالپر باید مدیریت ریسک بسیار دقیقی داشته باشد که هرگز اجازه انباشته شدن بیش از حد ضرر را ندهد.

برای آموزش ارز دیجیتال در مشهد از پایه تا پیشرفته فرم پیش ثبت نام را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین استراتژی اسکالپ به روش پرایس اکشن

در این نوع از اسکالپینگ، تحلیل براساس مفاهیم حمایت و مقاومت ارائه می‌شود. این استراتژی به خوبی در بازه‌های زمانی یک ساعته و سی دقیقه‌ای اجرا می‌شود. قبل از اینکه به تایم فریم یک ساعته و سی دقیقه‌ای منتقل شوید، امر بسیار مهمی وجود دارد که شما باید به آن توجه کنید. باید روند کلی و اصلی نمودار را در بازه‌های زمانی بلند مدتتر مورد بررسی قرار دهید تا در تضاد با روند اصلی معامله نکنید. همیشه باید به خاطر داشته باشید که روند دوست شماست و در همان جهت عمل کنید.

بعد از اینکه در تایم‌فریم روزانه روند اصلی و ماجور نمودار را پیدا کردیم (که در این مثال نزولی است)، وارد تایم‌فریم‌های پایین‌تر می‌شویم  در این مرحله، محدوده‌های مهم حمایتی و مقاومتی را برای معامله بررسی می‌کنیم.

استراتژی اسکالپ

در شرایطی که قیمت به محدودهٔ مقاومتی، یعنی محدوده ای که به عنوان محدودهٔ  افزایش عرضهٔ قیمت شناخته می‌شود، می‌رسد، امکان ورود به یک پوزیشن کوتاه مدتی (Short Term) برای فروش وجود دارد. این پوزیشن فروش با روند اصلی و مهم ارز (که در مرحلهٔ قبل و در تایم فریم‌های بالاتر مشخص شده است) هماهنگی دارد. پس بسیار حیاتی است که ما در جهت روند اصلی ارز معامله کرده و با جریان آب شنا کنیم.

هدف از این پوزیشن کوتاه مدت (Short Term) تصمیم‌گیری در مورد سیاست سودآوری یا خروج از معامله در محدودهٔ حمایتی (که در مرحلهٔ قبل مشخص کرده‌ایم) است. این محدودهٔ حمایتی به خوبی در تصویر بالا با یک خط افقی نمایان شده است. در این مثال، تحلیل‌گر از کف ماژور قبلی برای رسیدن به سود خود استفاده کرده است. در برخی مواقع، قیمت ممکن است به طور موقتی افزایش یابد و تلاش کند تا سقف قبلی را بپوشاند و یک سقف جدید ایجاد کند.

این مواقع همان لحظاتی هستند که قیمت تلاش می‌کند اعتماد معامله‌گر را زیر سوال ببرد. اگر معامله‌گر به دلیل ترس و عدم صبر کافی از پوزیشن خارج شود، ممکن است فرصت سودآوری خوبی را از دست دهد.

ویژگی های یک اسکالپر در استراتژی اسکالپ

برای آنکه بتوانید در بازار مالی موفق باشید باید قبل از هر چیزی ویژگی‌های شخصیتی خودتان را بشناسید. باید بدانید که آیا از لحاظ روحیه اصلاً می‌توانید یک تریدر با استراتژی اسکالپ باشید یا خیر. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌های یک شخص اسکالپر می‌پردازیم.

  • تجربه کافی در بازار مالی داشته باشد

اگر شما تازه‌کار هستید و می‌خواهید استراتژی اسکالپ را برای معاملاتتان انتخاب کنید قطعاً با شکست مواجه می‌شوید چرا که اسکالپینگ کار تریدر های حرفه‌ای‌ است. شما حداقل باید یک سال سابقه فعالیت سودآور در بازار مالی داشته باشید تا بتوانید استراتژی اسکالپ را به‌عنوان روش معاملاتی انتخاب کنید.

