کمپین مهرگان تا 60 درصد تخفیف دوره های آموزشی (با شرایط پرداخت اقساط)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید

با پراپ تریدینگ PropTradeFund سرمایه ترید بالا دریافت کن

با پراپ تریدینگ PropTradeFund سرمایه ترید بالا دریافت کن

پراپ تریدینگ

معامله گری در بازار فارکس می توانید خیلی جذاب باشد و در مدت کوتاهی تغییر بزرگی در زندگی افراد ایجاد کند، اما به نظر شما با سرمایه اولیه ۳۰۰ دلار و ۱۰۰۰ دلار این تغییر هنگفت امکان پذیر است؟ قاعدتا خیر…

اگر شما در ماه حدود ۱۰ درصد سود کسب می کنید، این می تواند بسیار شگفت انگیز باشد اما تنها در حالتی که روی حساب های چندصد هزاردلاری و حتی چند میلیون دلاری ترید کنید!  این شرایط که تا قبل از این فقط آرزوی معامله گران فارکس بود، اکنون با شرکت پراپ تریدینگ PropTradeFund  به واقعیت تبدیل شده، پس تا آخر این متن را با دقت مطالعه کن تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بین ۷۵هزاردلار تا ۲ میلیون دلار فاند ترید دریافت کنید!

گاهی دانش و مهارت ترید فارکس در فردی هست، اما مشکل اصلی نبود سرمایه برای شروع و یا محدود بودن و اندک بودن آن است. شرکت های پراپ تریدینگ که در این مقاله به بررسی عملکرد آن ها خواهیم پرداخت، همین خدمت را به معامله گران ارائه داده و راه را برای شروع و یا ادامه ی ترید در فارکس برای آن ها آسان تر می‌نمایند.

با این مقاله همراه باشید و در انتهای آن پاسخ تمامی سوال‌هایتان را خواهید گرفت و با دنیایی از فرصت برای کسب سود دلاری آشنا خواهید شد.

شرکت های پراپ تریدینگ

شرکت های پراپ تریدینگ، که اغلب به عنوان پراپ فرم هم شناخته می شوند، موسسات مالی هستند که از سرمایه خود برای ارائه سرمایه ترید و حساب معاملاتی به معامله‌گران استفاده می کنند. در واقع اگر فردی دارای دانش و مهارت کافی برای ترید در فارکس باشد، دیگر نگرانی ای از بابت نبود یا کم بودن سرمایه نخواهد داشت.

در سطح بین المللی و برای خدمات به غیر ایرانی ها تعداد کثیری از این شرکت ها در حال فعالیت هستند، اما برای ارائه خدمات پراپ تریدینگ به ایرانی ها، شرکت پراپ ترید فاند تنها شرکت رسمی و فعال در این حوزه می باشد که از پاییز سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز و از بهار ۲۰۲۲ با گسترش دامنه فعالیت، پراپ تریدینگ را به شکل استاندارد و برای اولین بار برای ایرانیان آغاز نمود. این شرکت که در جزایر آفشور واناتو به ثبت رسیده است، علاوه بر زمینه پراپ تریدینگ در سایت خود به آموزش فارکس نیز پرداخته که معامله‌گران به طور رایگان می‌توانند برا یادگیری از این منبع استفاده نمایند.

 

معرفی شرکت پراپ ترید فاند، تنها پراپ فرم رسمی برای ایرانیان

همانطور که گفته شد این شرکت ها سرمایه لازم را برای انجام معاملات در بازار فارکس به معامله گران می دهد. بسته به ترجیح تریدر و انتخاب وی، سرمایه می تواند از چند هزار دلار تا میلیون ها متغیر باشد. شرکت پراپ ترید فاند که تنها شرکت رسمی و مطمئن ارائه دهنده این خدمت برای ایرانیان است، بسیار منحصر به فرد می باشد چرا که حساب های ۵۰۰ هزار دلاری، ‌یک و دو میلیون دلاری و ریل از روز اول را در اختیار تریدرها می‌گذارد.

