همه ما تا به حال درمورد گیم های مختلفی که باعث کسب درآمد ما می شوند شنیده ایم و از آن اطلاعات پراکنده ای داریم اما لازم است بدانیم در ذات کلیه این بازی ها مربوط به دنیای متاورس هستند و این نوآوری برای کسب درامد دلاری از بازی متعلق به متاورس می باشد که باتوجه به نرخ دلار در کشور ما درآمد های حتی ناچیز این بازی ها دارای ارزش جذابی هستند

قطعا به فکر اینکه این بازی ها چطور هستند و چگونه انجام می شوند افتاده ایم در این مقاله می پردازیم به مفهوم کلی بازی کن درآمد دلاری کسب کن و راه های این روش کسب درآمد جذاب را در بخش های مختلف و همچنین گیم های مختلف از جمله بازی وان تو 11 بررسی می کنیم علاوه بر این امر ویدیو های آموزشی و بازی مختلف بروز و جدیدی که در دنیا معرفی می شوند را با آموزش جامع کسب درآمد از آنها معرفی می کنیم پس حتما در این مقاله با ما همراه باشید و در آینده نیز برای اپدیت های جذاب این صفحه را مجدد بررسی کنید.

آموزش جامع پروژه منحصر به فرد stylike

پروژه  stylike یکی از جدید ترین و خاص ترین پروژه های دنیای متاورس می باشد و برای هنرمندان و عکاسان طراحی شده است بدین صورت که ابتدا شما در سایت رسمی این پروژه اقدام به ثبت نام کرده و سپس در بخش مارکت این بازی اقدام به خرید 1 دوربین در حالت NFT می کنید که این دوربین واقعی نبوده و تنها یک NFT می باشد

هزینه اولیه بازی stylike برای خرید دوربین بین 250 الی 1500 دلار می باشد و پس از تهیه دوربین می بایست اقدام به نصب نرم افزار پروژه stylike کرده و سپس در نرم افزار وارد شده و اقدام به دریافت چالش روزانه می نماییم بدین صورت که هر روز 3 چالش با 3 موضوع به ما داده و سپس با ارسال عکس های خواسته شده در نرم افزار stylike ما اقدام به دریافت درآمد دلاری می کنیم که این درآمد بسته به کیفیت و ارزش دوربین ما در پروژه stylike و همچنین کیفیت عکس ها روزانه بین 2 تا 60 دلار درآمد جذاب دلاری را به فعالان خود ارائه می دهد.

آموزش بازی سندباکس (SANDBOX)

بازی متاورسی سند باکس (SANDBOX) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بازی ها با قابلیت کسب درآمد در حوزه های مختلف می باشد این پروژه یکی از جذاب ترین گیم ها با سبک پیکسلی می باشد که تقریبا شبیه به بازی معروف mine craft می باشد و در دنیای پیکسلی سیر می کند هرچند بازی سند باکس (SANDBOX) هرگز قصد ندارد که به یک دنیای متاورسی برای زندگی انسان ها تبدیل شود و تا همیشه بصورت گیم باقی می ماند اما یکی از برترین گیم های جهان است چراکه قابلیت درآمد زایی بسیاری را ارائه می دهد

در بازی جشنواره های مختلفی شکل گرفته که افراد بدون هیچ سرمایه اولیه می توانند شروع به انجام بازی و کسب درآمد نمایند و برای اطلاع از نحوه شرکت در این بازی و کسب درآمد  همچنین آموزش صفر تا صد بازی سند باکس (SANDBOX)  پیشنهاد ما تماشای ویدیو آموزش کامل بازی سند باکس (SANDBOX) تهیه شده توسط مجموعه همیار کریپتو است.

پیش درآمدی بربازی وان تو 11 (OneTo11)

نمونه‌ای از گیم های پول‌ساز در دنیای متاورسی، با موضوعیت گیم ورزشی فانتزی بازی وان تو 11 بوده که امکان قرار دادن بر روی گوشی همراه را دارد. این گیم این توانایی را به پلیر های خود می‌دهد که در جهت سرگرمی، دلار کسب کنند. گیم OneTo11 به جهت روشی است که در آن عاشقان ورزش و گیمرها انگیزه دار را در یک اکوسیستم انقلاب آفرین دورهم جمع کند. این پلیرها هم می‌توانند روابط اجتماعی داشته باشند، بلکه به روشی واضح و غیرمتمرکز با همدیگر به مبارزه می‌پردازند.