استراتژی فست اسکالپ

  • هیجان را دوست داشته باشید

اگر فردی ریسک گریز هستید نباید به دنبال اسکالپینگ باشید. در واقع اسکالپینگ یک روشی بسیار پر ریسک است بنابراین باید بسیار ریسک‌پذیر باشید.

  • به روش معاملاتی‌تان کاملاً مسلط باشید

اگر هنوز تسلط کامل به استراتژی‌تان ندارید ئ زمان زیادی برای تحلیل می‌گذارید و گاهی هم مردد می‌شوید و نمی‌دانید دقیقه الآن استراتژی سیگنال شورت می‌دهد یا لانگ، بهتر است اسکالپینگ را فراموش کنید.

برای آموزش فارکس در مشهد به‌صورت حضوری و غیرحضوری از پایه تا پیشرفته همین حالا فرم پیش ثبت نام را پر کنید.

  • قدرت تصمیم‌گیری بالایی داشته باشید

برای اسکلپ کردن باید در لحظه بتوانید تصمیم به ورد معامله بگیرد و در لحظه بتوانید از معامله خارج شوید چون سود و زیان در این روش دقیقاً به همین لحظه‌ها بستگی دارد.

  • چارت نشینی را دوست داشته باشید

اگر زمان کافی برای چارت نشینی ندارید یا تمایلی به این کار ندارید اسکالپینگ مناسب شما نیست.

 

تفاوت یک معامله گر روزانه با معامله گر اسکالپر

در حقیقت، معامله گر روزانه نزدیکترین نوع معامله را به معامله گران اسکالپ است. معامله گران روزانه نیز مانند اسکالپرها، چندین معامله را در طول روز انجام می دهند. اما با این حال، چندین تفاوت بین این دو وجود دارد.

معامله گر روزانهمعامله گر اسکالپر
– کمترین تایم فریم یک معامله گر روزانه تایم فریم 1 تا 2 ساعته است– معامله گر با استراتژی اسکالپ از کوتاه‌ترین بازه زمانی برای معامله بین 5 ثانیه تا 1 دقیقه استفاده می‌کند
– یک معامله گر روزانه موجودی حساب متوسطی دارد– یک معامله گر اسکالپ از آنجایی که در بازار ریسک بیشتری می‌کند، باید اندازه حساب بزرگی داشته باشد
– معامله گران روزانه نیز به‌صورت متوالی معامله می‌کنند، اما آن‌ها با سرعت متوسط معامله می‌کنند.– هدف اسکالپرها نتایج سریع است. آن‌ها در بازار با سرعت فوق‌العاده معامله می‌کنند. قبل از اینکه سایر معامله گران فرصتی را ببینند، یک اسکالپر معامله خود را باز و بسته می‌کند
– یک معامله گر روزانه از روند پیروی می‌کند. آن‌ها تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس تحلیل تکنیکال قرار می‌دهند.– نقطه قوت یک معامله گر اسکالپ تجربه است. آن‌ها درک می‌کنند که روند بازار به کجا می‌رود و طبق آن عمل می‌کنند.

 

در اسکالپینگ از کدام تحلیل بیشتر استفاده می‌شود؟

روش‌های مختلفی برای اسکالپ وجود دارد برای مثال شما می‌توانید از سیگنال‌های اندیکاتورهای مختلف برای اسکالپ استفاده کنید مانند استراتژی اسکالپ ایچیموکو اما همان‌طور که می‌دانید بهترین روش برای تحلیل تکنیکال سبک‌های پرایس اکشن هستند. حال شما با توجه به سبکی که تحلیل می‌کنید باید ببیند این سبک برای استراتژی اسکالپ پرایس اکشن مناسب است یا خیر؟

یکی از بهترین سبک‌های تحلیل تکنیکال سبک پرایس اکشن ال بروکس است. این روش برای تمامی تایم فریم‌ها کاربرد دارد و با استفاده از این روش در معاملات اسکالپ می‌توانید سود زیادی کسب کنید.

