کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

5 مسیر بررسی امنیت، ویژگی و آینده ارز دیجیتال ووجک WOJAK

5 مسیر بررسی امنیت، ویژگی و آینده ارز دیجیتال ووجک WOJAK

انقلاب ارزهای دیجیتالی به‌سرعت در جهان پیش می‌رود و نحوه نگاه به پول و ارزها را تغییر می‌دهد. یکی از ارزهای دیجیتالی که توجه علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است، ووجک نام دارد. این رمزارز یکی از معدود میم‌کوین‌های در بازار است که رشد شگفت‌انگیزی را در سال گذشته تجربه کرد. این رشد سبب جلب توجه معامله‌گران بازار به این توکن پرپتانسیل شده‌است. اقدامات تیم توسعه‌دهنده این رمزارز در پی این رشد، پروژه wojak finance را به پروژه‌ای قابل‌توجه و ارزشمند از‌نظر معامله‌گران این بازار تبدیل کرده است.

معرفی ارز دیجیتال ووجک

Wojak Finance با نماد اختصاری woj یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال مبتنی بر web3 است که به کاربران توکن‌های woj پاداش می‌دهد. هدف آن تبدیل‌شدن به جایگزینی قدرتمندتر برای رمز ارز shiba است. این پروژه از سوی چهره‌های برجسته‌ای مانند ایلان ماسک و سی زد حمایت می‌شود و بیش از 60 هزار هولدر دارد.

پروژه ووجک فایننس در 22 آگوست 2022 یک وب‌سایت جدید را بازطراحی کرد و با ارائه ویژگی‌های جدید، عملکرد آن را بهبود داد. همچنین این پلتفرم با راه‌اندازی یک مجموعه NFT به ارزش 6/0 اتر معادل 900 دلار، پروژه کسب درآمد به‌ازای تبلیغ را استارت زده است.

روند مشارکت در تبلیغ به این صورت خواهد بود که افراد می‌توانند با گذاشتن NFT پروژه روی پروفایل توییترشان در تبلیغ برای شرکت توسعه‌دهنده مشارکت داشته باشند و بابت این تبلیغ به‌طور روزانه درآمدی بر‌اساس دریافت توکن wojak وجک خواهند داشت که قابل‌برداشت نیز خواهد بود.

در میان معامله‌گران بازار رمزارز، این ارز دیجیتال به‌عنوان یک توکن خیریه شناخته می‌شود. علت این امر آن است که گفته می‌شود توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال ووجک با شعار کمک به معامله‌گرانی وارد میدان شدند که دارایی‌های خود را در جریان کلاهبرداری‌های بازار کریپتوکارنسی و نیز پروژه‌های اسکم از دست ‌داده‌اند.

بررسی فنی امنیت توکن woj

وجود برخی کلاهبرداری‌های صورت‌گرفته روی برخی رمزارزها در سال‌های اخیر، سبب شده است تا معامله‌گران با احتیاط بیشتری برای خرید اقدام کنند. به‌منظور آگاهی بیشتر با امنیت توکن woj مراحل بررسی فنی آن را پی می‌گیریم. برای این منظور چند مسیر وجود دارد:

فنی امنیت ارز دیجیتال ووجک

مسیر اول بررسی امنیت توکن

  1. از‌طریق صفحه wojak finance در سایت Coinmarketcap، آدرس کانترکت Contractرا از منوی سمت چپ در تصویر زیر کپی کنید.
  2. وارد سایت BScScan شوید و در نوار جست‌وجوی سایت، با انتخاب گزینه paste، آدرس کانترکت را قرار دهید.
  3. فایل اطلاعات کامل این توکن، اعم از مشخصات و تمامی تراکنش‌های آن برای شما قابل رویت و پیگیری خواهد بود.
  4. وجود تراکنش روی هر توکن در ساعات نزدیک به زمان جست‌وجوی شما، نشان‌دهنده فعال‌بودن آن و اقبال معامله‌گران به خرید و فروش است.

مسیر دوم بررسی امنیت توکن

در سایت BscScan وارد سربرگ قرارداد contract این توکن می‌شوید. در این بخش می‌توانید سورس‌کد پروژه را مشاهده کنید. نکته قابل توجه در این سربرگ آن است که عبارت «Contract Source CodeVerified» از‌طرف سایت معتبر BscScan به توکن ووجک داده می‌شود. این تاییدیه ضمانت اعتبار معامله هوشمند این رمزارز را نشان‌ می‌دهد.

