کانال سیگنال فارکس

همیار کریپتو

همیار کریپتو ارائه‌دهنده راهکارهای آموزش، مشاوره، کوچینگ و خدمات تخصصی در بازار بین المللی فارکس

با استفاده از سیگنال‌های دقیق‌ کانال سیگنال فارکس (با وین‌ریت بالا)، زیر نظر تریدرهای حرفه‌ای بین المللی با استراتژی متفاوت، روزانه سرمایه خود را افزایش دهید و کسب سود کنید.

سودآورترین کانال سیگنال فارکس

تحلیل بازار فارکس به معنی بررسی نوسان‌های قیمت، اخبار مهم فاندامنتال و شرایط تأثیرگذار سیاسی بر بازار است. یک تحلیل‌گر حرفه‌ای و کارکُشته به شما می‌گوید در آینده نزدیک جهت حرکتی هر نماد چه سمت و سویی خواهد داشت سپس پس از بررسی نهایی بازار سیگنال ورود به بازار را در احتیار شما قرار می‌دهد.

کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو با استفاده از تحلیل بهترین تحلیلگران، معامله‌گران و متخصصان این بازار، تمامی توانایی خود را جمع‌آوری کرده تا شما به کمک سیگنال‌های این کانال کسب سود و درآمد دلاری از بازار فارکس داشته باشید.

لینک کانال سیگنال همیار فارکس

مهم‌ترین اهداف کانال سیگنال فارکس

1- تمرکز در بازار فارکس یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت است؛ بنابراین در کانال سیگنال فارکس تمرکز روی جفت ارزهای اصلی و اُنس طلا خواهد بود.

2- هدف ما کیفیت است؛ بنابراین به‌جای آنکه تعداد سیگنال بالایی فرستاده شود، موقعیت‌های معاملاتی دست‌چین شده و سیگنال هایی که احتمال برد بالاتری دارند در کانال ارسال می‌شود.

3- در کانال سیگنال فارکس علاوه بر سیگنال معاملاتی، ویدئوهای آموزشی باکیفیت از مباحث مهم و تأثیرگذار در تحلیل ارائه خواهد شد.

4- قوانین مدیریت سرمایه در تمامی سیگنال ها رعایت می‌شود.

5- در مدیریت سرمایه، نسبت سود به ضرر تک تک موقعیت‌های معاملاتی بررسی شده، سپس در سیگنال آن موقعیت داده می‌شود؛ یعنی اصلاً حد سودهای کوچک برای بالابردن نرخ برد کانال سیگنال فارکس ارائه نمی‌دهیم. حد سود و زیان در تمامی سیگنال ها مدیریت می‌شوند.

6- سیگنال ها دقیقاً مطابق با ستاپ‌های معاملاتی آموزش داده شده در دوره آموزشی فارکس ارائه می‌شوند تا برای علاقه‌مندان به یادگیری نحوه تحلیل نیز تمرینی برای پیداکردن ستاپ باشد.

عضویت در کانال سیگنال فارکس

این کانال سیگنال مختص دانشجویان و دانش آموختگان دوره های فارکس همیار کریپتو می باشد، جهت عضویت در این کانال می بایست یکی از دوره های تدریس خصوصی فارکس یا دوره فارکس را تهیه کنید. امکان ارایه این خدمت به صورت عمومی وجود ندارد، چرا که سیگنال ها و روش های ترید بر پایه استراتژی اختصاصی همیار کریپتو می باشد و در صورتیکه فرد آموزش های لازم را فرا نگرفته باشد، روش کار با سیگنال های ارایه شده در کانال، مدیریت سرمایه و ریسک را ندارد.