 استراتژی های اسکالپ

بازار مناسب برای اسکالپ

در سرتاسر بازار های مالی هزاران چارت برای تحلیل و بررسی وجود دارد و و یک اسکلپر تعداد چارت های کمی را بررسی می کند اما معاملات زیادی را انجام می دهد پس اینکه چه چارت و بازاری را مناسب دانسته و انتخاب کند دارای اهمیت فراوانی است

اکثر افراد چنین فکر می کنند که بازار هایی که حرکات ناگهانی دارند یا چارت هایی که صعود و نزول های شدید دارند مناسبتر برای معاملات اسکالپ می باشند اما هرگز چنین نبوده و یک معامله گر اسکالپر بیشتر به دنبال چارت هایی می باشد که نقدینگی بسیار زیادی در خود جای داده باشد همچون چارت های معاملاتی فارکس و علاوه بر این موضوع چارت هایی جذاب می باشد که دارای نظم و تحلیل پذیری بسیاری باشد همچون چارت های ارز های دیجیتال اصلی و مهم و جفت ارز های اصلی فارکس

علت این موضوع این است که این چارت ها در نگاه اول حرکات کمی دارند اما هنگامی که به تایم فریم های پایین این چارت ها رفته و بررسی کنیم حرکات میزان و مقدار بسیار زیاد تری خواهند داشت به علاوه بدلیل حجم نقدینگی بسیار منظم می باشند اما چارت های همچون سهام بورس ایران هرگز بدلیل نقدینگی کم مناسب برای معاملات اسکالپ نمی باشند.

استراتژی اسکالپ

کریپتو اسکالپینگ چیست و چگونه کار می‌کند؟

کریپتو اسکالپینگ یک استراتژی معاملاتی کریپتو است که هدف آن کسب سود سریع از حرکات کوچک قیمت در بازارارز دیجیتال است. اسکالپینگ به دلیل نوسانات قیمت کریپتو یک استراتژی تجاری محبوب است و اسکالپرها می توانند از این حرکات قیمت برای کسب سود استفاده کنند.

 

عناصر حیاتی برای استراتژی اسکالپینگ

سه عنصر کلیدی که یک اسکالپر برای بهترین عملکرد در ترید به شکل اسکالپ به آنها نیاز دارد عبارتند از نمودارخوانی، سرعت عمل و ثبات رفتاری. از آنجایی که اسکالپینگ به شدت به تحلیل تکنیکال متکی است، توانایی خواندن نمودارها یک مهارت ضروری برای این افراد است.

در همین حال، چون فرآیند اسکالپینگ تنها چند دقیقه یا چند ثانیه طول می کشد، مهارت تصمیم گیری سریع نیز واجب است. سپس، بخاطر اینکه اسکالپرها باید وین ریت بالا داشته باشند در حالی که معاملات زیادی را در روز انجام می دهند، اسکالپرها باید ثبات رفتاری داشته باشند. علاوه بر آن، مهارت مهم دیگری که اسکالپرها باید داشته باشند، درک نحوه عملکرد بازار است. داشتن همه این مهارت ها باعث می شود که اسکالپرها بتوانند استراتژی های اسکالپ را توسعه دهند.

مزایا و معایب  کریپتو اسکالپینگ

هر روش معاملاتی از جمله اسکالپینگ مزایا و معایب خودش را دارد. مزایا و معایب روش اسکالپینگ کریپتو به شرح زیر است:

مزایای کریپتو اسکالپینگ

اسکالپرها می توانند از احتمال ضرر‌های خیلی بزرگ جلوگیری کنند آن هم به دلیل مدت زمان کوتاهی که در شرایط بازاربحرانی در معامله هستند.