پراپ تریدینگ

این مبالغ و فاند ها در قالب حساب ها و چالش های گوناگون ارائه می گردند که معامله گر پس از انتخاب هر یک در آزمون پذیرش آن شرکت می‌کند. نکته مثبت این شرکت این است که در صورت موفقیت در آزمون هزینه‌ی آن که در ابتدای آزمون گرفته شده است، به معامله‌گر بازگردانده می شود. در واقع از ویژگی های مثبت و مبتکرانه این پراپ فرم، همین مسابقه و چالش های هیجان انگیزی است که برگزار می‌کند و در ادامه به معرفی آن ها و شرایط هر کدام خواهیم پرداخت.

 

انواع حساب پراپ تریدینگ PropTradeFund

اولین نوع و روش دریافت حساب پراپ تریدینگ در پراپ ترید فاند حساب چالش معاملاتی است، که در آن تریدر پس از دو آزمون چالش و پذیرش مهارت‌ معامله‌گری و توانایی مدیریت ریسک خود را در ۱-۳ماه به پراپ فرم ثابت کرده تا با موفقیت وارد تیم ترید شده و به درآمدزایی برسد.

شریط شرکت در این چالش و دریافت حساب به این صورت می‌باشد که معامله‌گر در طی مدت ۳۰ تا ۹۰ روز فرصت داشته تا با استفاده از هر استراتژی معاملاتی دلخواه خود، با تارگت سود ۱۰درصد، دراداون روزانه ۵ و حداکثر دراداون ۱۰ درصد به ترید پرداخته و با رعایت این موارد حساب ۷۵ تا ۵۰۰ هزار دلاری از شرکت دریافت نماید. لازم به ذکر است در این مدت و معامله استفاده از اکسپرت و ربات نیز آزاد است.

پس از پذیرش و دریافت حساب از پراپ فرم،‌ می توانید به ترید پرداخته و بدون محدودیت،‌ هر زمانی که دلخواه‌تان بود ۸۰ درصد سود را برداشت نمایید.

 

اکستند ۱۴ روزه هر مرحله آزمونپلتفرم معاملاتی

 

حداکثر زمان پذیرش

 

حداکثر زمان چالش

 

هدف کسب سود

 

دراداون مجاز کل

 

دراداون مجاز روزانه

 

هزینه قابل عودتنوع حساب چالش معاملاتی
داردمتاتریدر ۴ و ۵۶۰ روز۳۰ روز۷۵۰۰ دلار۷۵۰۰ دلار۳۷۵۰ دلار۱۹۰ دلار۷۵،۰۰۰ دلار
داردمتاتریدر ۴ و ۵۶۰ روز۳۰ روز۱۵۰۰۰ دلار۱۵۰۰۰ دلار۷۵۰۰ دلار۳۵۰ دلار۱۵۰،۰۰۰ دلار
داردمتاتریدر ۴ و ۵۶۰ روز۳۰ روز۳۰۰۰۰ دلار۳۰۰۰۰ دلار۱۵۰۰۰ دلار۶۵۰ دلار۳۰۰،۰۰۰ دلار
داردمتاتریدر ۴ و ۵۶۰ روز۳۰ روز۵۰۰۰۰ دلار۵۰۰۰۰ دلار۲۵۰۰۰ دلار۹۵۰ دلار۵۰۰،۰۰۰ دلار

 

حساب معاملاتی دیگر در پراپ ترید فاند، حساب مسابقه جکپات Jackpot است، که هر دو هفته یکبار برگزار می شود.

در این مسابقه که به مدت دو هفته یا ۱۰ روز معاملاتی انجام می‌گیرد، استفاده از هر نوع استراتژی و اکسپرت مجاز بوده و پس از موفق شدن در این مسابقه تریدر برای مصاحبه حضوری و تایید صلاحیت به دفتر دبی شرکت دعوت شده و حساب ۱ میلیون دلاری دریافت می‌کنند. (هزینه این سفر به عهده شرکت می‌باشد.)

