یونیک فاینانس (Unique Finance) کلاهبرداری یا فرصت سرمایه گذاری؟

یونیک فاینانس (Unique Finance) کلاهبرداری یا فرصت سرمایه گذاری؟

یونیک فاینانس (Unique Finance) از سال 2016 به صورت آزمایشی و در سال 2017 به صورت رسمی فعالیت خود را در زوریخ سوئیس شروع کرده است.

این شرکت ساختاری هرمی دارد و ادعا میکند در بورس نزدک (NASDAQ) به معامله سهام شرکت های بزرگی نظیر فیس بوک، اپل و مایکروسافت مشغول است.

توکن یونیک فاینانس با نشان اختصاری UNQT ایجاد اما در کوین مارکت کپ لیست نشد.

استفاده از پروتکل Https و وجود گواهینامه معتبر و تایید شدن آن توسط آنتی ویروس مک اف از نکات مثبت این سایت است.ادعا شده که این شرکت در بورس وال استریت فعالیت دارد و ماهیانه 3 درصد سود به سرمایه گذاران می‌دهد در صورتی که افراد زیر مجموعه داشته باشند سود بیشتری هم کسب می‌کنند.

اما همانطور که همه ی ما خوب می‌دانیم ( و گاها فراموش می‌کنیم) در بازارهای مالی برای اینکه به دام کلاهبردارها نیفتیم و سرمایه خود را از دست ندهیم باید علم و دانش کافی داشته باشیم.

 

همیارکریپتو به قصد کمک به افرادی که علاقه مند به این بازار هستند دوره آموزشی ارزدیجیتال در مشهد را از پایه تا پیشرفته برگزار می کند.

finma

شرکت هرمی چیست؟

شرکت‌هایی که پایه و اساس مشخصی ندارند. رئیس شرکت یا هیئت مدیره آن‌ها مشخص نیست و عملاً کسب و کار آن‌ها ناپایدار است را شرکت با ترفند هرمی می‌گویند.

در شرکت‌های هرمی افراد باید برای ورود به شرکت مبلغی پول مشخص را پرداخت نمایند و در صورتی از این شرکت درامد خواهند داشت که افراد دیگر را زیرمجموعه خود کرده و از پولی که آن‌ها به عنوان حق عضویت پرداخت می‌کنند، درصد و سود بگیرند. این مدل شرکت‌ها، شرکت‌های هرمی غیر قانونی هستند.

لازم به ذکر است در سال 1379 یک تصمیم حقوقی کلاسیک ۱۹۷۹ تصویب شد که در آن این مدل کسب‌وکارها که برای درآمد داشتن اعضا باید سرمایه افراد دیگری را جذب کنند، غیر قانونی و ممنوع اعلام شد.

شرکت‌های فروش مستقیم هر چند که ساختار هرمی دارند اما ماهیت عملکرد آن‌ها متفاوت است و از طرف دولت قانونی شناخته می‌شوند چراکه در این شرکت‌ها افراد با خرده فروشی محصولات خاصی کسب درآمد می‌کنند و عملاً در این شرکت‌ها کار و فعالیت مفید رخ می‌دهد.

شرکت یونیک فایننس

سازمان (FINMA) که در زمینه بازار مالی سوئیس نظارت می کند در مورد شرکت یونیک فایننس اخطار داده است.

FINMA یکی از نهاهای حکومتی و سازمان نظارت بر بانکداری و بازار مالی کشور سوئیس است.

شرکت یونیک فاینانس در Warning list قرار دارد.

طرفداران یونیک فایننس معتقدند به دلیل مسائل مالیاتی اسم شرکت در لیست اخطار فینما قرار گرفته است. اما فینما اعلام کرده یونیک فاینانس تنها به دلیل کلاهبرداری و تظاهر به سوییسی بودن، در لیست اخطار قرار گرفته است.

