کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

آموزش نحوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو، سایپا و بورس کالا + تصویر

آموزش نحوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو، سایپا و بورس کالا + تصویر

پس از عرضه خودرو در بورس کالا، دو شرکت خودرو سازی سایپا و ایران خودرو نیز لازمه شرکت در قرعه‌کشی‌های خودروهای خود را منوط برداشتن حساب وکالتی اعلام کردند. بدین ترتیب اگر شما حساب بانکی‌تان، وکالتی نباشد نمی‌توانید در قرعه کشی های ایران خودرو و سایپا شرکت کنید.

همیارکریپتو در این مقاله به آموزش نحوه ایجاد حساب وکالتی برای دو شرکت ایران خودرو و سایپا همچنین بورس کالا می‌پردازد.

 

حساب وکالتی چیست؟

محتوای این مقاله

حساب وکالتی، حسابی است که علاوه بر شما سازمانی که برای آن حسابتان را وکالتی می‌کنید، اجازه برداشت وجه (در یکسری شرایط خاص) از حساب شما دارد.

برای مثال زمانی که حساب خود را برای بورس کالا وکالتی می‌کنید، صرفاً سازمان بورس کالا مجاز به برداشت وجه از حساب شما است.

زمانی که حساب خود را برای ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو وکالتی می‌کنید، صرفاً شرکت ایران خودرو اجازه برداشت وجه از حساب شما را دارد. به همین ترتیب اگر بخواهید در قرعه کشی سایپا شرکت کنید باید حسابتان را برای شرکت سایپا وکالتی کنید.

 

چه تعداد حساب وکالتی قابل افتتاح است؟

محدودیتی در افتتاح حساب وکالتی وجود ندارد. شما می‌توانید حساب بانکی کوتاه مدت خود را به حساب وکالتی سازمان‌های مختلف مانند بورس کالا، ایران خودرو و سایپا تبدیل کنید.

می‌توانیم حساب وکالتی بورس کالا را برای شرکت در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا معرفی کنیم؟

بله. پس از پیگیری‌های انجام‌شده متوجه شدیم، امکان وکالتی کردن حسابی که قبلاً برای بورس کالا وکالتی شده است، برای شرکت‌های ایران خودرو و سایپا نیز وجود دارد.

آیا حساب وکالتی ایران خودرو و سایپا متفاوت است؟

بله. زمانی که قصد افتتاح حساب وکالتی دارید باید سازمانی که اجازه دسترسی به حساب شما را پیدا می‌کند مشخص کنید؛ بنابراین اگر یک حساب را برای شرکت ایران خودرو وکالتی کردید. صرفاً این شرکت اجازه دسترسی به حساب شما دارد و اگر قصد دارید شرکت سایپا نیز به موجودی همان حساب دسترسی داشته باشید باید مجدداً برای شرکت سایپا نیز حسابتان را وکالتی کنید.

شرایط ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو

در آخرین دوره ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو و سایپا باید حساب وکالتی داشته باشید و حداقل به مبلغ 1.000.000.000 میلیون ریال در حساب وکالتی خود وجه موجود باشد تا شرایط لازم و کافی شرکت در قرعه کشی دارا باشید. دقت این وجه با توجه به نوع خودرو مورد نظر برای ثبت نام متفاوت است.

راهنمای افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو

در حال حاضر ایران خودرو با بانک‌های ملي، صادرات، تجارت، ملت، سپه، پاسارگاد و رفاه طرف قرارداد است و اگر حساب کوتاه مدت در این بانک ها دارید می‌توانید آن را به حساب وکالتی با ایران خودرو تبدیل کنید.

برای افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو؛ وارد سایت ایران خودرو شده و از طریق لینک‌های داده شده این سایت برای هر بانک، اقدام به وکالتی کردن حساب خود نمایید.