در این نوع حساب و مسابقه نیز تارگت سود ۶ درصد، دراداون روزانه ۲ و حداکثر دراداون ۴ درصد و حداقل حجم ترید۱۰ لات می باشد.

شرایط این حساب در زیر آمده است:

 

 • مسابقه Jackpot به مدت ۲ هفته یا ۱۴ روز تقویمی (۱۰ روز معاملاتی) برگزار می شود.
 • هر ۲ هفته یکبار مسابقه برگزار می شود و تریدرها می توانند با پرداخت هزینه، در هر زمان، در راند بعدی مسابقه شرکت کنند.
 • هر تریدر می بایست هر روز در مسابقه معامله جدید باز کرده باشد. به عبارتی دیگر می بایست هر تریدر، ۱۰ روز معاملاتی فعال داشته باشد.
 • امکان انتقال معامله از یک روز به روز بعد فراهم نیست و تریدر می بایست تریدهای هر روز را قبل از ساعت ۱۲ شب آن روز ببندد.
 • حداقل زمان هر ترید می بایست ۵ دقیقه باشد و در صورت بستن هر معامله زیر ۵ دقیقه، شرایط مسابقه نقض خواهد شد.
 • حداقل حجم هر معامله می بایست ۱۰ لات باشد و در صورت ترید با حجم کمتر، شرایط مسابقه نقض خواهد شد.
 • برای مدیریت سرمایه حساب می بایست هر تریدر حداکثر ۲ درصد دراداون در روز و ۴ درصد دراداون در کل را رعایت کند. (تعریف دراداون با شرایط کلی دراداون چالشهای معاملاتی)
 • تارگت سود برای مسابقه jackpot ۶ درصد سود می باشد.
 • ترید فقط برروی زوج ارزها، فلزات گران بها (طلا، نقره و …) و نفت مجاز می باشد. ترید روی سهام، شاخص ها و کریپتوکارنسی ها مجاز نمی باشد.
 • هر تریدر در صورت عدم موفقیت در مسابقه، یکبار فرصت مجدد رایگان خواهد داشت.
 • در صورت موفقیت در مسابقه، یک مصاحبه حضوری در شهر دبی با تریدر انجام می شود و ورود به تیم ترید منوط به تایید صلاحیت وی توسط شخص مدیرعامل خواهد بود. لازم به ذکر است، هزینه شرکت در مسابقه و همچنین هزینه های سفر توسط شرکت پراپ‌ترید‌فاند پرداخت خواهد شد.

 

حساب دیگر که بالاترین مبلغ سرمایه حساب را به خود اختصاص می دهد، حساب پراپ ریل از روز اول رولت ترید است و برای معامله گرانی که فرصت یا حوصله لازم برای معامله در دو حساب قبلی را نداشته و می خواهند زودتر وارد تیم ترید پراپ ترید فاند شوند و به درآمدزایی برسند مناسب است.

با دریافت حساب رولت ترید شما می توانید از روز اول در حساب ریل (کپی ترید) معامله کنید و در انتهای ماه، اولین تقسیم سود ۸۰ درصدی خود را تجربه کنید.

محدودیت حداقل زمان باز بودن ترید ندارید، محدودیت ترید روی ابزارهای مختلف را ندارید، حجم معاملاتی را مناسب سلیقه خود انتخاب می کنید، با قوانین مدیریت سرمایه دراداون روزانه ۳٪ و کلی ۶٪در یک ماه ۱۲٪ سود کسب می کنید و تنها با ۱۶ روز فعال معاملاتی می توانید به راحتی وارد تیم ترید می شوید.