اجرای معامله می تواند به طور خودکار با کمک ربات ها انجام شود و در عین حال تصمیمات معاملاتی بر اساس احساسات را به حداقل می رساند.

به خاطر اینکه سودهای کوچک را هدف قرار می‌دهند، برای اسکالپرها راحت‌تر می‌توان به سود رسید، زیرا می‌توان از هرگونه حرکت قیمتی بهره‌برداری کرد.

معایب کریپتو اسکالپینگ

برای تعداد زیادی از معاملات انجام شده، کارمزد نهایی معاملات گران تمام می‌شود.

در صورت استفاده از سرویس ربات اسکالپینگ به هزینه های اضافی نیاز دارد.

به سرمایه زیادی نیاز دارد تا سطح سود به دست آمده قابل توجه باشد.

اسکالپینگ می‌تواند سخت و تهاجمی باشد، می‌تواند خسته‌کننده باشد، زیرا اسکالپر باید دائماً حرکت نمودار را به صورت متمرکز رصد کند.

 

نکات کریپتو اسکالپینگ

  • ابتدا یک دارایی کریپتویی مثل جفت اتریوم/تتر برای اسکالپینگ انتخاب کنید. بسیاری از نماد های کریپتویی وجود دارد که می‌توان از آنها برای اسکالپینگ استفاده کرد. برای انتخاب عاقلانه، نقدینگی و نوسان دارایی را در نظر بگیرید تا کار را آسان‌تر کرده و نتایج بهینه‌تری کسب کنید.
  • اول از همه پلتفرمی مناسب برای اسکالپینگ پیدا کنید. در انتخاب پلتفرم باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. از رابط نمایشگر، تجربه معاملاتی، انتخاب رمز ارزها گرفته تا هزینه های خدمات پرداخت شده.
  • به کارمزدهای معاملاتی توجه کنید. هر پلتفرم باید برای هر تراکنش کارمزدی دریافت کند. از آنجایی که اسکالپرها باید معاملات زیادی انجام دهند، به دنبال پلتفرم هایی باشید که رقابتی ترین کارمزد معاملات را داشته باشند.
  • تجارت ربات ها را در نظر بگیرید. سرعت یکی از عوامل اصلی در اسکالپینگ موفق است. مدیریت دستی پورتفولیو معمولا بسیار زمان بر است و احتمال خطا زیاد است. استفاده از یک برنامه اسکالپینگ می تواند به خرید و فروش شما سرعت ببخشد.
  • استراتژی های مختلف را امتحان کنید. در اسکالپینگ، به یک روش وسواس نداشته باشید. ابتدا استراتژی های مختلف را با مقدار کم امتحان کنید تا زمانی که مناسب ترین استراتژی را پیدا کنید.

 

جمع‌بندی

استراتژی اسکالپ یک روش معاملاتی سریع است که تریدر باید تجربه لازم و کافی در بازارهای مالی داشت تا از این روش در معاملات استفاده کند. در این روش اسکالپر به‌قصد گرفتن کوچک‌ترین نوسان‌ها وارد بازار می‌شود بنابراین سودهایش کم است بنابراین مدیریت سرمایه خیلی اهمیت پیدا می‌کند اینکه بتواند میزان ضررهایش را هم کنترل کند.

یک اسکالپر ویژگی‌های شخصیتی خاصی دارد مثلاً ریسک‌پذیری خیلی بالایی دارد و از هیجان استقبال می‌کند بنابراین هرکسی نمی‌تواند این روش معاملاتی را انتخاب کند یکی از بهترین استراتژی‌ها در اسکالپ کردن روش تحلیل به سبک پرایس اکشن ال بروکس است که توصیه می‌کنیم قبل از استراتژی اسکالپ نیم‌نگاهی به این روش بیاندازید.