در هر حال شرکت Unique Finance در قسمت تجاری نیز ثبت نشده است و همچنین این شرکت را در لیست هشدار کنسول امنیت بین‌الملل نیز قرار دارد.

مخالفان یونیک فایننس معتقدند ماهیت این سایت همانند سایت های هایپ (HYIP) و سیستم آن پانزی (Ponzi) است.

به دلیل اینکه سودهای پرداختی به افراد از وجوهی است که از زیرمجموعه دریافت می شود.

جالب اینجاست که این گونه سایت ها برای جلب اعتماد سرمایه گذاران ممکن است مدتی سود را پرداخت کنند.

 

الملل

ادعاهای سایت Unique Finance

ما گروهی از تاجران تحصیل کرده، بسیار ماهر و باتجربه با بیش از 10 سال سابقه در بازارهای مالی و تجارت های معاملاتی هستیم.

شعار ما  “ما می توانیم” است.
این چیزی است که حتی در بازارهای مالی سخت و ناپایدار امروزی به ما قدرت ادامه دادن می دهد.

موفقیت تنها به سود کوتاه مدت نیست، بلکه ایجاد مجموعه ای موفق از مشتریان بلندمدت است که از اعتماد به توانایی ها و تصمیمات مالی ما خوشحال هستند، حتی اگر در کوتاه مدت ضرر داشته باشند.

 

 

ما به طور خاص از شبکه کارگزاری جهانی متشکل از کارشناسان بسیار ماهر برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل بازار استفاده می کنیم.

این شرکت مدعی است 1800 نفر معامله گر در 30 کشورمختلف دارد و افراد تیم همه تحصیل کرده و خبره در بازارهای مالی هستند اما هیچ سندی پشت این ادعا نیست و هیچ اطلاعاتی از تیم توسعه دهنده آنها وجود ندارد.

موسسه همیار کریپتو با برگزاری دوره های تخصصی دوره فارکس و دوره آموزش ارز دیجیتال توسط تریدرهای حرفه ای و صاحب سبک راه را برای ورود شما به دنیای بازارهای مالی هموار کرده است.

کلاهبرداری به سبک Unique Finance

لیدرها و سرشاخه‌های یونیک فاینانس، با ظاهری بسیار شیک که کعرف فردی موفق در حوزه سرمایه گذاری در شرکت های بین المللی است در هتل‌های معروف و لاکچری ، افراد را پرزنت می‌کردند. کار را طوری جلوه می‌دادند که گویی به هیچ عنوان قرار نیست کسی ضرر کند یا اسیب مالی ببیند. با عنوان کردن این موضوع که  این کار وابسته به معامله کردن سهام شرکت های مهم و معتبر است و این شرکتها مانند شرکت اپل و گوگل  هرروز موفق‌تر از پیش هستند، اطمینان فرد قربانی را بدست آوردند.

اما تقریباً همه این معرف‌ها و لیدرها می‌دانستند که این شرکت، نوعی از شرکتهای هرمی است. اما برای کسب سود شخصی، دوستان و آشنایان خود به‌عنوان زیرمجموعه معرفی می‌کردند.

حداقل مبلغ سرمایه گزاری برای شروع به کار و عضویت در این شرکت ، مبلغ ۱۰۰۰ دلارو بعد از آن هم مبالغ ضریبی از 1000 دلار بود. سپس افراد می‌توانستند خود شخصا به فعالیت در این شرکت پرداخته و عضوگیری کنند. هر فرد پس از عضویت می‌توانست سه نفر را زیرمجموعه مستقیم قرار دهد و چنانچه در هر سه زیرشاخه‌ی خود مبلغ ۵۰۰۰ دلار سرمایه گذاری صورت میگرفت، معرف مبلغ ۱۰۰۰ دلار به‌عنوان جایزه دریافت می‌کرد.