سامانه وکالتي بانک ملي: https://firoozeh.bmi.ir/signin

سامانه وکالتي بانک صادرات: Https://sep.bsi.ir/sign

سامانه وکالتي بانک تجارت: https://www.tejaratbank.ir/vekalati

سامانه وکالتي بانک ملت: https://bastam.bankmellat.ir/bastam/start

سامانه وکالتي بانک سپه: https://ebanksepah.ir

سامانه وکالتي بانک پاسارگاد: https://bpi.ir

سامانه وکالتي بانک رفاه: https://mehvar.rb24.ir/ikco

 

افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو صرفاً برای متقاضیان ثبت نام در طرح‌ فروش عادی خودرو این شرکت ضروری است. اگر متقاضی ثبت نام در طرح فروش جوانی جمعیت ایران خودرو (ویژه مادران) یا متقاضیان طرح نوسازی ایران خودرو (ویژه خودروهای فرسوده) هستید، لزومی برای افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو وجود ندارد.

اگر در هر یک از بانک های نام برده شده حساب کوتاه مدت دارید کافی است از طریق لینک‌های مربوط به هر بانک برای افتتاح حساب وکالتی آنلاین اقدام نمایید. در ادامه به صورت تصویری برای دو بانک ملت و ملی توضیح داده شده است.

اگر هیچ کدام یک از بانک های نام برده حساب کوتاه مدت ندارید، ابتدا باید جهت افتتاح حساب کوتاه مدت در یکی از آن‌ها با مراجعه به شعب بانک اقدام نمایید سپس حساب کوتاه مدت خود را به حساب وکالتی ایران خودرو تبدیل کنید.

آموزش ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

ثبت نام در قرعه کشی ایران خودرو

برای خرید خودرو از شرکت ایران خودرو باید حساب بانکی شما دارای دو شرط زیر باشد.

1- حساب وکالتی با این شرکت داشته باشید. (فرقی نمی‌کند چه بانکی باشد)

2- حساب شما به اندازه کافی موجودی داشته باشد.

برای مثال در تصویر مشاهده می‌کنید که در صورت نداشتن حساب وکالتی یا موجودی کافی اجازه ثبت نام خودرو در سایت شرکت ایران خودرو را ندارید.

طرح پیش فروش یکپارچه خودرو داخلی

بیشتر بدانید: هر آنچه باید درباره خرید خودرو از بورس کالا بدانید

راهنمای افتتاح حساب وکالتی سایپا

برای افتتاح حساب وکالتی سایپا دو را پیش رو دارید؛ 1- به بانک های معرفی شده از طرف شرکت سایپا مراجعه کرده و حساب کوتاه مدت خود را در این بانک ها به حساب وکالتی سایپا تبدیل کنید. 2-  از طریق سایت سایپا به سامانه هر یک از بانک ها مراجعه کرده و به صورت آنلاین و غیر حضوری حساب خود را وکالتی کنید.

بانک های طرف قرارداد با شرکت سایپا عبارت‌اند از: بانک تجارت، بانک ملت، بانک ملی، بانک صادرات، بانک اقتصاد نوین و بانک رفاه

سایت بانک تجارت https://car.farava.ir
سایت بانک ملت  https://bastam.bankmellat.ir/bastam/proxyAccount_service
سایت بانک ملی https://firoozeh.bmi.ir/signin
سایت بانک صادرات https://sep.bsi.ir/Sign
سایت بانک اقتصاد نوین https://modern.enbank.ir/netway/index
سایت بانک رفاه https://mehvar.rb24.ir/saipa

خواندن این مطلب
کسب درآمد دلاری از گیم Aurory

 

برای  آموزش ارز دیجیتال در مشهد و آموزش فارکس در مشهد  یا در تمامی شهرهای ایران از طریق لینک‌های ذیل با ما در ارتباط باشید  همچنین می‌توانید با عضویت رایگان در کانال سیگنال، درآمد دلاری کسب کنید.

