لیست 20 سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال

لیست 20 سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال

محتوای این مقاله

امروزه گسترش دنیای ارزهای دیجیتال دیگر بر کسی پوشیده و تمامی افرادی که ذهن بازی دارند به دنبال سرمایه‌گذاری در این حوزه هستند. با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، داشتن منابع قابل اعتمادی که به کمک آن‌ها بتوانید تجزیه‌وتحلیل بنیادی انجام داده و تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری خود را آگاهانه بگیرید، مهم است.

این سایت‌ها دیدگاه‌های ارزشمندی را در مورد بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا به‌روز بمانید و انتخاب‌های صحیح همراه با دانش داشته باشید. پلتفرم‌های ذکر شده در این مقاله اطلاعات زیادی را ارائه می‌کنند تا به شما در آنالیز و درک بازار ارزهای دیجیتال کمک کنند و به حداکثر رساندن بازده سرمایه‌گذاری برای شما آسان‌تر می‌شوند.

در این مقاله به بررسی 20 سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال می‌پردازیم. همیار کریپتو همراه شما در تمامی بازارهای مالی تا رسیدن به درآمد دلاری.

تحلیل فاندامنتال در ارزهای دیجیتال چیست؟

تحلیل بنیادی فرآیند ارزیابی ارزش ذاتی دارایی با بررسی عوامل اقتصادی و مالی است. در زمینه ارزهای دیجیتال، تحلیل بنیادی به فناوری زیربنایی، پذیرش بازار، تیم توسعه و سایر عوامل برای تعیین رشد بالقوه ارزش یک ارز دیجیتال می‌پردازد.

دسترسی به سایت‌های قابل اعتماد تجزیه‌وتحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال برای تصمیم‌گیری آگاهانه سرمایه‌گذاری بسیار مهم است.

بیشتر بدانید: اصطلاحات ارز دیجیتال به زبان آدمیزاد

بهترین سایت‌ها برای تحلیل فاندامنتال در حوزه ارزهای دیجیتال کدام‌ اند؟

سایت‌های تجزیه‌وتحلیل ارز دیجیتال درک جامعی از بازار ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند. آن‌ها دیدگاه‌های ارزشمندی را در مورد روندهای بازار، حرکات قیمت و مسائل امنیتی و جزئیات مهم دیگر ارائه می‌دهند.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های تحلیل ارز دیجیتال، تحلیل بنیادی است که تلاش می‌کند ارزش ذاتی یک دارایی را تعیین کند. در ادامه به معرفی بهترین سایت‌های تحلیل فاندامنتال در حوزه ارزهای دیجیتال می‌پردازیم.

1. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت CoinMarketCap

سایت CoinMarketCap یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها برای تحلیل و بررسی قیمت ارزهای دیجیتال است. این سایت دارای اطلاعات دقیق در مورد تمام ارزهای دیجیتال اصلی، از جمله نمودار قیمت، ارزش بازار، حجم معاملات و… است.

سایت کوین مارکت کپ ابزارهای تحلیلی با کاربرد آسان و داده‌های لحظه‌ای را برای کمک کردن به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه سرمایه‌گذاری خود، فراهم می‌کند. همچنین دارای بخش خبری است که آخرین تحولات در بازار ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد.

سایت کوین مارکت کپ

2. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت CryptoCompare

CryptoCompare پلتفرمی است که تحلیل‌های لحظه‌ای قیمت ارزهای دیجیتال، معاملات و استخراج (ماینینگ) را ارائه می‌کند. با کمک این سایت می‌توانید دهد عملکرد ارزهای دیجیتال مختلف را بررسی کرده و قیمت آن‌ها را در صرافی‌های مختلف مقایسه کنید.

همچنین سایت Cryptocompare اطلاعاتی در مورد بازارهای ارزهای دیجیتال از جمله حجم معاملات، دفترچه سفارش (Order book) و ارزش بازار ارائه می‌دهد. این سایت دارای طیف گسترده‌ای از منابع آموزشی در مورد ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین نیز است.

3. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت CoinChecup

سایت کوین چک آپ CoinCheckup یک پلت فرم جامع تحلیل ارزهای دیجیتال است که داده‌های بازار، پیش‌بینی قیمت و سایر اطلاعات ضروری را در زمان لحظه‌ای ارائه می‌دهد. این سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ طیف گسترده‌ای از ابزارها از جمله داده‌های بازار، داده‌های قیمت تاریخی، فهرست‌های ICO و رویدادهای جاری ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند.

سایت CoinCheckup داده‌های بسیار سازمان‌دهی را ارائه می‌دهد که کاربر پسند هستند و تا شما مطمئن شوید اطلاعاتی را از قلم نمی‌اندازید. علاوه بر این، دارای ویژگی‌هایی مانند هشدارها و واچ لیست است که به شما کمک می‌کند به‌روز بمانید.