اما اگر تعادل ۵۰۰۰ دلاری در حتی یکی از این سه زیرشاخه صورت نمیگرفت، هیچ جایزه‌ای به فرد تعلق نمی‌گرفت و تنها برای سرمایه گذاری که انجام داده بود،سود ماهیانه دریافت می‌کرد و به ازای هر نفر عضو جدید، ماهیانه فقط ۳ دلار کمیسیون دریافت می‌کرد.

اینکه افراد فقط در صورت برقراری میانگین 5000 دلاری از طریق سه زیر شاخه ی خود می‌توانستند به کمیسیون 1000 دلاری برسند، عملا باعث ترغیب افراد به فریب دیگران و عضو گیری مصرانه دیگران می‌شد. به این دلیل که فرد سرمایه گذار، عملا از طریق عضوگیری به کمیسیون  قابل‌توجهی دست می‌یافت و در غیر این صورت سرمایه گذاری او معنای واقعی پیدا نمی‌کرد و به سودآوری نمی‌رسید.

به همین خاطر افرادی که در یونیک فاینانس سرمایه گذاری می‌کردند، بیشتر با راه‌اندازی کانال‌های مجازی ازجمله تلگرام و اینستاگرام  فعالیت می‌کردند. این افراد با تولید محتوای انگیزشی و آموزشی، سعی در جذب و اغفال افراد جدید داشته و از همین طریق به ازای هر ۱۰۰۰۰ نفر سرمایه گذار، فقط یک نفر به درآمد فوق العاده جذاب می‌رسید.

با توجه به موارد فوق و تحقیقات انجام شده در این رابطه، می‌توان به جرات گفت ریسک سرمایه گذاری در یونیک فاینانس بالای ۹۸ درصد بود.

 

بنابراین مطمئن شوید که خطرات موجود در این نوع سرمایه گذاری ها را کاملاً درک کرده اید و پولی را که نمی توانید از دست بدهید را در این پروژه های پر ریسک و مبهم سرمایه گذاری نکنید.

ثبت سرمایه‌گذاری و خرید سهام چگونه صورت می‌گرفت؟

بابتِ شارژِ حسابِ سرمایه‌گذاران، و ثبتِ سرمایه‌گذاری‌های جدید یا خرید سهام‌های جدید، در زمان‌های مختلف شیوه‌های مختلفی از طرف شرکت و دست‌اندرکارانِ آن ارائه می‌شد.

واریزِ مبالغ بصورتِ درهمی به حسابِ شرکت یونیک ‌پورتفولیو منجمنت در کشور امارات متحده عربی (دبی)، واریز مبالغ بصورتِ ریالی به حساب‌ِ صراف‌های معرفی شده از طرفِ شرکت در ایران، پرداخت‌های نقدیِ دلار و یورو به دست‌اندرکاران و عواملِ شرکت در ایران، خریدِ توکنِ UNQT از صرافی‌های دیجیتالی و بازارِ کریپتوکارنسی و … که در نهایت کلیه‌ی واریزی‌ها به حساب‌های شرکت، دست‌اندرکاران و مدیرانِ آن انتقال یافته و حساب بصورتِ دیجیتالی شارژ شده و منجر به افتتاحِ حسابِ جدیدِ سرمایه‌گذاری یا افزایشِ سهام و سرمایه در حسابِ موجود می‌گشت.

 

tokn

 

آدرس یونیک فاینانس

سایت یونیک فایننس (unique finance) در ایران فیلتر شده است اگر بخواهید وارد این سایت شوید باید از فیلترشکن استفاده کنید.

https://membersgpm.com/

کلاهبرداری از 40 هزار نفر در ایران

از آنجایی که در کشورهای دارای تورم مردم تمایل بیشتری دارند که سرمایه گذاری و درآمد دلاری داشته باشند، افراد سودجو همانند سران شرکت‌های هرمی مثل یونیک فایننس (unique finance) بیشتر در این کشورها مانور برای جذب سرمایه و کلاهبرداری می‌کنند.