این اکوسیستم گیم، این شرایط را برای پلیر خود فراهم می‌کند تا با حضور در ورزش‌های متاورسی و گیم های دیگر کسب دلار داشته باشند. بااین‌وجود برای اینکه با این روش گیم آشنا و کسب درآمد سرشار دلاری داشته باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

بازی وان تو 11 چیست؟

یک اکوسیستم گیم است که به گیمرها اجازه می‌دهد با گیم های متاورسی با دوستان خود درآمد بی‌حدوحصری کسب نمایند. با بازی وان تو 11 (OneTo11)، می‌توانید مانند شغل روزانه‌تان، به‌طور دائم و مستمر درآمد کسب کنید. اکوسیستم بازی وان تو 11 با همراهی NON FUNGIBLE TOKENS ها، این توانایی را به گیمرها می‌دهد تا میلیون‌ها دلار کسب درآمد داشته باشند.

در عمل با ایجاد NON FUNGIBLE TOKENS، می‌توان در گیم خریدوفروش کرد. با استفاده از ارزهای دیجیتال، گسترش‌دهندگان این امکان را خواهند داشت که هر NON FUNGIBLE TOKENS مخصوص درون گیمی را ارائه کنند که می‌توان آن‌ها را مثل هر کالای فیزیکی دیگر کسب و جمع‌آوری و خرید فروش کنند. به این نوع دارایی‌های دیجیتال، توکن های غیرقابل تعویض یا NON FUNGIBLE TOKENS گفته می‌شود.

گیم های کریپتو، یک دنیای درحال‌توسعه بوده که برخی از گیمرها تنها با گیم و خریدوفروش کردن NON FUNGIBLE TOKENS ها در این محیط، درآمد سرشار دلاری به دست می‌آورند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این گروه از گیم ها، سرمایه ابتدایی بالایی دارد.

بازی وان تو 11 (OneTo11)

یک اکوسیستم گیم رایگان برای کسب درآمد

سرمایه ابتدایی ورود به گیم، به‌عنوان مشکلی برای بسیاری از گیمرها برای حضور در گیم های کریپتویی شده است، بااین‌وجود بازی وان تو 11 (OneTo11) که حوزه اصلی ان در هند است اولین اکوسیستم گیم بلاک چین در دنیا است که گیم های تماماً رایگان برای کسب دلار دارد. این بدان معناست که گیمرها می‌توانند به‌صورت مجانی عضو شوند و از زمان و قابلیت‌های خود در گیم برای کسب درآمد استفاده کنند.

مفهوم پایه بلاک چین و کریپتو، تمرکززدایی در کلیه امور است، پس درنتیجه گیم‌هایی که مشکلی برای ورود به مارکت دارند، در عمل به حجم بالای پلیر ها اجازه ورود به گیم را نمی‌دهد. ما عمداً یک اکوسیستم بدون هیچ سرمایه اولیه‌ای برای ورود به گیم ایجاد کرده‌ایم تا بیشترین تعامل را از طرف پلیران کیم‌ها فراهم کنیم و ساختار Play-To-Earn به‌طور غیرمتمرکز بازده پولی به آن‌ها جایزه می‌دهد.

تیرات شارما CTO و بنیان‌گذاران گیم این‌گونه صحبت می‌کند که: علت اینکه OneTo11 یک اکوسیستم گیم است و نه یک گیم، به خاطر وجود علل زیر است:

یک گیم متاورسی ورزشی

یک اپلیکیشن گیم عمومی با تعداد زیادی گیم مانند لودو (ludo)، تکه میوه و غیره

یک اپلیکیشن آموزشی gamefi شده

یک گیم نقش‌آفرینی بر اساس ورزش کریکت

یک گیم RPG در دنیای متاورس

یک والت پول دیجیتالی یکپارچه برای درامد دیجیتال کسب‌شده

یک مارکت معامله NON FUNGIBLE TOKENS

یک اکوسیستم گیم رایگان برای کسب دلار

هدف ما از ساخت اکوسیستم ارائه حداکثر درامد برای گیمرها است. در حین تکمیل سایر گیم‌های کریپتو، گیمرها هر بار که یک گیم کامل را انجام می‌دهند، یا NON FUNGIBLE TOKENS می‌فروشند و یا هزینه‌ای را پرداخت می‌کنند امکان کسب درآمد دارند.