برای کسب اطلاعات درباره دوره جامع ارز دیجیتال و کسب درآمد دلاری با ما در ارتباط باشید. در این دوره شما صفر تا صد مفاهیم ارز دیجیتال را آموزش خواهید دید و در تدریس خصوصی ارز دیجیتال مطالب کاملاً متناسب با سطح دانش شما ارائه خواهد شد؛ یعنی اگر به صرافی‌ها مسلط باشید، از مبحث در حد پرسش و پاسخ عبور خواهیم کرد و به مطالب دیگری که برایتان سؤال است خواهیم پرداخت.

4. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت TradingView

سایت تریدینگ ویو TradingView یک پلت فرم مالی است که در درجه اول بر داده‌های تکنیکالی تمرکز دارد، اما داده‌های تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال را نیز ارائه می‌دهد. این سایت نمودارهای قیمت ارزهای دیجیتال در تمامی صرافی‌ها و داده‌های لحظه‌ای را برای ارزهای دیجیتال مختلف ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد عملکرد بازار رمز ارزها را مقایسه کنید.

علاوه بر این، اخبار اقتصادی و نظرات معامله‌گران و تحلیلگران برجسته را نیز برای جهت‌دهی هر چه بهتر در تصمیمات سرمایه‌گذاری شما ارائه می‌دهد.

بهترین سایت فاندامنتال ارز دیجیتال

5. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت Weiss Ratings

سایت رتبه بندی ویس (Weiss Ratings) در واقع یک شرکت تحلیل مالی است که گزارش‌های شفاف‌سازی در مورد دارایی‌های مالی مختلف از جمله ارزهای دیجیتال منتشر می‌کند. در این سایت ارزهای دیجیتال بر اساس معیارهای مختلفی مانند فناوری (technology)، نرخ پذیرش (adoption rates) و سطح امنیت ارزیابی (level of security) می‌کند و به آن‌ها رتبه‌ می‌دهد.

رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال در این سایت به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا با داشتن تحلیلی واضح و مختصر از ارزهای دیجیتال مختلف، با آگاهی کامل بتوانند تصمیم‌های منطقی بگیرند.

6. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت Messari

یک سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال سایت Messari است. سایت Messari پلتفرم است که در آن دیدگاه‌های مختلف و تحلیل در مورد بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. این اطلاعات در مورد قیمت، حجم بازار و آخرین اخبار در مورد ارزهای دیجیتال مختلف است. سایت مساری (Messari)یک موتور جستجوی هوشمند دارد که به شما کمک می‌کند به‌راحتی به داده‌های مرتبط دسترسی پیدا کنید.

همچنین دارای یک فیلتر داخلی است که به شما امکان می‌دهد ارزهای دیجیتال مختلف را بر اساس پارامترهای مختلف مقایسه کنید.

تحلیل بنیادی در ارز دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال در مشهد به صورت خصوصی و عمومی برگزار می‌شود. شما قبل از ثبت نام با مشاوران ما صحبت کنید تا آنچه که دقیقا مورد نیاز شما است را پیشنهاد دهند.

7. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت TokenData

سایت کوین دیتا TokenData یک سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال است که به بررسی داده‌های مختلف ارزهای دیجیتال می‌پردازد و در درجه اول بر روی عرضه اولیه کوین‌ها (ICO) تمرکز دارد. این سایت یک پایگاه داده جامع و کامل از تمام ICO‌ های گذشته و در حال انجام، از جمله اطلاعات مربوط به فروش توکن، تیم و وایت پیپرهای عرضه‌های اولیه است.

سایت اطلاعات توکن (TokenData) همچنین تمام معیارهای کلیدی ICO از جمله اندازه بازار، پیشرفت فروش توکن و هدف جذب سرمایه را نشان می‌دهد. با TokenData، می‌توانید به‌راحتی ICO‌ های مختلف را مقایسه و آنالیز کنید تا به شما در تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری آگاهانه کمک کند.

در آپارات همیار کریپتو می‌توانید از به جدیدترین اطلاعات درباره تغییرات صرافی یا خبرهای متاورس و … به طور رایگان دسترسی پیدا کنید.

8. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت CryptoSlate

سایت CryptoSlate یک پلتفرم خبری و تحلیل ارزهای دیجیتال است که دیدگاه‌هایی را در مورد آخرین تحولات بازار ارائه می‌دهد. این سایت یک پایگاه داده جامع از ارزهای دیجیتال و صرافی‌ها به همراه قیمت‌ها و حجم معاملات آن‌ها ارائه می‌دهد.