خواندن این مطلب
با ارزاکس؛ صرافی های ارز دیجیتال ایرانی را مقایسه کنید!

مسیر سوم بررسی امنیت توکن

شما در مرحله بعدی این بررسی فنی می‌توانید وارد سربرگ Contract read شوید. این سربرگ کار تحقیق روی امنیت این میم‌کوین را آسان‌تر می‌کند. از منوی بازشده در این سربرگ روی owner کلیک کنید. در آنجا با یک dead Address مواجه خواهید شد.

وجود dead Addressها ازاین‌جهت تاییدکننده امنیت یک رمزارز هستند که دسترسی به بالاترین حجم خریداری‌شده از آن رمزارز، دست کسی نیست. یعنی هیچ شخصی نمی‌تواند با تصمیم خرید یا فروش خود روند بازار را به هم بریزد یا مشکلی برای سایر معامله‌گران ایجاد کند.

مسیر چهارم بررسی امنیت توکن

راه دیگری که می‌توانید برای تحقیق در زمینه امنیت ارز دیجیتال wojak وجک طی کنید این است که وارد سایت gopluslabs.io شوید. این سایت وجود کدهای مخرب در متن قرارداد هوشمند یک توکن را پس از بررسی به ما گزارش می‌دهد. کافی است تا آدرس قرارداد ووجک فایننس را که از سایت Coinmarketcap کپی کرده بودید در نوار جست‌وجوی این سایت قرار دهید و enter کنید. تمامی مشخصاتی را که به لحاظ امنیت کد، حائز اهمیت است به تفکیک برای شما لیست خواهد کرد.

آنچه که در این سایت به‌طور ویژه متوجه آن خواهید شد، این است که در کد قرارداد  wojak financeآمده است که این توکن یک Anti-whale یا Limited number of transactions دارد. یعنی این امکان برای هیچ معامله‌گری وجود ندارد که تبدیل به نهنگ شود و روند عادی معاملات این رمزارز را تحت تاثیر قرار دهد. این به‌معنای امنیت و وجود نوعی عدالت بین تمامی معامله‌گران خواهد بود.

ارز دیجیتال ووجک wojak

مسیر پنجم بررسی امنیت توکن

مسیر دیگر برای اعتبارسنجی امنیت توکن woj این است که از‌طریق مراجعی اقدام کنیم که به‌طور رسمی کار تایید کردن قرارداد یا contract رمزارزها را به عهده دارند،

وارد صفحه توکن ووجک در این سایت می‌شویم. سایت Certik علاوه‌بر تایید قرارداد این رمزارز به تحلیل فاندامنتال، تاب‌آوری پروژه در آپدیت‌ها، قدرت غیرمتمرکز بودن، ثبات در مارکت و اعتماد به پروژه در بازار را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. در بین رمزارزهای بررسی‌شده در این سایت، wojak finance جزو ده درصد برتر از نظر پاس‌کردن پارامترهایی که ذکر شد، قرار دارد.

رمز ارز wojak وجک

قیمت رمز ارز wojak وجک

ارز دیجیتال ووجک دارای رتبه 3850 در میان ارزهای دیجیتال است. قیمت لحظه‌ای این رمزارز در‌حال‌حاضر 00849/0 دلار است. با محاسبه نرخ تتر 49459، قیمت wojak finance معادل 418 تومان تعیین می‌شود.

همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید پس از پامپ این ارز دیجیتال در اوایل سال 2023 شاهد این هستیم که توکن Wojak باقدرت، در خط روند صعودی خود حرکت می‌کند. آنچه که به‌وضوح دیده می‌شود این است که باتوجه‌به رنج شدن مسیر حرکتی بزرگان بازار نظیر بیت‌کوین، اتر و…، می‌توان نوید فصل رشد میم‌کوین‌ها را داد. در نظر داشته باشید که سطح حمایتی 0073/0 دلار می‌تواند محل مناسبی برای ورود باشد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال را دارید، بررسی روند و معاملات ووجک را نیز در دستور کار خود قرار دهید. پتانسیل رشد این رمزارز با نظر به اینکه افرادی نظیر ایلان ماسک از آن طرف‌داری کرده‌اند باید مورد توجه قرار گیرد.