 

آموزش حرفه ای تریدر شو ارز دیجیتال

کانال سیگنال ترید ارز دیجیتال

نحوه افتتاح حساب وکالتی بانک تجارت آنلاین

با توجه به استقبال زیاد هم‌وطنان از خرید خودرو از بورس کالا یا ثبت نام در طرح‌های مختلف شرکت‌های خودروسازی و مراجعه تعداد زیادی افراد به بانک‌ها، بانک تجارت اولین بانکی بود که امکان وکالتی کردن حساب‌های اشخاص حقیقی را به‌صورت آنلاین و حضوری فراهم ساخته است.

بدین ترتیب اگر شما در بانک تجارت حساب دارید و قصد دارید حساب بانک تجارت خود را برای خرید خودرو (از شرکت‌های مختلف) وکالتی کنید، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک تجارت نداشته و می‌توانید آنلاین حساب خود را وکالتی کنید.

فرایند وکالتی کردن حساب بانکی بسیار ساده است و برای راحتی حال شما همراهان به‌صورت تصویری گام‌به‌گام آموزش داده شده است.

فقط یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن است که اگر قصد خرید خودرو از بورس کالا را دارید باید حساب بانک تجارت خود را برای سازمان بورس کالا وکالتی کنید. اگر قصد خرید خودرو از شرکت ایران خودرو را دارید باید حساب بانک تجارت خود را برای شرکت ایران خودرو وکالتی کنید.

به همین ترتیب از هر سازمانی که قصد خرید خودرو دارید باید حساب بانک تجارت خود را برای همان سازمان وکالتی کنید.

برای وارد شدن به سامانه بانک تجارت در خصوص ایجاد حساب وکالتی، باید به ترتیب مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: اولین گام ورود به سامانه وکالتی بانک تجارت است که لینک آن در زیر آورده شده است. برای ورود به این سامانه کافی است روی لینک کلیک کنید.

www.tejaratbank.ir/vekalati

حساب وکالتی خودرو بانک تجارت

می‌توانید از طریق گوشی یا سیستم اقدام کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

اگر به هر دلیل نخواستید که از طریق لینک فوق اقدام نمایید کافی است در مرورگر خود عبارت «وکالتی کردن غیرحضوری حساب – بانک تجارت» را سرچ کرده و وب سایتی که آدرس فوق را نمایش می‌دهد را باز کنید.

مرحله دوم: در ادامه پس از ورود به این سایت امکان افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک تجارت را خواهید داشت. دقت کنید مسیر افتتاح حساب وکالتی برای بورس کالا با شرکت‌های خودرو سازی متفاوت است. در ابتدا امکان افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک تجارت برای شرکت‌های خودرو سازی را توضیح می‌دهیم.

وکالتی کردن حساب بانک تجارت برای شرکت های خودروساز

در کشور ما تقاضا برای خرید خودرو بسیار بیشتر از تولید است و همین امر باعث شده قیمت خودرو درب کارخانه با قیمت خودرو در بازار تفاوت قیمتی زیادی داشته باشد. به همین دلیل چند سالی است که شرکت های خودرو سازی طرح قرعه کشی خودرو را ایجاد کرده‌اند اما اکنون یک قدم بسیار مؤثر در راستای هدفمندی فروش خودرو به مصرف کننده برداشته‌اند.

این قدم مؤثر همان وکالتی کردن حساب شخصی و داشتن مبلغ خاصی وجه برای شرکت در قرعه کشی ها و طرح‌ها است. از این پس شما باید یکی از حساب‌های بانکی خود را برای آن شرکتی که قصد خرید خودرو را دارید وکالتی کنید به همین دلیل قصد داریم نحوه وکالتی کردن حساب بانک تجارت را توضیح دهیم.

جهت افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک تجارت برای شرکت‌های خودرو سازی مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: ابتدا وارد سامانه وکالتی کردن حساب تجارت شوید که در تیتر قبلی توضیح دادیم.

مرحله دوم: روی گزینه « افتتاح حساب وکالتی بانک تجارت خودروساز و خودرو های داخلی» و آن را انتخاب کنید. تا به صفحه مربوطه منتقل شوید.