تدریس خصوصی فارکس

9,700,000 تومان
174
9,700,000 تومان
411
6,600,000 تومان

لینک کانال سیگنال همیار کریپتو

چالش این روزهایی که در حال گذره…

تو فضای مالی امروزه کشور، که تورم چند ده درصدی رو داریم تجربه می‌کنیم. با بی‌ارزش شدن پول، توان خریدمون نسبت به درآمدمون روزبه‌روز داره کم‌تر میشه! حالا اینجا باید به فکره راه حل باشیم که بتونیم ارزش پولمون رو حفظ کنیم. از طرفی در این شرایط اقتصادی که ما به سختی پول درمیاریم باید سرمایه‌گذاری درست انجام بدیم و حق اشتباه نداریم، اما با این درآمد کم، سرمایه‌گذاری بزرگ مثله ملک زمین عملاً غیرممکن شده و باید رو بیاریم به سرمایه‌گذاری‌های کوچیک تا بتونیم گام‌های خوبی رو برای آینده‌مون برداریم.

این نوع سرمایه‌گذاری باید یک سری ویژگی‌های خاصی داشته باشه؛ بتونه اول اصل سرمایه ما رو حفظ کنه، دوم زود بازده باشه و سود خوبی هم داشته باشه. ترید در بازار فارکس که بزرگ‌ترین بازار مالی دنیاست می‌تونه یکی از راه‌حل‌هایی باشه که به ما کمک کنه تا همگام با تورم درآمد دلاری داشته باشیم و ارزش سرمایه‌مون هم حفظ بشه.

خب راه حل این چالش چیه؟

می‌تونیم آموزش ببینیم، تمرین کنیم تا زمانی‌که حرفه‌ای بشیم و از این بازار سود بگیریم. یا هم می‌تونیم تا زمان حرفه‌ای شدنمون از سیگنال‌های شخصی که همین الان حرفه‌ای و خبره این بازاره استفاده کنیم. کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو با این هدف شروع به‌کار کرده است.

بهترین کانال سیگنال فارکس

امروزه بازار ارزهای دیجیتال بسیار داغ و پرطرفدار شده و اکثر مردم به فکر خرید و فروش در این بازار هستند. اما همه افراد علم و تجربه کافی برای خرید و فروش ندارند و باید از علم دیگران استفاده کنند. در حال حاضر گروه و کانا‌ل‌های تلگرامی بسیاری در این رابطه راه‌اندازی شده است. ما در همیار کریپتو بر پایه تجربه علمی و عملی ترید ارزهای دیجیتال بهترین کانال سیگنال فارکس را با ویژگی‌های زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

توصیه‌های کانال سیگنال فارکس

1- تمامی سیگنال ها تارگت و حد ضرر مشخص، منطقی و مدیریت شده دارند.

2- حتماً برای تمامی معاملات مدیریت سرمایه و حد ضرر را لحاظ کنید.

3- هیچ معامله‌ای را با حجم غیر منطقی (ریسک بیش از حد) باز نکنید.

4- سعی کنید تمامی سیگنال‌های کانال را بگیرید اما حتماً دقت کنید در صورتی که سیگنالی به تارگت اول رسید و شما از نقطه ورود جا ماندید تا سیگنال‌های بعدی صبر کنید.

5- بعد از آن که قیمت به تارگت اول رسید، بهتر است معامله را ریسک فری کنید یعنی استاپ معامله را در نقطه ورود قرار دهید یا معامله را با سود ببندید.

6- سعی کنید با ریسک پایین‌تری معامله‌ها را باز کنید و سیگنال‌هایی که اخطار ریسک می‌دهیم را با احتیاط ورود کنید.

7- از بروکرهای معتبر برای استارت و انجام معاملات استفاده کنید.

سرمایه‌گذاری در بازارهای معاملاتی به‌نوعی سرمایه‌گذاری روی موقعیت‌های احتمالی است، از همین رو هیچ تضمین صددرصدی که منجر به سود شما شود وجود ندارد لذا اعلام می‌کنیم مسئولیت سود و زیان شما در بازار به عهده خودتان خواهد بود. گروه و مدیریت همیار کریپتو هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما نمی‌پذیرد.