در همین خصوص طی سال‌های گذشته تاکنون طبق اخبار رسمی منتشر شده، سرمایه بیش از چهل هزار نفر از هم‌وطنانمان کلاهبرداری شده و از بین رفته است. همراهان عزیز لطفاً مراقب این چنین دسیسه‌هایی باشید.

ارز یونیک فاینانس چیست؟

با گسترش فناوری در دنیا راه‌های  کلاهبرداری نیز به‌روز شده و گسترش می‌یابد. در این خصوص نیز می‌توان به ارز یونیک فایننس (unique finance) اشاره کرد.

یکی از راه‌هایی که در دو سال گذشته به طور چشمگیر افزایش یافته است کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتال است. طبق گزارش‌های پلیس فتا در خوزستان از کلاهبرداری‌هایی تحت عنوان سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و خرید رمز ارزها مخصوصاً ارز یونیک فایننس (unique finance) خبر داد.

این بار کلاهبرداران شرکت هرمی یونیک فایننس (unique finance) راه خود را از طریق این بازار مجدداً بازکرده‌اند. در این خصوص باید گفت که به مالباختگان می‌گویند: “رمز ارز یونیک فایننس را بخر (یا هر رمز ارز دیگری).” سپس از آنجایی که اطلاعات کیف پول آن‌ها را دارند، به راحتی موجودی کیف پول را تخلیه می‌کنند.

در خصوص رمز ارز یونیک فایننس (unique finance) نیز باید گفت هیچ اعتبار و ارزشی ندارد و عملاً کلاهبرداری بیش نیست.

ارز یونیک فاینانس در کدام صرافی لیست شده است؟

نام توکنی که شرکت یونیک فایننس (unique finance) ارائه داده (UNQT) است. نام این توکن در کوین مارکت کپ ذکر نشده و در هیچ صرافی متمرکز و غیر متمرکزی لیست نشده است!

اگر اخیراً به شما گفته شده به ازای سرمایه گذاری در یونیک فایننس (unique finance) توکن آن را دریافت کنید تا از این طریق سرمایه‌تان افزایش پیدا کند یا پشتوانه‌ای برای آن باشد و … بدانید که روش جدیدی برای کلاهبرداری است.

آینده یونیک فاینانس (unique finance)

بنایی که ریشه و بنیاد نداشته باشد دیر یا زود از هم خواهد پاشید. از آنجایی که شرکت هرمی یونیک فاینسس (unique finance) نیز جز یک شرکت کلاهبرداری چیزی نیست، قطعاً آینده‌ای نخواهد داشت. دوستان عزیز لطفاً اگر هنوز در این شرکت سرمایه گذاری نکرده و دودل هستید و صرفاً در حال سرچ کردن برای کسب اطمینان هستید. سرمایه‌ای که برای به دست آوردنش سخت تلاش کرده‌اید نابود نکنید.

اگر شما امروز وارد این شرکت ها شوید در آینده محبورتان می‌کنند که زیر مجموعه گیری کنید و با این کار فقط جیب سران هرمی پُر تَر شده از طرفی دیگران نیز می‌توانند از شما به جرم کلاهبرداری شکایت کنند این است آینده یونیک فایننس (unique finance)!

اکنون پس از سپری شدنِ این مدت زمان، نه منافعی به سهام‌داران و سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود و نه قادر به بازپس‌گیریِ اصلِ سرمایه خود هستند، ضمن اینکه حساب‌های سهام‌داران همچنان باز است، اما قابلیت برداشت منافع و اصل سرمایه کاملاً بسته می‌باشد.

برای شکایت از یونیک فاینانس چه باید کرد.

برای شکایت از شرکت یونیک فایننس (unique finance) و پیوستن به مابقی مالباختگان باید مسر زیر را طی کنید.

1- ثبت نام در سامانه ثنا (ثبت نام الکترونیک قضایی)

برای انجام این امر می‌توانید به دو روش الکترونیکی و حضوری در دفاتر خدمات قضایی ثبت نام خود را انجام دهید.