سایت CryptoSlate دارای بخش منحصربه‌فردی است که به‌عنوان Coin Hub شناخته می‌شود تا به سرمایه‌گذاران کمک کند تا از آخرین اخبار مربوط به سکه‌های خاص مطلع شوند. این سایت همچنین ابزارهای تحلیل تکنیکال و سایر منابع مفید در بازار ارزهای دیجیتال است.

9. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت Nomics

یک سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال، سایت نامیکس Nomics است. این سایت یک پلت فرم داده ارز دیجیتال است که داده‌های شفاف و قابل اعتماد بازار را ارائه می‌دهد. این اطلاعات داده‌های بیش از 4000 ارز دیجیتال از جمله ارزش بازار، حجم معاملات و نمودارهای قیمت را نشان می‌دهد.

سایت نامیکس ((Nomics همچنین دارای یک نمای معاملاتی است که جفت‌های معاملاتی و صرافی‌هایی را که در آن ارزهای رمزنگاری خاص در دسترس هستند به همراه حجم معاملات آن‌ها نشان می‌دهد. همچنین، دارای یک ابزار قیمت‌گذاری تاریخی است که دسترسی به داده‌های مربوط به ارزهای دیجیتال مختلف و عملکرد بازار آن‌ها را در طول زمان فراهم می‌کند.

10. سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال؛ سایت CoinGecko

سایت CoinGecko یک پلت فرم تحلیل و بررسی ارزهای دیجیتال است که اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال مختلف و عملکرد بازار آن‌ها ارائه می‌دهد. طیف کاملی از داده‌ها را در مورد قیمت ارزهای دیجیتال، حجم معاملات و بازارهای مبادله ارائه می‌دهد.

همچنین ابزارهای مفیدی مانند ردیاب ارزش بازار، جمع‌آوری اخبار رمزنگاری و بخش تحلیل بنیادی و سایر موارد را فراهم می‌کند. با سایت کوین گکو CoinGecko، می‌توانید به‌راحتی به داده‌ها و آنالیز بازار جامع و به‌روز دسترسی داشته باشید.

لیست 20 سایت برتر برای تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

در ادامه لیست کامل تری از سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال را مشاهده خواهید کرد.

اما قبل از آن یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم، در کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو تمامی‌ خدمات شامل تحلیل ارزهای مختلف و سیگنال‌ها کاملاً رایگان در اختیار همراهان قرار می‌‌گیرد. برآیند و عملکرد کلی این کانال را می‌توانید در صفحه مربوط و خود کانال مشاهده کنید و ببینید که سودآور بوده است؛ بنابراین این فرصت را غنیمت شمارده و به خانواده همیار کریپتو بپیوندید.

1. CoinMarketCap

2. CryptoCompare

3. CoinCheckup

4. TradingView

5. Weiss Ratings

6. Messari

7. TokenData

8. CryptoSlate

9. Nomics

10. CoinGecko

11. Glassnode

12. Coinmetrics

13. Skew Analytics

14. Santiment

15. LunarCRUSH

16. Brave New Coin

17. OnChainFx

18. Digital Asset Research

19. Flipside Crypto

20. DappRadar

جمع بندی

ارزهای دیجیتال از تکنولوژی بلاک چین برای تمرکززدایی استفاده می‌کنند، به این معنی که مستقل از بانک‌های مرکزی و دولت‌ها عمل کرده و همین امر آن‌ها را به گزینه‌ای محبوب برای کسانی تبدیل می‌کند که به دنبال حفظ حریم خصوصی و امنیت هستند.

سایت‌های تحلیلی ارز دیجیتال و تحلیل بنیادی آن‌ها با ارائه داده‌های مرتبط به سرمایه‌گذاران برای تصمیم‌گیری آگاهانه، نقش مهمی در بازار ارزهای دیجیتال ایفا می‌کنند. لیست 20 سایت فاندامنتال در ارز دیجیتال که در بالا فهرست کرده‌ایم برخی از قابل اعتمادترین سایت‌ها در این صنعت هستند که درک جامعی از بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهند.

استفاده از ابزارهای تجزیه‌وتحلیل مناسب برای کمک به آنالیز بهتر روندهای بازار و عوامل مؤثر بر قیمت ارزهای دیجیتال ضروری است و اطمینان حاصل می‌کند که عاقلانه سرمایه‌گذاری می‌کنید.

سؤالات متداول

1- در کدام صرافی ارز دیجیتال می‌توان نماد‌های فارکس را نیز معامله کرد؟

صرافی BingX

2- بهترین سایت اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال کدام است؟

بهترین سایت خبری و تحلیلی در بازار ارز دیجیتال، وب سایت کوین مارکت کپ است.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید