کانال سیگنال ارز دیجیتال

همیار کریپتو

همیار کریپتو ارائه‌دهنده راهکارهای آموزش، مشاوره، کوچینگ و خدمات تخصصی در مباحث ارز دیجیتال، رمز ارزها و بلاک چین

تیم همیار کریپتو مجموعه‌ای از متخصصین با تجربه در حوزه‌ مالی، سرمایه گذاری و تکنولوژی است که در تلاش‌اند تا با ترکیب تکنولوژی و علم مالی،‌ راهکارهایی ساده، کارآمد و تخصصی در اختیار علاقه‌مندان رمز ارزها قرار دهند تا افراد با هر سطح دانش و تجربه‌ای بتوانند در حوزه سرمایه گذاری و کسب‌وکار در زمینه‌های متنوع ارز دیجیتال فعالیت نمایند.‌

سودآورترین کانال سیگنال ارزدیجیتال

تحلیل بازار ارز دیجیتال به معنی بررسی رفتار و حرکت‌های ارزهای دیجیتال بوده و تحلیل‌گر این بازار به شما می‌گوید که قیمت یک رمزارز به چه سمتی حرکت خواهد کرد. کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو با استفاده از تحلیل بهترین تحلیلگران و متخصصان  این بازار، تمامی توانایی خود را جمع‌آوری کرده تا شما به کمک سیگنال‌های این کانال کسب سود و درآمد دلاری از بازار ارز دیجیتال داشته باشید.

لینک کانال سیگنال همیار کریپتو

انواع روش‌های کسب سود از ارز دیجیتال

1- معاملات اسپات

معاملات اسپات یکی از شناخته‌شده‌ترین روش‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال است. شما وقتی یک رمز ارز، مثلاً بیت کوین را در بخش اسپات صرافی خود خریداری می‌کنید عملاً به‌اندازه حجم خرید خود دارایی بیت کوین را مالک هستید؛ بنابراین در این روش تنها با افزایش قیمت رمزارز خریداری‌شده، می‌توان سود کسب کرد.

در کانال سیگنال ارز دیجیتال با توجه به روند بازار و تشخیص تحلیلگران حرفه‌ای همیار کریپتو، ماهانه چند سیگنال (بین 10 تا 20 سیگنال) اسپات داده می‌شود که هدف‌های قیمتی این سیگنال‌ها ممکن است بین 20 روز الی 2 ماه باشد.

2- معاملات فیوچرز

معاملات فیوچرز یا همان معاملات اهرم دار یکی از پرمخاطب‌ترین روش‌های کسب درآمد دلاری از بازار ارز دیجیتال است چرا که امکان کسب سود بالا در زمان کم و با سرمایه اندک وجود دارد. معامله در بخش فیوچرز دو مزیت بی‌نظیر دارد: 1- کسب سود از ریزش یا رشد قیمت رمزارزها و 2- استفاده از اهرم معاملاتی و امکان معامله با چندین برابر حجم سرمایه اولیه.

در معاملات فیوچرز با استفاده از سرمایه اندک می‌توان معاملات با حجم بالا انجام داد؛ مثلاً اگر شما 100 تتر موجودی برای یک معامله در نظر گرفته‌اید، زمانی که از اهرم 5 برابری استفاده کنید در واقع 500 تتر حجم معامله شما خواهد بود به همین ترتیب سود و زیانتان شما 5 برابر خواهد شد. روزانه حداقل 2 تا 5 سیگنال فیوچرز از ارزهای مختلف با اهرم پایین و مدیریت شده در کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو گذاشته می‌شود.

 

یک سوال پُرتکرار؟

در کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو روزانه چند سیگنال داده می‌شود؟

در کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو دو نوع سیگنال معاملات اسپات و معاملات فیوچرز با توجه به شرایط بازار داده می‌شود.

1- تعداد سیگنال‌های اسپات با توجه به روند بازار متفاوت خواهد بود. حداقل سیگنال معاملات اسپات در ماه بین 10 تا 20 سیگنال خواهد بود.

2- تمرکز تیم تحلیل همیار کریپتو بیشتر روی سیگنال‌های فیوچرز است چرا که در زمان کوتاه می‌توان سود چشمگیری را کسب کرد. سیگنال‌های معاملات فیوچرز در طول یک روز بین 2 تا 6 سیگنال خواهد بود.

https://t.me/hamyar_crypto

چالش این روزهایی که در حال گذره...