آدرس سامانه ثنا

http://sana.adliran.ir/Sana

۲_از آنجایی که جمع کثیری از هم‌وطنانمان از شرکت یونیک فایننس (unique finance) شکایت کرده‌اند. یک دادگاه همگانی تشکیل شده و آقای صلواتی به عنوان قاضی و آقای دکتر به عنوان موکل منصوب‌شده‌اند بنابراین نیازی به انتخاب وکیل نیست.

در ادامه باید نام خودتان (نام و نام خانوادگی ،کد ملی و تاریخ تولد) و اطلاعات شخصی که از ایشان شکایت دارید را پر کنید.

۳_ در مرحله بعدی باید مبلغ 1.500.000 تومان واریز نمایید. فرقی ندارد مبلغ سرمایه گذاری که از دست داده‌اید چقدر باشد در هر حال مبلغ واریزی یکشان است. و در مرحله آخر باید هر اطلاعاتی که از سر گروه‌ها دارید را و مدارک دال بر پرداخت پول را وارد نمایید.

از آنجایی که پروسه تخصصی است ما وارد جزئیات نشدیم و صددرصد توصیه می‌کنیم با مراجعه حضوری به دفاتر قوه قضائیه و پیگیری حضوری فرایند شکایت را تکمیل کنید و همیار کریپتو هرگونه مسئولیتی را از خودش سلب می‌کند.

کلاهبرداری به سبک Unique Finance

این پروژه با سواستفاده از ضعف اطلاعات مردم و ثبت یکسری شرکت کاغذی در کشور امارات تبلیغات خود را آغاز کرد به این بهانه که یک شرکت خارجی و معتبر است، با این ادعا که در زمینه در زمینه بورس و فارکس در سطح بین المللی فعالیت می‌کنند. یونیک فاینانس در واقع یک پروژه پانزی بود، به این صورت که سود به افراد قبلی از طریق سرمایه‌های افراد جدید پرداخت می‌شود و هیچگونه فعالیت اقتصادی صحیح در آن نیست.
این پروژه یک شرکت هرمی بود که از اساس کلاهبرداری بود و در کشور‌هایی مثل عراق و افغانستان هم فعال بود و سرمایه‌های زیادی را ازطریق کلاهبرداری هرمی از ایران خارج کردند و در حدود ۱۵ استان کشور هم فعال بودند.

 

دستگیری لیدرهای Unique Finance در ایران

111

در پی خبری که از سوی دادسرای جرایم رایانه ای مشهد در 11تیر1398 منتشر شد.

رییس شعبه 772 دادسرای جرایم رایانه ای مشهد اعلام کرد:

” سرشاخه های این شرکت، جشنی با عنوان “جشن 1000 دلاری” برگزار کرده اند که طی آن اعلام کرده اند که درآمد آنها از ماهی 1000 دلار نیز گذشته است.این نوع جشن سبب شده است که افراد بیشتری ترغیب به سرمایه گذاری در این یونیک فاینانس داشته باشند.”

طبق گزارشات رسیده از این پرونده، این افراد که در شهر های مختلف فعالیت می کرده اند اما تمرکز آنها بر روی مشهد بوده است و توانسته اند 130 میلیارد تومان از مردم دریافت و مبالغی را از کشور خارج کنند.

خبرگزاری مهر در 24 مرداد 1399 به نقل از ناصر عتباتی اعلام کرد:

” این شرکت توسط فردی اهل اردبیل و ساکن ترکیه در سال 1397پایه گذاری شد و سه متهم دیگر زیرمجموعه‌های مستقیم این فرد در یونیک فاینانس بودند، عضو اصلی دستگیر و شبکه منهدم شد.”

خبرگزاری مهر در 16 آبان 1400 به نقل از وزارت اطلاعات اعلام کرد:

” بیش از 150 نفر از سر شبکه‌ها و سر کرده‌های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس (unique finance)، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در 19استان کشور شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی مورد ضربه قرار گرفت و اعضای اصلی شبکه در سطح کشور دستگیر شدند.”