اگر هم هر یک از قوانین را نقض کردید، یک فرصت مجدد رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا با آرامش خاطر بیشتری بتوانید به معامله گری بپردازید. شرایط کلی این حساب پراپ تریدینگ به شکل زیر است:

 

 • شروع معامله روی حساب اول هفته یعنی روزهای دوشنبه است و تریدرها می توانند با پرداخت هزینه، در هر زمان، در دوره بعدی شرکت کنند.
 • هر تریدر می بایست  ۱۶ روز معاملاتی فعال داشته باشد.
 • امکان انتقال معامله از یک روز به روز بعد فراهم است.
 • حداقل زمان معامله وجود ندارد و بدون محدودیت زمانی می تواند تریدر معامله انجام دهد.
 • حداقل حجم معامله وجود ندارد و تریدر بدون محدودیت لات می تواند ترید کند. اما قانون استراتژی سودده مستمر همانند سایر حسابهای مجموعه باید رعایت گردد.
 • برای مدیریت ریسک حساب می بایست هر تریدر حداکثر ۳ درصد دراداون در روز و ۶ درصد دراداون در کل را رعایت کند. (تعریف مدیریت ریسک و دراداون با شرایط کلی دراداون چالشهای معاملاتی)
 • تارگت سود برای حسابهای پراپ ریل از روز اول رولت ترید ۱۲ درصد سود می باشد.
 • ترید روی شاخصهای معاملاتی امکان پذیر نمی باشد اما سایر زوج ارزها، کریپتو، نفت، فلزات گرانبها و .. قابل معامله می باشد.
 • هر تریدر در صورت عدم موفقیت درماه اول، یکبار فرصت مجدد رایگان برای معامله روی حساب پراپ ریل از روز اول رولت ترید خواهد داشت.
 • در صورت موفقیت در پایان ماه، ۸۰٪ سود به تریدر پرداخت می گردد چون این حسابها به صورت ریل از روز اول (با کپی ترید از حساب دمو) ارائه می گردند و پس از پایان ماه اول، حساب مستقیم ریل در اختیار تریدر قرار خواهد گرفت. (در این حساب الزامی برای مصاحبه حضوری یا غیرحضوری وجود ندارد.)
 • در صورت عدم موفقیت در ماه اول، یک فرصت مجدد رایگان در اختیار معامله گر قرار داده می شود که می بایست در دوره ای که بلافاصله بعد از دوره قبلی برگزار می شود شرکت نماید. عدم معامله در حساب فرصت رایگان و به پایان رسیدن فرصت ۴ هفته ای آن، به منزله عدم قبولی در فرصت مجدد رایگان در نظر گرفته می گردد.

 

جمع بندی

شرکت های پراپ تریدینگ در فارکس با ارائه سرمایه، منابع و فرصت ها به معامله گران ماهر، نقش مهمی در بازارهای مالی ایفا کرده و به معامله گران بستری برای نمایش تخصص خود و بهره مندی از منابع مالی ارائه شده ارائه می دهند. با تخصیص سرمایه، وجوه معامله گران را قادر می سازد تا با پوزیشن های بزرگتر در بازار فارکس شرکت کنند و به طور بالقوه بازده خود را تقویت کنند.

 

پراپ ترید فاند معتبرترین شرکت فعال در این حوزه برای ایرانیان است که با تخصیص سرمایه از ۷۵ هزار دلار تا ۲ میلیون دلار در قالب حساب های گوناگون چالش، رولت ترید و جک پاد Jackpot به تریدرها کمک می کند تا با سرمایه ای بالا در بازار فارکس ترید کرده و به کسب سود بپردازند. در تمامی این حساب ها انواع استراتژی های معاملاتی توسط معامله‌گران قابل اجرا است. می توانند از اکسپرت و ربات استفاده نمایند و پس از گذراندن دوره به تیم تریدینگ شرکت پرداخته و بدون محدودیت زمانی ۸۰ درصد سود معاملات خود را برداشت نمایند.

https://PropTradeFund.com

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید
Call Now Button