ویژگی های کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو

1. ارائه سیگنال های سود آور بر روی جفت ارز های اصلی

2. معامله نکردن بر روی انس جهانی طلا بدلیل ریسک زیاد و ارزش پیپ کم

3. برابری میزان حد ضرر اول با حد سود

4. برایند سود آور دقیق در کلیه سیگنال ها با امکان بررسی جامع توسط اعضا

5. مدیریت سرمایه به روش نوین برای کسب سود یهتر سیگنال ها

6. معامله و ارائه سیگنال مشخص و دقیق بر اساس استراتژی متفاوت و آموزش داده شده به دانشجویان

7. امکان انجام معاملات حتی با 100 دلار

8. امکان کسب سود با توجه به حدضررهای مدیریت شده

مفاهیم مهم در فارکس

فارکس چیست؟

اگر بخواهیم به ساده‌ترین تعریف را بیان کنیم، باید بگوییم: فارکس یک این بازار مالی جهانی است که به فرد امکان دادوستد ارز را می‌دهد. به همین سادگی! در بازار فارکس اگر پیش‌بینی می‌کنید که ارزش یک ارز در مقابل ارز دیگری افزایش می‌یابد و معامله Buy بازکنید، درنهایت درست پیش‌بینی کردید باشید، می‌توانید سود کنید.

فارکس به انگلیسی Forex، مخفف عبارت Foreign Exchange Market به معنای بازار تبادل ارزهای خارجی است. یکی از جنبه‌های منحصربه‌فرد این بازار بین‌المللی این است مکان فیزیک خاصی ندارد. در عوض، معاملات ارز به‌صورت الکترونیکی از طریق باجه (OTC) انجام می‌شود، به این معنی که همه تراکنش‌ها از طریق شبکه‌های کامپیوتری در میان معامله گران در سراسر جهان انجام می‌شود، نه در یک صرافی متمرکز.

این بازار 24 ساعت شبانه روز و پنج روز هفته (دوشنبه تا جمعه) باز است و ارزهای رایج کشورها، در سراسر جهان، در مراکز مالی مهم فرانکفورت، هنگ‌کنگ، لندن، نیویورک، پاریس، سنگاپور، سیدنی، توکیو و زوریخ در تمام دنیا معامله می‌شوند.

تقریباً در هر منطقه زمانی این بدان معناست که وقتی روز معاملاتی ایالات‌متحده به پایان می‌رسد، بازار فارکس دوباره در توکیو و هنگ‌کنگ آغاز می‌شود. به‌این‌ترتیب، بازار فارکس می‌تواند در هر زمان بسیار فعال باشد و قیمت‌ها دائماً در حال تغییر باشند. معامله گران و مشارکت‌کنندگان در بازار فارکس مؤسسات، بانک‌های سرمایه‌گذاری، بانک‌های تجاری و سرمایه‌گذاران خرد هستند و دارایی‌هایی مانند سهام آمریکا، تمام جفت ارزها، ارز دیجیتال، طلا، نفت و … در این بازار معامله می‌شوند.

دلیل پیدایش فارکس

در ابتدایی‌ترین مفهوم، بازار فارکس قرن‌هاست که وجود داشته است. مردم همیشه برای خرید کالاها و خدمات کالاها ارزها را مبادله می‌کردند. با این‌حال فارکس به شکل مدرن از سال ۱۹۷۱ شروع شد و در سال ۱۹۹۸ با پیشرفت فنّاوری توسعه پیدا کرد.

1- ما مردم کره زمین برای زندگی کردن به یکدیگر احتیاج داریم و در دیدگاه بزرگ‌تر این احتیاجات بین دو کشور نیز وجود دارد. یک کشور تولیدکننده مواد غذایی است و کشاورزی پررونقی دارد، یک کشور صنعت تولیدی قوی‌تری دارد، یکی هم هیچ صنعتی نداشته و صرفاً چاه‌های نفت و گاز و… دارد بدین ترتیب کشورها برای رفع نیازهایشان به تبادلات باهم احتیاج دارند. برای این تبادلات هم باید ارز رایج کشور مقابل را داشته باشند مثلاً آمریکا مشتری ثابت نفت کانادا است. برای خرید نفت باید دلار خودش را به دلار کانادا تبدیل کند. این تبدیل دو ارز یک معامله فارکس است.