تاپ لیدر ها که این سیستم را در ایران راهبری می کنند، افرادی با نام های “ن ت” و “م  د” هستند که اغلب پایه کار و معرفی خود را پرزنت در لابی هتل ها قرار داده اند.

یونیک فاینانس (Unique Finance) از چه زمانی پرداخت سود‌ را متوقف کرد؟

یکی از شاکیان  پروژه یونیک فاینانس گفت: بعد از همه‌گیر شدنِ ویروسِ کرونا راه‌های برداشت اصل سرمایه پس از پایان قراداد ۲۴ ماهه اولیه بین شرکت و سهام‌داران و همچنین برداشت منافع متعهد شده توسط شرکت و موجود در حسابِ سرمایه‌گذاران نیز بسته شد و پس از 6 سال، از اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی به تدریج فعالیت این شرکت شبیه به سیستم‌های پانزی شد.

وی افزود: در طولِ این مدت تاکنون مدیران، دست‌اندرکاران، رابطین و … شرکت در فضای مجازی و توسطِ عواملِ خود، با وعده‌های بازپرداختی در یک زمان دیگر و مجدداً موکول کردن زمانِ فرل رسیده به زمان‌های دیگر بدانجا منجر شد که شرکت یک توکن با نام UNQT را معرفی نمود و متاسفانه به دلیل اعتقاد‌های گذشته بسیاری از سهام‌داران اقدام به خرید و نگهداریِ توکنِ موردِ نظر کرده است.

که گویا بسیاری از لیدر‌های شرکت در خارج از کشور ابتدا با تشویقِ سهام‌داران به خریدِ توکن باعث رشدِ ارزشِ آن شدند و در زمانِ رشد همان لیدر‌ها و عواملِ مطلع توکن‌های خود را با رشدِ چندهزار درصدی فروخته و ثروتِ هنگفتی را نصیب خود نمودند که این رفتار نیز منجر به متضرر شدنِ بسیاری از سهام‌داران شد.

اوگفت: حال پس از سپری شدنِ این مدت زمان، نه منافعی به سهام‌داران و سرمایه‌گذاران پرداخت می‌ شود  و نه قادر به بازپس‌گیریِ اصلِ سرمایه خود هستند، ضمن اینکه حساب‌های سهام‌داران همچنان باز است، اما قابلیت برداشت منافع و اصل سرمایه کاملاً بسته می‌باشد.

 

سخن آخر

همه افراد علاقه دارند در بازارهای مالی یک شبه ره صد ساله را بروند.

طمع، کسب درآمد آسان و عدم آگاهی کاربران سبب میشود تا در دام پروژهای کلاهبرداری بیوفتند.

یونیک فایننس نامی جعلی برای این گروه کلاهبرداری جذب سرمایه به شیوه هرمی است.

خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک (NASDAQ) کشور آمریکا که به خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی چون اپل ، متا، تسلا می پردازد،  خور رامعرفی کرده .

فعالیت شرکت یونیک فایننس که هدف آن سواستفاده از عدم آگاهی افراد است و اعتماد به راه های دستیابی به سود های غیر منطقی و شرکت‌های هرمی بدون شک چیزی جز افسوس و افسردگی و فنا رفتن سرمایه به‌ دنبال نخواهد داشت.

یونیک فاینانس unique finance خود را شرکت یک سبدگردانی سهام در  بازار نزدک Nasdaq را به سهامداران خود معرفی می‌ کرده، با این شرط که سهام خریداری شده توسطِ سهامداران به ربات معامله‌گرِ یونیک‌فاینانس unique finance وصل می‌شود و این ربات معامله گر به جای آنها سیستم معاملات خودکار به انجام معاملاتِ سودده می‌ پردازد و بصورت تقریبی مقداری از کسب سود بدست آمده در معاملات را به سهامدار خود پرداخت می کند و بقیه آن  برای شرکت و تکنولوژی خود در نطر می‌گرفته.