مرحله سوم: در صفحه حدید یکسری اطلاعات راجع به حساب وکالتی خرید خودرو آورده شده است، آن را مطالعه کرد و پس از اطمینان از آنکه قصد ادامه دادن را دارید از کادر سمت راست صفحه اطلاعات خواسته شده یعنی کد ملی و اعداد 5 رقمی داده شده را پر کرده و روی گزینه ورود کلیک کنید. صبر کنید تا به صفحه جدید منتقل شوید.

حساب وکالتی خودرو بانک تجارت

احراز هویت در سامانه حساب وکالتی بانک تجارت

مرحله چهارم: یک احراز هویت به شماره موبایل شما ارسال می‌شود. در این مرحله شماره موبایل باید به نام شما باشد یعنی اگر شماره موبایلی که در حال حاضر دارید به نام شما نیست. نمی‌توانید ادامه دهید چرا که کد تائید به شماره موبایل منطبق با کد ملی‌تان ارسال خواهد شد.

کد ارسال شده را در کادر مربوطه وارد کرده سپس گزینه «ورود»‌ را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

حساب وکالتی خودرو آنلاین

مرحله پنجم: پس از احراز هویت وارد صفحه‌ای خواهید شد که لیست حساب‌های بانک تجارت شما را نشان می‌دهد یعنی اگر در بانک تجارت یک حساب داشت باشید همان را نشان داده و 5 تا داشته باشید هر 5 حساب بانکی برایتان نمایش داده می‌شود و مقابل هر کدام گزینه «تبدیل به وکالتی» را مشاهده می‌کنید. یکی از حساب‌های بانک تجارت خود را انتخاب کرده و گزینه «تبدیل به وکالتی» را کلیک کنید.

حساب وکالتی خودرو غیر حضوری

تبدیل حساب به حساب وکالتی بانک تجارت

مرحله ششم: در این مرحله باید فروشنده خودرو را انتخاب کنید زیرا اگر قصد خرید خودرو از شرکت سایپا را دارید باید شرکت سایپا را انتخاب کرده و حساب خود را برای این سازمان وکالتی کنید و اگر قصد خرید خودرو از شرکت ایران خودرو را دارید باید سرکت ایران خودرو را انتخاب کرده و حساب خود را برای این شرکت وکالتی کنید.

زمانی که شما حساب خود را وکالتی می‌کنید به این معناست که به آن سازمان اجازه می‌دهید از حساب شما در شرایط خاص برداشت وجه داشته باشد بنابراین بسیار بدیهی است که از هر شرکت که قصد خردی خودرو دارید باید حساب خود را برای همان شرکت وکالتی کنید.

در ادامه از بالای صفحه تیک مربوط به شرکت های سایپا، ایران خودرو یا هر دو را انتخاب کرده سپس شرایط و قوانین و مقررات که نشان داده شده است را کامل خوانده و در صورت موافقت از قسمت پایین صفحه تیک مربوط به عبارت «پذیرش کلیه قوانین و شرایط» را پر کنید. آخرین اقدام این بخش هم آن است که روی گزینه «ارسال کد تأییدیه» کلیک نمایید.

خواندن این مطلب
صرافی بیت پین (Bitpin)

حساب وکالتی خودرو غیر حضوری

تایید قوانین حساب وکالتی بانک تجارت

مرحله هفتم: در مرحله آخر بازهم برای تایید تمامی مراحل انجام شده، مجدداً یک کد احراز هویت به شماره موبایلتان پیامک خواهد شد. کد ارسال شده را در بخش مشخص شده، بنویسید سپس گزینه «ادامه» را انتخاب کنید. در اینجا تمامی مراحل با موفقیت طی شده و حساب انتخاب‌شده، برای شرکت خودرو سازی مد نظر وکالتی شده است.

 

راهنمای حساب وکالتی بانک ملت غیر حضوری

برای افتتاح حساب وکالتی غیر حضوری بانک ملت برای شرکت ایران خودرو باید وارد سایت ایران خودرو شده و از طریق لینک مربوط به سامانه وکالتي بانک ملت: https://bastam.bankmellat.ir/bastam/start اقدام به افتتاح حساب نمایید. مراحل افتتاح حساب وکالتی آنلاین بانک ملت به صورت تصویری در ادامه آورده شده است.