2- روزی روزگاری، قبل از وقوع یک بیماری همه‌گیر جهانی، مردم می‌توانستند سوار هواپیما شوند و به سفرهای بین‌المللی بروند. اگر تابه‌حال به کشور دیگری سفرکرده باشید، می‌دانید که باید یک صرافی در فرودگاه پیدا می‌کردید و سپس پولی را که در کیف خوددارید به ارز کشوری که می‌روید تبدیل کنید یا این کار را در کشور خود از قبل باید انجام می‌دادید.

فرض کنید باهم می‌خواهیم یک سفر به دور اروپا برویم. خب مقصد اول ما انگلستان است. در فرودگاه به صرافی مراجعه کرده و ریال کشور را باید به پوند تبدیل کنیم. برای این کار باید 350.000 ریال بدهیم تا 1 پوند بگیریم! به مبلغی که برای تبدیل دو ارز به هم می‌پردازیم نرخ تبدیل گفته می‌شود (همان نرخ برابری دو ارز). خب ما برای خرید و مایحتاج روزمره حداقل احتیاج به 2000 پوند داریم. حساب کنید چقدر ریال باید بپردازیم؟

مقصد بعدی ما آلمان است. ریال که داریم و برایمان 100 پوند باقی‌مانده است. در فرودگاه برای تبدیل ریال به یورو باید 320.000 ریال (نرخ برابری ریال به یورو) بدهیم تا 1 یورو دریافت کنیم و برای تبدیل 1 پوند به یورو باید از نرخ برابری مخصوص این دو ارز استفاده کنیم. در حال حاضر با توجه به قیمت‌های جهانی هر 1 یورو معادل 0/8481 پوند ارزش دارد. این دو ارز تقریباً ارزش یکسانی دارند. با توجه به این نرخ تبدیل 100 پوند حدوداً به‌اندازه 118 یورو ارزش دارد؛ یعنی 100 پوند می‌دهیم و 118 یورو دریافت می‌کنیم. (اینجاست که ارزش عملاً صفر ریال مشخص می‌شود).

مقصد بعدی سوئیس است. تمام ریالی که برایمان باقی‌مانده را به فرانک تبدیل می‌کنیم. خب در این سفر هم تفریح کردیم هم با نرخ تبدیل آشنا شدیم و اطلاعات فارکس را یاد گرفتیم و هم در برگشت به ایران سود کسب کردیم! چرا که هر روز ارزش ریال در مقابل ارزهای خارجی کمتر می‌شود و ماهم فرانک داریم و این فرانک را باید به ریال تبدیل کنیم.

به همین ترتیب به هر کشور دیگری که بخواهید با هدف تجاری یا توریستی سفر کنید باید ارز کشور مقصد را داشته باشید. این عمل تبدیل دو ارز به یکدیگر را فارکس می‌گویند و شما می‌توانید از تغییرات قیمت ارزها نسبت به یکدیگر کسب سود کرده و درآمد کسب کنید.

کانال سیگنال فارکس

در بازار فارکس چه دارایی هایی معامله می شود؟

بازار فارکس بیشتر به‌عنوان بازاری که در آن ارزهای کشورهای مختلف در مقابل هم معامله می‌شوند، شناخته می‌شود اما نمادهای دیگری هم مانند کامودیتی ها، شاخص‌های بورسی و چند ارز دیجیتال شناخته شده هم امکان معامله دارند. شاید برایتان سال شود که کامودیتی به چه معناست؟ به یک ماده خام یا محصول کشاورزی اولیه قابل خریدوفروش است، مانند فلزات، مواد معدنی یا غلات کامودیتی گفته می‌شود. در فارکس برنج، گندم و … و طلا، نقره و … نفت، گاز و … به‌عنوان کامودیتی معامله می‌شوند.

دقت کنید شما در بازار فارکس نمی‌توانید مالک یک دارایی شوید یعنی مثل بورس نیست که به‌اندازه سهام خریداری‌شده، مالک شرکت مدنظر باشید. در فارکس فقط امکان پیش‌بینی جهت قیمت وجود دارد. به این نوع معامله CFD (Contract for difference) گفته می‌شود. نوع معاملات در فارکس از جنس است.

در معاملات CFD شما امکان پیش‌بینی قیمت را داشته و می‌توانید دوطرفه معامله کنید. مثلاً پیش‌بینی که قیمت طلا در حال افزایش است و معامله Buy باز می‌کنید یا پیش‌بینی می‌کنید قیمت نقره در حال کاهش است و معامله Sell باز می‌کنید. کانال سیگنال فارکس 

کانال سیگنال فارکس کانال سیگنال فارکس کانال سیگنال فارکس کانال سیگنال فارکس 

سوالات متداول

نحوه ی کار کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو چگونه است؟

در این کانال تحلیلگران حرفه ای بازار فارکس به شما می‌گویند در آینده ی نزدیک جهت حرکتی هر نماد چه سمت و سویی خواهد داشت و پس از بررسی نهایی سیگنال ورود در نماد مختلف این بازار را در اختیار کاربران این کانال قرار می دهند.

چه نوع مطالبی در کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو ارائه می‌شود؟

علاوه بر سیگنال های معاملاتی فارکس، ویدئو ها و مطالب آموزشی با کیفیت از مباحث تاثیرگذار در تحلیل بازار هم در این کانال ارائه می‌گردد.

ویژگی های منحصر بفرد کانال سیگنال فارکس همیار کریپتو چیست؟

تمامی سیگنال ها تارگت و حد ضرر مشخص و منطقی و مدیریت شده دارند.

معامله نکردن بر روی انس جهانی طلا به دلیل ریسک زیاد و سود کم.

برابری میزان حد ضرر اول با حد سود.

برآیند سود آور دقیق برای تمامی سیگنال ها با امکان بررسی جامع برای کلیه اعضا.

معامله و ارائه سیگنال دقیق بر اساس استراتژی متفاوت و آموزش داده شده

حداقل میزان سرمایه برای ورود به بازار فارکس چقدر است؟

با حداقل مبلغ 100 دلار می توان در بازار فارکس شروع به معامله کرد؛ هرچند با کمتر از این مبلغ هم می‌شود معامله کرد ولی منطقی نیست.

چه کارگزاری را برای ورود به بازار فارکس را انتخاب کنیم؟

برای ورود به بازار فارکس ابتدا باید یک حساب کاربری در یکی از کارگزاری های معتبر دنیا باز کرد. از آنجایی که کشور ما در بیشتر این کارگزاری ها تحریم هست انتخاب های زیادی نداریم. پیشنهاد تیم تخصصی همیار کریپتو کارگزاری آلپاری می باشد.

چه دارایی هایی در بازار فارکس معامله می‌شود؟

در بازار فارکس ارز کشورهای مختلف در مقابل هم معامله می شوند. همچنین نماد های دیگری مثل شاخص ها (نزدک، داوجونز، S&P500 ) کامودیتی ها ( طلا، نقره، نفت خام، گندم...) معامله می‌شوند.

چه نکاتی را برای استفاده از کانال سیگنال فارکس باید رعایت کرد؟

حتما برای تمامی معاملات مدیریت سرمایه و حد ضرر رعایت شود.

تمامی سیگنال ها حتما گرفته شوند و بعد از رسیدن به تارگت اول ریسک فری شوند.

به ریسک اعلام شده برای هر سیگنال دقت کنید.

از بروکر های معتبر اعلام شده برای استارت معاملات استفاده شود.