تیم همیار کریپتو نکات مهم و توضیحات در مورد یونیک فایننس را ارائه داد تا پیش از سرمایه گذاری در طرح های پانزی پروژه ها را بررسی کنید.

توجه داشته باشید اگر پروژه کلاهبرداری باشد آینده و کارکرد آن شفاف نیست و در حاله ای از ابهام قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه آموزش خصوصی ارز دیجیتال , آموزش ارز دیجیتال در مشهد دیدن کنید.

سؤالات متداول

آیا یونیک فاینانس قانونی است؟

خیر. شرکت یونیک فایننس (unique finance) در سال 2015 با عنوان یک شرکت سرمایه گذاری کارش را آغاز کرد و تا هم‌اکنون به روش‌ های مختلف در حال کلاهبرداری از مردم مخصوصاً افراد جهان سوم تورم زده است. چرا که وعده درآمد دلاری برای این نردم بسیار جذاب و وسوسه کننده است.

چگونه در یونیک فاینانس سرمایه گذاری کنیم؟

متأسفانه این سؤال یکی از پرتکرارترین سؤالات سرچ شده در گوگل است. به همین دلیل در این مقاله آورده‌ ایم تا جواب قطعی به آن بدهیم. یونیک فایننس (unique finance) یک شرکت کلاهبرداری است اگر قصد از دست دادن سرمایه‌تان را دارید در این شرکت سرمایه گذاری کنید!!!

چگونه از یونیک فاینانس شکایت کنیم؟

در قدم اول باید در سامانه ثنا ثبت نام کنید و از آنجایی که افراد زیادی در حال شکایت از این شرکت هستند. مابقی پروسه صرافا تکمیل اطلاعات شخصی و فرد کلاهبردار همراه با مدارک پرداخت وجه است. که برای این امر ابتدا باید با دریافت نوبت الکترونیکیاز خدمات قضایی به دفاتر خدمات قضایی مراجعه و سپس طرح شکایت نموده و در جلسه دادگاه مدارک خود را ارائه کنید که هم اکنون نیز یک پرونده با بیش از هزار شاکی از این شرکت در جریان بوده و در تهران در حال رسیدگی می باشد

شرکت های یونیک چگونه اقدام به سود سازی می کنند؟

این شرکت ها هرگز سود سازی و عمل تجاری نداشته علاوه بر این تنها بخشی از پول هر نفر را به نفر بعدی داده و الباقی مبلغ را برای خود برداشته و در زمانی که عضو جدیدی به این شرکت اضافه نگردد کل دارایی را برداشته و در یک شب فرار می کنند

ایا شرکت های دیگری همچون یونیک فایننس وجود دارند؟

بله شرکت های بسیاری همچون این شرکت با نام های بسیار و وعده های دروغین مبنی بر سود ثابت سالیانه و ماهیانه وجود داشته اما در نهایت نتیجه ای جز کلاهبرداری و دزدی دارایی های مردم ندارند

رهبران اصلی یونیک فایننس چه کسانی هستند؟

این افراد هرگز معین نیستند و در کشور های خارجی متواری و نا شناس باقی مانده در حالی که عمده سرمایه در دست این افراد می باشند و الباقی دستگیر شدگان این مجموعه تنها بازاریابان خرده پا هستند و این امر احتمال اینکه مالباختگان هرگز به پول خود نرسند را روز به روز افزایش می دهد.

 افراد از چه طریقی سود این پروژه را دریافت میکردند؟

به مدت ۵ سال این امکان وجود داشت که منافع بدست آمده توسطِ ربات معامله‌گر در حسابِ سهام‌داران به ۴ روش قابلیت نقدشوندگی را داشته باشد که عبارتند از؛ مسترکارت یا ویزاکارت، وسترن یونیون، بیتکوین و حساب بانکی در هر کشوری.

 

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۲۰
ارسال دیدگاه جدید