دقت کنید در این روش حساب شما صرفاً برای شرکت ایران خودرو وکالتی خواهد شد.

تعریف حساب وکالتی بانک ملت

یک حساب در بانک ملت است که اجازه دسترسی به موجود در حساب در دستان شما و سازمانی است که برای آن، حساب خود را وکالتی کرده‌اید.

برای ایجاد حساب وکالتی در بانک ملت کادر معرفی حساب وکالتی را انتخاب کنید.

حساب وکالتی آنلاین

در این صفحه باید شماره ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید. توجه داشته باشید در کادر شماره موبایل باید شماره‌ای را معرفی کنید که با آن حساب بانک ملت را افتتاح کرده‌اید سپس عبارت امنیتی خواسته شده را تایپ کرده و روی ادامه بزنید.

حساب-وکالتی-بانک-ملت

به شماره موبایلی که مرحله قبل وارد کرده‌اید یک کد پیامک شده است، آن کد را در کادر خالی وارد کرده و روی تائید بزنید.

افتتاح حساب وکالتی

برای حساب وکالتی بانک ملت در این صفحه باید شرکت ایران خودرو را انتخاب کنید.

توجه: این بخش آموزشی مربوط به ایران خودرو است، مراحل برای سایپا نیز یکی است اگر می‌خواهید برای سایپا حساب وکالتی باز کنید، از این قسمت باید شرکت سایپا را انتخاب کنید.

در کادر بعدی حساب‌های کوتاه مدت ملت شما نشان داده می‌شود (مثلاً اگر دوتا حساب کوتاه مدت داشته باشید هر دو نمایش داده خواهد شد.) حسابی که قصد وکالتی کردن آن را دارید انتخاب کنید و روی ادامه بزنید.

بانک ملت

برنامه حساب وکالتی بانک ملتدر مرحله بعدی یکسری قوانین و مقررات نوشته شده است. مطالعه کرده و در صورت تائید، قبول را بزنید. بدین ترتیب برنامه حساب وکالتی بانک ملت برای ایران حودرو و سایپا به پایان رسید.

برای آشنایی با نحوه برگزاری تدریس خصوصی ارز دیجیتال در مشهد فرم پایین صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای حساب وکالتی بانک ملی غیر حضوری

برای افتتاح حساب وکالتی غیر حضوری بانک ملی به آدرس  https://firoozeh.bmi.ir/signin مراجعه کنید. طبق تصویر به دو روش می‌توانید وارد سامانه شوید. در اینجا ورود با اطلاعات کارت ملی توضیح داده می‌شود بنابراین روی کادر مربوطه کلیک کنید.

حساب وکالتی آنلاین

در صفحه بعدی باید کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید. سپس تصویر امنیتی داده شده را پر کنید و روی ادامه کلیک کنید.

افتتاح حساب وکالتی بانک ملی

در این مرحله باید شماره موبایل خود را احراز هویت کنید، بدین ترتیب کد پیامک شده به شماره همراه خود را وارد کنید سپس ادامه بزنید.

در مرحله بعدی باید اطلاعات یکی از کارت‌های بانک ملی خود را وارد نمایید. درخواست رمز پویا کرده، رمز پیامک شده را نوشته و ورود را انتخاب کنید.

بانک ملی

در ادامه در سمت راست صفحه شاهد دو گزینه هستید؛ 1- وکالتی کردن حساب برای بورس کالا و 2- وکالتی کردن حساب برای خودرو سازی.

ما باید «وکالتی کردن حساب برای خودرو سازی» را انتخاب نماییم. سپس شرکت خودروسازی مد نظر (سایپا یا ایران خودرو) را انتخاب کرده و حسابی که تمایل به وکالتی کردن آن را دارید، انتخاب کنید.