بااین‌حال، در وان تو 11 تمرکز بر این است که چگونه گیم‌ها را برای گیمرها سودآور کنیم. علاوه بر این هزینه تراکنش‌ها پایین‌ترین حد ممکن را دارند زیرا همه تراکنش‌ها در اکوسیستم داخلی انجام می‌شوند.

بازی وان تو 11 (OneTo11)

Ravindra Kumar مدیرعامل و فاندر OneTo11 این‌گونه بین می‌کند:

OneTo11 قبلاً اپلیکیشن متاورسی ورزشی و اپلیکیشن گیم های نرمال را راه‌اندازی کرده است و طی 11 ماه گذشته از وقت استارت و راه‌اندازی، این اکوسیستم بیش از 1.3 میلیون پلیر جمع‌آوری کرده و 14 میلیون معامله را تکمیل کرده است.

ما به 500,000 MAU حکومت می‌کنیم و جامعه‌ای در حال رشد بسیار بزرگ از گیمران وجود دارد که می‌خواهند به اکوسیستم Play-To-Earn بپیوندند. با گسترش مجموعه گیم‌های خود با گیم‌های نقش‌آفرینی، به دلیل توانایی زیاد و خاص ایجاد NON FUNGIBLE TOKENS در این گیم‌ها، انتظار می‌رود توقعات پلیر ده‌ها برابر بیشتر شود.

مناسوی سینگ (Manasvi Singh) CMO و یکی از فاندران OneTo11 اعلام کرد که:

در ماه های آینده وان تو 11 گیم های نقش‌آفرینی و مارکت NON FUNGIBLE TOKENS را به گروه جهانی گیم معرفی می‌کند. ازآنجایی‌که تمام اکوسیستم در دسترس همه مردم قرار می‌گیرد، عملکرد ما به دلیل محبوبیت گیم همراه با ساختار Play-To-Earn در OneTo11، محبوبیت گسترده‌ای را پیش‌بینی می‌کند.

به‌طورکلی در کشورهای درحال‌توسعه، بااتصال به اینترنت بهتر و دستگاه‌های ساده، افرادی که گیم‌های کریپتویی انجام می‌دهند، می‌توانند درآمد خود را با کسب دلار از گیم‌ها جایگزین کنند و گیم OneTo11 محل مناسبی را برای جامعه گیم در این کشورها فراهم می‌کند تا از قابلیت و مهارت خود کسب دلار کنند.

بازی وان تو 11 (OneTo11)

انیربان چاترجی COO و یکی دیگر از فاندر های پروژه OneTo11 اظهار داشت که:

سازندگان اصلی گیم‌ها هرساله میلیاردها دلار از گیمرانی که مایل‌اند پول فیات که به‌زحمت به دست آورده‌اند خرج کنند، به دست می‌آورند تا بتوانند در یک گیم پیشرفت کنند یا به‌راحتی تمام بازی کنند. بازی وان تو 11 مدلی را معرفی کرده است که نه‌تنها طرز عقیده مردم را در مورد گیم تغییر می‌دهد، بلکه نحوه عمل گیمرها از گیم را به‌عنوان محلی برای کسب درآمد ثابت نیز تغییر می‌دهد.

هدف و آپدیت بازی وان تو 11 (OneTo11)

اکوسیستم گیم در حال حاضر درزمینهٔ خود اولین است و دیدگاهی عالی برای پیشرفت دارد. دیدن پیشرفت آن واقعاً یک مسابقه هیجان‌انگیز خواهد بود. تابه‌حال، OneTo11 تمام آپدیت خود را به‌صورت ارگانیک، با سرمایه خود بر پایه نوآوری تولید و فرآیند، به دست آورده است.

سیستم جایزه ارائه دارایی دلاری «گیم برای کسب دلار» برای گیمرها عملکرد فوق‌العاده‌ای را با سه گیم اولیه ایجاد کرد. کریکت، Ludo و Fruit Slice، در میان جامعه گیم‌ های کاپیوتری که به نظر می‌رسد کاملاً پذیرای مدل ساختاری «گیم برای کسب دلار» از OneTo11 هستند، در آینده منتشر می‌شوند. این در تعداد مقبولیت و تراکنش افزایشی برای برنامه‌های آن‌ها مشهود خواهد بود.