ویژگی‌های ارز  wojak finance

وجود ویژگی‌های رقابتی در راستای جلب‌اعتماد کاربران حوزه رمزارزها باعث شده است تا سایت‌های مختلفی به این اطلاعات بپردازند. ووجک نیز با داشتن ویژگی‌های متمایزی که دارد سهم خوب و مناسبی را از توجه بازار به خود جلب کرده است. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

خواندن این مطلب
چرا باید ارز دیجیتال داشته باشیم؟

سازگاری بالا

بهره‌بردن از استاندارد BEP-20 در کدنویسی این رمزارز سبب شده است تا سازگاری بالایی با انواع پلتفرم‌ها داشته باشد. پشتیبانی والت‌های مهمی چون مث والت، تراست والت، متاماسک و اتمیک والت از این میم‌کوین ضریب اعتماد معامله‌گران به آن را افزایش داده است. همچنین فرایند انتقال و معامله آن نیز در اکثر صرافی‌ها میسر خواهد بود.

تیم توسعه‌دهنده این رمزارز بلندپروازی‌های خود را محدود در نظر نمی‌گیرد و در‌حال چینش پل‌های ارتباطی بین این شبکه با بلاک‌چین‌هایی نظیر اتریوم، ماتیک، پالیکان و… است. آپدیت اخیر این پلتفرم تا درصد بالایی هماهنگی با virtual machine اتریوم را نشان می‌دهد.

امنیت ایده‌آل

پلتفرم بایننس اسمارت چین را باید به‌عنوان خالق پروژه wojak finance نام برد. این موضوع باعث شده است تا ساختارهای امنیتی بایننس در مورد این میم‌کوین هم اجرا شود. ازاین‌رو با اطمینان می‌توان گفت که ووجک در مقابل حملات هک، DDos و اقدامات مخرب، ایمنی بالایی دارد. وجود این ضریب امنیت، میزان معاملات و هلدینگ را در این ارز دیجیتال افزایش داده است و ریسک کمتری را برای سرمایه آن‌ها به همراه خواهد داشت.

سرعت مناسب

این پارامتر زمانی معنا پیدا می‌کند که نوسانات بازار شدید می‌شود و حتی ثانیه‌ها هم برای معامله‌گران اهمیت پیدا می‌کند. طراحی این رمزارز در پلتفرم بایننس چین و تلاش تیم توسعه‌دهنده در جهت ایجاد پل با سایر بلاک‌چین‌ها، تضمین‌کننده افزایش هرچه بیشتر سرعت ووجک نیز خواهد بود.

ساختار ضدتورمی

این میم‌کوین به‌گونه‌ای طراحی شده است که به‌مرورزمان نایاب‌تر شود. طبق اعلام تیم توسعه‌دهنده wojak وجک قصد دارند تا 90درصد توکن‌های کل شبکه را بسوزانند. علاوه‌بر این به‌صورت مستمر بخشی از درآمدهای پروژه را صرف توکن‌سوزی می‌شود. این فرایند به کاهش تعداد توکن‌های در گردش و در نتیجه افزایش قیمت نهایی ووجک می‌انجامد.

دیجیتال وجک wojak finance

عرضه محدود

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که سبب جذابیت ارز دیجیتال ووجک برای معامله‌گران شده است را باید در عرضه محدود این رمزارز جست‌وجو کرد. برخلاف رقبایی مانند دوج‌کوین و شیبا، wojak وجک تنها 50 میلیارد توکن برای عرضه در بازار دارد. این موضوع نشان‌دهنده پتانسیل بیشتر این پروژه نسبت به سایر میم‌کوین‌های رقیب است.

آینده پروژه  Wojak Finance

در دنیای کریپتو همیشه روزهای سخت و طاقت‌فرسا در کنار روزهای باشکوه و صعودی وجود داشته است. باید قبول کنیم که بازارهای سرمایه با همین فراز‌و‌نشیب‌هاست که جذابیت دارند. در این میان نکته مهم و قابل توجه این است که با مطالعه و آگاهی از دانش تکنیکال و همچنین روان‌شناسی بازار بتوانید روحیه جنگنده داشته باشید.

شفافیت اطلاعاتی برای همه

Wojak وجک برای روشن بودن مسیر معامله برای کاربرانش هیچ اطلاعاتی را از آن‌ها پنهان نمی‌کند و ذی‌نفعان را همیشه در جریان شفاف اطلاعات نگه می‌دارد. شاید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک رمزارز مطمئن همین باشد.