افتتاح حساب وکالتی بانک ملی

آموزش وکالتی کردن حساب بانک پارسیان در سال 1402

در این ویدئو وکالتی کردن حساب بانک پارسیان را آموزش دادیمو

برای وکالتی کردن حساب بانک پارسیان از لینک زیر اقدام کنید.

https://vekalati.parsian-bank.ir

آموزش وکالتی کردن حساب بانک رفاه در سال 1402

در این ویدئو وکالتی کردن حساب بانک رفاه را آموزش دادیم.
برای وکالتی کردن حساب بانک رفاه از لینک زیر اقدام کنید.
https://mehvar.rb24.ir

 

حساب وکالتی بورس کالا

برای اطلاع از شرایط حساب وکالتی بورس کالا و خرید خودرو از بورس کالا به مقاله «هر آنچه باید درباره خرید خودرو از بورس کالا بدانید» مراجعه نمایید.

طرح پیش فروش یکپارچه خودرو داخلی

در طرح جدیدی به تمامی متقاضیان خرید خودروهای داخلی، خودرو بدون قرعه کشی تعلق خواهد گرفت. در این طرح متقاضیان باید بین روزهای شنبه 20 اسفند الی سه شنبه 23 اسفند نسبت به وکالتی کردن حساب خود و داشتن مبلغ 100 میلیون تومان در حساب وکالتی خود اقدام نمایند.

این حساب وکالتی باید به نام سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایجاد شود.

پس از انجام مراحل فوق باید نسبت به ثبت نام خودرو خود اقدام نمایید. برای ثبت نام خودرو در تاریخ ۲۶ الی ۲۸ اسفند به سامانه www.esalecar.ir مراجعه کرده و خودرو مد نظر خود را انتخاب نمایید.

هنگامی که مهلت ثبت نام به پایان رسید اولویت بندی دریافت خودرو متقاضیان انجام خواهد شد. این که تا چه زمانی خودرو خود را می‌توانید تحویل بگیرید حداکثر تا پایان فروردین ماه 1402 زمان خواهد برد و حتماً برای واجد شرایط بودن باید مبلغ 100 میلیون تومان در حساب شما مسدود باقی بماند.

دوره فارکس همیارکریپتو

جمع بندی

در آخرین دوره قرعه کشی ایران خودرو و سایپا برای آنکه خودروها به متقاضیان واقعی سپرده شوند از طرفی انتقال وجه ساده باشد، این دو شرکت از ایده حساب وکالتی استفاده کردند. بدین ترتیب اگر متقاضی ثبت نام در قرعه کشی خودرو هستید باید حساب وکالتی داشته باشید و مبلغ پیش نیاز برای هر خودرو را در حساب وکالتی خود طبق تاریخ‌های مشخص واریز نمایید.

دقت کنید اگر شما در قرعه کشی برنده نشوید، ایران خودرو یا سایپا اجازه دسترسی به وجه داخل شما را ندارند. بدین ترتیب وجه صرفاً برای مسدود شدن و برداشت راحت توسط ایران خودرو یا سایپا از حساب برندگان خواهد بود.

در مقاله «آموزش نحوه افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو، سایپا و بورس کالا» به آموزش صفر تا صد افتتاح حساب وکالتی همراه با تصویر پرداختیم و به پرتکرارترین سؤالات پاسخ دادیم. اگر از اطرافیان شما اشخاص دیگر هستند که قصد شرکت در قرعه کشی اخیر ایران خودرو سایپا را دارند مقاله را برای ایشان ارسال نمایید تا به اطلاعات جامع، به‌روز و صحیح دسترسی داشته باشند.