امروز همان روزی است که شما با یک تصمیم‌گیری درست و بدون اهمال‌کاری می‌توانید آینده‌تان را تضمین کنید. چگونه؟ آموزش خصوصی ارز دیجیتال را شروع کنید و به‌طور حرفه‌ای در آن سرمایه‌گذاری کنید. مجموعه همیار کریپتو از صفر شروع آموزش تا صد آن یعنی تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر یا سرمایه‌گذار حرفه‌ای در کنار شما خواهد بود.

سودآورترین کانال سیگنال ارزدیجیتال

تحلیل بازار ارز دیجیتال به معنی بررسی رفتار و حرکت‌های ارزهای دیجیتال بوده و تحلیل‌گر این بازار به شما می‌گوید که قیمت یک رمزارز به چه سمتی حرکت خواهد کرد. کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو با استفاده از تحلیل بهترین تحلیلگران و متخصصان  این بازار، تمامی توانایی خود را جمع‌آوری کرده تا شما به کمک سیگنال‌های این کانال کسب سود و درآمد دلاری از بازار ارز دیجیتال داشته باشید.

لینک کانال سیگنال ارز دیجیتال همیارکریپتو

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

 

سؤالات متداول:

معاملات اسکالپینگ (Scalping) برای چه کسانی مناسب است؟

برای کسانی که تجربه معاملاتی بالایی در بازار دارند و ریسک‌پذیر هستند.

آیا با استراتژی اسکالپ می‌توان از فارکس یا کریپتوکارنسی سود گرفت؟

بله اگر به استراتژی معاملاتی اسکلپ مسلط باشید در هر بازاری با آن می‌توانید کسب سود کنید.

استراتژی اسکالپ میتواند چه نوع سبکی باشد ؟

می تواند شامل سبک های پرایس اکشنی و تکنیکالی یا اسیلاتور و اندیکاتور باشد.با خیلی استراتژی ها می تونید اسکالپ کنید

قوانین  ومقررات استراتژی اسکالپ چیست؟

یکی از مهم ترین موارد ها از زمان روند یادگیری خود غافل نشوید، فرد با معامله های با حجم کم فعالیت خود را آغاز کند و حتما حد ضرر وحد سود بزارید

چه بازار هایی مناسب معاملات اسکالپ هستند؟

بهترین بازار برای معاملات و استراتژی اسکالپ بازار فارکس می باشد

چه چارت هایی مناسب معاملات و استراتژی اسکالپ هستند؟

چارت هایی که دارای نقدینگی زیاد بوده و علاوه بر این موضوع دارای نظم زیاد می باشند مناسب ترین چارت ها برای معاملات فارکس می باشند.

 آیا کریپتو اسکالپینگ سودآور است؟

اسکالپینگ، مانند هر استراتژی سرمایه گذاری دیگری، اگر به درستی اجرا شود، می تواند سودآور باشد. برای اینکه یک اسکالپر موفق باشید، داشتن توانایی خواندن و تفسیر نمودارها، درک نحوه عملکرد بازار و داشتن استراتژی های مختلف معاملاتی ضروری است. علاوه بر این، ثبات و انضباط برای دستیابی به وین ریت بالاتر حتی از ضرر کردن هم مهم‌تر است. با این حال، اسکالپینگ می تواند خیلی هم سخت باشد، چون به تمرکز بالایی نیاز دارد و ممکن است برای معامله گرانی که به خوبی آموزش ندیده اند خسته کننده باشد.

علاوه بر این، دستیابی به سود قابل توجه از طریق اسکالپینگ ممکن است نیاز به سرمایه گذاری زیادی داشته باشد که می تواند برای برخی از سرمایه گذاران چالش برانگیز باشد.

آکادمی همیارکریپتو با برگزاری آموزش فارکس رایگان و  دوره خصوصی فارکس  توسط تریدرهای حرفه ای و صاحب سبک راه را برای ورود شما به دنیای بازارهای مالی هموار کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره با ما تماس بگیرید.

09309127474

02191691614

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۶
ارسال دیدگاه جدید