اگر توزیع و در نتیجه دسترسی به اطلاعات ارز برای تمامی معامله‌گران یکسان باشد، سبب می‌شود  تصمیم‌گیری‌ها عادلانه‌تر و منطقی‌تر اتفاق بیفتد. این وجه تمایز ویژه‌ای است که این ارز دیجیتال دارد و باید قدر آن را دانست. معمولا پروژه‌های دیگر در صنعت ارز دیجیتال تمایل دارند مخاطبان خود را در بی‌خبری و زاویه تاریک نگه دارند، اما Wojak Finance به این رویکرد اعتقادی ندارد.

خواندن این مطلب
آموزش ساخت بازی در بلاک چین

ایجاد جامعه‌ای متحد

تیم توسعه‌دهنده ووجک علاوه‌بر ایجاد جریان اطلاعات به‌صورت شفاف و همگانی قصد دارند تا در آینده Wojak Finance را به یکی از قابل اعتمادترین توکن‌های کاربردی تبدیل کنند؛ طوری که به یک فرصت سرمایه‌گذاری واقعی تبدیل شود. علاوه‌بر این، آن‌ها قصد دارند با رشد بیشتر جامعه آگاهی را در سطح آن گسترش دهند.

ایجاد جامعه‌ای از افراد هم‌فکر که به یک هدف اعتقاد دارند کار بسیار دشواری است، اما Wojak Finance به‌سختی تلاش می‌کند تا این اتفاق بیفتد. تیم توسعه‌دهنده این ارز دیجیتال معتقدند که کمک به دیگران در مسیر درک اهدافشان از اهمیت بالایی برخوردار است. تبدیل شدن به بخشی از چنین هدفی می‌تواند به افراد بسیاری در ایجاد درآمد غیرفعال موثر نیز کمک کند.

ایجاد منابع ثروت غیرمتمرکز

ارزهای دیجیتال با باور به شعار کلی که «ثروت برای همه» به وجود آمدند. رسالت آن‌ها تمرکززدایی از انباشت منابع مالی و ثروت در دست جامعه حداقلی است. اما تمامی رمزارزها به این اصل اولیه پایبند نماندند.Wojak Finance از جمله رمزارزهایی است که با پایبندی به این اصل، راه را برای آینده ثروت غیرمتمرکز هموار می‌کند.

مسیر قانونی‌ طی‌شده در سورس‌کد قرارداد ووجک این امر را به خوبی نشان می‌دهد. پایبندی به قوانین و شفافیت از‌سوی تیم توسعه‌دهنده رمزارز wojak به رشد صنعت و جلب اعتماد بیشتر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

 اشتیاق به خلق آینده‌ای متفاوت

از داستان موفقیت این تیم درس‌های زیادی می‌توان آموخت. روشی که این تیم برای حل مشکلات به کار می‌برد، قابل توجه است. آن‌ها ثابت کرده‌اند که اگر به اندازه کافی در کنار برنامه‌ریزی درست، اشتیاق رسیدن به هدف را نشان دهید، هر تارگتی برایتان قابل دستیابی است.

Wojak Finance یک طرح نیست، بلکه بستری است که به شما کمک می‌کند تا خودتان مولد ثروت باشید و در گردش مالی موثر نقشی به عهده گیرید. این نقش دادن به افراد و ایجاد انگیزه در ایفای عملکرد اثربخش در جامعه، روح اشتیاق و مشارکت را در معامله‌گران برمی‌انگیزد.

جمع‌بندی

ارز دیجیتال ووجک یکی از جدیدترین توکن‌هایی است که در مارکت رمزارزها معامله می‌شود. ورود این رمزارز با شعاری خیرخواهانه به بازار در کنار تجربه پامپ چشمگیری که در ابتدای سال 2023 داشته است، اعتماد و توجه معامله‌گران را به این میم‌کوین افزایش داد. با نظر به ویژگی‌های خوب رقابتی این ارز دیجیتال، انتظار آینده شگفت‌انگیزی برای آن وجود دارد.

منابع

https://woj.finance

https://coinmarketcap.com/currencies/wojak-finance/

https://www.livemint.com/brand-stories/wojak-finance-s-innovative-concept-is-taking-over-the-decentralized-future-11658931390559.html

رپورتاژ آگهی

*سایت همیار کریپتو مسئولیتی در قبال اطلاعات داده شده در رپورتاژ آگهی ها ندارد.*

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button