خواندن این مطلب
ارز دیجیتال (Cryptocurrency) چیست؟

 

تفاوت قیمت کارخانه و بازار ایران خودرو

 

ایران خودرو
نام خودروقیمت کارخانه + مالیات (تومان)قیمت بازار (تومان)
پژو 207 سقف قرمز417,760,000932,000,000
پژو 206 تیپ 2214,870,000595,000,000
پژو 207 دستی سقف شیشه ای343,000,000847,000,000
پژو 207 دستی322,700,000764,000,000
پژو 207i اتوماتیکتعیین نشدهبه زودی
پژو پارس سال169,907,000308,000,000
پژو پارس ELX سفارشی TU5330,000,000816,000,000
پژو پارس ELX سفارشی XU7P324,000,000650,000,000
پژو پارس LX TU5272,000,000749,000,000
پیکاپ تونلند جدید اتوماتیک1,238,000,0002,690,000,000
تارا دنده ای393,134,000798,000,000
دنا پلاس توربو اتوماتیک544,045,0001,010,000,000
دنا پلاس توربو دنده ای448,000,000871,000,000
دنا پلاس 324,000,000735,000,000
دنا EF7 206,048,000ناموجود
رانا پلاس سقف شیشه ای (پانوراما) 327,000,000653,000,000
رانا پلاس 305,000,000580,000,000
ری را ایران خودرو به زودیبه زودی
سمند EF7 بنزینی 158,120,000567,000,000
سمند LX (ال ایکس) 160,547,000535,000,000
سورن پلاس تعیین نشده657,000,000
فوتون پیکاپ تونلند بنزینی 1,080,000,000ناموجود
فوتون پیکاپ تونلند دیزل 1,109,000,000تعیین نشده
هایما 7x به زودیناموجود
هایما 8S 1,047,000,0002,550,000,000
هایما S7 پلاس 847,000,0001,700,000,000
آریسان 2 285,000,000430,000,000
پژو 206 سقف شیشه ای 259,000,000630,000,000
تارا اتوماتیک 490,551,000975,000,000
تارا دنده ای v3 به زودیناموجود
هایما S5 پلاس 805,000,0001,630,000,000

 

تفاوت قیمت کارخانه و بازار سایپا

 

لوگو سایپا
نام خودروقیمت کارخانه + مالیات (تومان)قیمت بازار (تومان)
پادرا پلاس 600,700,000653,000,000
پراید 151 SE 200,368,000300,000,000
تیبا 2 پلاس141,845,000تعیین نشده
تیبا 2 EX توقف تولید386,000,000
تیبا SXتوقف تولید375,000,000
چانگان CS55 پلاس به زودیناموجود
چانگان Uni-K به زودیناموجود
سایپا کوییک R پلاس اتوماتیک288,114,000496,000,000
ساینا EX دنده ای توقف تولید397,000,000
ساینا S 241,081,000404,000,000
شاهین اتوماتیک413,609,000671,000,000
شاهین دنده ای 413,609,000671,000,000
کوییک پلاس اتوماتیک318,056,000485,000,000
کوییک دنده ای193,312,000390,000,000
کوییک R 251,262,000397,000,000
کوییک S260,679,000413,000,000
وانت نیسان زامیاد بنزینی 492,000,000599,000,000
وانت نیسان زامیاد دیزلی650,700,000ناموجود
زامیاد زاگرس1,247,000,000به زودی
زامیاد کارون714,000,000800,000,000

تفاوت قیمت کارخانه و بازار خودروهای مونتاژی

خودروهای مونتاژی
نام شرکتنام خودروقیمت کارخانهقیمت بازاردرصد تفاوت
مدیران خودروتیگو 7 پرو1,166,000,0002,350,000,0008.2
مدیران خودروتیگو 8 پرو2,269,000,0003,400,000,00024.8
مدیران خودروچری آریزو 61,430,000,0001,700,000,00017.6
مدیران خودروچری آریزو 51,055,000,000؟؟20
مدیران خودروام وی ام X22 MT
مدیران خودروام وی ام X22 Pro
مدیران خودروام وی ام X55 پرو1,220,000,0001,700,000,0007.2
کرمان موتورجک J4785,000,000968,000,00019.1
کرمان موتورجک S3955,000,0001,300,000,00023.8
کرمان موتورجک S51,545,000,0001,820,000,000
کرمان موتورK۷ (JIAYUE X۷)1,850,000,000
کرمان موتورJ71,750,000,000
کرمان موتورT8 وانت دو کابین1,650,000,000
فرداDONGFENG SXS
فرداFMC T۵1,306,000,0001,720,000,000
فرداBS۱۱ (چانگان ALSVIN)
ایلیادایونY۵1,248,000,000