تو فضای مالی امروزه کشور، که تورم چند ده درصدی رو داریم تجربه می‌کنیم. با بی ارزش شدن پول، توان خریدمون نسبت به درآمدمون روزبه روز داره کم تر میشه! حالا اینجا باید به فکره راه حل باشیم که بتونیم ارزش پولمون رو حفظ کنیم. از طرفی در این شرایط اقتصادی که ما به سختی پول درمیاریم باید سرمایه گذاری درست انجام بدیم و حق اشتباه نداریم، اما با این درآمد کم، سرمایه گذاری بزرگ مثله ملک زمین عملاً غیرممکن شده و باید رو بیاریم به سرمایه گذاری های کوچیک تا بتونیم گام‌های خوبی رو برای آینده‌مون برداریم.

این نوع سرمایه گذاری باید یک سری ویژگی‌های خاصی داشته باشه؛ بتونه اول اصل سرمایه ما رو حفظ کنه، دوم زود بازده باشه و سود خوبی هم داشته باشه. بازار نوپای ارز دیجیتال می‌تونه یکی از راه حل‌هایی باشه که در کوتاه مدت برامون درآمد خوبی ایجاد کنه و هم در بلند مدت سرمایه‌های مارو رشد بده…

خب راه حل این چالش چیه؟

 می‌تونیم آموزش ببینیم، تمرین کنیم تا زمانی‌که حرفه‌ای بشیم و از این بازار سود بگیریم.

یا هم می‌تونیم تا زمان حرفه‌ای شدنمون از سیگنال‌های شخصی که همین الان حرفه‌ای و خبره این بازاره استفاده کنیم. کانال سیگنال ارز دیجیتال همیار کریپتو با این هدف شروع به‌کار کرده است.

اگر به‌دنبال راه حل هستید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئو زیر را تماشا کنید.

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

امروزه بازار ارزهای دیجیتال بسیار داغ و پرطرفدار شده و اکثر مردم به فکر خرید و فروش در این بازار هستند. اما همه افراد علم و تجربه کافی برای خرید و فروش ندارند و باید از علم دیگران استفاده کنند. در حال حاضر گروه و کانا‌ل‌های تلگرامی بسیاری در این رابطه راه‌اندازی شده است. ما در همیار کریپتو بر پایه تجربه علمی و عملی ترید ارزهای دیجیتال بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال را با ویژگی‌های زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

ویژگی‌های کانال سیگنال ارز دیجیتال‌

1- تمامی سیگنال‌های اسپات و فیوچرز تارگت و حد ضرر مشخص، منطقی و مدیریت شده دارند.

2- حتماً برای تمامی معاملات مدیریت سرمایه و حد ضرر را لحاظ کنید.

3- هیچ معامله‌ای را با اهرم‌های بسیار بالا (یا بالاتر از اهرم مشخص شده) باز نکنید.

4- سعی کنید تمامی سیگنال‌های کانال را بگیرید اما حتماً دقت کنید در صورتی که سیگنالی به تارگت اول رسید و شما از نقطه ورود جا ماندید تا سیگنال‌های بعدی صبر کنید.

5- بعد از آن که قیمت به تارگت اول رسید، بهتر است معامله را ریسک فری کنید یعنی استاپ معامله را در نقطه ورود قرار دهید یا معامله را با سود ببندید.

6- سعی کنید با ریسک پایین‌تری معامله‌ها را باز کنید و سیگنال‌هایی که اخطار ریسک می‌دهیم را با احتیاط ورود کنید.

7- از صرافی‌های معتبر برای استارت و انجام معاملات استفاده کنید.

توصیه‌های کانال سیگنال ارز دیجیتال

⚠️ سرمایه‌گذاری در بازارهای معاملاتی به‌نوعی سرمایه‌گذاری روی موقعیت‌های احتمالی است، از همین رو هیچ تضمین صددرصدی که منجر به سود شما شود وجود ندارد لذا اعلام می‌کنیم مسئولیت سود و زیان شما در بازار به عهده خودتان خواهد بود. گروه و مدیریت همیار کریپتو هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما نمی‌پذیرد.

لینک کانال سیگنال همیار کریپتو

سودآورترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

برآیند سیگنال‌های آبان ماه 1401 در کانال سیگنال ارزدیجیتال همیار کریپتو

سود خالص سیگنال‌ فیوچرز (با اهرم 8):

1691 درصد

سود خالص سیگنال‌ اسپات:

211 درصد

 نتیجه‌ی سیگنال‌های ارز دیجیتال در آبان 1401 در تصویر زیر مشخص شده است.

کانال سیگنال ارزدیجیتال

همراهان ما چه می گویند؟

لینک کانال سیگنال همیار کریپتو

2 دیدگاه در “کانال سیگنال ارز دیجیتال

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.