بازی وان تو 11 زمانی فرصت را دید که متوجه شد چه مقدار از گیمرها کریپتویی از کمپانی‌هایی رنج می‌برند که وعده پول می‌دهند اما این عمل را به یک کابوس کامل تبدیل می‌کنند. تارگت افراد OneTo11 تغییر آن با پیاده‌سازی ساختارِ شبکه کند و قرار دادن علاقه گیمرها و کسب سود به اولویت اول» است.

جهت درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی همیار کریپتو در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

جمع‌بندی

درمجموع گیم بازی وان تو 11 یک پیم نوپا اما شدیداً رو به رشد است با توجه به عدم نیاز به هیچ‌گونه سرمایه اولیه برای شروع کسب درآمد می‌توان بخشی از اوقات بیکاری خود را بجای پرسه زدن بی‌هدف در اپلیکیشن های بی‌ارزش به کسب درآمد از آن گذرانید اما باید در خاطر داشت که حتماً همیشه درآمد خود از گیم های کریپتویی را تبدیل به تتر کرده و هرگز ارز داخل بازی را نگهداری نکنید.

سؤالات متداول

1_سبک بازی OneTo11 به چه صورت است؟

این بازی دارای مجموعه گیم بوده و چندین سبک مختلف دارد از فانتزی گرفته تا ورزشی

2_ هزینه اولیه ورود به بازی چقدر است؟

این بازی تماماً رایگان بوده اما برای پیشرفت سریع‌تر آپشن های پولی در دسترس می‌باشند

3_این بازی اصالتاً متعلق به کدام کشور است؟

این گیم اصالتاً هندی اما دارای زبان‌های مختلف برای پلیر‌های مختلف است.

4_ میزان درآمد این گیم چطور است؟

بسته به نوع گیم و سطح پلیر متفاوت اما با توجه به نرخ دلار در کشور ما درهرحال جذاب و ارزشمند است.

5_کدام بازی ها بهترین بازی ها برای کسب درآمد مداوم می باشند؟

بهترین بازی ها بازی هایی بر اساس متاورس بوده که هویت افراد ایرانی دارای اهمیت نبوده و با ازادی خیال امکان کسب درآمد در ان را داشته باشیم.

آموزش ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا بتوانید از فرصت های دلاری در این فضا بهره ببرید، در این زمینه برای علاقمندان به دنیای کریپتو در مشهد، مجموعه همیار کریپتو دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد را به صورت حضوری برگزار می کند.

6_ پروژه stylike چیست و به چه صورت باعث کسب درآمد دلاری می شود؟

این پروژه یک نوآوری جذاب در حوزه متاورس با موضوع عکسبرداری بوده و شما اقدام به عکس برداری در موضوعات خواسته شده نموده و سپس اقدام به دریافت درآمد دلاری بسته به ارزش و کیفیت عکس های ارسالی بین 2 تا 60 دلار در روز می کنید و برای کسب اطلاعات کامل سرفصل مربوطه در مقاله را مطالعه نمایید.

بهترین صرافی برای ایرانی ها در دنیای ارز دیجیتال کدام صرافی است؟

بهترین صرافی برای هموطنان عزیز داخل کشور صرافی بینگ ایکس و کوینکس است و برای افراد خارج از ایران یا عزیزانی که اقامت کشور دیگه ی را دارند بهترین صرافی بایینس است. صرافی بینگ ایکس که یک پلتفرم برای معاملات ارز دیجیتال است در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد. این صرافی تمام خدمات معاملاتی در بازار ارز دیجیتال شامل خدمات معاملاتی اسپات، مشتقات، فیوچرز و کپی تریدینگ را به بیش از ۱۰۰ کشور در سرتاسر جهان ارائه می‌دهد.

 

چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

با استفاده از لینک‌های زیر از تخفیف کارمزد بهترین صرافی های ارز دیجیتال بهره مند شوید.

بینگ ایکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

مکسی

IP خارج از ایران نیاز دارد

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس

IP خارج از ایران نیاز ندارد

صرافی تبدیل

تبدیل

IP خارج از ایران نیاز ندارد