 

جدول قیمت خودروها در مرحله دوم فروش/ 4 خودرو هنوز قیمت ندارند

قیمت ماشین سامانه یکپارچه

قیمت ماشین مرحله دوم سامانه یکپارچه خودرو

▪️در حالی دومین طرح فروش در سامانه یکپارچه خودرو شروع شده که برای برخی از خودروهای عرضه شده در این مرحله هنوز قیمتی از سوی خودروساز تعیین و اعلام نشده است و به نوعی مردم باید خودرویی را بخرند که هیچ اطلاعی از قیمت آن ندارد.

▪️در لیست خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه خودرو، نام چند خودرو شامل کوییک مدل GX، ساینا مدل GX، شاهین اتوماتیک و اطلس درج شده که هنوز قیمت قطعی این خودروها توسط خودروساز اعلام نشده است.

سؤالات متداول

حساب وکالتی چیست؟

حساب وکالتی یک حساب بانکی است و در بانک‌های دارای مجوز می‌توانید حساب بانکی خود را به‌حساب وکالتی تبدیل کنید. دقت کنید با وکالتی کردن حساب خود شما و شرکتی که حساب خود را برای آن وکالتی کرده‌اید به موجودی حساب دسترسی دارید.

سایت رسمی شرکت ایران خودرو چیست؟

برای ورود مستقیم به سایت شرکت ایران خودرو از لینک زیر استفاده کنید.

https://esale.ikco.ir

سایت رسمی شرکت سایپا چیست؟

برای ورود مستقیم به سایت شرکت سایپا از لینک زیر استفاده کنید.

https://saipa.iranecar.com

سایت رسمی یکپارچه عرضه خودروهای داخلی چیست؟

برای ورود مستقیم به سایت رسمی یکپارچه عرضه خودروهای داخلی از لینک زیر استفاده کنید.

https://www.esalecar.ir/

من برای شرکت ایران خودرو حساب وکالتی ایجاد کرده ام، آیا برای طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی باید حساب وکالتی دیگری باز کنم یا از همان میتوانم استفاده کنم؟

برای خرید خودرو از هر سازمان یا هر شرکتی باید حساب وکالتی مربوط به همان سازمان یا شرکت را ایجاد کنید، بنابراین اگر قبلاً برای شرکت ایران خودرو یا سایپا یا حتی بورس کالا حساب وکالتی ایجاد کرده باشید و بخواهید در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی شرکت کنید. باید مجدداً برای این سازمان حساب وکالتی ایجاد کنید.

سایت رسمی یکپارچه فروش خودرو وارداتی چیست؟

برای ورود مستقیم به سایت یکپارچه فروش خودرو وارداتی از لینک زیر استفاده کنید.

https://saleauto.ir/

آیا می توانم یک حساب بانکی را برای چند شرکت یا سازمان وکالتی کنم؟

بله. فرض کنید شما یک حساب کوتاه مدت در بانک کلی دارید. این حساب را می‌توانید هم‌زمان برای سازمان‌های مختلف وکالتی کنید.

https://saipa.iranecar.com

کدام صرافی برای معاملات ارز دیجیتال مناسب است؟

بین تمامی صرافی ارز دیجیتال صرافی BingX و صرافی کوینکس بهترین صرافی موجود هستند.

در صورتی که داوطلب شرکت در دوره‌های آموزش ارز دیجیتال در مشهد و آموزش فارکس در مشهد  هستید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

همچنین امکان حضور در دوره های خصوصی آموزش خصوصی ارز دیجیتال و آموزش خصوصی فارکس وجود دارد.

 

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی فرم زیر را تکمیل کنید.

 

برای مشاهده تحلیل بیت کوین به صورت روزانه بر روی لینک بزنید.

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۴
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button